Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Dětský AUTHOR ŠELA MARATHON 2016

MTB
DATUM :8.5.2016 MÍSTO :Přerov
POŘADATEL : Sportovní klub ŠELA SPORT, o.s. WEBOVÉ STRÁNKY :www.selasport.cz/cz/detsky-maraton/propozice.html

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKUBALOVÁ Sára
CZE 0:04:13.7 0:00:00.0
2.
UNGEROVÁ Vivien
ORT team
CZE 0:04:36.4 0:00:22.6
3.
KUČOVÁ Marie
DR.A.CY
CZE 0:04:47.9 0:00:34.1
4.
PROCHÁZKOVA Kristýna
---
CZE 0:04:51.9 0:00:38.1
5.
SUROVCOVÁ Ella
Maruška Bike
CZE 0:04:58.4 0:00:44.6
6.
HRUBÁ Michaela
CZE 0:05:04.6 0:00:50.8
7.
BENEŠOVÁ Eliška
CZE 0:05:05.4 0:00:51.6
8.
ŠILBERSKÁ Linda
Nordica Ski Zlín
CZE 0:05:21.9 0:01:08.1
9.
FÍKOVÁ Agáta
CZE 0:05:27.6 0:01:13.8
10.
ZAVADILOVÁ Aneta
CZE 0:05:29.6 0:01:15.8
11.
NOVÁKOVÁ Barbora
CZE 0:05:53.9 0:01:40.1
12.
BŘEZINOVÁ Laura
ÚAMK Biketrial Přerov
CZE 0:06:31.6 0:02:17.8
13.
HANDLOVÁ Eliška
CZE 0:06:35.6 0:02:21.8
14.
LACHMANNOVÁ Anna
ski team Hrubá Voda
CZE 0:06:45.1 0:02:31.3
15.
LIPENSKÁ Jana Marie
Moravec team
CZE 0:06:53.4 0:02:39.6
16.
NAVRÁTILOVÁ Tereza
Cyklo Vinary
CZE 0:07:12.6 0:02:58.8
17.
KOUPILOVA Zina
CZE 0:07:13.1 0:02:59.3
18.
DRAHOŠOVÁ Elenka
CZE 0:07:18.6 0:03:04.8
19.
BOBČÍKOVÁ Lucie
CZE 0:07:18.8 0:03:05.0
20.
HANÁKOVÁ Kamila
CZE 0:07:19.9 0:03:06.1
21.
JUŘENOVÁ Natálie
CZE 0:07:21.8 0:03:08.1
22.
LAJCHOVÁ Markéta
Team Forman Kids
CZE 0:07:32.4 0:03:18.6
23.
PALOVÁ Sofie
CZE 0:08:19.1 0:04:05.3
24.
ŠERÁNKOVÁ Amálka
CZE 0:08:23.1 0:04:09.3
25.
VÝKRUTOVÁ Marcela
CZE 0:08:25.8 0:04:12.1
26.
ŠKRABÁNKOVÁ Gabriela
CZE 0:09:38.6 0:05:24.8
27.
BOTIKOVA Alenka
CZE 0:09:42.1 0:05:28.3
28.
MUŠÁLKOVÁ Markéta
CZE 0:10:54.1 0:06:40.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKUBALOVÁ Sára
CZE 0:04:13.7 0:00:00.0
2.
UNGEROVÁ Vivien
ORT team
CZE 0:04:36.4 0:00:22.6
3.
KUČOVÁ Marie
DR.A.CY
CZE 0:04:47.9 0:00:34.1
4.
PROCHÁZKOVA Kristýna
---
CZE 0:04:51.9 0:00:38.1
5.
SUROVCOVÁ Ella
Maruška Bike
CZE 0:04:58.4 0:00:44.6
6.
HRUBÁ Michaela
CZE 0:05:04.6 0:00:50.8
7.
BENEŠOVÁ Eliška
CZE 0:05:05.4 0:00:51.6
8.
ŠILBERSKÁ Linda
Nordica Ski Zlín
CZE 0:05:21.9 0:01:08.1
9.
FÍKOVÁ Agáta
CZE 0:05:27.6 0:01:13.8
10.
ZAVADILOVÁ Aneta
CZE 0:05:29.6 0:01:15.8
11.
NOVÁKOVÁ Barbora
CZE 0:05:53.9 0:01:40.1
12.
BŘEZINOVÁ Laura
ÚAMK Biketrial Přerov
CZE 0:06:31.6 0:02:17.8
13.
HANDLOVÁ Eliška
CZE 0:06:35.6 0:02:21.8
14.
LACHMANNOVÁ Anna
ski team Hrubá Voda
CZE 0:06:45.1 0:02:31.3
15.
LIPENSKÁ Jana Marie
Moravec team
CZE 0:06:53.4 0:02:39.6
16.
NAVRÁTILOVÁ Tereza
Cyklo Vinary
CZE 0:07:12.6 0:02:58.8
17.
KOUPILOVA Zina
CZE 0:07:13.1 0:02:59.3
18.
DRAHOŠOVÁ Elenka
CZE 0:07:18.6 0:03:04.8
19.
BOBČÍKOVÁ Lucie
CZE 0:07:18.8 0:03:05.0
20.
HANÁKOVÁ Kamila
CZE 0:07:19.9 0:03:06.1
21.
JUŘENOVÁ Natálie
CZE 0:07:21.8 0:03:08.1
22.
LAJCHOVÁ Markéta
Team Forman Kids
CZE 0:07:32.4 0:03:18.6
23.
PALOVÁ Sofie
CZE 0:08:19.1 0:04:05.3
24.
ŠERÁNKOVÁ Amálka
CZE 0:08:23.1 0:04:09.3
25.
VÝKRUTOVÁ Marcela
CZE 0:08:25.8 0:04:12.1
26.
ŠKRABÁNKOVÁ Gabriela
CZE 0:09:38.6 0:05:24.8
27.
BOTIKOVA Alenka
CZE 0:09:42.1 0:05:28.3
28.
MUŠÁLKOVÁ Markéta
CZE 0:10:54.1 0:06:40.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MUCHA Max
CZE 0:00:39.5 0:00:00.0
2.
HALUZÍK Tomáš
Kolárna
CZE 0:00:43.2 0:00:03.7
3.
KUČA Petr
DR.A.CY
CZE 0:00:44.2 0:00:04.7
4.
VYMAZAL Aleš
CZE 0:00:45.7 0:00:06.2
5.
HEINZ Vojtěch
CZE 0:00:48.7 0:00:09.2
6.
VYMAZAL Marek
CZE 0:00:49.0 0:00:09.5
7.
ČERNÝ Bruno
CZE 0:00:49.7 0:00:10.2
8.
MASNÝ Tomáš
CZE 0:00:50.0 0:00:10.4
9.
NOVÁK Jáchym
CZE 0:00:52.2 0:00:12.7
10.
ŠOTOLA Michal
CZE 0:00:59.0 0:00:19.4
11.
HANÁK František
CZE 0:01:01.7 0:00:22.2
12.
BOČAN Jakub
CZE 0:01:03.7 0:00:24.2
13.
VRZAL David
CZE 0:01:04.2 0:00:24.7
14.
ČECHMÁNEK Oliver
Tovačov
CZE 0:01:08.0 0:00:28.5
15.
HLUŠÍ Štěpán
CZE 0:01:08.7 0:00:29.2
16.
JANČÍK Matěj
CZE 0:01:14.7 0:00:35.2
17.
ŠEVČÍK Jakub
CZE 0:01:16.5 0:00:37.0
18.
PATRMAN Ladislav
CZE 0:01:25.2 0:00:45.7
19.
JEMELKA Tadeáš
CZE 0:01:25.7 0:00:46.2
20.
KREUZIGER Tobiáš
CZE 0:01:46.5 0:01:07.0
21.
ŠEVČÍK Jirka
CZE 0:01:52.7 0:01:13.2
22.
BLUMENSTEIN Jiří
CZE 0:01:53.7 0:01:14.2
23.
SKŘÍTEK Viki
CZE 0:01:55.5 0:01:16.0
24.
ZDRÁHAL Vojtěch
CZE 0:01:59.2 0:01:19.7
25.
NAVRÁTIL Filip
Cyklo Vinary
CZE 0:02:03.2 0:01:23.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
POLÁCHOVÁ Ema
CZE 0:00:45.3 0:00:00.0
2.
ŠPILEROVÁ Anna
CK Kudrna PeMaP Přerov
CZE 0:00:46.0 0:00:00.7
3.
HOLOUBKOVÁ Lucie
TUFO CZ Otrokovice
CZE 0:00:46.2 0:00:00.9
4.
DOHNALOVÁ Markéta
ZAPRO TEAM
CZE 0:00:46.5 0:00:01.2
5.
MOŠTĚKOVÁ Helena
CZE 0:00:49.5 0:00:04.2
6.
ŠIMOVÁ Anička
CZE 0:00:52.0 0:00:06.7
7.
VÁVROVÁ Judita
CZE 0:00:56.2 0:00:10.9
8.
SKŘIPCOVÁ Alena
CZE 0:00:58.2 0:00:12.9
9.
VESELÁ Eliška
CZE 0:00:59.2 0:00:13.9
10.
ŠPAČKOVÁ Sára
CZE 0:01:02.5 0:00:17.2
11.
PETROVIČOVÁ Viktorie
CZE 0:01:04.5 0:00:19.2
12.
ŠVEHLOVÁ Sofie
CZE 0:01:07.7 0:00:22.4
13.
KOLAROVA Marie
CZE 0:01:09.5 0:00:24.2
14.
ZGODOVÁ Sofie
CZE 0:01:10.0 0:00:24.7
15.
KLIMECKÁ Laura
CZE 0:01:21.5 0:00:36.2
16.
ANDĚLOVÁ Kateřina
CZE 0:01:23.7 0:00:38.4
17.
PILÁTOVÁ Veronika
CZE 0:01:25.5 0:00:40.2
18.
KLAKURKOVÁ Anička
MG BIKE TEAM
CZE 0:01:39.5 0:00:54.2
19.
RICHTEROVÁ Johana
CZE 0:01:50.7 0:01:05.4
20.
TALLOVÁ Anička
CZE 0:03:50.7 0:03:05.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MRÁZ Kamil
TJ Uničov
CZE 0:12:39.3 0:00:00.0
2.
PANTŮČEK Jiří
ACT LERAG Blansko
CZE 0:12:43.0 0:00:03.7
3.
DEDEK Aleš
AD TEAM
CZE 0:12:56.3 0:00:17.0
4.
STRÁNSKÝ Jiří
CK Šluknovsko
CZE 0:12:58.5 0:00:19.2
5.
HALUZÍK Martin
Kolárna
CZE 0:13:00.5 0:00:21.2
6.
SURÝ David
Hanácké průvan
CZE 0:13:09.0 0:00:29.7
7.
DUBEC Martin
Team Forman Kids
CZE 0:13:13.3 0:00:34.0
8.
RAŠKA Alois
SK ŠELA SPORT
CZE 0:13:15.0 0:00:35.7
9.
MACH Jaroslav
CZE 0:13:34.8 0:00:55.5
10.
HRABAL Petr
PBV MTB TEAM BRNO
CZE 0:13:37.3 0:00:58.0
11.
KOVAŘÍK Luděk
VRV pro sport Vsetín
CZE 0:13:39.3 0:01:00.0
12.
KLAKURKA Václav
AD TEAM
CZE 0:13:45.5 0:01:06.2
13.
DANĚK Robert
BTO Zašová
CZE 0:13:48.3 0:01:09.0
14.
MACH Rene
CZE 0:13:49.5 0:01:10.2
15.
MOJTO Jozef
Bike-Centrum Dubnica nad Váhom
SVK 0:13:52.0 0:01:12.7
16.
HOLÁŠEK Petr
Ski Kopřivnice
CZE 0:13:54.5 0:01:15.2
17.
PEŠÁK Václav
CZE 0:14:00.5 0:01:21.2
18.
LAVIČKA David
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 0:14:17.5 0:01:38.2
19.
PATRMAN Ladislav
CZE 0:14:23.8 0:01:44.5
20.
SOCHOR Petr
SK Sochoříci
CZE 0:14:36.3 0:01:57.0
21.
KUČA Petr
DR.A.CY
CZE 0:14:39.8 0:02:00.5
22.
BLAŽEK Zdenek
SHORT BIKE OLOMOUC
CZE 0:14:57.0 0:02:17.7
23.
DOHNAL Zdeněk
ZAPRO TEAM
CZE 0:14:57.5 0:02:18.2
24.
VÁVRŮ Ladislav
PBV MTB Team
CZE 0:14:59.3 0:02:20.0
25.
ŠAMALÍK Zdeněk
PBV MTB TEAM BRNO
CZE 0:15:02.5 0:02:23.2
26.
MAREK Petr
CZE 0:15:10.5 0:02:31.2
27.
ZOUHAR Pavel
CZE 0:15:11.0 0:02:31.7
28.
BATĚK Michal
CZE 0:15:16.1 0:02:36.7
29.
GAZDÍK Adrián
OSA RACING TEAM
SVK 0:15:17.3 0:02:38.0
30.
VYMAZAL Igor
CZE 0:15:28.8 0:02:49.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BERNÁTOVÁ Petra
CZE 0:14:30.0 0:00:00.0
2.
STRÁNSKÁ Pavlína
CK Šluknovsko
CZE 0:15:33.0 0:01:03.0
3.
VOJTÍŠKOVÁ Drahomíra
CLIMBERG SPORT TEAM
SVK 0:17:02.5 0:02:32.5
4.
ŠVAJDOVÁ Iveta
CZE 0:17:05.3 0:02:35.2
5.
SOCHOROVÁ Lenka
SK Sochoříci
CZE 0:18:16.0 0:03:46.0
6.
VAŇKOVÁ Helena
Hanácké průvan
CZE 0:18:30.3 0:04:00.2
7.
SKLENAŘÍKOVÁ Dagmar
CZE 0:18:48.3 0:04:18.2
8.
DAŇKOVÁ Taťána
BTO Zašová
CZE 0:19:17.3 0:04:47.2
9.
HANÁKOVÁ Jaroslava
CZE 0:19:54.0 0:05:24.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
TLAMKA Tomáš
Moravec team
CZE 0:21:42.7 0:00:00.0
2.
HUDEČEK Dalibor
CZ Tufo Otrokovice
CZE 0:22:17.1 0:00:34.3
3.
SVÍZELA Tomáš
MG BIKE TEAM
CZE 0:22:17.6 0:00:34.8
4.
TVARÓG Martin
MG BIKE TEAM
CZE 0:22:24.1 0:00:41.3
5.
VINKLÁREK František
MG BIKE TEAM
CZE 0:22:31.9 0:00:49.1
6.
DVOULETÝ Filip
Kupkolo SRNCI
CZE 0:22:53.4 0:01:10.6
7.
VÍTEK Tomáš
Mountaintime.cz Vendetta team
CZE 0:23:06.0 0:01:23.2
8.
HARTL Štěpán
MS bike academy racing
CZE 0:23:58.5 0:02:15.7
9.
LETEV Jakub
MG BIKE TEAM
CZE 0:24:05.4 0:02:22.6
10.
ŘEHÁK Martin
MG BIKE TEAM PŘEROV
CZE 0:24:27.5 0:02:44.7
11.
KECLIK Jakub
SK Jiří TeaM Ostrava
CZE 0:24:42.1 0:02:59.3
12.
LETEV Marek
MG BIKE TEAM
CZE 0:24:46.5 0:03:03.7
13.
LAVIČKA David
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 0:24:50.5 0:03:07.7
14.
STLOUKAL Richard
ACT leraK
CZE 0:25:03.2 0:03:20.5
15.
ORDÁŇ Petr
CYKLOCH TEAM
CZE 0:25:05.3 0:03:22.5
16.
VÁLEK Tomáš
CZE 0:25:15.1 0:03:32.4
17.
ONDREJEC Vladimír
TUFO CZ Otrokovice
CZE 0:25:23.1 0:03:40.4
18.
POTŮČEK Šimon
Nordica Ski Zlín
CZE 0:25:43.1 0:04:00.4
19.
POTŮČEK Štěpán
Nordica Ski Zlín
CZE 0:25:43.6 0:04:00.9
20.
ŠKODA Václav
CZE 0:26:18.8 0:04:36.0
21.
NĚMEČEK Jakub
Z.T.Š. Přerov
CZE 0:26:20.5 0:04:37.7
22.
MINAŘÍK Tomáš
ZAPRO TEAM
CZE 0:26:31.0 0:04:48.2
23.
GYBAS Filip
CZE 0:27:33.5 0:05:50.7
24.
VÍZNAR Alan
CZE 0:27:36.3 0:05:53.5
25.
JANÍK Ondrej
TTS Osek nad Bečvou
CZE 0:27:37.8 0:05:55.0
26.
PECEN Jakub
OSA RACING TEAM
SVK 0:27:42.0 0:05:59.2
27.
UHLÍŘ Vojtěch
SK ŠELA SPORT
CZE 0:27:47.4 0:06:04.6
28.
ZAJÍČEK Ondřej
Cyklistika Uničov
CZE 0:28:16.3 0:06:33.5
29.
HAVLÍK Daniel
CZE 0:28:17.0 0:06:34.2
30.
HÁBA Kryštof
CZE 0:29:11.0 0:07:28.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
OBOŘILOVÁ Tereza
Drahanský sport team
CZE 0:24:32.0 0:00:00.0
2.
HUDEČKOVÁ Kateřina
Max Bike Team Hulín
CZE 0:25:05.9 0:00:33.9
3.
LOCHMANOVÁ Aneta
MG BIKE TEAM
CZE 0:25:09.2 0:00:37.2
4.
PRCHALOVÁ Libuše
MG BIKE TEAM
CZE 0:25:23.1 0:00:51.1
5.
KNIHOVÁ Kateřina
CK KOLOKRAM Junior Team
CZE 0:25:56.4 0:01:24.4
6.
HOLÁŠKOVÁ Justýna
Ski Kopřivnice
CZE 0:26:16.7 0:01:44.7
7.
KRUTÍLKOVÁ Petra
Forman Kids
CZE 0:26:18.8 0:01:46.8
8.
ŠEVČÍKOVÁ Dorka
Nordica Ski Zlín
CZE 0:26:49.4 0:02:17.4
9.
KRUTÍLKOVÁ Kateřina
Forman Kids
CZE 0:28:17.7 0:03:45.7
10.
CHUDÁRKOVÁ Aneta
CyklochTeam
CZE 0:29:50.2 0:05:18.2
11.
MURÁRIKOVÁ Jonnifer
OSA Academy
CZE 0:34:25.5 0:09:53.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KNIHA Petr
CK KOLOKRAM Junior Team
CZE 0:14:35.2 0:00:00.0
2.
WOLLER Ondřej
VRV pro sport Vsetín
CZE 0:14:37.4 0:00:02.2
3.
KOVAŘÍK Jakub
VRV pro sport
CZE 0:14:38.9 0:00:03.7
4.
MUŠÁLEK Jakub
CZE 0:14:43.1 0:00:07.9
5.
RAŠKA Lukáš
SK ŠELA SPORT
CZE 0:14:44.8 0:00:09.6
6.
MOJTO Marek
OSA RACING TEAM
SVK 0:14:50.2 0:00:15.0
7.
MATULA Ondřej
TUFO CZ Otrokovice
CZE 0:15:03.7 0:00:28.5
8.
KOPECKÝ Vojtěch
CZE 0:15:16.4 0:00:41.2
9.
HARLENDER Lukáš
Kolárna
CZE 0:15:33.8 0:00:58.6
10.
DVOULETÝ Michal
Kupkolo SRNCI
CZE 0:15:48.2 0:01:13.0
11.
HALUZÍK Martin
Kolárna
CZE 0:15:54.6 0:01:19.4
12.
PRCHAL Jaroslav
HOLEŠOVŠTÍ POKALÍŠCI
CZE 0:16:03.7 0:01:28.5
13.
TALA Erik
MG BIKE TEAM
CZE 0:16:08.7 0:01:33.5
14.
BLAŽEK David
SHORT BIKE OLOMOUC
CZE 0:16:19.8 0:01:44.6
15.
RAITR Matyáš
Team Forman Kids
CZE 0:16:20.8 0:01:45.6
16.
KOMÁREK Jakub
ACT leraK
CZE 0:16:24.8 0:01:49.6
17.
KURCIK Tomáš
HOLEŠOVŠTÍ POKALÍŠCI
CZE 0:16:30.7 0:01:55.5
18.
CHUCHMA Patrik
kolo-běžky
CZE 0:16:37.3 0:02:02.1
19.
RASOCHA Lukáš
VRV TEAM
CZE 0:16:39.1 0:02:03.9
20.
SKLENAŘÍK David
CZE 0:16:41.9 0:02:06.7
21.
KOUDELKA Matyáš
Moravec team
CZE 0:16:56.4 0:02:21.2
22.
FRŐML Patrik
Bike Sport Uničov
CZE 0:17:15.2 0:02:40.0
23.
CHUDĚJ Tomáš
CZE 0:17:21.9 0:02:46.7
24.
ŠPŮREK Dan
Team Forman Kids
CZE 0:17:34.1 0:02:58.9
25.
PLŠEK Matyáš
CZE 0:17:44.6 0:03:09.4
26.
FUCHS Filip
Nordica Ski Zlín
CZE 0:17:45.3 0:03:10.1
27.
ROZEHNAL Aleš
CZE 0:17:55.2 0:03:20.0
28.
DOHNAL Martin
ZAPRO TEAM
CZE 0:18:05.2 0:03:30.0
29.
PROCHÁZKA Matěj
SK ŠELA SPORT
CZE 0:18:10.1 0:03:34.9
30.
ROHAN Michal
SK ŠELA SPORT
CZE 0:18:10.6 0:03:35.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MALIŇÁK Adam
VRV pro sport
CZE 0:11:09.0 0:00:00.0
2.
RAŠKA Tomáš
SK ŠELA SPORT
CZE 0:11:36.2 0:00:27.2
3.
VALENTA Věnek
CZE 0:11:38.7 0:00:29.7
4.
MARIAK Samuel
rcteambk
CZE 0:11:49.0 0:00:39.9
5.
DEDEK Matěj
AD TEAM
CZE 0:12:25.0 0:01:15.9
6.
DVOULETÝ Adam
Kupkolo SRNCI
CZE 0:12:38.2 0:01:29.2
7.
HOHN Martin
Ski Kopřivnice
CZE 0:12:55.0 0:01:45.9
8.
TOMÁŠ Viktor
TJ Sokol Řícmanice
CZE 0:12:55.7 0:01:46.7
9.
MUCHA Samuel
CZE 0:13:13.1 0:02:04.0
10.
DOHNAL Patrik
ZAPRO TEAM
CZE 0:13:14.1 0:02:05.0
11.
VEČEŘA Lukáš
forsage zlín
CZE 0:13:15.0 0:02:05.9
12.
HRUBÝ Jakub
CZE 0:13:17.7 0:02:08.7
13.
KUBĚJ Radim
BIKE PRO RACING
CZE 0:13:24.5 0:02:15.4
14.
ŠATÁNEK Jakub
Cyklosporthranice
CZE 0:13:28.3 0:02:19.2
15.
MACHAČ Tomaš
CZE 0:13:28.7 0:02:19.7
16.
PETŘEK Marek
BTO Zašová
CZE 0:13:36.0 0:02:26.9
17.
STRÁNSKÝ Daniel
AC Rumburk
CZE 0:13:38.6 0:02:29.5
18.
HÝŽĎAL Vojtěch
KOLOKROUŽEK ZLÍN
CZE 0:13:43.3 0:02:34.3
19.
HOFEREK Petr
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 0:13:46.5 0:02:37.4
20.
ZAVŘEL Jiří
CZE 0:13:47.0 0:02:37.9
21.
LEBEDA Štěpán
KOLOKROUŽEK ZLÍN
CZE 0:13:49.7 0:02:40.7
22.
STEINHAUSER Tomáš
CZE 0:14:11.3 0:03:02.2
23.
KUKLA Ladislav
Kukla`s bikers
CZE 0:14:16.2 0:03:07.2
24.
PETŘÍK Vojtěch
CZE 0:14:24.5 0:03:15.4
25.
ZÁVODNÝ Lukáš
VRV pro sport
CZE 0:14:42.2 0:03:33.2
26.
DOLEŽEL Jakub
CZE 0:14:49.7 0:03:40.7
27.
BAAR Tomáš
CZE 0:15:15.2 0:04:06.2
28.
PLÍŠEK David
CZE 0:15:25.3 0:04:16.2
29.
GERHARD Kristián
OSA SPORT ACADEMY
SVK 0:15:26.3 0:04:17.2
30.
ČOČEK Lukáš
CZE 0:15:41.5 0:04:32.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOLÁŘOVÁ Babeta
DUKLA PRAHA
CZE 0:12:02.4 0:00:00.0
2.
PANTŮČKOVÁ Anna
ACT LERAG Blansko
CZE 0:14:59.0 0:02:56.5
3.
HRADÍLKOVÁ Zuzana
CZE 0:15:18.5 0:03:16.0
4.
SURÁ Eliška
Hanácké průvan
CZE 0:15:24.7 0:03:22.2
5.
FRIESOVÁ Maruška
CZE 0:15:41.5 0:03:39.0
6.
NAVRÁTILOVÁ Kateřina
CZE 0:15:41.5 0:03:39.0
7.
BARTOŠOVÁ Magdaléna
Moravec team
CZE 0:15:48.0 0:03:45.5
8.
VLÁDKOVÁ Veronika
aerobik klub ostrava
CZE 0:15:48.5 0:03:46.0
9.
BARTOŠOVÁ Marie
Moravec team
CZE 0:15:50.0 0:03:47.5
10.
POLÁŠKOVÁ Karolína
Nordica Ski Zlín
CZE 0:15:51.7 0:03:49.2
11.
FRIDRICHOVÁ Klára
CZE 0:16:12.2 0:04:09.7
12.
VASKOVA Valentýna
Nordica Ski Zlín
CZE 0:17:02.0 0:04:59.5
13.
ZAJÍCOVÁ Stella
RUDÁ hVĚZDA kROMĚŘÍŽ
CZE 0:17:07.7 0:05:05.2
14.
BRÁZDOVÁ Nikola
CZE 0:17:31.7 0:05:29.2
15.
BRÁZDOVÁ Natálie
CZE 0:17:35.5 0:05:33.0
16.
SLÁMKOVÁ Karolína
CYKLOCH TEAM
CZE 0:17:44.2 0:05:41.7
17.
DRHOVÁ Linda
Nordica Ski Zlín
CZE 0:17:47.2 0:05:44.7
18.
KOŽUCHOVÁ Magdalena
ZAPRO TEAM
CZE 0:19:11.7 0:07:09.2
19.
BRHELOVÁ Lucie
CZE 0:19:27.0 0:07:24.5
20.
REJZKOVÁ Kačka
CZE 0:19:40.0 0:07:37.5
21.
ŠERÁNKOVÁ Anita
CZE 0:21:35.7 0:09:33.2
22.
KOŇAŘÍKOVÁ Karolína
CZE 0:21:39.7 0:09:37.2
23.
SKŘIPCOVÁ Veronika
CZE 0:21:56.0 0:09:53.5
24.
MAZÁNOVÁ Karolína
CZE 0:22:20.5 0:10:18.0
25.
ŠPAČKOVÁ Mia
CZE 0:23:21.2 0:11:18.8
26.
HOCHMANNOVÁ Laura
CZE 0:25:32.7 0:13:30.2
27.
HANÁKOVÁ Adéla
CZE 0:25:36.2 0:13:33.7
28.
ŠERÁNKOVÁ Apolena
CZE 0:26:18.7 0:14:16.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RICHTER Lukáš
AMENITY - EXTREM SPORT TEAM
CZE 0:04:16.0 0:00:00.0
2.
ČECHMÁNEK Eduard
TJ Sokol Tovačov
CZE 0:04:23.8 0:00:07.7
3.
PEŠÁK Tadeáš
CZE 0:04:56.8 0:00:40.7
4.
DRAHOŠ Oliver
CZE 0:04:59.0 0:00:43.0
5.
HALUZÍK Matouš
DR.A.CY
CZE 0:05:08.3 0:00:52.2
6.
FÍK Adam
CZE 0:05:11.5 0:00:55.5
7.
CERAL Aleš
CZE 0:05:13.5 0:00:57.5
8.
CERAL Ivo
CZE 0:05:17.5 0:01:01.5
9.
ZVĚDĚLÍK Jakub
ACS Drak Vrbno pod Pradědem
CZE 0:05:19.8 0:01:03.7
10.
ZATLOUKAL Šimon
CZE 0:05:29.6 0:01:13.5
11.
VRBA Michael
CZE 0:05:30.0 0:01:14.0
12.
ŠULGAN Ondřej
CZE 0:05:30.9 0:01:14.8
13.
CIGÁNEK Marian
CZE 0:05:31.8 0:01:15.7
14.
KOVAŘÍK Luděk
VRV pro sport
CZE 0:05:36.3 0:01:20.2
15.
ZÁVIŠKA Eliáš Max
CZE 0:05:41.6 0:01:25.5
16.
PETŘÍK Matěj
CZE 0:05:55.1 0:01:39.0
17.
VOJTÍŠEK Ondrej
CLIMBERG SPORT TEAM
SVK 0:05:56.0 0:01:40.0
18.
DUMGEL Jakub
CZE 0:06:00.1 0:01:44.0
19.
SUCHÁNEK Jan
CZE 0:06:03.6 0:01:47.5
20.
BENEŠ Robin
HC ZUBR Přerov
CZE 0:06:09.8 0:01:53.7
21.
ŽOVINEC Jakub
Orlíci Uničov
CZE 0:06:17.5 0:02:01.5
22.
SVĚTLÍK Vilda
CZE 0:06:21.0 0:02:05.0
23.
ČABLA Lukáš
Nordica Ski Zlín
CZE 0:06:29.3 0:02:13.2
24.
KOŽUCH Jan
ZAPRO TEAM
CZE 0:06:30.6 0:02:14.5
25.
DEDEK Jakub
AD TEAM
CZE 0:06:36.9 0:02:20.8
26.
BEZDĚK Matouš
TJ Sokol Tovačov
CZE 0:07:13.8 0:02:57.7
27.
HRADÍLEK Kuba
CZE 0:07:38.3 0:03:22.2
28.
REJZEK Oskar
CZE 0:07:38.6 0:03:22.5
29.
KULAJTA Jan
CZE 0:07:42.8 0:03:26.7
30.
HLUŠÍ Václav
CZE 0:07:43.9 0:03:27.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 0:23:41.1 0:00:00.0
2.
MRÁZ Daniel
TJ Uničov
CZE 0:24:39.7 0:00:58.5
3.
PIVNIČKA Jakub
pivnicka.cz
CZE 0:24:41.4 0:01:00.2
4.
HUDEČEK Jan
TUFO CZ Otrokovice
CZE 0:24:54.7 0:01:13.5
5.
BERNÁT Adam
SK Jiří Team
CZE 0:24:57.1 0:01:16.0
6.
SVĚRKOT Šimon
SK Jiří TeaM Ostrava
CZE 0:25:27.9 0:01:46.7
7.
CHOVANEC Tomáš
MG BIKE TEAM
CZE 0:25:38.9 0:01:57.7
8.
TABARA Šimon
SHARK Bikers Junior Team
CZE 0:25:42.2 0:02:01.0
9.
HYNEČEK Honza
TUFO CZ Otrokovice
CZE 0:25:48.1 0:02:07.0
10.
MACH Lukáš
TUFO CZ Otrokovice
CZE 0:26:09.2 0:02:28.0
11.
PŘIDAL Tomáš
Cyklistika Uničov
CZE 0:26:14.7 0:02:33.5
12.
KOMÁREK Tomáš
ACT leraK
CZE 0:26:31.7 0:02:50.5
13.
RAFAJ Martin
CyklochTeam
CZE 0:26:52.7 0:03:11.5
14.
SKLENAŘÍK Michal
CZE 0:27:00.0 0:03:18.8
15.
ŠINDELÁŘ Roman
Moravec team
CZE 0:27:13.9 0:03:32.7
16.
ZVĚDĚLÍK Ondřej
ACS Drak Vrbno pod Pradědem
CZE 0:27:39.9 0:03:58.7
17.
LIPENSKÝ Vít
moravec team benešov
CZE 0:27:50.2 0:04:09.0
18.
NÁŠEL Martin
HC ZUBR Přerov
CZE 0:27:51.2 0:04:10.0
19.
PLŠEK Vojtěch
CZE 0:27:53.9 0:04:12.7
20.
JANDA Lukáš
SK Jiří TeaM Ostrava
CZE 0:28:34.2 0:04:53.0
21.
OBORNÝ Marek
Team Forman Kids
CZE 0:28:37.9 0:04:56.7
22.
PROCHÁZKA Ondřej
SK ŠELA SPORT
CZE 0:28:50.2 0:05:09.0
23.
HÝŽĎAL Vít
KOLOKROUŽEK ZLÍN
CZE 0:28:53.9 0:05:12.7
24.
BUBENÍK Matej
CLIMBERG SPORT TEAM
SVK 0:28:54.9 0:05:13.7
25.
VÁLEK Matyáš
HC ZUBR Přerov
CZE 0:28:55.7 0:05:14.5
26.
SEDLÁČEK Martin
CZE 0:29:03.2 0:05:22.0
27.
PŘIDAL Tobiáš
Cyklistika Uničov
CZE 0:29:08.4 0:05:27.2
28.
LOCHMAN Vojta
HOLEŠOVŠTÍ POKALÍŠCI
CZE 0:29:41.7 0:06:00.5
29.
ŠŤASTNÝ David
CZE 0:29:45.9 0:06:04.8
30.
ŠIMÍČEK Radek
CZE 0:29:47.2 0:06:06.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOLÁŘOVÁ Justýna
DUKLA PRAHA
CZE 0:25:31.4 0:00:00.0
2.
SMUTNÁ Anna
Drahanský sport team
CZE 0:26:39.4 0:01:08.0
3.
VINKLÁRKOVÁ Marie
MG BIKE TEAM
CZE 0:26:43.5 0:01:12.1
4.
KREISSOVÁ Tereza
ski bilá
CZE 0:27:19.5 0:01:48.1
5.
ČERNÁ Hana
Drahanský sport team
CZE 0:28:11.2 0:02:39.7
6.
RYŠAVÁ Emílie
Drahanský sport team
CZE 0:28:15.2 0:02:43.7
7.
KOVAŘÍKOVÁ Jana
VRV pro sport
CZE 0:28:30.7 0:02:59.2
8.
HOLÁŠKOVÁ Amálie
Ski Kopřivnice
CZE 0:28:49.2 0:03:17.7
9.
JANÍČKOVÁ Adriana
CZE 0:28:58.2 0:03:26.7
10.
VÁLKOVÁ Tereza
KSG SK Přerov
CZE 0:29:11.4 0:03:40.0
11.
BEŇOVÁ Silvie
ZAPRO TEAM
CZE 0:29:27.2 0:03:55.7
12.
HRABALOVÁ Zuzana
PBV MTB TEAM BRNO
CZE 0:29:30.4 0:03:58.9
13.
JANÍKOVÁ Barbora
TTS Osek nad Bečvou
CZE 0:29:33.2 0:04:01.7
14.
RIEDLOVÁ Áďa
Team Forman Kids
CZE 0:29:59.4 0:04:28.0
15.
RICHTAROVÁ Iveta
Nordica Ski Zlín
CZE 0:30:01.4 0:04:29.9
16.
FUCHSOVÁ Barbora
Nordica Ski Zlín
CZE 0:30:53.2 0:05:21.7
17.
HLAVÁČOVÁ Judita
Sport-lyžování BTL
CZE 0:30:58.4 0:05:27.0
18.
SKOUPÁ Sabina
PBV MTB Team
CZE 0:31:12.4 0:05:40.9
19.
ONDRÝSKOVÁ Lucie
TJ Sokol Přemyslovice
CZE 0:31:26.6 0:05:55.2
20.
ŠTĚPÁNOVÁ Barbora
CZE 0:32:37.2 0:07:05.7
21.
ŠVIHELOVÁ Míša
CPV Krnov
CZE 0:33:28.2 0:07:56.7
22.
MACOURKOVA Barbora
CZE 0:36:16.9 0:10:45.5
23.
VÁLKOVÁ Jana
CZE 0:36:19.5 0:10:48.0
24.
LEHNERTOVÁ Natálie
CZE 0:37:35.4 0:12:04.0
25.
KAŠOVÁ Veronika
CZE 0:38:10.9 0:12:39.5
26.
KOŠÁROVÁ Lucie
CZE 0:40:11.9 0:14:40.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PLŠEK Václav
CZE 0:16:08.0 0:00:00.0
2.
DUBEC Martin
Team Forman Kids
CZE 0:16:21.3 0:00:13.2
3.
SVĚRKOT Daniel
SK Jiří TeaM Ostrava
CZE 0:16:47.8 0:00:39.7
4.
MACH Vaclav
TUFO CZ Otrokovice
CZE 0:17:59.8 0:01:51.7
5.
OLŠA Matyáš
CZE 0:18:12.3 0:02:04.2
6.
LIPENSKÝ Matouš
moravec team benešov
CZE 0:18:25.3 0:02:17.2
7.
KAĎŮREK Adam
CZE 0:18:32.3 0:02:24.2
8.
ŽOVINEC Šimon
Orlíci Uničov
CZE 0:19:07.3 0:02:59.2
9.
PAVLÍK Jan
Lipník n. B.
CZE 0:19:42.8 0:03:34.7
10.
VODIČKA Jakub
Malíř Vodička
CZE 0:19:47.0 0:03:39.0
11.
HALUZÍK Šimon
DR.A.CY
CZE 0:19:55.0 0:03:47.0
12.
OBDRŽÁLEK Tobiáš
Nordica Ski Zlín
CZE 0:20:26.3 0:04:18.2
13.
DVOŘÁK Tomáš
Nordica Ski Zlín
CZE 0:20:36.0 0:04:28.0
14.
BOBČÍK Dominik
CZE 0:20:43.3 0:04:35.2
15.
PASQUALON Nicolas
OSA SPORT ACADEMY
SVK 0:21:42.0 0:05:34.0
16.
VAŘÁK Vít
CZE 0:22:34.4 0:06:26.3
17.
PAŠEK Tomáš
SK ŠELA SPORT
CZE 0:23:02.4 0:06:54.3
18.
HOLOTÍK Martin
CZE 0:23:07.8 0:06:59.7
19.
ŠTOURAČ Samuel
CZE 0:23:17.3 0:07:09.2
20.
DOUŠEK Vojtěch
CZE 0:23:18.8 0:07:10.7
21.
KOŠÁR Karel
Kolárna
CZE 0:23:55.8 0:07:47.7
22.
SMETANA Šimon
CZE 0:24:07.1 0:07:59.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BEZDÍČKOVÁ Dominika
Road Cross team Blansko
CZE 0:15:12.2 0:00:00.0
2.
UNGEROVÁ Sofia
SVK 0:15:21.4 0:00:09.2
3.
DUBCOVÁ Štěpánka
Team Forman Kids
CZE 0:15:40.9 0:00:28.7
4.
SEIDLOVÁ Kateřina
VRV pro sport
CZE 0:16:03.4 0:00:51.1
5.
HUDEČKOVA Anna
TUFO CZ Otrokovice
CZE 0:16:23.3 0:01:11.0
6.
HALÁMKOVÁ Diana
TUFO CZ Otrokovice
CZE 0:16:24.1 0:01:11.9
7.
DUBCOVÁ Anna
Team Forman Kids
CZE 0:16:33.6 0:01:21.3
8.
JUŘENOVÁ Petra
TUFO CZ Otrokovice
CZE 0:16:34.4 0:01:22.1
9.
VOJTÍŠKOVÁ Dorota
CLIMBERG SPORT TEAM
SVK 0:16:36.2 0:01:24.0
10.
SLÁMKOVÁ Agáta
CYKLOCH TEAM
CZE 0:16:47.8 0:01:35.6
11.
MARKOVÁ Beáta
BIKE PRO RACING
CZE 0:16:49.2 0:01:37.0
12.
LAJCHOVÁ Ema
Team Forman Kids
CZE 0:16:50.9 0:01:38.7
13.
BRADÁČOVÁ Nikola
ACT LERAG Blansko
CZE 0:16:51.4 0:01:39.1
14.
MALIŇÁKOVÁ Karolína
VRV pro sport
CZE 0:16:59.3 0:01:47.1
15.
PAVELKOVÁ Ganvara
CZE 0:17:00.4 0:01:48.2
16.
TLAMKOVÁ Barbora
Moravec team
CZE 0:17:06.4 0:01:54.1
17.
KOVAŘÍKOVÁ Zuzana
VRV pro sport
CZE 0:17:34.8 0:02:22.6
18.
MACHOVÁ Veronika
TUFO CZ Otrokovice
CZE 0:17:42.1 0:02:29.9
19.
RIEDLOVÁ Nela
Team Forman Kids
CZE 0:17:43.9 0:02:31.7
20.
ZAVŘELOVÁ Adéla
CZE 0:17:58.4 0:02:46.1
21.
POLÁŠKOVÁ Adéla
Nordica Ski Zlín
CZE 0:18:01.9 0:02:49.7
22.
ŠVAJDOVÁ Karolína
CZE 0:18:05.4 0:02:53.2
23.
SMUTNÁ Dorota
Drahanský sport team
CZE 0:18:35.4 0:03:23.1
24.
STRÁNSKÁ Sofie
AC Rumburk
CZE 0:18:44.3 0:03:32.1
25.
HOLOUBKOVÁ Eliška
TUFO CZ Otrokovice
CZE 0:18:47.3 0:03:35.1
26.
JURKULÁKOVÁ Adéla
FLOR - BIKE z.s.
CZE 0:19:09.3 0:03:57.1
27.
SMAŽILOVÁ Markéta
Sanitka66 Holešov
CZE 0:19:13.9 0:04:01.7
28.
ŠŤASTNÁ Denisa
Nordica Ski Zlín
CZE 0:19:15.9 0:04:03.6
29.
PETŘEKOVÁ Karolína
BTO Zašová
CZE 0:19:33.1 0:04:20.9
30.
JANČÍKOVÁ Adéla
SK Jiří TeaM Ostrava
CZE 0:19:52.4 0:04:40.2