Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : AUTHOR MARATON TOUR

XVII. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP 2016

MTB
DATUM :18.6.2016 MÍSTO :Jablonné v Podještědí – Heřmanice
POŘADATEL : PAKLI SPORT KLUB WEBOVÉ STRÁNKY :malevilcup.cz/

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HERMANN Peter
Team Firebike-Drössiger
GER 4:01:49.1 0:00:00.0
2.
ADEL Filip
Superior MTB team
CZE 4:04:36.9 0:02:47.8
3.
HUDEČEK Jiří
GIANT TRANS BRDY TEAM
CZE 4:12:08.8 0:10:19.7
4.
PFROMMER Matthias
Team CENTURION VAUDE
GER 4:12:27.4 0:10:38.3
5.
GRANBERG Lars
Sepura Toyota Racing with Birk
NOR 4:12:28.0 0:10:38.9
6.
KANĚRA Michal
NILFISK pro cycling
CZE 4:14:33.2 0:12:44.1
7.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bike Ranch Team
CZE 4:18:40.9 0:16:51.8
8.
EDIN Fredrik
Sepura Toyota Racing with Birk
SWE 4:19:11.5 0:17:22.4
9.
VAGENKNECHT Tomáš
BAKAKO Nová Paka
CZE 4:29:36.7 0:27:47.6
10.
PLATT Christopher
GER 4:30:23.2 0:28:34.1
11.
VAN HEMELEN Philip
Team Wilier-Force
BEL 4:30:49.7 0:29:00.6
12.
ETTLICH Tom
KREIDLER WERKSTEAM
GER 4:34:26.9 0:32:37.8
13.
STRNAD Jiří
Eleven Team Příchovice
CZE 4:35:38.8 0:33:49.7
14.
GIEGERICH Michael
RFC Roßbach
GER 4:35:51.1 0:34:02.0
15.
KARBAN Štěpán
BMC CZ Racing team
CZE 4:37:01.3 0:35:12.2
16.
ROZWALKA Przemysław
MW INVEST Group
POL 4:39:15.9 0:37:26.8
17.
BRITZ Jakob
Texpa Simplon
GER 4:39:30.8 0:37:41.7
18.
LANGER Steffen
DIE FAHRRAD-KETTE
GER 4:40:50.1 0:39:01.0
19.
KOZÁK Tomáš
MTB HEPOS
CZE 4:40:51.4 0:39:02.3
20.
GROß Christian
TEAM-STORM-BIKER
GER 4:40:53.5 0:39:04.4
21.
KOHL Martin
beMANIAX MADBIKE
CZE 4:47:58.6 0:46:09.5
22.
BRENDL Tomáš
STRATOS AUTO
CZE 4:49:22.4 0:47:33.3
23.
ASSMANN Guido
TBR-Werner
GER 4:49:42.7 0:47:53.6
24.
ČERNÝ Jan
Eleven Team Příchovice
CZE 4:50:27.6 0:48:38.5
25.
MICHAL Pavel
Tepelná čerpadla IVT
CZE 4:50:39.7 0:48:50.6
26.
KUBÍN Pavel
Carla Kupkolo.cz
CZE 4:51:39.0 0:49:49.9
27.
PLESCHINGER Martin
Uniqa Jihlava
CZE 4:52:15.5 0:50:26.4
28.
LAUER Matthias
EHLiminator Racing Team
GER 4:52:34.0 0:50:44.9
29.
MÜTZLITZ Torsten
Scott Bike 24 MTB race Team
GER 4:53:34.2 0:51:45.1
30.
HEINZE Thomas
ASVL Waltersdorf
GER 4:54:00.6 0:52:11.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KONVISAROVA Krystyna
UKR 5:22:51.9 0:00:00.0
2.
CESNAKOVÁ Milena
Cyklo Team Weber
CZE 5:27:38.6 0:04:46.7
3.
SKRBKOVÁ Jana
Eleven Team Příchovice
CZE 5:31:47.0 0:08:55.1
4.
LOUBKOVÁ Ivana
ROHOZEC Amulet Cvikov
CZE 5:44:21.4 0:21:29.5
5.
VIDLAK Veronika
VIVA Team
USA 5:58:22.5 0:35:30.6
6.
MARUNDE Regina
Fi'zi:k Team
GER 6:12:58.2 0:50:06.3
7.
LOUBKOVÁ Kateřina
AMULET ROHOZEC Cvikov
CZE 6:20:38.4 0:57:46.5
8.
BLAŽKOVÁ Lucie
Carla.Kupkolo.cz
CZE 6:40:52.3 1:18:00.4
9.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna - Accolade
CZE 7:12:35.0 1:49:43.1
10.
MOSER Claudia
DSC 1898 Dresden
GER 7:18:18.6 1:55:26.7
11.
MATHOVÁ Tereza
BSP Planá nad Lužnicí
CZE 7:35:48.8 2:12:56.9
12.
BALÍKOVÁ Tereza
BMC CZ Racing team
CZE 8:14:47.7 2:51:55.8
13.
ERHARDT Isabell
RC Schnaittachtal
GER 8:33:09.1 3:10:17.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZIMA Ota
Kellys Bike ranch
CZE 3:04:22.8 0:00:00.0
2.
ŘEHÁK Vít
CYKLOHELIOS
CZE 3:04:22.9 0:00:00.1
3.
ČERNÝ Milan
Ski a Bike Centrum Radotín
CZE 3:05:41.0 0:01:18.2
4.
NOVÁK Michal
STRATOS AUTO
CZE 3:06:02.0 0:01:39.2
5.
JINDRA Pavel
Eleven Merzedes-Benz Mitas
CZE 3:07:43.9 0:03:21.1
6.
MÜLLER Udo
Z-team
GER 3:10:12.6 0:05:49.8
7.
KARÁSEK Vladislav
CK Kolokrám
CZE 3:10:43.8 0:06:21.0
8.
ŠÍREK Adrian
KC Kooperativa SG Jablonec n.N.
CZE 3:12:10.2 0:07:47.4
9.
NOWAKOWSKI Sławomir
XTRABIKE SCC BOLESŁAWIEC
POL 3:13:09.0 0:08:46.2
10.
HAUSCHILD Silvio
eleven radon team
GER 3:13:19.3 0:08:56.5
11.
KUČERA Radek
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
CZE 3:13:56.7 0:09:33.9
12.
SEIDEL Daniel
Team sport-werk.net
GER 3:14:05.2 0:09:42.4
13.
HEINKE Sascha
Team Firebike-Drössiger
GER 3:15:08.5 0:10:45.7
14.
SCHOLZE Patrick
Bad Bikers MTB-Sport e.V.
GER 3:15:17.0 0:10:54.2
15.
ROŽEK Jan
CZE 3:17:22.8 0:13:00.0
16.
STEIN Marcel
Team Stein Bikes
GER 3:18:52.9 0:14:30.1
17.
KEJZLAR Tomáš
TJ Sokol Nové Město nad Metují
CZE 3:19:08.1 0:14:45.3
18.
BRADÁČ Vojtěch
Toi Toi Cykloklub Slaný
CZE 3:19:21.3 0:14:58.5
19.
HELD Franz
1. Radverein Pirna / BIKE24
GER 3:19:27.5 0:15:04.7
20.
JANOČKO Ján
Ski a Bike Club Radotín
SVK 3:19:45.7 0:15:22.9
21.
PAUDERA Vladimír
CZE 3:19:48.3 0:15:25.5
22.
ŠŇUPÁREK Václav
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
CZE 3:20:45.9 0:16:23.1
23.
BRŇÁK Jan
GT Kur sport team
CZE 3:21:23.7 0:17:00.9
24.
ŻOŁYŃSKI Wojciech
Sulima Rowery Team
POL 3:21:39.2 0:17:16.4
25.
FUNKE Mathias
GER 3:23:00.0 0:18:37.2
26.
ŠKABRADA Martin
CZE 3:24:44.4 0:20:21.6
27.
HÜMBERT Martin
Zeppelin-Team OSC Potsdam
GER 3:26:12.6 0:21:49.8
28.
ZELENKA Jaroslav
Severní Větry
CZE 3:27:22.7 0:22:59.9
29.
ESENBLÄTTER Mathias
GER 3:27:29.4 0:23:06.6
30.
SEDLÁČEK Pavel
CZE 3:28:00.7 0:23:37.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KADNER Karin
Skiteam Pirna
GER 3:45:36.9 0:00:00.0
2.
ČERNÁ Šárka
Ski a Bike Centrum Radotín
CZE 3:53:48.2 0:08:11.3
3.
ARNDT Susann
PSV Zittau
GER 4:03:49.3 0:18:12.4
4.
LENGERT Sabine
Velonistas Berlin
GER 4:08:46.8 0:23:09.9
5.
NOVOTNÁ Hana
Eleven Team Příchovice
CZE 4:18:31.1 0:32:54.2
6.
KOLÁŘOVÁ Anna
Velosport Valenta Scott Team
CZE 4:22:53.1 0:37:16.2
7.
MERTENOVA Katerina
Kellys Bike Ranch Team
CZE 4:24:30.2 0:38:53.3
8.
WOLF Christiane
r2-bike.com MTB RACING
GER 4:30:01.9 0:44:25.0
9.
JANOVSKÁ Petra
Koloshop Team Teplice
CZE 4:30:05.7 0:44:28.8
10.
MATULKOVÁ Jana
CT Weber
CZE 4:37:31.0 0:51:54.1
11.
BUBLÍKOVÁ Petra
Alltraining.cz
CZE 4:37:31.2 0:51:54.3
12.
KYNDLOVÁ Markéta
Alset Racing Team
CZE 4:41:51.6 0:56:14.7
13.
NOVOTNÁ Michaela
beMANIAX MADBIKE
CZE 4:52:06.1 1:06:29.2
14.
OGRISSEK Linda
Fahrwerk WERKSTEAM
GER 4:56:35.8 1:10:58.9
15.
SCHWARZOVÁ Ivana
Cvikov
CZE 5:01:06.5 1:15:29.6
16.
PURSCHE Heike
DAV Zittau
GER 5:04:36.3 1:18:59.4
17.
ČERMÁKOVÁ Petra
Alset Racing Team
CZE 5:25:01.5 1:39:24.6
18.
MEßNER Carolin
Fahrwerk WERKSTEAM
GER 5:26:30.3 1:40:53.4
19.
HRICISIN Dana
CZE 5:34:44.5 1:49:07.6
20.
TIETZE Ilona
Jole Biker Zahnradl
GER 6:00:46.8 2:15:09.9
21.
NEŠNĚROVÁ Veronika
TJ Lokomotiva Nymburk
CZE 6:13:58.7 2:28:21.8
22.
HAVLÍČKOVÁ Aneta
CZE 6:55:35.8 3:09:58.9
23.
KRÄTSCHMEROVÁ Kateřina
ABND Racing Team
CZE 6:55:41.3 3:10:04.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DIRIGL Filip
LASVIT BIKERS
CZE 1:56:54.8 0:00:00.0
2.
ŠORF Pavel
HAVEN Team
CZE 1:57:59.1 0:01:04.3
3.
MATOUŠEK Jan
Eleven Team Příchovice
CZE 1:59:37.1 0:02:42.3
4.
LICHAN Paul
Sportwerk.net
GER 2:03:39.0 0:06:44.2
5.
DUTSCHKE René
TSV Großschönau
GER 2:04:14.5 0:07:19.7
6.
DRINKA Daniel
Symbio+Cannondale
CZE 2:04:48.3 0:07:53.5
7.
TOMAN Luboš
Carla.Kupkolo.cz
CZE 2:06:15.0 0:09:20.2
8.
ŠUBR Martin
beMANIAX MADBIKE
CZE 2:07:33.3 0:10:38.5
9.
BÜRMANN Benedikt David
Bad Bikers MTB-Sport e.V.
GER 2:08:00.8 0:11:06.0
10.
NEKOLA Šimon
SK Kola Víšek - Trek
CZE 2:10:59.6 0:14:04.8
11.
QUERFELD Mirko
Erdinger Alkoholfrei
GER 2:11:13.1 0:14:18.3
12.
VICH Michal
SUPERIOR CYKLOFIT LIBEREC
CZE 2:12:06.3 0:15:11.5
13.
TOMAN Lukáš
Carla.Kupkolo.cz
CZE 2:15:04.6 0:18:09.8
14.
MAIK Matzel
Team Stein Bikes
GER 2:15:41.4 0:18:46.6
15.
STIEHLER Jens
Helden am Sonntag
GER 2:16:14.2 0:19:19.4
16.
PENJAK Adam
STRATOS AUTO
CZE 2:16:35.4 0:19:40.6
17.
HANOUSEK Filip
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
CZE 2:18:59.2 0:22:04.4
18.
TOMAN Jan
Carla.Kupkolo.cz
CZE 2:19:37.3 0:22:42.5
19.
KRESTA Jan
USK Slavie Ústí nad Labem
CZE 2:21:12.0 0:24:17.2
20.
ČEŠKA Martin
Silvini cycling team
CZE 2:21:20.1 0:24:25.3
21.
KÖNIG Henry
GER 2:21:47.4 0:24:52.6
22.
POVOLNÝ Jakub
GIANT TRANS BRDY TEAM
CZE 2:22:25.5 0:25:30.7
23.
MAGÁL Jiří
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
CZE 2:22:58.0 0:26:03.2
24.
JÁRA Jaroslav
golf park Plzeň Dýšina
CZE 2:24:39.3 0:27:44.5
25.
PEKÁREK Jan
LSK Lomnice nad Popelkou
CZE 2:25:23.0 0:28:28.2
26.
MOJŽÍŠ Josef
apache loko trutnov
CZE 2:25:35.2 0:28:40.4
27.
KOZÁK Matouš
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 2:25:36.1 0:28:41.3
28.
KOŽÍŠEK Dušan
WSM Amulet Rohozec
CZE 2:25:47.1 0:28:52.3
29.
ŠLAMBOR Michal
Pakli sport klub
CZE 2:26:46.4 0:29:51.6
30.
SKRBEK Jan
CZE 2:27:00.4 0:30:05.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PEJŠOVÁ Kristýna
Superior MTB team
CZE 2:45:47.2 0:00:00.0
2.
FÍLOVÁ Veronika
Sunset bike Slaný
CZE 2:50:18.7 0:04:31.5
3.
KOPECKÁ Ivana
MK Revize team
CZE 2:54:07.1 0:08:19.9
4.
PUNČOCHÁŘOVÁ Lucie
bike notoric
CZE 2:54:52.1 0:09:04.9
5.
LICHAN Katrin
GER 2:57:12.1 0:11:24.9
6.
ZUISCHKO Michelle
Team Italia
GER 3:01:58.1 0:16:10.9
7.
HABROVÁ Martina
KT Tryskomyš
CZE 3:06:25.9 0:20:38.7
8.
LACHMANN Pia
Fahrwerk WERKSTEAM
GER 3:10:36.9 0:24:49.7
9.
KLIEROVÁ Alena
Specialized
CZE 3:11:09.1 0:25:21.9
10.
DÖRING Luise
GER 3:27:32.6 0:41:45.4
11.
ULLÍKOVÁ Pavla
CZE 3:32:22.1 0:46:34.9
12.
LAMAČOVÁ Alžběta
BezTeamu
CZE 3:34:17.0 0:48:29.8
13.
SKALSKÁ Lucie
CZE 3:36:20.8 0:50:33.6
14.
PUHALOVÁ Jana
Čistý sport
CZE 3:41:54.6 0:56:07.4
15.
NAĎOVÁ Petra
TEAM GOOFY
CZE 3:42:04.5 0:56:17.3
16.
LAUEROVÁ Eva
Vita Activa
CZE 3:43:46.7 0:57:59.5
17.
RAKOVSKA Sabina
CZE 3:43:47.4 0:58:00.2
18.
SCHLÜTER Lena
Bertsdorfer Sv Abt. Ski
GER 3:48:55.2 1:03:08.0
19.
PRÝMKOVÁ Markéta
CZE 3:56:11.6 1:10:24.4
20.
BRADÁČOVÁ Eva
CZE 3:58:53.3 1:13:06.1
21.
ADAMOVÁ Eva
SVK 4:02:11.6 1:16:24.4
22.
SOMMEROVÁ Anna
SoMaz team
CZE 4:06:20.9 1:20:33.7
23.
OCEĽOVÁ Jana
KOVÁŘSTVÍ KRUPICA
CZE 4:07:16.9 1:21:29.7
24.
RICHTER Heike
www.JJ-Bikes.de
GER 4:09:21.6 1:23:34.4
25.
RICHTER Marie
Bertsdorfer SV
GER 4:09:22.4 1:23:35.2
26.
PODDANÁ Jana
TJ Lokomotiva Nymburk
CZE 4:10:28.7 1:24:41.5
27.
NOVÁKOVÁ Iva
CZE 4:12:21.0 1:26:33.8
28.
GRASSINGER Michaela
BSV München/Team Icehouse
GER 4:15:32.1 1:29:44.9
29.
KLEISNEROVÁ Markéta
Černí koně
CZE 4:48:07.8 2:02:20.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOTAS Jaroslav
Eleven Mercedes-Benz Mitas Team
CZE 1:20:48.9 0:00:00.0
2.
RYŠAVÝ Adam
CZE 1:23:48.4 0:02:59.5
3.
SMEJKAL Adam
CZE 1:29:37.3 0:08:48.4
4.
SMEJKAL Jan
CZE 1:29:41.3 0:08:52.4
5.
KNIHA Petr
CK Kolokrám
CZE 1:30:55.9 0:10:07.0
6.
KNÍŽEK Josef
Triatlon Hrádek nad Nisou
CZE 1:36:04.8 0:15:15.9
7.
RIEGER Marek
Spartak Vrchlabí
CZE 1:47:36.7 0:26:47.8
8.
VÍCHA Josef
CZE 1:50:10.3 0:29:21.4
9.
ZETOCHA Miroslav
CZE 1:54:54.7 0:34:05.8
10.
FRIDRICH Armin Jakub
Tatran Jablonné v Podještědí
CZE 1:59:21.1 0:38:32.2
11.
ŠULC Jiří
Alupress
CZE 2:05:59.7 0:45:10.8
12.
TROJAN Matěj
CZE 2:08:19.1 0:47:30.2
13.
STIBŮREK Jiří
SKK74
CZE 2:19:44.3 0:58:55.4
14.
NEVRKLA Tomáš
CZE 2:27:21.3 1:06:32.4
15.
NEVRKLA Miroslav
CZE 2:27:24.8 1:06:35.9
16.
MAYER Pavel
CZE 2:32:54.8 1:12:05.9
17.
MÁDLO Jakub
WAG
CZE 2:37:16.4 1:16:27.5
18.
MÁDLO Marek
WAG
CZE 2:37:17.5 1:16:28.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KNIHOVÁ Kateřina
CZE 1:32:55.5 0:00:00.0
2.
WALDINGER Natalie
GER 1:34:03.1 0:01:07.6
3.
KNIHOVÁ Kateřina
CK Kolokrám
CZE 1:47:50.9 0:14:55.4
4.
OLŠÁKOVÁ Jana
CZE 1:48:09.1 0:15:13.6
5.
ŠMEJKALOVÁ Barbora
CC
CZE 1:51:02.9 0:18:07.4
6.
PEKÁRKOVÁ Anna
LSK Lomnice nad Popelkou
CZE 1:56:05.4 0:23:09.9
7.
SÚKENÍKOVÁ Michaela
CZE 2:02:34.2 0:29:38.7
8.
BERÁNKOVÁ Alžběta
CC
CZE 2:03:46.4 0:30:50.9
9.
PAVLUSOVÁ Michaela
Alupress
CZE 2:06:00.4 0:33:04.9
10.
BLÁHOVÁ Pavla
CZE 2:08:39.3 0:35:43.8
11.
ALEXOVA Simona
CZE 2:09:30.8 0:36:35.3
12.
ANDREYEVA Daniela
CZE 2:11:16.1 0:38:20.6
13.
BOUKALOVÁ Petra
Auta s.r.o.
CZE 2:15:16.3 0:42:20.8
14.
PUHALOVÁ Lenka
CZE 2:15:30.8 0:42:35.3
15.
NOVÁKOVÁ Helena
WAG
CZE 2:16:26.4 0:43:30.9
16.
MILEROVÁ Ivana
CZE 2:16:55.4 0:43:59.9
17.
DEKISKÁ Alena
WAG
CZE 2:18:58.5 0:46:03.0
18.
VIETZOVÁ Ivana
CZE 2:19:10.3 0:46:14.8
19.
BLÁHOVÁ Markéta
CZE 2:27:12.3 0:54:16.8
20.
KRUŠINOVÁ Dana
TJ Lokomotiva Nymburk
CZE 2:53:59.7 1:21:04.2
21.
FIALOVÁ Monika
Pardálové
CZE 2:58:19.0 1:25:23.5
22.
STIBŮRKOVÁ Johana
SKK74
CZE 3:28:55.4 1:55:59.9
23.
BLÁHOVÁ Zuzana
SKK74
CZE 3:28:56.5 1:56:01.0