Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2016

Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATUM :9.7.2016 MÍSTO :Vrchlabí

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:48:46.7 0:00:00.0
2.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:50:07.7 0:01:21.0
3.
RAUCHFUSS Marek
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 1:51:25.7 0:02:39.0
4.
STROŽ Jan
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 1:53:38.2 0:04:51.5
5.
KOBES Lukáš
Velosport Domažlice
CZE 1:54:11.1 0:05:24.4
6.
MALÍK Michal
LAWI-Author Cycling Team
CZE 1:55:32.1 0:06:45.4
7.
RAJCHART Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:56:05.4 0:07:18.7
8.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:56:05.5 0:07:18.8
9.
ŠORM Jiří
Whirpool - Author
CZE 1:56:08.5 0:07:21.8
10.
PAPRSTKA Tomáš
Exprescz - Merida Team Kolín
CZE 1:56:13.2 0:07:26.5
11.
SCHUBERT Štěpán
Expres CZ-Merida Teamu Kolín
CZE 1:57:13.4 0:08:26.7
12.
JÍLEK Zdeněk
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:57:35.5 0:08:48.8
13.
DOLEŽAL Václav
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team
CZE 1:58:35.4 0:09:48.7
14.
SPLÍTEK Martin
Nilfisk pro cycling
CZE 1:58:36.7 0:09:50.0
15.
PÍSAŘ Jan
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:58:41.5 0:09:54.8
16.
ZEŤÁK Michael
Expres CZ-Merida Teamu Kolín
CZE 2:00:17.2 0:11:30.5
17.
DANĚK Jiří
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:00:20.7 0:11:34.0
18.
PILČÍK Adam
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:00:21.4 0:11:34.7
19.
DOBRÝ Petr
RAJEC Allivictus
CZE 2:00:22.3 0:11:35.6
20.
KAMLER Josef
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:00:23.5 0:11:36.8
21.
ZÁLESKÝ Milan
RCR bike Česká Třebová
CZE 2:01:27.7 0:12:41.0
22.
VOPAT Milan
CK LOKO Rakovník
CZE 2:01:39.7 0:12:53.0
23.
BLAŽEK Lukáš
Nilfisk pro cycling
CZE 2:01:46.9 0:13:00.2
24.
MOKRÝ Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:01:51.8 0:13:05.1
25.
NOVÁK Michal
CZE 2:03:30.2 0:14:43.5
26.
ŠÍREK Adrian
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou
CZE 2:03:32.2 0:14:45.5
27.
TATÍČEK Petr
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:03:36.2 0:14:49.5
28.
JENŠÍK Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:04:45.8 0:15:59.1
29.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:04:46.7 0:16:00.0
30.
SWÁROVSKÝ Michal
Alltraining.cz-Lawi
CZE 2:04:47.5 0:16:00.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk pro cycling
CZE 2:18:55.8 0:00:00.0
2.
PICHLÍKOVÁ Jana
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:21:51.8 0:02:56.0
3.
KUNTOVÁ Vendula
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 2:28:42.0 0:09:46.2
4.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:34:26.6 0:15:30.8
5.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 2:34:30.5 0:15:34.7
6.
KRUPOVÁ Lucie
Expres CZ-Merida Teamu Kolín
CZE 2:34:58.8 0:16:03.0
7.
VANÍČKOVÁ Elena
Expres CZ-Merida Teamu Kolín
CZE 2:36:50.1 0:17:54.3
8.
DRHOVÁ Kateřina
CZE 2:38:55.3 0:19:59.5
9.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP GHOST
CZE 2:45:25.5 0:26:29.7
10.
RUDOLFOVÁ Tereza
LAWI Team
CZE 2:47:23.5 0:28:27.7
11.
BLAŽKOVÁ Vendula
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5
CZE 2:48:38.8 0:29:43.0
12.
KLAPKOVÁ Monika
cyklo poin Jičín
CZE 2:48:49.6 0:29:53.8
13.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:51:06.9 0:32:11.1
14.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
Česká spořitelna- Accolade cycling team
CZE 2:59:19.1 0:40:23.3
15.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 3:00:12.1 0:41:16.3
16.
HRNČÍŘOVÁ Lucie
Carla.KupKolo
CZE 3:01:34.9 0:42:39.1
17.
HUNDÁKOVÁ Ivana
eSeNBáci
CZE 3:06:50.9 0:47:55.1
18.
ŠIMKOVÁ Šárka
Synerga Bike Team
CZE 3:08:31.8 0:49:36.0
19.
BALÍKOVÁ Tereza
BMC CZ Racing team
CZE 3:11:32.9 0:52:37.1
20.
DOBRÁ Ludmila
RAJEC Allivictus
CZE 3:13:59.6 0:55:03.8
21.
FIDRANSKÁ Veronika
CZE 3:18:51.2 0:59:55.4
22.
BRODÍKOVÁ Petra
Metrostav
CZE 3:22:19.9 1:03:24.1
23.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:24:21.6 1:05:25.8
24.
PAVELKOVÁ Magdaléna
CZE 3:30:22.4 1:11:26.6
25.
KOHOUTOVÁ Bronislava
CZE 3:32:20.2 1:13:24.4
26.
HAŠKOVÁ Renata
Agrofert cyklo tým – Primateam
CZE 3:40:54.2 1:21:58.4
27.
HLIŇÁKOVÁ Petra
CZE 3:45:08.2 1:26:12.4
28.
ČAPKOVÁ Radka
CZE 3:48:38.2 1:29:42.4
29.
LIDICKÁ Eva
Slavie Karlovy Vary
CZE 3:56:01.7 1:37:05.9
30.
STEHLÍKOVÁ Romana
CZE 4:08:11.5 1:49:15.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠIMŮNEK Adam
KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N.
CZE 1:15:47.3 0:00:00.0
2.
ŠIKOLA Martin
cyklo vysoké
CZE 1:17:02.5 0:01:15.2
3.
MALÍŘ Jan
Nilfisk pro cycling
CZE 1:18:31.3 0:02:44.0
4.
ŠŇUPÁREK Václav
Superior Cyklofit Cycling Team
CZE 1:18:57.7 0:03:10.4
5.
NĚMEC Patrik
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM
CZE 1:19:01.8 0:03:14.5
6.
TOMAN Luboš
www.carla.kupkolo.cz
CZE 1:19:12.5 0:03:25.2
7.
ČERNOHORSKÝ David
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:20:25.8 0:04:38.5
8.
HRUBÝ Jakub
KC Kooperativa Jablonec n. N.
CZE 1:22:37.8 0:06:50.5
9.
BLAŽEK Jakub
Nilfisk pro cycling
CZE 1:22:45.2 0:06:57.9
10.
KUŠNÍR Ondřej
CZE 1:23:30.7 0:07:43.4
11.
KOŽÍŠEK Dušan
CZE 1:23:52.5 0:08:05.2
12.
ČEKAL Pavel
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:25:04.9 0:09:17.6
13.
THÉR Jan
Giant pitrs bikes
CZE 1:25:26.3 0:09:39.0
14.
BRABEC David
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:25:40.2 0:09:52.9
15.
HAVRÁNEK Jan
CZE 1:25:47.9 0:10:00.6
16.
PACHOLÍK David
HSK BENECKO
CZE 1:25:50.8 0:10:03.5
17.
TOMAN Jan
www.carla.kupkolo.cz
CZE 1:26:55.3 0:11:08.0
18.
PAPOUŠEK Jan
cyklo ski klub polička
CZE 1:27:38.8 0:11:51.5
19.
KADLEČEK František
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:28:25.5 0:12:38.2
20.
BREDLER Matyáš Jiří
KC Kooperativa Jablonec n. N.
CZE 1:28:58.8 0:13:11.5
21.
ČEKAL Josef
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou
CZE 1:30:25.1 0:14:37.8
22.
PANTŮČEK Jiří
CZE 1:30:39.6 0:14:52.3
23.
ZELENKA Jan
CZE 1:31:14.6 0:15:27.3
24.
VOJTÍŠEK Šimon
CZE 1:31:17.1 0:15:29.8
25.
DLAB Jaroslav
SSC Železný Brod
CZE 1:31:22.6 0:15:35.3
26.
HUŠEK Martin
SSC Železný Brod
CZE 1:31:23.6 0:15:36.3
27.
ŠTUSÁK Pavel
CZE 1:33:07.8 0:17:20.5
28.
HETFLEIŠ Petr
CZE 1:33:23.3 0:17:36.0
29.
EFFENBERK Leoš
Nilfisk pro cycling
CZE 1:33:28.0 0:17:40.7
30.
POSPÍŠIL Jonáš
CZE 1:33:43.3 0:17:56.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou
CZE 1:33:57.8 0:00:00.0
2.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 1:34:32.3 0:00:34.5
3.
VEJNAROVÁ Zdeňka
CZE 1:36:15.3 0:02:17.5
4.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:36:20.1 0:02:22.3
5.
KAŠPAROVÁ Natálie
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:37:54.8 0:03:57.0
6.
KŘÍŽOVÁ Veronika
KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N.
CZE 1:39:32.6 0:05:34.8
7.
NOVÁKOVÁ Veronika
OCELOVÍ LETCI
CZE 1:40:00.1 0:06:02.3
8.
SOUČKOVÁ Anna
Ck loko Rakovnik
CZE 1:40:41.3 0:06:43.5
9.
PEJŠOVÁ Kristýna
superior mtb team
CZE 1:41:14.3 0:07:16.5
10.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CZE 1:43:35.6 0:09:37.8
11.
ŽÁČKOVÁ Jana
BSK racing
CZE 1:44:36.6 0:10:38.8
12.
FUKSOVÁ Adéla
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:45:41.8 0:11:44.0
13.
HARTYCHOVÁ Nicole
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 1:45:54.1 0:11:56.3
14.
RYŠAVÁ Žaneta
BIKESTARS VRCHLABÍ
CZE 1:47:42.5 0:13:44.7
15.
SPORYSCHOVÁ Eva
CZE 1:48:48.8 0:14:51.0
16.
PAVLÍKOVÁ Kateřina
CZE 1:50:01.1 0:16:03.3
17.
VOGELOVÁ Dagmar
CZE 1:50:27.1 0:16:29.3
18.
KOUTNÁ Kateřina
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:51:21.9 0:17:24.1
19.
PETRŮ Barbora
Baja Design
CZE 1:51:29.9 0:17:32.1
20.
ZEDNÍKOVÁ Iveta
BMC CZ Racing team
CZE 1:52:23.6 0:18:25.8
21.
KALOŠOVÁ Barbora
CFC Vraťák
CZE 1:52:36.9 0:18:39.1
22.
HOŘEJŠÍ Věra
BikeStars
CZE 1:57:43.1 0:23:45.3
23.
ALTMANOVÁ Dana
TAXI PRAHA
CZE 1:57:52.2 0:23:54.4
24.
NÁBĚLKOVÁ Adéla
KMOTR - CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:58:59.0 0:25:01.2
25.
PAVLATOVÁ Alena
CZE 2:00:44.9 0:26:47.1
26.
HOROCHOVSKÁ Martina
CZE 2:01:10.1 0:27:12.3
27.
ŠLECHTOVÁ Lenka
Cyklo Ski J. Žitník
CZE 2:04:24.6 0:30:26.8
28.
LEDEROVA Michaela
AGROFERT cyklo tým
CZE 2:05:43.6 0:31:45.8
29.
ŠPANIHELOVÁ Petra
CZE 2:05:53.9 0:31:56.1
30.
FOJTÍKOVÁ Simona
CZE 2:06:24.4 0:32:26.6