Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCO MTB 2016

ČP XCE+XCO Pec pod Sněžkou

MTB
DATUM :16 - 17.7.2016 MÍSTO :Pec pod Sněžkou

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SAMEC Filip
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:11:10.6 0:00:00.0
2.
KUNČÍK Matěj
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:11:31.3 0:00:20.7
3.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 0:11:34.4 0:00:23.8
4.
JECH Filip
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:11:39.3 0:00:28.7
5.
FRÜHAUF Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:11:58.7 0:00:48.1
6.
ROZSYPAL Štěpán
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:12:04.1 0:00:53.5
7.
KOBR Richard
CK BÍTOVSKÁ
CZE 0:12:09.0 0:00:58.4
8.
ŠILHAVÝ Daniel
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:12:23.6 0:01:13.0
9.
PAŘÍK Vojtěch
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:12:24.6 0:01:14.0
10.
KERL Maximilian
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:12:33.1 0:01:22.5
11.
KULHA Filip
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:12:35.9 0:01:25.3
12.
BERNÁT Adam
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:12:42.8 0:01:32.2
13.
ŠILHAVÝ Ondřej
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:12:44.8 0:01:34.2
14.
VONDRÁČEK Matyáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:12:49.5 0:01:38.9
15.
ZUNA Štěpán
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:12:53.8 0:01:43.2
16.
PIVNIČKA Jakub
GIANT PÍTRS BIKES
CZE 0:12:54.9 0:01:44.3
17.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:12:57.0 0:01:46.4
18.
HUDEČEK Jan
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:12:57.8 0:01:47.2
19.
VIK Matěj
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:12:59.3 0:01:48.7
20.
VENCL Libor
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
CZE 0:13:00.5 0:01:49.9
21.
RŮŽIČKA Ondřej
VRV TEAM
CZE 0:13:02.0 0:01:51.4
22.
KUBA Jakub
DUKLA PRAHA
CZE 0:13:07.5 0:01:56.9
23.
PÁVEK Matyáš
LAWI Author Team
CZE 0:13:10.3 0:01:59.7
24.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:13:20.5 0:02:09.9
25.
URBAN Miroslav
VRV TEAM
CZE 0:13:25.1 0:02:14.5
26.
KOBR Robert
CK BÍTOVSKÁ
CZE 0:13:26.1 0:02:15.5
27.
NĚMEC Erik
Cyklo Bendl
CZE 0:13:51.3 0:02:40.7
28.
TABARA Šimon
BIKE 2000
CZE 0:13:53.8 0:02:43.2
29.
GROH Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:14:00.1 0:02:49.5
30.
PUSTKA Tomáš
VRV TEAM
CZE 0:14:07.4 0:02:56.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:11:57.7 0:00:00.0
2.
KYSELOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:12:11.4 0:00:13.7
3.
VIKTOROVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:12:20.6 0:00:22.9
4.
SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:12:36.9 0:00:39.2
5.
SRNSKÁ Patricie
CYKLO SKI klub Polička
CZE 0:13:01.6 0:01:03.9
6.
PŮBALOVÁ Nela
LAWI Author Team
CZE 0:13:19.5 0:01:21.8
7.
NÁROVCOVÁ Monika
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:13:41.4 0:01:43.7
8.
JOANNIDU Niki
BIKE 2000
CZE 0:13:44.8 0:01:47.1
9.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 0:14:01.6 0:02:03.9
10.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Craft Author Bike Team
CZE 0:14:09.8 0:02:12.1
11.
KOLÁŘOVÁ Justýna
DUKLA PRAHA
CZE 0:14:27.3 0:02:29.6
12.
FOLTÝNOVÁ Adéla
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:14:45.4 0:02:47.7
13.
DLASKOVÁ Vanda
LAWI- Author Team
CZE 0:15:13.8 0:03:16.1
14.
HODLOVÁ Nikola
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:15:34.3 0:03:36.6
15.
SMUTNÁ Anna
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:15:43.0 0:03:45.3
16.
PETRŽÍLKOVÁ Simona
DUKLA PRAHA
CZE 0:16:06.7 0:04:09.0
17.
VINKLÁRKOVÁ Marie
MG Bike Team
CZE 0:16:53.5 0:04:55.8
18.
ČERNÁ Hana
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:17:04.9 0:05:07.2
19.
RYŠAVÁ Emílie
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:17:53.2 0:05:55.5
20.
SMRŽOVÁ Eliška
BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:18:20.5 0:06:22.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:49:53.5 0:00:00.0
2.
HONSA František
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:51:06.5 0:01:13.0
3.
BITTNER Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:51:27.0 0:01:33.5
4.
ŘÍMAN Jakub
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:51:35.3 0:01:41.8
5.
SCHIERL Jakub
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:51:39.8 0:01:46.3
6.
KUNÁŠEK Josef
KH Tour Bulls Cycling team
CZE 0:53:20.1 0:03:26.6
7.
PEŠŤÁK Martin
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:53:28.8 0:03:35.3
8.
ČERVENKA Marcel
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:54:29.7 0:04:36.2
9.
JEŽEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:54:48.0 0:04:54.5
10.
TOMÁŠEK Alvin
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:54:59.5 0:05:06.0
11.
DUDEK Tomáš
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:55:01.2 0:05:07.7
12.
STLOUKAL Štěpán
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:55:12.6 0:05:19.1
13.
HOMOLA Jakub
BIKE 2000
CZE 0:55:18.8 0:05:25.3
14.
ELČKNER Lukáš
Cyklo Bendl
CZE 0:55:51.6 0:05:58.1
15.
STOČEK Bruno
BIKE 2000
CZE 0:55:58.2 0:06:04.7
16.
HÝBL Radim
VRV TEAM
CZE 0:56:16.2 0:06:22.7
17.
KUČERA Jakub
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 0:56:29.9 0:06:36.4
18.
HLADÍK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:57:19.1 0:07:25.6
19.
MALÝ Matěj
VRV TEAM
CZE 0:57:27.9 0:07:34.4
20.
PĚGŘÍM Filip
TJ TŽ TŘINEC
CZE 0:57:28.8 0:07:35.3
21.
VONDRÁČEK Jaroslav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:57:54.3 0:08:00.8
22.
NĚMEC Patrik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:58:51.9 0:08:58.4
23.
GARCZYK Paweł
OBORNICKI KLUB ROWEROWY
POL 0:59:00.1 0:09:06.6
24.
ŠTYCH Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:59:11.2 0:09:17.7
25.
VAČLENA Ondřej
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:59:41.3 0:09:47.8
26.
LUDVÍK Jaroslav
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 0:59:45.2 0:09:51.7
27.
KULHÁNEK David
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 0:59:56.4 0:10:02.9
28.
MATĚJKA Tomáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:00:19.8 0:10:26.3
29.
HOŘÁK Radek
HAVEN TEAM
CZE 1:00:37.3 0:10:43.8
30.
HUDEČEK Dalibor
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 1:00:48.4 0:10:54.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ADÁMEK Petr
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:50:28.8 0:00:00.0
2.
STOŠEK Viktor
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:51:32.4 0:01:03.6
3.
JEŽEK Petr
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:51:55.2 0:01:26.4
4.
KOZEL Michal
CZE 0:53:48.3 0:03:19.5
5.
MADER Daniel
Ski a Bike Centrum Radotín
CZE 0:53:51.3 0:03:22.5
6.
FLÁMA Tomáš
Bike sport Uničov
CZE 0:54:30.1 0:04:01.3
7.
KUBICA Roman
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:55:33.3 0:05:04.5
8.
FLÁMA Miroslav
Bike sport Uničov
CZE 0:56:13.2 0:05:44.4
9.
ORAVEC Petr
CK Kudrna-PeMaP Přerov
CZE 0:58:37.3 0:08:08.5
10.
TOMAŠOV Filip
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 0:58:58.1 0:08:29.3
11.
GREGOR Lukáš
MORAVEC Team
CZE 0:59:09.0 0:08:40.2
12.
HLADIŠ David
TNF bike team
CZE 0:59:50.5 0:09:21.7
13.
PRENĚK Ondřej
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
CZE 1:00:06.3 0:09:37.5
14.
ŠUBR Martin
BeManiax Madbike
CZE 1:00:53.8 0:10:25.0
15.
ŠTĚPÁNÍK Jiří
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 1:01:06.1 0:10:37.3
16.
KRESTA Jan
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 1:01:20.5 0:10:51.7
17.
NOVÁK Radek
GS cyklo team Jistebnice
CZE 1:03:03.3 0:12:34.5
18.
SLÁMA Michal
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:05:53.5 0:15:24.7
19.
MATĚJKA Radim
Cyklo Bendl
CZE 1:05:56.2 0:15:27.4
20.
PĚČEK Martin
Superior Riders
CZE 1:06:02.7 0:15:33.9
21.
ZEDNIK Vitězslav
Superior Riders
CZE 1:06:13.3 0:15:44.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BRENDL Tomáš
STRATOS AUTO
CZE 0:49:19.1 0:00:00.0
2.
ZELENÝ Ondřej
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
CZE 0:52:12.5 0:02:53.4
3.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:53:48.4 0:04:29.3
4.
KOBES Miroslav
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 0:54:04.0 0:04:44.9
5.
JANOUŠEK Michal
Superior Riders
CZE 0:54:41.9 0:05:22.8
6.
ARNOLD Zdeněk
HAVEN TEAM
CZE 0:57:31.6 0:08:12.5
7.
FRÝDL Tomáš
Valachbajk team
CZE 1:00:17.1 0:10:58.0
8.
PITHART Jan
KH Tour Bulls Cycling team
CZE 1:02:04.5 0:12:45.4
9.
MAREK Patrik
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:03:19.0 0:13:59.9
10.
MAREK Marcel
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:03:57.4 0:14:38.3
11.
PTAK Tomasz
Czasnarower.pl
POL 1:14:24.6 0:25:05.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZADÁK David
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:05:27.8 0:00:00.0
2.
ZEŤÁK Michael
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:05:47.0 0:00:19.2
3.
JELÍNEK Josef
SRAM MITAS TREK
CZE 1:07:00.5 0:01:32.7
4.
SKÁLA Jaromír
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:08:25.6 0:02:57.8
5.
BÁRTEK David
BIKE 2000
CZE 1:08:55.4 0:03:27.6
6.
VOPAT Milan
CK LOKO Rakovník
CZE 1:09:03.1 0:03:35.3
7.
PRUDEK Dominik
MORAVEC Team
CZE 1:09:48.8 0:04:21.0
8.
ŠORF Pavel
HAVEN TEAM
CZE 1:10:46.7 0:05:18.9
9.
ŠIMŮNEK Adam
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:11:57.1 0:06:29.3
10.
SIRŮČEK Václav
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:13:37.0 0:08:09.2
11.
LIDMILA Martin
CYKLO SKI-klub Polička
CZE 1:14:25.8 0:08:58.0
12.
HÁTLE Ondřej
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:14:39.2 0:09:11.4
13.
STEHNO Filip
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:15:45.3 0:10:17.5
14.
DOLEŽAL Vladislav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:16:06.6 0:10:38.8
15.
TYRPEKL Karel
PROFI SPORT CHEB
CZE 1:17:34.0 0:12:06.2
16.
ANDĚL Jan
BIKE 2000
CZE 1:18:04.1 0:12:36.3
17.
SWÁROVSKÝ Michal
Alltraining.cz-Lawi
CZE 1:18:54.7 0:13:26.9
18.
TLÁSKAL Hynek
Cyklo Bendl
CZE 1:19:15.0 0:13:47.2
19.
SÝKORA Karel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:19:56.6 0:14:28.8
20.
ZONYGA Jan
VRV TEAM
CZE 1:20:14.8 0:14:47.0
21.
PRADÁČ Michal
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 1:21:08.0 0:15:40.2
22.
POSPÍŠIL Lukáš
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 1:22:08.6 0:16:40.8
23.
ŠMÍDA Jan
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 1:23:38.5 0:18:10.7
24.
VÍCH Michal
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
CZE 1:23:58.3 0:18:30.5
25.
MUSIL Filip
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:24:47.5 0:19:19.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
KONA CYCLING POINT
CZE 1:13:34.9 0:00:00.0
2.
CZECZINKAROVÁ Jana
SRAM MITAS TREK
CZE 1:14:41.8 0:01:06.9
3.
PRŮDKOVÁ Barbora
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:16:50.5 0:03:15.6
4.
ZIÓŁKOWSKA Michalina
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:17:27.2 0:03:52.3
5.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:19:50.5 0:06:15.6
6.
JEŽKOVÁ Hana
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:20:50.1 0:07:15.2
7.
KUNTOVÁ Vendula
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:22:26.3 0:08:51.4
8.
VESELÁ Lucie
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:26:23.8 0:12:48.9
9.
VANÍČKOVÁ Elena
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:34:15.2 0:20:40.3
10.
URBANOVÁ Martina
CK LOKO Rakovník
CZE 1:36:13.2 0:22:38.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠAFÁŘOVÁ Adéla
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:59:56.4 0:00:00.0
2.
LUKEŠOVÁ Denisa
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 1:02:32.6 0:02:36.2
3.
KRUPOVÁ Lucie
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:04:29.5 0:04:33.1
4.
OLIVOVÁ Alexandra
BIKE 2000
CZE 1:06:15.8 0:06:19.4
5.
TVARŮŽKOVA Tereza
VRV TEAM
CZE 1:07:15.5 0:07:19.1
6.
NEUMANOVÁ Tereza
TJ KOVO PRAHA
CZE 1:07:57.3 0:08:00.9
7.
KOZELSKÁ Petra
BIKE 2000
CZE 1:09:52.5 0:09:56.1
8.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:11:45.1 0:11:48.7
9.
KNAPKOVÁ Denisa
Superior Riders
CZE 1:13:23.2 0:13:26.8
10.
PODSKALSKÁ Anna
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:15:10.9 0:15:14.5
11.
JOANNIDU Sofie
BIKE 2000
CZE 1:18:49.6 0:18:53.2
12.
KŘÍŽOVÁ Veronika
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:24:46.7 0:24:50.3
13.
ŠVIHÁLKOVÁ Tereza
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:26:48.4 0:26:52.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:39:33.4 0:00:00.0
2.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:40:08.0 0:00:34.6
3.
KUČEROVÁ Monika
VRV TEAM
CZE 0:43:23.9 0:03:50.5
4.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:44:39.1 0:05:05.7
5.
ZEMÁNKOVÁ Anna
MORAVEC Team
CZE 0:45:12.8 0:05:39.4
6.
GDAŃSKA Anna
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
POL 0:46:27.4 0:06:54.0
7.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:47:55.1 0:08:21.7
8.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
Bike Freaks Holice
CZE 0:50:16.6 0:10:43.2
9.
JANŮ Kamila
KH Tour Bulls Cycling team
CZE 0:50:44.4 0:11:11.0
10.
HAASOVÁ Kristýna
MORAVEC Team
CZE 0:51:07.7 0:11:34.3
11.
RICHTEROVÁ Jana
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:51:49.1 0:12:15.7
12.
PRCHALOVÁ Libuše
MG Bike Team
CZE 0:52:58.6 0:13:25.2
13.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
CYKLO SKI-klub Polička
CZE 0:53:07.2 0:13:33.8
14.
ADRIANOWSKA Julia
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
POL 0:53:41.2 0:14:07.8
15.
KONEČNÁ Monika
MORAVEC Team
CZE 0:53:50.9 0:14:17.5
16.
SEIDLOVÁ Monika
Bike Academy Opletal
CZE 0:54:32.4 0:14:59.0
17.
DUBSKÁ Kateřina
BIKE 2000
CZE 0:57:40.3 0:18:06.9
18.
KRASUSKA Hanna
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
POL 1:00:57.3 0:21:23.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZL Jan
SRAM MITAS TREK
CZE 1:29:32.7 0:00:00.0
2.
PAPRSTKA Tomáš
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:30:27.2 0:00:54.5
3.
NESVADBA Jan
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:31:03.5 0:01:30.8
4.
NOVAK Jiri
Cst Superior Brentjens Mtb Racing Team
CZE 1:32:31.6 0:02:58.9
5.
PRŮDEK Matěj
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:34:21.8 0:04:49.1
6.
RAJCHART Jan
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:35:22.3 0:05:49.6
7.
KOBES Lukáš
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 1:37:39.2 0:08:06.5
8.
VOBECKÝ Zdenek
CZE 1:38:44.8 0:09:12.1
9.
MALÍK Michal
LAWI Author Team
CZE 1:39:55.4 0:10:22.7
10.
SCHUBERT Štěpán
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:40:28.4 0:10:55.7
11.
KADLEC Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:41:19.4 0:11:46.7
12.
ŠÍREK Adrian
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:42:17.7 0:12:45.0
13.
KUBELKA Petr
BMC CZ Racing team
CZE 1:43:38.3 0:14:05.6
14.
BENEŠ Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 1:45:27.8 0:15:55.1
15.
KOTRLA Michal
planet bikes team
CZE 1:46:16.7 0:16:44.0
16.
KUBÍN Filip
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:46:43.8 0:17:11.1
17.
DAMEK Milan
Nilfisk pro cycling
CZE 1:47:29.0 0:17:56.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:18:47.7 0:00:00.0
2.
ZATLOUKAL Jan
Cyklo Team Kolárna
CZE 0:18:51.0 0:00:03.3
3.
TLAMKA Tomáš
MORAVEC Team
CZE 0:19:01.9 0:00:14.2
4.
FIALA Matyáš
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:19:31.3 0:00:43.6
5.
ŽVAK Daniel
BIKE PRO RACING
CZE 0:19:36.1 0:00:48.4
6.
SÁSKA Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:19:58.3 0:01:10.6
7.
BREDLER Matyáš Jiří
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:20:20.8 0:01:33.1
8.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:37.1 0:01:49.4
9.
ŠINDELÁŘ Jan
MORAVEC Team
CZE 0:20:41.9 0:01:54.2
10.
KRULA Štěpán
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:21:00.3 0:02:12.6
11.
HAŠEK Max
SK BAGBIKE
CZE 0:21:07.9 0:02:20.2
12.
FIEDLER Zdeněk
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:21:14.4 0:02:26.7
13.
NOVÁK Ondřej
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:21:22.4 0:02:34.7
14.
OBDRŽÁLEK Tomáš
SKC Tufo Prostějov
CZE 0:21:32.3 0:02:44.6
15.
DOSTÁL Václav
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:21:40.4 0:02:52.7
16.
MASAŘ Jan
VRV TEAM
CZE 0:21:52.2 0:03:04.5
17.
ŠINDELÁŘ Jan
Craft Author Bike Team
CZE 0:21:54.6 0:03:06.9
18.
BŘEZNA Vojtěch
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:22:02.1 0:03:14.4
19.
HARTL Štěpán
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:22:23.8 0:03:36.1
20.
ČEKAL Josef
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:22:53.8 0:04:06.1
21.
DUBČÁK Pavel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:23:10.0 0:04:22.3
22.
HLAVA Tomáš
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:23:21.6 0:04:33.9
23.
MAROUL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:25.7 0:04:38.0
24.
ČERNÝ Filip
DUKLA PRAHA
CZE 0:23:31.3 0:04:43.6
25.
KAMIEN David
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:23:38.2 0:04:50.5
26.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:59.5 0:05:11.8
27.
TOUL Daniel
TJ CYKLOPRAG
CZE 0:24:10.8 0:05:23.1
28.
ZUNA Ondřej
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:24:20.9 0:05:33.2
29.
DRHA Tadeáš
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:24:26.0 0:05:38.3
30.
ČÁSLAVSKÝ Matěj
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:24:32.1 0:05:44.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KADLECOVÁ Zuzana
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:21:54.2 0:00:00.0
2.
NOVOTNÁ Aneta
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:22:01.6 0:00:07.4
3.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:22:42.0 0:00:47.8
4.
HOLUBOVÁ Adéla
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:23:20.1 0:01:25.9
5.
ZEMANOVÁ Kristýna
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:45.1 0:01:50.9
6.
OBOŘILOVÁ Tereza
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:23:53.0 0:01:58.8
7.
SOBKOVÁ Sabina
VRV TEAM
CZE 0:24:04.4 0:02:10.2
8.
HEJHALOVÁ Dagmar
DUKLA PRAHA
CZE 0:24:40.4 0:02:46.2
9.
SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:26:01.9 0:04:07.7
10.
KLÍMOVÁ Natálie
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:26:12.7 0:04:18.5
11.
MUNDLOVÁ Anna
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:26:22.5 0:04:28.3
12.
ČERNOHORSKÁ Jitka
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:26:40.2 0:04:46.0
13.
HOJKOVÁ Štěpánka
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:27:08.6 0:05:14.4
14.
DOSTÁLOVÁ Lucie
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:27:28.7 0:05:34.5
15.
MACHÁČKOVÁ Barbora
GS cyklo team Jistebnice
CZE 0:27:36.4 0:05:42.2
16.
JEDLÁNKOVÁ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:27:48.5 0:05:54.3
17.
DŽERENGOVÁ Sabina
DUKLA PRAHA
CZE 0:27:59.9 0:06:05.7
18.
BURLOVÁ Kristýna
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:28:06.3 0:06:12.1
19.
KŘIKAVOVÁ Šárka
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:28:27.5 0:06:33.3
20.
PAPOUŠKOVÁ Martina
CYKLO-SKI klub Polička
CZE 0:29:33.6 0:07:39.4
21.
ŠKRLOVÁ Michaela
ČS Specialized Junior Team
CZE 0:30:20.5 0:08:26.3
22.
SUCHÁ Kateřina
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:30:28.0 0:08:33.8
23.
BRTNÍČKOVÁ Michaela
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:30:32.0 0:08:37.8
24.
DAŇKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:30:53.5 0:08:59.3
25.
BRAVENCOVÁ Denisa
Bike Academy Opletal
CZE 0:32:13.2 0:10:19.0
26.
HENDRYCHOVÁ Lucie
Bike Freaks Holice
CZE 0:32:25.1 0:10:30.9