Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2016

Praha - Karlštejn Tour České spořitelny

MTB
DATUM :23.7.2016 MÍSTO :Praha, Chuchle

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:47:57.5 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:48:01.2 0:00:03.7
3.
RAUCHFUSS Marek
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 1:49:30.2 0:01:32.7
4.
FOJTÍK Jan
Drásal Cannondale
CZE 1:50:04.2 0:02:06.7
5.
RAJCHART Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:52:22.2 0:04:24.7
6.
ŠILAR Jakub
BIKECLINIC TREK
CZE 1:52:43.7 0:04:46.2
7.
SKALICKÝ Pavel
Cykloteam KOLARNA Olomouc
CZE 1:52:49.7 0:04:52.2
8.
ŠŤASTNÝ Petr
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:53:02.3 0:05:04.8
9.
JOBÁNEK Jan
superior mtb team
CZE 1:53:47.3 0:05:49.8
10.
JÍLEK Zdeněk
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:54:40.2 0:06:42.7
11.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:54:40.3 0:06:42.8
12.
BERGER Tomáš
CARLA.KUPKOLO.CZ
CZE 1:54:40.7 0:06:43.2
13.
PAUR Ondřej
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 1:55:26.5 0:07:29.0
14.
RYDVAL Filip
alltraining.cz
CZE 1:55:59.2 0:08:01.7
15.
TATÍČEK Petr
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:56:51.5 0:08:54.0
16.
ANDRLE David
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:57:29.4 0:09:31.9
17.
LAVIČKA Adam
Nilfisk pro cycling
CZE 1:57:55.4 0:09:57.9
18.
PILČÍK Adam
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:58:35.2 0:10:37.7
19.
DOBRÝ Petr
RAJEC Allivictus
CZE 1:58:35.5 0:10:38.0
20.
ZEITHAMMER Martin
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:58:36.2 0:10:38.7
21.
SPLÍTEK Martin
Nilfisk pro cycling
CZE 1:59:13.5 0:11:16.0
22.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:59:44.8 0:11:47.3
23.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:59:45.5 0:11:48.0
24.
STROŽ Jan
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 2:00:07.7 0:12:10.2
25.
JENŠÍK Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:00:24.7 0:12:27.2
26.
PÍSAŘ Jan
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:00:25.7 0:12:28.2
27.
HRUŠKA Jan
Nilfisk pro cycling
CZE 2:00:27.5 0:12:30.0
28.
KŘIVÁNEK Jiří
PREMIUM ETHICSPORT
CZE 2:00:27.8 0:12:30.3
29.
PAPEŽ Vít
Symbio+cycling
CZE 2:00:30.2 0:12:32.7
30.
DOLEŽAL Václav
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team
CZE 2:01:30.5 0:13:33.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PICHLÍKOVÁ Jana
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:15:24.8 0:00:00.0
2.
JUHASOVÁ Andrea
Bike Team Juhasky
SVK 2:20:20.8 0:04:56.0
3.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:22:13.8 0:06:49.0
4.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk pro cycling
CZE 2:25:15.1 0:09:50.3
5.
FRIDRICHOVÁ Lenka
Nilfisk pro cycling
CZE 2:27:45.3 0:12:20.5
6.
LOUBKOVÁ Ivana
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:32:40.3 0:17:15.5
7.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 2:37:51.1 0:22:26.3
8.
ČERNOCHOVÁ Tereza
CZE 2:40:10.6 0:24:45.8
9.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
LAWI author team
CZE 2:41:03.8 0:25:39.0
10.
PRSKAVCOVÁ Marcela
Six Monkeys
CZE 2:42:36.6 0:27:11.8
11.
NOVÁKOVÁ Veronika
OCELOVÍ LETCI
CZE 2:43:27.8 0:28:03.0
12.
KOUŘIMSKÁ Zdeňka
CZE 2:45:49.6 0:30:24.8
13.
BERGEROVA Karolina
CK carla kupkolo
CZE 2:47:49.6 0:32:24.8
14.
BLAŽKOVÁ Lucie
CARLA.KUPKOLO.CZ
CZE 2:48:42.6 0:33:17.8
15.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:49:02.1 0:33:37.3
16.
WERNEROVÁ Zuzana
HSK cycling team
CZE 2:49:31.1 0:34:06.3
17.
KREJČÍKOVÁ Helena
CZE 2:58:14.1 0:42:49.3
18.
OSTRČILOVÁ Dája
CZE 3:01:24.1 0:45:59.3
19.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 3:05:04.1 0:49:39.3
20.
PAVELKOVÁ Magdaléna
CZE 3:06:52.9 0:51:28.1
21.
KOCHOVÁ Barbora
AMER SPORTS Czech Republic s.r.o.
CZE 3:07:42.9 0:52:18.1
22.
ŠIMKOVÁ Šárka
Synerga Bike Team
CZE 3:09:36.9 0:54:12.1
23.
SCHIFFER Andrea
bike-horner.at
AUS 3:10:09.9 0:54:45.1
24.
BALÍKOVÁ Tereza
BMC CZ Racing team
CZE 3:10:40.4 0:55:15.6
25.
KRACÍKOVÁ Zdena
CZE 3:18:34.9 1:03:10.1
26.
NOVÁ Johana
Biketeam ČS
CZE 3:19:05.4 1:03:40.6
27.
ZAJÍCOVÁ Lucie
STS Chvojkovice - Brod
CZE 3:19:16.9 1:03:52.1
28.
KOSOVÁ Zuzana
CZE 3:22:39.6 1:07:14.8
29.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:24:24.4 1:08:59.6
30.
MICHÁLKOVÁ Jaroslava
Doosan Bobcat Dobříš
CZE 3:28:34.9 1:13:10.1