Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2016

Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny

MTB
DATUM :13.8.2016 MÍSTO :Karlovy Vary

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:10:21.3 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:10:21.5 0:00:00.2
3.
STOŠEK Martin
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:10:53.5 0:00:32.2
4.
SKALICKÝ Pavel
Cykloteam KOLARNA Olomouc
CZE 2:13:04.3 0:02:43.0
5.
PRŮDEK Matěj
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:14:11.3 0:03:50.0
6.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:14:14.3 0:03:53.0
7.
STROŽ Jan
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 2:15:22.3 0:05:01.0
8.
ŠŤASTNÝ Petr
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:16:08.3 0:05:47.0
9.
BUBÍLEK Michal
Kellys BIKE RANCH
CZE 2:17:16.8 0:06:55.5
10.
RAJCHART Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:17:24.5 0:07:03.2
11.
JÍLEK Zdeněk
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:19:15.3 0:08:54.0
12.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:19:16.1 0:08:54.8
13.
FABIŠOVSKÝ Ladislav
Sweep Cycling
CZE 2:19:16.2 0:08:54.9
14.
LAVIČKA Adam
Nilfisk pro cycling
CZE 2:19:26.3 0:09:05.0
15.
EBERL Filip
X-Team BaNo K. Vary
CZE 2:19:40.3 0:09:19.0
16.
DANĚK Jiří
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:20:31.7 0:10:10.4
17.
PAUR Ondřej
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 2:21:00.8 0:10:39.5
18.
MORAVEC Karel
AUTHOR MASTERS
CZE 2:22:56.8 0:12:35.5
19.
KADLEC Jakub
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:25:40.8 0:15:19.5
20.
PLESNÍK Michal
AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRUHONICE
CZE 2:25:41.5 0:15:20.2
21.
PILČÍK Adam
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:25:45.6 0:15:24.3
22.
KUBELKA Petr
BMC CZ Racing team
CZE 2:25:50.3 0:15:29.0
23.
PITEL Lukáš
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:25:53.3 0:15:32.0
24.
VOPAT Milan
CK LOKO Rakovník
CZE 2:26:25.8 0:16:04.5
25.
RYDVAL Filip
alltraining.cz
CZE 2:26:44.3 0:16:23.0
26.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:26:45.1 0:16:23.8
27.
STRNAD Jiří
ELEVEN team Příchovice
CZE 2:26:49.8 0:16:28.5
28.
KLAP David
RAJEC Allivictus
CZE 2:26:55.8 0:16:34.5
29.
JEŽEK Petr
Hnízdil Team
CZE 2:27:19.5 0:16:58.2
30.
SWÁROVSKÝ Michal
alltraining.cz
CZE 2:27:28.3 0:17:07.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
Česká spořitelna- Accolade cycling team
CZE 2:32:47.5 0:00:00.0
2.
PRŮDKOVÁ Barbora
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:35:49.6 0:03:02.1
3.
PICHLÍKOVÁ Jana
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:45:45.1 0:12:57.6
4.
JEŽKOVÁ Hana
GT Opportunity Brno
CZE 2:48:12.6 0:15:25.1
5.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 3:01:11.1 0:28:23.6
6.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 3:01:39.9 0:28:52.4
7.
KUČEROVÁ Božena
Velosport Domažlice
CZE 3:03:48.9 0:31:01.4
8.
KUBÍNOVÁ Veronika
TJ Slovan Karlovy Vary
CZE 3:09:39.1 0:36:51.6
9.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
LAWI author team
CZE 3:11:17.9 0:38:30.4
10.
NOVÁKOVÁ Veronika
OCELOVÍ LETCI
CZE 3:16:46.9 0:43:59.4
11.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:17:44.1 0:44:56.6
12.
KOUŘIMSKÁ Zdeňka
CZE 3:20:21.9 0:47:34.4
13.
CHARVÁTOVÁ Kateřina
AC Sparta Praha Cycling
CZE 3:21:52.6 0:49:05.1
14.
PODSKALSKÁ Anna
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 3:26:08.2 0:53:20.7
15.
HLINKOVÁ Veronika
Team Bike Perštejn
CZE 3:30:38.9 0:57:51.4
16.
KLINGOROVÁ Irena
Metrostav
CZE 3:31:40.4 0:58:52.9
17.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 3:33:05.9 1:00:18.4
18.
KRUMLOVÁ Helena
CZE 3:36:10.7 1:03:23.2
19.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:40:29.9 1:07:42.4
20.
BALÍKOVÁ Tereza
BMC CZ Racing team
CZE 3:41:28.9 1:08:41.4
21.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 3:45:20.7 1:12:33.2
22.
OSTRČILOVÁ Dája
CZE 3:46:24.4 1:13:36.9
23.
DOBRÁ Ludmila
RAJEC Allivictus
CZE 4:03:07.5 1:30:20.0
24.
ŠINTÁKOVÁ Irena
Tukan Biketeam Karlovy Vary
CZE 4:07:15.2 1:34:27.7
25.
KURFIŘTOVÁ Petra
ZP cyklo PROOFY Corratec tem
CZE 4:14:23.2 1:41:35.7
26.
NOVÁ Johana
Biketeam ČS
CZE 4:16:20.2 1:43:32.7
27.
LIŠKOVÁ Jaroslava
WÜRTH MTB racing team
CZE 4:22:10.5 1:49:23.0
28.
LIDICKÁ Eva
Slavie Karlovy Vary
CZE 4:34:32.5 2:01:45.0
29.
ABRAHAMOVÁ Marcela
OSTROV
CZE 4:38:14.3 2:05:26.8
30.
HLINOVÁ Jindřiška
AGROFERT cyklo tým - SaJ team
CZE 4:39:31.3 2:06:43.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RÁDL Jakub
LK Slovan
CZE 1:47:53.1 0:00:00.0
2.
VYTLAČIL Štěpán
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:58:58.4 0:11:05.3
3.
NĚMEC Patrik
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM
CZE 1:59:06.6 0:11:13.5
4.
ČERNÝ Radek
Cyklo Atom
CZE 2:02:49.1 0:14:56.0
5.
BLAŽEK Jakub
Nilfisk pro cycling
CZE 2:03:45.9 0:15:52.8
6.
NAVRATIL Josef
CZE 2:07:10.9 0:19:17.8
7.
VÁGNER Daniel
Factor Bike Team
CZE 2:07:39.4 0:19:46.3
8.
BRABEC David
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:08:20.9 0:20:27.8
9.
JÁNSKÝ Jakub
CZE 2:08:25.4 0:20:32.3
10.
ŠIPULA Zdeněk
MTB Nežichov
CZE 2:09:33.2 0:21:40.1
11.
SÝKORA Karel
CZE 2:09:36.4 0:21:43.3
12.
ZRŮST Martin
Tukan K. Vary
CZE 2:09:54.4 0:22:01.3
13.
VENCL Jakub
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 2:10:18.1 0:22:25.0
14.
KLUCH Luboš
CZE 2:12:43.1 0:24:50.0
15.
DVOŘÁK Jakub
SK Rover Praha
CZE 2:12:56.2 0:25:03.1
16.
MAREK Jan
Ck Sázava bike team
CZE 2:13:08.6 0:25:15.5
17.
STRÁNSKÝ Michal
TJ Slavia Karlovy Vary
CZE 2:13:19.4 0:25:26.3
18.
PROKOPIUS Petr
CZE 2:13:20.6 0:25:27.5
19.
HRNČÍŘ Martin
CZE 2:13:41.9 0:25:48.8
20.
ŠAMBERGER Václav
MTB Nežichov
CZE 2:14:59.6 0:27:06.5
21.
HŘÍBAL Martin
Velosport Domažlice
CZE 2:15:44.4 0:27:51.3
22.
KOTIŠ Jan
MTB Ježíkov Horažďovice
CZE 2:15:51.9 0:27:58.8
23.
STEINOCHER Michal
CZE 2:16:12.2 0:28:19.1
24.
FAIR Libor
CZE 2:16:18.9 0:28:25.8
25.
BOHŮNEK Miloslav
Scott Racing Team Karlovy Vary
CZE 2:16:30.9 0:28:37.8
26.
SLAVÍČEK Petr
PETRSLAV cycling team
CZE 2:16:38.6 0:28:45.5
27.
STARÝ Miroslav
CZE 2:16:55.9 0:29:02.8
28.
INGRIŠ Marek
MTB-Nýřany
CZE 2:17:03.6 0:29:10.5
29.
MALÝ Jan
Ježíkov Horažďovice
CZE 2:17:56.1 0:30:03.0
30.
KLAP Lukáš
RAJEC Allivictus
CZE 2:19:58.7 0:32:05.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOPECKÁ Dana
Team Bike Březová
CZE 2:10:03.1 0:00:00.0
2.
HARTYCHOVÁ Nicole
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 2:21:56.1 0:11:53.0
3.
HOLANOVÁ Jana
CT Weber
CZE 2:23:13.1 0:13:10.0
4.
PAVELKOVÁ Klára
BIKE SPORT SERVIS OPAVA
CZE 2:23:35.4 0:13:32.3
5.
KAŠPAROVÁ Natálie
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 2:23:51.4 0:13:48.3
6.
FLEKOVÁ Adéla
BIG SHOCK TEAM
CZE 2:27:36.4 0:17:33.3
7.
PEJŠOVÁ Kristýna
superior mtb team
CZE 2:30:45.2 0:20:42.1
8.
URBANOVÁ Kristýna
CZE 2:35:01.2 0:24:58.1
9.
REJMANNOVÁ Eva
CZE 2:36:10.9 0:26:07.8
10.
BZKOVÁ Kateřina
CZE 2:36:40.2 0:26:37.1
11.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
www.scottmtb.cz
CZE 2:36:40.4 0:26:37.3
12.
NÁDVORNÍKOVÁ Jana
cyklo team KOLARNA
CZE 2:40:15.7 0:30:12.6
13.
KRÁLOVÁ Alena
CZE 2:41:25.9 0:31:22.8
14.
PODANÁ Jana
AC Sparta Praha Cycling
CZE 2:45:12.2 0:35:09.1
15.
TUHÁČKOVÁ Kateřina
CZE 2:48:25.7 0:38:22.6
16.
VIDOVÁ Eva
CZE 2:49:20.4 0:39:17.3
17.
KOSTROUNOVÁ Hana
CZE 2:50:49.2 0:40:46.1
18.
VESELÁ Andrea
CZE 2:51:53.7 0:41:50.6
19.
KRÁLÍKOVÁ Zuzana
4EVER Cyklo Bulis
CZE 2:51:57.6 0:41:54.5
20.
NÁBĚLKOVÁ Adéla
KMOTR - CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:51:59.3 0:41:56.2
21.
UHLÍKOVÁ Mirka
CZE 2:54:45.2 0:44:42.1
22.
PAVLATOVÁ Alena
CZE 3:03:38.2 0:53:35.1
23.
ŠPANIHELOVÁ Petra
CZE 3:05:16.2 0:55:13.1
24.
KRYŠTOFOVÁ Jana
CZE 3:10:36.2 1:00:33.1
25.
LAMAČOVÁ Alžběta
BezTeamu
CZE 3:19:25.8 1:09:22.7
26.
PRÁZNÁ Vendula
CZE 3:26:36.5 1:16:33.4
27.
PŘIBÍKOVÁ Pavlína
Česká spořitelna MTB Hobby B
CZE 3:27:38.3 1:17:35.2
28.
MICHÁLKOVÁ Lucie
CZE 3:28:15.7 1:18:12.6
29.
PROVÁZKOVÁ Věra
SURVIVAL
CZE 3:32:07.7 1:22:04.6
30.
KOMÁRKOVÁ Jitka
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 3:47:37.9 1:37:34.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠINDELÁŘ Jan
Craft Author Bike Team
CZE 0:12:02.6 0:00:00.0
2.
PŮLPÁN Matěj
www.scottmtb.cz
CZE 0:12:23.1 0:00:20.4
3.
VENCL Libor
ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM
CZE 0:12:47.3 0:00:44.7
4.
ZAORAL Michal
CZE 0:13:27.8 0:01:25.2
5.
GOGA David
Profi Sport Cheb
CZE 0:13:30.1 0:01:27.4
6.
VLAS Jakub
CZE 0:13:59.1 0:01:56.4
7.
VOBOŘIL Samuel
CZE 0:14:47.1 0:02:44.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Craft Author Bike Team
CZE 0:12:30.8 0:00:00.0
2.
KŘIKAVOVÁ Šárka
Bike Club Město Touškov
CZE 0:12:35.5 0:00:04.7
3.
NĚMCOVÁ Michaela
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:15:32.6 0:03:01.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PURNOCH Matyáš
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:09:53.7 0:00:00.0
2.
BRUCKNER Filip
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:09:55.1 0:00:01.4
3.
TABARA Šimon
SHARK Bikers Junior Team
CZE 0:09:59.1 0:00:05.4
4.
RUBEŠ Daniel
SHARK Bikers Junior Team
CZE 0:10:00.6 0:00:06.9
5.
NĚMEC Erik
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:10:12.4 0:00:18.7
6.
RUBAČ Tomáš
Head-bikes team
CZE 0:10:40.1 0:00:46.4
7.
ŠIMEK Marek Emanuel
Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn
CZE 0:10:49.9 0:00:56.2
8.
ELBADRI Jakub
CZE 0:10:50.6 0:00:56.9
9.
ROSA Samuel
Ck loko Rakovnik
CZE 0:11:26.1 0:01:32.4
10.
KOVÁČ Štěpán
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:12:05.1 0:02:11.4
11.
KORČÁK Jan
CZE 0:12:06.6 0:02:12.9
12.
MAŘÍK Petr
CZE 0:12:11.4 0:02:17.7
13.
KORBEL Daniel
Six Monkeys
CZE 0:12:23.6 0:02:29.9
14.
KUBÍN Martin
CZE 0:12:25.6 0:02:31.9
15.
MORAVEC Pavel
CZE 0:12:27.9 0:02:34.2
16.
DVOŘÁČEK Alexandr
CZE 0:12:32.9 0:02:39.2
17.
BENEŠ Martin
CZE 0:12:47.9 0:02:54.2
18.
TAUCHERT Martin
CZE 0:13:00.6 0:03:06.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DUŠKOVÁ Kateřina
Horní Hanychov
CZE 0:10:50.9 0:00:00.0
2.
KOTLÍKOVÁ Adéla
Ck loko Rakovnik
CZE 0:11:10.8 0:00:19.9
3.
GLAISTER Mia
Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn
CZE 0:11:20.8 0:00:29.9
4.
HORDOSSY Julie
CZE 0:11:37.8 0:00:46.9
5.
VOLEJNÍKOVÁ Natálie
CZE 0:11:39.6 0:00:48.7
6.
KUČEROVÁ Eliška
Triatlet Karlovy Vary
CZE 0:11:40.1 0:00:49.2
7.
VOLEJNÍKOVÁ Nikola
CZE 0:11:52.8 0:01:01.9
8.
KONDĚLKOVÁ Leontýna
CZE 0:12:41.1 0:01:50.2
9.
ZRŮSTOVÁ Veronika
Triatlet Karlovy Vary
CZE 0:13:29.1 0:02:38.2
10.
HRANÍKOVÁ Andrea
CZE 0:13:30.8 0:02:39.9
11.
SEIFERTOVÁ Natálie
Triatlet KV
CZE 0:14:13.3 0:03:22.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FRENCL Patrik
GIANT Pítrs bikes
CZE 0:07:44.7 0:00:00.0
2.
FRENCL Dominik
GIANT Pítrs bikes
CZE 0:07:48.4 0:00:03.7
3.
BLAŽEK Aleš
Nasavrky Bikers
CZE 0:07:49.4 0:00:04.7
4.
TABULKA Štěpán
CZE 0:07:49.7 0:00:05.0
5.
NOVÁK Vojtěch
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:08:07.7 0:00:23.0
6.
SVOBODA David
Scott Praha Racing
CZE 0:08:08.9 0:00:24.2
7.
MANSFELD Tadeáš
Profisport FRM Cheb
CZE 0:08:31.2 0:00:46.5
8.
VOBORNÍK Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:08:37.9 0:00:53.2
9.
DUŠEK Jakub
Horní Hanychov
CZE 0:08:52.2 0:01:07.5
10.
RYGL Vojta
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem
CZE 0:09:06.9 0:01:22.2
11.
PURNOCH Jan
CZE 0:09:14.7 0:01:30.0
12.
LUBAS Jan
SKIJA
CZE 0:09:19.9 0:01:35.2
13.
HŘEBEJK Dominik
CZ Expres Merida Team Kolín
CZE 0:09:51.2 0:02:06.5
14.
KUBÍN Václav
CZE 0:09:54.9 0:02:10.2
15.
SAZIMA Daniel
CZE 0:09:57.2 0:02:12.5
16.
SIMON Štěpán
CZE 0:09:57.7 0:02:13.0
17.
JÁNSKÝ Lukáš
CYKLOTEAM čechman ostrov
CZE 0:10:06.2 0:02:21.5
18.
VEVERKA Čeněk
CZE 0:10:08.7 0:02:24.0
19.
KOKOS Karel
CZE 0:10:14.2 0:02:29.5
20.
MRŠTNÝ Vojtěch
CZE 0:10:30.4 0:02:45.7
21.
VOBOŘIL Otakar
CZE 0:10:36.7 0:02:52.0
22.
JAROLÍM Jakub
CZE 0:10:40.2 0:02:55.5
23.
MAŠEK Michael
Lukáš krpálek forever
CZE 0:10:40.7 0:02:56.0
24.
KROUPA Ondřej
CZE 0:10:41.7 0:02:57.0
25.
HANEK Adam
Triatlet Karlovy Vary
CZE 0:10:49.2 0:03:04.5
26.
MACHOŇ Daniel
CZE 0:10:58.9 0:03:14.2
27.
LIDICKÝ Jakub
CZE 0:11:01.2 0:03:16.5
28.
BLÁHA Filip
CZE 0:11:04.7 0:03:20.0
29.
HENDRICH Aleš
CZE 0:11:15.9 0:03:31.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RAJNOCHOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:08:19.2 0:00:00.0
2.
JEDLIČKOVÁ Nela
CZE 0:08:34.7 0:00:15.5
3.
KŘIKAVOVÁ Anděla
Bike Club Město Touškov
CZE 0:08:41.9 0:00:22.7
4.
KOVÁŘOVÁ Nikola
CZE 0:09:23.9 0:01:04.7
5.
PAVELKOVÁ Barbora
BIKE SPORT SERVIS OPAVA
CZE 0:09:41.4 0:01:22.2
6.
POTUŽNÍKOVÁ Majda
Triatlet Karlovy Vary
CZE 0:10:28.2 0:02:09.0
7.
VÁŇOVÁ Eliška
Skyinvest
CZE 0:10:41.2 0:02:22.0
8.
PETRŽELOVÁ Barbora
Volvo - Rock Machine
CZE 0:10:51.9 0:02:32.7
9.
PÁTKOVÁ Viktorie
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 0:10:52.4 0:02:33.2
10.
JÍLKOVÁ Sabina
CZE 0:10:57.9 0:02:38.7
11.
NOVÁKOVÁ Julie
CZE 0:11:02.9 0:02:43.7
12.
JUNGMANNOVA Kateřina
CZE 0:11:03.2 0:02:44.0
13.
SABELOVÁ Magda
GODULA BIKE
CZE 0:11:05.9 0:02:46.7
14.
SVOBODOVÁ Karolína
CZE 0:11:06.9 0:02:47.7
15.
ZÁVODNÁ Jana
CZE 0:11:20.7 0:03:01.5
16.
BERNÁTHOVÁ Adéla
CZE 0:11:30.4 0:03:11.2
17.
MATĚJKOVÁ Emma
CZE 0:11:35.4 0:03:16.2
18.
KARGEROVÁ Valentýna
SCP Pardubice
CZE 0:11:40.4 0:03:21.2
19.
POLÁČKOVÁ Eva
AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRUHONICE
CZE 0:11:55.9 0:03:36.7
20.
MOLČIKOVÁ Lucie
CZE 0:11:59.4 0:03:40.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOVÁŘ Melichar
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:05:15.8 0:00:00.0
2.
VALENTA Věnek
Cykloteam KOLARNA Olomouc
CZE 0:05:20.8 0:00:05.0
3.
VAŠINA Timotej
Craft Author Bike Team
CZE 0:05:30.5 0:00:14.7
4.
ŠPERL Václav
CZE 0:05:34.8 0:00:19.0
5.
JOGL Denis
Ck loko Rakovnik
CZE 0:05:47.6 0:00:31.8
6.
BEDĚRKA Matyáš
BMX Pardubice
CZE 0:06:02.5 0:00:46.7
7.
RAJNOCH Marek
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:06:05.8 0:00:50.0
8.
STEHLÍK Tomáš
CZE 0:06:26.6 0:01:10.8
9.
BEČVÁŘ Oliver
STILL
CZE 0:06:27.3 0:01:11.5
10.
KUDR Michal
CZE 0:06:45.5 0:01:29.7
11.
NOVÁK Jakub
CZE 0:07:23.3 0:02:07.5
12.
CHALUPA šimon
CZE 0:07:24.6 0:02:08.8
13.
KORBEL Dominik
Six Monkeys
CZE 0:07:29.6 0:02:13.8
14.
POSPÍŠIL Martin Lukáš
CZE 0:07:30.6 0:02:14.8
15.
SLAVÍK Miroslav
CZE 0:07:31.5 0:02:15.7
16.
HROMADA Jakub
CZE 0:07:32.3 0:02:16.5
17.
MIKULA Matěj
CZE 0:07:38.3 0:02:22.5
18.
VEČERNÍK Ondřej
CZE 0:07:38.6 0:02:22.8
19.
KALIBA Daniel
Bycikl Kříž Team
CZE 0:07:50.6 0:02:34.8
20.
TENK Tobiáš
CZE 0:07:58.8 0:02:42.9
21.
ŠOLC Antonín
CZE 0:08:02.8 0:02:47.0
22.
TENK Martin
CZE 0:08:04.5 0:02:48.7
23.
RYNEŠ Filip
CZE 0:08:08.6 0:02:52.8
24.
VÁŠA Theodor
Triatlet Karlovy Vary
CZE 0:08:13.5 0:02:57.7
25.
KŇOUREK Dan
CZE 0:08:14.5 0:02:58.7
26.
FISCHER Alex
CZE 0:08:15.8 0:03:00.0
27.
BENEŠ David
CZE 0:08:19.5 0:03:03.7
28.
KORELLUS Lukáš
Triatlet Karlovy Vary
CZE 0:08:22.3 0:03:06.5
29.
MORAVEC Matouš
CZE 0:08:33.6 0:03:17.8
30.
MOLČIK Lukáš
CZE 0:08:34.6 0:03:18.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOLÁŘOVÁ Babeta
Dukla Praha
CZE 0:05:33.7 0:00:00.0
2.
JIRÁSKOVÁ Ema
CZE 0:05:45.7 0:00:12.0
3.
ROSOVÁ Jolana
Ck loko Rakovnik
CZE 0:06:17.2 0:00:43.4
4.
TABULKOVÁ Barbora
CZE 0:06:19.2 0:00:45.5
5.
ŠERÁKOVÁ Anežka
CZE 0:06:27.2 0:00:53.5
6.
BLAŽKOVÁ Jolana
Nasavrky Bikers
CZE 0:06:29.5 0:00:55.7
7.
SVOBODOVÁ Laura
Scott Praha Racing
CZE 0:06:31.2 0:00:57.5
8.
FALTYSOVÁ Nela
CZE 0:07:17.7 0:01:44.0
9.
BERANOVÁ Daniela
Velosport Domažlice
CZE 0:07:20.7 0:01:47.0
10.
KRAFTOVÁ Emma Sofie
CZE 0:07:37.2 0:02:03.5
11.
BUREŠOVÁ Kateřina
CZE 0:07:43.5 0:02:09.7
12.
VLKOVÁ Tereza
Tým 211
CZE 0:07:47.5 0:02:13.7
13.
ROZLIVKOVÁ Denisa
CZE 0:09:07.2 0:03:33.5
14.
MARKOVÁ Kristýnka
CZE 0:09:09.3 0:03:35.5
15.
ČÁSTKOVÁ Ema
CZE 0:09:46.7 0:04:12.9
16.
SUCHÁ Adéla
CZE 0:09:50.5 0:04:16.7
17.
HNÁTKOVÁ Anna
CZE 0:10:25.2 0:04:51.5