Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2016

Manitou Železné hory České spořitelny

MTB
DATUM :20.8.2016 MÍSTO :Chrudim

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:25:46.8 0:00:00.0
2.
RAUCHFUSS Marek
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 2:26:23.8 0:00:37.0
3.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:26:44.5 0:00:57.7
4.
PRŮDEK Matěj
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:27:33.5 0:01:46.7
5.
SKALICKÝ Pavel
Cykloteam KOLARNA Olomouc
CZE 2:30:51.6 0:05:04.8
6.
RAJCHART Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:30:54.1 0:05:07.3
7.
BUBÍLEK Michal
Kellys BIKE RANCH
CZE 2:32:13.1 0:06:26.3
8.
ŠŤASTNÝ Petr
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:32:36.3 0:06:49.5
9.
STOŠEK Martin
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:33:43.3 0:07:56.5
10.
KANĚRA Michal
Nilfisk pro cycling
CZE 2:33:49.8 0:08:03.0
11.
JÍLEK Zdeněk
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:35:16.3 0:09:29.5
12.
DAMEK Milan
Nilfisk pro cycling
CZE 2:35:21.8 0:09:35.0
13.
PILČÍK Adam
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:36:28.3 0:10:41.5
14.
PAPRSTKA Tomáš
Exprescz - Merida Team Kolín
CZE 2:39:34.3 0:13:47.5
15.
BRENDL Tomáš
STRATOS AUTO
CZE 2:39:34.6 0:13:47.8
16.
DANĚK Jiří
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:39:38.3 0:13:51.5
17.
HANYK Milan
BMC CZ Racing team
CZE 2:39:44.1 0:13:57.3
18.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:41:00.3 0:15:13.5
19.
JOBÁNEK Jan
superior mtb team
CZE 2:41:01.1 0:15:14.3
20.
ZEITHAMMER Martin
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:41:01.8 0:15:15.0
21.
HRUŠKA Jan
Nilfisk pro cycling
CZE 2:41:05.1 0:15:18.3
22.
PLESNÍK Michal
AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRUHONICE
CZE 2:41:18.3 0:15:31.5
23.
TATÍČEK Petr
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:41:33.6 0:15:46.8
24.
PÍSAŘ Jan
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:41:34.3 0:15:47.5
25.
RYDVAL Filip
alltraining.cz
CZE 2:42:11.8 0:16:25.0
26.
PITEL Lukáš
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:43:22.8 0:17:36.0
27.
DOBRÝ Petr
RAJEC Allivictus
CZE 2:43:34.1 0:17:47.3
28.
PAPEŽ Vít
Symbio + Cannondale
CZE 2:44:01.6 0:18:14.8
29.
KLAP David
RAJEC Allivictus
CZE 2:44:52.8 0:19:06.0
30.
KARBAN Štěpán
BMC CZ Racing team
CZE 2:44:54.6 0:19:07.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
Česká spořitelna- Accolade cycling team
CZE 2:55:19.4 0:00:00.0
2.
NĚMCOVÁ Tereza
superior mtb team
CZE 3:00:35.6 0:05:16.2
3.
PICHLÍKOVÁ Jana
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 3:06:23.9 0:11:04.5
4.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk pro cycling
CZE 3:15:47.4 0:20:28.0
5.
FRIDRICHOVÁ Lenka
Nilfisk pro cycling
CZE 3:17:44.0 0:22:24.6
6.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 3:18:10.9 0:22:51.5
7.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 3:23:03.2 0:27:43.8
8.
NENADÁLOVÁ Hana
Maraton.cz
CZE 3:31:14.7 0:35:55.3
9.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:39:15.7 0:43:56.3
10.
PODSKALSKÁ Anna
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 3:40:02.9 0:44:43.5
11.
PAVELKOVÁ Magdaléna
CZE 3:42:47.4 0:47:28.0
12.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 3:45:20.7 0:50:01.3
13.
KOUŘIMSKÁ Zdeňka
Metrostav
CZE 3:48:32.4 0:53:13.0
14.
KLÍCHOVÁ Radka
CZE 3:52:41.1 0:57:21.7
15.
KRUMLOVÁ Helena
CZE 3:55:57.2 1:00:37.8
16.
BALÍKOVÁ Tereza
BMC CZ Racing team
CZE 4:02:07.7 1:06:48.3
17.
BÍLKOVÁ Eliška
CK Slovan Moravská Třebová
CZE 4:04:41.5 1:09:22.1
18.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 4:06:36.2 1:11:16.8
19.
KOVÁŘOVÁ Petra
CZE 4:20:29.5 1:25:10.1
20.
MLEJNKOVÁ Jana
AGROFERT cyklo tým
CZE 4:39:55.5 1:44:36.1
21.
ZERÁKOVÁ Helena
Tišnov bikers
CZE 4:51:18.8 1:55:59.4
22.
EXNEROVÁ Pavla
nkt cables cycling team
CZE 5:00:54.1 2:05:34.7
23.
BROĎÁKOVÁ Jitka
CZE 5:31:06.1 2:35:46.7