Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2016

Znojmo Burčák Tour Kooperativy

MTB
DATUM :10.9.2016 MÍSTO :Znojmo

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:37:28.8 0:00:00.0
2.
RAJCHART Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:40:52.1 0:03:23.3
3.
STOŠEK Martin
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:40:52.4 0:03:23.6
4.
JÍLEK Zdeněk
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:40:53.5 0:03:24.7
5.
KAMLER Josef
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:40:54.6 0:03:25.8
6.
STROŽ Jan
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 1:40:58.6 0:03:29.8
7.
KŘIVÁNEK Jiří
PREMIUM ETHICSPORT
CZE 1:40:59.1 0:03:30.3
8.
PLESNÍK Michal
AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRUHONICE
CZE 1:40:59.3 0:03:30.5
9.
PAUR Ondřej
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 1:41:00.1 0:03:31.3
10.
ZEITHAMMER Martin
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:41:01.6 0:03:32.8
11.
PETRUŠ Lubomír
PREMIUM ETHICSPORT
CZE 1:41:02.8 0:03:34.0
12.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:41:03.1 0:03:34.3
13.
LAVIČKA Adam
Nilfisk pro cycling
CZE 1:41:05.1 0:03:36.3
14.
ŠŤASTNÝ Petr
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:41:06.6 0:03:37.8
15.
KADLEC Jakub
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:41:34.3 0:04:05.5
16.
DANĚK Jiří
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:41:36.3 0:04:07.5
17.
RYDVAL Filip
alltraining.cz
CZE 1:41:41.8 0:04:13.0
18.
SKÁLA Jaromír
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:41:58.6 0:04:29.8
19.
PILČÍK Adam
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:42:06.3 0:04:37.5
20.
LUKEŠ Daniel
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 1:42:17.1 0:04:48.3
21.
ANDRLE David
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:42:22.8 0:04:54.0
22.
PARTL Ondřej
UNIQA Jihlava
CZE 1:42:29.8 0:05:01.0
23.
MALÍŘ Jan
Nilfisk pro cycling
CZE 1:42:43.3 0:05:14.5
24.
EGERMAIER Daniel
Prazdroj Kanoe
CZE 1:43:22.9 0:05:54.1
25.
HOLUB Josef
CZE 1:43:29.8 0:06:01.0
26.
PITEL Lukáš
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:43:46.4 0:06:17.6
27.
ŠÍPAL Ivan
Alltraining Lawi
CZE 1:43:51.8 0:06:23.0
28.
HEINRICH Lukáš
Bikestyle.cz
CZE 1:43:59.3 0:06:30.5
29.
JIŘENA Pavel
AUTHOR MASTERS
CZE 1:44:12.3 0:06:43.5
30.
BLAŽEK Jiří
AUTHOR masters
CZE 1:44:29.3 0:07:00.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PICHLÍKOVÁ Jana
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:48:00.3 0:00:00.0
2.
POSPÍŠILOVÁ Dana
BMC CZ Racing team
CZE 1:59:52.0 0:11:51.7
3.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:00:17.1 0:12:16.8
4.
VALENTOVÁ Tereza
SINTESI PRIMA - DONNA
CZE 2:00:25.3 0:12:25.0
5.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 2:00:59.9 0:12:59.6
6.
KOUŘIMSKÁ Zdeňka
Metrostav
CZE 2:01:19.6 0:13:19.3
7.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:01:53.6 0:13:53.3
8.
PODSKALSKÁ Anna
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:04:26.8 0:16:26.5
9.
KLÍCHOVÁ Radka
CZE 2:06:30.9 0:18:30.6
10.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:07:33.3 0:19:33.0
11.
BLAŽKOVÁ Vendula
Superior Cyklofit Cycling Team
CZE 2:08:15.6 0:20:15.3
12.
KOZELSKÁ Petra
Bike 2000
CZE 2:09:01.1 0:21:00.8
13.
DAGMAR Marina
BRCYKL
SVK 2:09:05.6 0:21:05.3
14.
PEZOVÁ Hana
Bottecchia - CZ Cyklo
CZE 2:09:16.1 0:21:15.8
15.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 2:09:45.1 0:21:44.8
16.
SCHIFFER Andrea
bike-horner.at
AUS 2:11:42.8 0:23:42.5
17.
LOUNOVÁ Gabriela
CZE 2:14:18.3 0:26:18.0
18.
BRODÍKOVÁ Petra
Metrostav
CZE 2:16:09.2 0:28:08.9
19.
BALÍKOVÁ Tereza
BMC CZ Racing team
CZE 2:17:05.1 0:29:04.8
20.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:18:01.8 0:30:01.5
21.
KOLÁŘOVÁ Pavla
CZE 2:18:10.1 0:30:09.8
22.
SVOBODOVÁ Jarmila
CKK Znojmo
CZE 2:19:26.8 0:31:26.5
23.
LIŠKOVÁ Jaroslava
WÜRTH MTB racing team
CZE 2:19:39.8 0:31:39.5
24.
HOLEŠOVSKÁ Marcela
Brno
CZE 2:20:50.1 0:32:49.8
25.
BEZPALCOVÁ Karolína
CZE 2:27:03.8 0:39:03.5
26.
POLÁKOVÁ Dagmar
Synerga Bike Team
CZE 2:27:32.1 0:39:31.8
27.
ČÁSTKOVÁ Veronika
CZE 2:27:57.8 0:39:57.5
28.
HEŘMANOVÁ Irena
CZE 2:28:12.7 0:40:12.4
29.
HAŠKOVÁ Renata
Agrofert cyklo tým – Primateam
CZE 2:30:02.6 0:42:02.3
30.
DINGOVÁ Michaela
CZE 2:31:16.3 0:43:16.0