Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2016

Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DATUM :1.10.2016 MÍSTO :Nové Město na Moravě

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:35:53.8 0:00:00.0
2.
HYNEK Kristián
Topeak Ergon Racing Team
CZE 1:35:55.3 0:00:01.5
3.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:36:12.6 0:00:18.8
4.
STOŠEK Martin
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:38:02.1 0:02:08.3
5.
PRŮDEK Matěj
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:39:38.6 0:03:44.8
6.
ADEL Filip
superior mtb team
CZE 1:41:10.6 0:05:16.8
7.
SKALICKÝ Pavel
Cykloteam KOLARNA Olomouc
CZE 1:42:27.6 0:06:33.8
8.
ŠŤASTNÝ Petr
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:42:30.1 0:06:36.3
9.
STOŠEK Viktor
MS Bike Academy Racing
CZE 1:43:11.1 0:07:17.3
10.
VÁŇA Pavel
Biketriatlon Morkovice mtb
CZE 1:43:54.4 0:08:00.6
11.
DOBRÝ Petr
RAJEC Allivictus
CZE 1:44:28.9 0:08:35.1
12.
JÍLEK Zdeněk
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:44:29.1 0:08:35.3
13.
ZEITHAMMER Martin
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:44:29.4 0:08:35.6
14.
LAVIČKA Adam
Nilfisk pro cycling
CZE 1:44:29.9 0:08:36.1
15.
KOBES Lukáš
Velosport Domažlice
CZE 1:44:30.1 0:08:36.3
16.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:44:31.1 0:08:37.3
17.
SKÁLA Jaromír
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:44:31.9 0:08:38.1
18.
PÍSAŘ Jan
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:44:33.4 0:08:39.6
19.
KŘIVÁNEK Jiří
PREMIUM ETHICSPORT
CZE 1:44:40.1 0:08:46.3
20.
SCHEJBAL Josef
CYKLO PROFI
CZE 1:44:42.6 0:08:48.8
21.
ZEŤÁK Michael
Expres CZ-Merida Teamu Kolín
CZE 1:44:45.4 0:08:51.6
22.
KUBELKA Petr
BMC CZ Racing team
CZE 1:44:52.5 0:08:58.7
23.
VAGENKNECHT Tomáš
BAKAKO Nová Paka
CZE 1:44:54.1 0:09:00.3
24.
RYDVAL Filip
alltraining.cz
CZE 1:45:11.4 0:09:17.6
25.
ANDRLE David
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:45:12.1 0:09:18.3
26.
PILČÍK Adam
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:45:27.4 0:09:33.6
27.
HRUŠKA Jan
Nilfisk pro cycling
CZE 1:45:27.6 0:09:33.8
28.
MIKOLÁŠEK Jan
Velosport Valenta Scott Team
CZE 1:45:31.4 0:09:37.6
29.
DOLEŽAL Václav
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team
CZE 1:46:10.9 0:10:17.1
30.
KADLEC Jakub
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:46:12.9 0:10:19.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
Česká spořitelna- Accolade cycling team
CZE 1:52:50.1 0:00:00.0
2.
PRŮDKOVÁ Barbora
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:54:21.6 0:01:31.5
3.
KRUPOVÁ Lucie
Expres CZ-Merida Teamu Kolín
CZE 2:06:23.9 0:13:33.8
4.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 2:06:52.5 0:14:02.4
5.
POSPÍŠILOVÁ Dana
BMC CZ Racing team
CZE 2:09:12.8 0:16:22.7
6.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Kona Cycling Point
CZE 2:12:44.7 0:19:54.6
7.
PRSKAVCOVÁ Marcela
Six Monkeys
CZE 2:12:59.9 0:20:09.8
8.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 2:13:08.5 0:20:18.4
9.
NENADÁLOVÁ Hanka
MARATON .cz
CZE 2:13:47.7 0:20:57.6
10.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:16:00.5 0:23:10.4
11.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:18:53.2 0:26:03.1
12.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:19:23.7 0:26:33.6
13.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:20:02.6 0:27:12.5
14.
FROHLICH Vlastimil
CZE 2:21:03.7 0:28:13.6
15.
HARTLOVÁ Ivana
Sokol Římov
CZE 2:21:37.5 0:28:47.4
16.
BLAŽKOVÁ Vendula
Superior Cyklofit Cycling Team
CZE 2:22:40.7 0:29:50.6
17.
KOUŘIMSKÁ Zdeňka
Metrostav
CZE 2:23:04.7 0:30:14.6
18.
PAVELKOVÁ Magdaléna
CZE 2:26:38.5 0:33:48.4
19.
PODSKALSKÁ Anna
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:27:15.7 0:34:25.6
20.
CHROUSTOVSKÁ Veronika
CZE 2:29:00.2 0:36:10.1
21.
ŠIMKOVÁ Šárka
Synerga Bike Team
CZE 2:29:18.3 0:36:28.2
22.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:31:24.9 0:38:34.8
23.
BUREŠOVÁ Lenka
CZE 2:33:07.1 0:40:17.0
24.
SCHIFFER Andrea
bike-horner.at
AUS 2:33:16.5 0:40:26.4
25.
MAREŠOVÁ Iveta
ČS Bike team
CZE 2:33:22.2 0:40:32.1
26.
BÍLKOVÁ Eliška
CK Slovan Moravská Třebová
CZE 2:34:46.7 0:41:56.6
27.
ČERNOCHOVÁ Tereza
CZE 2:37:40.8 0:44:50.7
28.
ŽAMPOVÁ Jitka
CZE 2:37:44.5 0:44:54.4
29.
ŠKABRADOVÁ Simona
Bike team ČS
CZE 2:41:14.6 0:48:24.5
30.
KROPACKOVA Marta
CZE 2:43:38.5 0:50:48.4