Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Oravaman

Triatlon
DATUM :16.7.2016 MÍSTO :Zuberec

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZAMORA Marcel
DURANCE TRATHLON
ESP 5:31:32.8 0:00:00.0
2.
HOLUB Václav
Velosport Valenta Scott Team
CZE 5:37:07.6 0:05:34.8
3.
JURKOVIČ Tomáš
Triatlon Team Nereus Žilina
SVK 5:38:40.6 0:07:07.8
4.
LAŠTÍK Juraj
James DK
SVK 5:39:46.8 0:08:14.0
5.
KRISTL Filip
New-wave multisport
SVK 5:51:46.3 0:20:13.5
6.
OZARENKOV Aleksandr
CUBE Russia/DWC
RUS 5:52:33.9 0:21:01.1
7.
GROMOV Mikhail
DWC
RUS 6:05:52.8 0:34:20.0
8.
LEPERS Romuald
Rougeot Beaune Triathlon
FRA 6:08:51.6 0:37:18.8
9.
STIRLING Chris
GBR 6:10:36.2 0:39:03.4
10.
CZYŻ Bartłomiej
Bikebrothers Team
POL 6:12:11.5 0:40:38.7
11.
NIKOLAEV Fedor
CUBE-Russia team
RUS 6:12:13.7 0:40:40.9
12.
BANÁŠ Jaroslav
Sportdiag team
SVK 6:20:56.9 0:49:24.1
13.
MAZURKIEWICZ Marek
YMCA Kraków
POL 6:21:55.7 0:50:22.9
14.
PATENAUDE Nick
TriNick
CAN 6:23:44.6 0:52:11.8
15.
ŠUBRT Michal
BTfly
CZE 6:24:32.1 0:52:59.3
16.
NAVAŘÍK Martin
Julboway
CZE 6:26:14.1 0:54:41.3
17.
MARTÍNEZ FERNÁNDEZ Chema
adidas
ESP 6:26:20.0 0:54:47.2
18.
DURAJ Emil
VK Tatran Karlova Ves
SVK 6:27:48.3 0:56:15.5
19.
SKOWRONSKI Jacek
HPE Sports
POL 6:28:45.6 0:57:12.8
20.
LUKÁCS Vladislav
Sportakus Cycling Team
SVK 6:29:19.9 0:57:47.1
21.
LÁCHA Pavel
BH triatlon České Budějovice
CZE 6:32:58.2 1:01:25.4
22.
KRIVOSUDSKY Peter
3NT Bratislava
SVK 6:33:18.8 1:01:46.0
23.
PÁLENÍK Andrej
SVK 6:36:49.9 1:05:17.1
24.
OCEL Marek
Dunajska Luzna
SVK 6:39:41.2 1:08:08.4
25.
MELEG Martin
HASIČI Bratislava
SVK 6:39:56.9 1:08:24.1
26.
KÁROLY Törőcsik
Váci Ifjúsági SE-Triatlon Klub
HUN 6:40:55.7 1:09:22.9
27.
ZELENÝ Radek
MST Jihlava
CZE 6:41:08.3 1:09:35.5
28.
BERNÍK Pavol
SVK 6:41:18.3 1:09:45.5
29.
VRÁBEL Jozef
TRIsport
SVK 6:41:58.4 1:10:25.6
30.
MEDVED Martin
SUI 6:42:05.7 1:10:32.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ČORBOVÁ Nikola
Sportdiag team
SVK 6:42:28.2 0:00:00.0
2.
LAPINOVA Kristina
SK TRIAN UMB
SVK 6:55:45.5 0:13:17.3
3.
DUDÁŠOVÁ Zuzana
PISO SPORT
SVK 7:04:16.7 0:21:48.5
4.
AUGUEUX Celine
DIJON SINGLE TRACK
FRA 7:05:18.2 0:22:50.0
5.
PÁLENÍKOVÁ Zuzana
MPK Dolný Kubín
SVK 7:14:19.9 0:31:51.7
6.
OTRUBOVÁ Veronika
Triatlon Team Nereus Žilina
SVK 7:32:53.9 0:50:25.7
7.
BREČKOVÁ Eva
ŠK Oravaman
SVK 7:55:21.3 1:12:53.1
8.
VRÁTNÁ Alena
Krušnoman triatlon Team Litvínov
CZE 8:00:27.8 1:17:59.6
9.
SEYBANOVA Elena
David Warden Coaching
RUS 8:02:07.7 1:19:39.5
10.
WILES Ashley
Mercury Rising
CAN 8:04:09.4 1:21:41.2
11.
SKUPIEŇOVÁ Kristýna
rocktechnik tt
CZE 8:04:16.1 1:21:47.9
12.
PYTLÍKOVÁ Sandra
Pteam
CZE 8:09:44.2 1:27:16.0
13.
CANHAM Aimee
GBR 8:14:47.2 1:32:19.0
14.
VIDIL Marina
Draveil triathlon 2000
FRA 8:20:39.1 1:38:10.9
15.
DOMINIAK Klaudia
Magazyn Triathlon
POL 8:21:50.8 1:39:22.6
16.
FLÍČKOVÁ Alice
BH triatlon České Budějovice
CZE 8:36:55.3 1:54:27.1
17.
LAURENČÍKOVÁ Lenka
MOLfit 3 team
SVK 9:01:49.5 2:19:21.3

Statistiky

Počet přihlášených440
Přihlášeno - Muži377
Přihlášeno - Ženy63
Odstartovalo406
V cíli348