Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

PRAŽSKÉ SCHODY 2016 Velká cena České spořitelny

MTB
DATUM :7.6.2016 MÍSTO :Praha, Pražský hrad

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VOGEL Florian
FOCUS XC TEAM
SUI 0:33:12.5 0:00:00.0
2.
HYNEK Kristián
Topeak Ergon Racing Team
CZE 0:33:45.4 0:00:32.8
3.
ŠKARNITZL Jan
SRAM MITAS TREK
CZE 0:34:03.4 0:00:50.8
4.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade
CZE 0:34:14.9 0:01:02.3
5.
KULHAVÝ Jaroslav
SPECIALIZED FACTORY RACING TEAM
CZE 0:34:27.9 0:01:15.3
6.
MAROTTE Maxime
BH SR SUNTOUR KMC
FRA 0:34:32.4 0:01:19.8
7.
KORETZKY Victor
BH SR SUNTOUR KMC
FRA 0:34:39.5 0:01:26.9
8.
COLOMA NICOLAS Carlos
MMR FACTORY RACING TEAM
ESP 0:34:39.9 0:01:27.3
9.
STIRNEMANN Matthias
MÖBEL MÄRKI MTB PRO TEAM
SUI 0:34:44.5 0:01:31.9
10.
RAUCHFUSS Marek
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 0:35:24.4 0:02:11.8
11.
GIGER Fabian
KROSS Racing Team
SUI 0:35:34.9 0:02:22.3
12.
TIBERI Andrea
FRM FACTORY RACING TEAM
ITA 0:35:52.8 0:02:40.2
13.
STOŠEK Martin
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 0:35:52.9 0:02:40.3
14.
KANĚRA Michal
Nilfisk pro cycling
CZE 0:36:00.9 0:02:48.3
15.
WAWAK Bartlomiej
KROSS Racing Team
POL 0:36:06.1 0:02:53.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
WLOSZCZOWSKA Maja
KROSS Racing Team
POL 0:26:21.7 0:00:00.0
2.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Kona Cycling Point
CZE 0:27:02.5 0:00:40.7
3.
PRŮDKOVÁ Barbora
Nutrend specialized racing
CZE 0:29:03.0 0:02:41.2
4.
JEŽKOVÁ Hana
GT Opportunity Brno
CZE 0:29:21.0 0:02:59.2
5.
SÁSKOVÁ Tereza
ĆESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:29:39.2 0:03:17.5
6.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa Jablonec nad Nisou
CZE 0:29:48.2 0:03:26.5
7.
VESELÁ Lucie
GT Opportunity Brno
CZE 0:30:17.2 0:03:55.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠIMŮNEK Adam
KC Kooperativa Jablonec nad Nisou
CZE 0:23:54.5 0:00:00.0
2.
ZEŤÁK Michael
EXPRES CZ-MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:24:08.8 0:00:14.2
3.
JIROUŠ Samuel
ĆESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:24:19.3 0:00:24.7
4.
SIRŮČEK Václav
KC Kooperativa Jablonec nad Nisou
CZE 0:25:20.5 0:01:26.0
5.
VANÍČEK Šimon
EXPRES CZ-MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:27:04.3 0:03:09.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VLÁŠEK Michal
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 0:25:25.7 0:00:00.0
2.
LINET Pavel
Hudy Team Most
CZE 0:25:49.5 0:00:23.8
3.
ŘEHÁK Martin
Alltraining.cz-Lawi
CZE 0:25:55.3 0:00:29.5
4.
TOMEK Petr
___
CZE 0:26:21.5 0:00:55.8
5.
ZIMA Ota
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 0:26:35.3 0:01:09.5
6.
HRUŠKA Petr
BMC CZ Racing team
CZE 0:27:13.3 0:01:47.5
7.
ŠROLL Marek
STRATOS AUTO
CZE 0:27:56.0 0:02:30.2
8.
ŠŇUPÁREK Václav
Superior Cyklofit Cycling Team
CZE 0:28:12.0 0:02:46.3
9.
HROMADA David
CYKLOTRENINK.com
CZE 0:29:07.1 0:03:41.3
10.
KUNC Marek
CZE 0:29:50.1 0:04:24.4
11.
FRANK Petr
Erste Premier Petr Čech MTB Team B
CZE 0:30:03.6 0:04:37.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HENDRICH Zdeněk
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 0:10:36.5 0:00:00.0
2.
KLOFANDA Martin
CZE 0:10:40.5 0:00:04.0
3.
SVOBODA Jiří
SK Kbely
CZE 0:10:47.8 0:00:11.2
4.
ŠUSER Václav
BTK EURO BIKE Praha
CZE 0:11:09.3 0:00:32.7
5.
ARNOLD Zdeněk
Haven extréme
CZE 0:11:15.8 0:00:39.2
6.
FRANK Petr
Erste Premier Petr Čech MTB Team B
CZE 0:11:41.5 0:01:05.0
7.
GRIM Tomáš
CZE 0:12:03.6 0:01:27.0
8.
BARTŮNĚK Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 0:12:05.5 0:01:29.0
9.
TOMAN Lukáš
www.carla.kupkolo.cz
CZE 0:12:07.3 0:01:30.7
10.
PFEIFER Jiří
AC Sparta Praha Cycling
CZE 0:12:10.8 0:01:34.2
11.
VLACHOVSKÝ Michal
TAXI PRAHA
CZE 0:12:13.6 0:01:37.0
12.
ROZEHNAL Michal
CZE 0:12:18.5 0:01:42.0
13.
FILIP Martin
la degustation chefs team
CZE 0:12:20.5 0:01:44.0
14.
KUTIL Pavel
BSK racing
CZE 0:12:54.3 0:02:17.8
15.
SKOVAJSA Jakub
Six Monkeys
CZE 0:13:12.5 0:02:36.0
16.
KAHOUN Filip
FBT Příbram
CZE 0:13:15.3 0:02:38.7
17.
KOVÁŘ Zbyněk
Česká Spořitelna MTB Hobby C
CZE 0:13:33.5 0:02:57.0
18.
VALTERA Jiří
BIKEHOUSE
CZE 0:13:44.7 0:03:08.2
19.
ŠTĚPÁNEK Martin
CZE 0:13:45.5 0:03:09.0
20.
FUKS Robert
BIKE LIVE CLUB
CZE 0:13:47.3 0:03:10.7
21.
HRNČÍŘ Martin
CZE 0:13:49.2 0:03:12.7
22.
LAŇKA Petr
Dexter BSK racing
CZE 0:13:49.7 0:03:13.2
23.
SVOBODA Miroslav
SK Kbely
CZE 0:13:49.8 0:03:13.2
24.
ROZSYPAL Ivan
CZE 0:14:10.5 0:03:34.0
25.
PŘIKRYL Vladimír
CGM Sportovní klub
CZE 0:14:29.5 0:03:53.0
26.
MASTIK Tomáš
Černí koně
CZE 0:15:10.5 0:04:34.0
27.
ŠIROKÝ Roman
REALITY-SIROKY
CZE 0:15:11.2 0:04:34.7
28.
RŮŽIČKA Tomáš
Projekt Kooperativa bikemaratonec
CZE 0:15:13.8 0:04:37.2
29.
BURDA Lukas
CZE 0:15:25.7 0:04:49.1
30.
JEDLIČKA Tomáš
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 0:15:33.7 0:04:57.2