Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

50. ČEZ Jizerská 50

Běžecké lyžování
DATUM :17 - 19.2.2017 MÍSTO :Bedřichov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PEDERSEN Morten Eide
Team BN Bank
NOR 1:55:53.1 0:00:00.0
2.
ELIASSEN Petter
Team LeasePlan
NOR 1:55:53.6 0:00:00.5
3.
GJERDALEN Tord Asle
Team Santander
NOR 1:57:06.7 0:01:13.6
4.
VOKUEV Ermil
Russian Marathon Team
RUS 1:57:06.9 0:01:13.8
5.
AUKLAND Anders
Team Santander
NOR 1:57:10.2 0:01:17.1
6.
OESTENSEN Simen Haakon
Team BN Bank
NOR 1:57:18.4 0:01:25.3
7.
DAHL John Kristian
Team United Bakeries
NOR 1:59:10.2 0:03:17.1
8.
PETTERSEN Oeystein
Team BN Bank
NOR 1:59:10.7 0:03:17.6
9.
HOELGAARD Stian
Team LeasePlan
NOR 1:59:10.8 0:03:17.7
10.
JESPERSEN Chris Andre
Team United Bakeries
NOR 1:59:11.8 0:03:18.7
11.
BYSTROEM Fredrik
Lager 157 Ski Team
SWE 2:00:41.2 0:04:48.1
12.
CHERNOUSOV Ilia
Team Pioneer Investments
RUS 2:00:41.8 0:04:48.7
13.
REZAC Stanislav
Silvini Madshus team
CZE 2:00:43.9 0:04:50.8
14.
KJOELSTAD Johan
Team United Bakeries
NOR 2:01:41.7 0:05:48.6
15.
SYRSTAD Torleif
Team Synnfjell
NOR 2:01:43.8 0:05:50.7
16.
PERSSON Oscar
Lager 157 Ski Team
SWE 2:01:44.3 0:05:51.2
17.
OTTOSSON Markus
Lager 157 Ski Team
SWE 2:02:46.3 0:06:53.2
18.
FJELD Oeyvind Moen
Team Santander
NOR 2:03:08.9 0:07:15.8
19.
ERIKSSON Jens
Team Santander
SWE 2:03:33.6 0:07:40.5
20.
JOHANSSON Marcus
Lager 157 Ski Team
SWE 2:05:02.7 0:09:09.6
21.
ROCAREK Jiri
Atlas Craft Team
CZE 2:05:03.0 0:09:09.9
22.
BAUER Lukas
Team Pioneer Investments
CZE 2:05:03.8 0:09:10.7
23.
BERDAL Tore Bjoerseth
Team United Bakeries
NOR 2:05:43.1 0:09:50.0
24.
SKOGSHOLM Vinjar
Team Parkettpartner
NOR 2:05:55.8 0:10:02.7
25.
LUUSUA Ari
Ski team Maenpaa
FIN 2:05:56.9 0:10:03.8
26.
ONDRASEK Pavel
Atlas Craft Team
CZE 2:05:58.9 0:10:05.8
27.
SRETR Radek
Atlas Craft Team
CZE 2:06:42.1 0:10:49.0
28.
THYLI Vetle
Team United Bakeries
NOR 2:06:54.3 0:11:01.2
29.
KARDIN Oskar
Team Serneke
SWE 2:07:17.7 0:11:24.6
30.
ROHDE Florian
Team Forever Nordic
GER 2:07:18.1 0:11:25.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SMUTNA Katerina
Team Santander
CZE 2:17:34.8 0:00:00.0
2.
NORGREN Britta
Lager 157 Ski Team
SWE 2:17:45.3 0:00:10.5
3.
SLIND Astrid Oeyre
Team United Bakeries
NOR 2:18:15.2 0:00:40.4
4.
LINDBORG Sara
Team Serneke
SWE 2:23:53.3 0:06:18.5
5.
LINDSTEDT Emilia
TEAM SkiProAm
SWE 2:26:18.7 0:08:43.9
6.
HEISKANEN Heli
Team Robinson Petshop Trainer
FIN 2:27:37.7 0:10:02.9
7.
JEZERSEK Barbara
Team Pioneer Investments
AUS 2:29:28.0 0:11:53.2
8.
ANTONSEN Kristin
Team Synnfjell
NOR 2:31:22.5 0:13:47.7
9.
KARSET Marthe Kristine Hafsa
Team Parkettpartner
NOR 2:32:47.4 0:15:12.6
10.
ADAMOVÁ KOŽÍŠKOVÁ Anna
Mercedes-Benz Atomic team
CZE 2:34:39.5 0:17:04.7
11.
KOCUMOVÁ Zuzana
Silvini Madshus team
CZE 2:34:57.1 0:17:22.3
12.
BAANGMAN Evelina
TEAM SkiProAm
SWE 2:38:46.0 0:21:11.2
13.
POLLARI Terhi
Ski team Maenpaa
FIN 2:39:22.9 0:21:48.1
14.
BOŘUTOVÁ Kamila
Mercedes-Benz Salomon Team
CZE 2:40:45.1 0:23:10.3
15.
HOELZLE Svenja
Team Synnfjell
SUI 2:40:50.0 0:23:15.2
16.
ROMANOWICZ Emilia
Atlas Craft Team
POL 2:46:28.0 0:28:53.2
17.
SVOBODA Alexandra
Team Forever Nordic
GER 2:46:33.5 0:28:58.7
18.
LANKOVÁ Lada
Silvini Madshus team
CZE 2:46:44.2 0:29:09.4
19.
JEDLIČKOVÁ Radka
Silvini Madshus team
CZE 2:50:50.1 0:33:15.3
20.
MARKOVÁ Eva
VSK Elektro ČVUT Praha
CZE 2:51:50.4 0:34:15.6
21.
HNÁTKOVÁ Tereza
Žižkovský tygři
CZE 2:53:46.9 0:36:12.1
22.
LILJEBERG Annika
Orsa Skidklubb
SWE 2:55:00.6 0:37:25.8
23.
MADĚROVÁ Michaela
Silvini Madshus team
CZE 2:55:10.2 0:37:35.4
24.
VOJTKOVÁ Šárka
Silvini Madshus team
CZE 2:57:32.3 0:39:57.5
25.
KRACÍKOVÁ Petra
Humanita Praha
CZE 3:03:22.3 0:45:47.5
26.
ZEMANOVÁ Jindřiška
CZE 3:03:40.0 0:46:05.2
27.
TOMEŠOVÁ Barbora
CZE 3:04:17.8 0:46:43.0
28.
SUCHÁNKOVÁ Heidi
Silvini Madshus team
CZE 3:04:46.1 0:47:11.3
29.
ŠVADLENKOVÁ Pavlína
Kerberos team
CZE 3:06:49.7 0:49:14.9
30.
BERANOVÁ Anna
Atlas Craft Team
CZE 3:10:17.8 0:52:43.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ROCAREK Jiri
Atlas Craft Team
CZE 1:13:36.7 0:00:00.0
2.
ŠVARC Martin
Ski Klub Jablonec
CZE 1:17:11.1 0:03:34.4
3.
ŠLECHTA Daniel
Fischer
CZE 1:17:12.6 0:03:35.9
4.
ESCHER Toni
adidasXCSteam/SC Norweger 1896
GER 1:24:17.5 0:10:40.8
5.
ŘEZÁB Martin
LO Sokol Stachy
CZE 1:24:25.6 0:10:48.9
6.
NETUŠIL Vladimír
CZE 1:24:28.7 0:10:52.0
7.
OTTO Steffen
Bertsdorfer SV
GER 1:24:44.4 0:11:07.7
8.
ONDRÁŠEK Marek
TOM SPORT SHOP
CZE 1:26:19.9 0:12:43.2
9.
KUČERA David
SK Čtyři Lišky
CZE 1:30:23.9 0:16:47.2
10.
DEGENHARDT Justus
SSV Erfurt O2
GER 1:30:47.1 0:17:10.4
11.
BARTŮNĚK Lukáš
CZE 1:30:52.6 0:17:15.9
12.
ROLEČEK Jakub
CZE 1:31:00.9 0:17:24.2
13.
JIRKŮV Jakub
Liberec
CZE 1:31:29.4 0:17:52.7
14.
DVOŘÁK Šimon
Skiklub Karča
CZE 1:34:07.5 0:20:30.8
15.
ŠIMŮNEK Jaromír
Skp Jablonec
CZE 1:34:10.4 0:20:33.7
16.
BARTKO Daniel
Ski Važec
SVK 1:34:30.9 0:20:54.2
17.
DVOŘÁK František
SKI Zoufalci
CZE 1:35:51.8 0:22:15.1
18.
HAMANN Jens
SV Bertsdorf
GER 1:37:15.3 0:23:38.6
19.
FIŠNAR Jan
Atlas Craft Team
CZE 1:37:48.5 0:24:11.8
20.
KALOŠ Sebastian
Silvini Madshus Team
CZE 1:38:09.7 0:24:33.0
21.
TREPPE Konrad
Vfa Endlos Dresden
GER 1:39:04.0 0:25:27.3
22.
ERBEN Petr
Praha
CZE 1:39:06.0 0:25:29.3
23.
TUŠL Martin
Mercedes-Benz Atomic Salomon
CZE 1:39:13.4 0:25:36.7
24.
DANÍČEK Jakub
CZE 1:39:42.8 0:26:06.1
25.
PETRUK Igor
bu-lizhnik
RUS 1:40:03.9 0:26:27.2
26.
SKARHOLEN Arne
NOR 1:40:06.1 0:26:29.4
27.
REJMON Jan
Žižkovský tygři
CZE 1:41:16.8 0:27:40.1
28.
SOUČEK Šimon
Zo 226
CZE 1:41:20.7 0:27:44.0
29.
PRŮŠA Kryštof
Slovan Praha Zdravotník
CZE 1:41:42.4 0:28:05.7
30.
BLAHNA Petr
Olfincarskiteam
CZE 1:41:57.4 0:28:20.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MORAVCOVA Klara
Ski Klub Jablonec
CZE 1:26:48.7 0:00:00.0
2.
KNOPOVÁ Kamila
Rossignol Racing Team
CZE 1:30:10.6 0:03:21.9
3.
CHRASTKOVA Martina
Team Xcalibur Lill Sport
CZE 1:31:05.9 0:04:17.2
4.
ZELENKOVÁ Šárka
Silvini Madshus Team
CZE 1:34:17.8 0:07:29.1
5.
HALLOVA Eva Hallova
CZE 1:36:25.8 0:09:37.1
6.
HEJNÁ Anna-Marie
Silvini Madshus Team
CZE 1:37:00.7 0:10:12.0
7.
KÁLALOVÁ Tereza
Žižkovský tygři
CZE 1:39:46.4 0:12:57.7
8.
JIRKOVÁ Zuzana
CZE 1:43:58.4 0:17:09.7
9.
UHMANNOVÁ Eliška
Atlas Craft Team
CZE 1:47:07.6 0:20:18.9
10.
VOLL Birgit
NOR 1:47:10.7 0:20:22.0
11.
VESELÁ Iva
SOKOL SENOHRABY
CZE 1:47:41.1 0:20:52.4
12.
WALTHER Johanna
SSV Erfurt O2
GER 1:47:45.8 0:20:57.1
13.
PETRUK Marina
bu-lizhnik
RUS 1:48:09.3 0:21:20.6
14.
HÁJKOVÁ Eliška
AC Čimelice
CZE 1:49:07.4 0:22:18.7
15.
SKARHOLEN Inger Lise
NOR 1:50:00.3 0:23:11.6
16.
KUBÍNOVÁ Eliška
Opavský Sportovní Klub
CZE 1:51:00.9 0:24:12.2
17.
KACÍŘOVÁ Svatoslava
ČEPS, a.s.
CZE 1:51:47.7 0:24:59.0
18.
KARBANOVÁ Vendula
SPORTICUS team
CZE 1:52:26.2 0:25:37.5
19.
KNOPOVÁ Markéta
Marcedes Benz Salomon team
CZE 1:52:42.7 0:25:54.0
20.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
SK Slavia Praha
CZE 1:58:05.8 0:31:17.1
21.
MOSIG Ute
Sebnitz
GER 1:58:10.1 0:31:21.4
22.
FEODOROW Corinna
Bertsdorfer SV
GER 1:58:56.4 0:32:07.7
23.
MAŠTALÍŘOVÁ Kristýna
CZE 1:58:58.0 0:32:09.3
24.
MYSLIVCOVÁ Martina
CZE 1:59:30.5 0:32:41.8
25.
JAŠKOVÁ Romana
Atletika Zábřeh
CZE 1:59:55.2 0:33:06.5
26.
SIKOROVÁ Michaela
Rossigno Racing Team
CZE 2:01:41.1 0:34:52.4
27.
PÁVKOVÁ Jana
Ski klub Řevnice
CZE 2:02:51.2 0:36:02.5
28.
NOWAK Sabine
Konig Ludwig Lauf
GER 2:04:15.1 0:37:26.4
29.
MĚSTKOVÁ Lucie
Tempo Praha
CZE 2:05:27.1 0:38:38.4
30.
DIVOKÁ Gabriela
Žižkovský tygři
CZE 2:05:57.0 0:39:08.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HOŠEK Ondřej
SKP Kornspitz Jablonec
CZE 1:21:08.4 0:00:00.0
2.
ESCHER Toni
adidasXCSteam/SC Norweger 1896 Annaberg e.V.
GER 1:21:40.3 0:00:31.9
3.
PŠENIČKA Jakub
Silvini Madshus Team
CZE 1:22:17.8 0:01:09.4
4.
KROUPA Tomáš
SKI Tři Studně
CZE 1:22:43.7 0:01:35.3
5.
VOJÍK Tomáš
SKP Kornspitz Jablonec
CZE 1:23:55.8 0:02:47.4
6.
KRUPČÍK Matěj
SKP Kornspitz Jablonec
CZE 1:24:06.0 0:02:57.6
7.
BURIAN Jan
SKP Kornspitz Jablonec
CZE 1:25:11.0 0:04:02.6
8.
HUSAK Krystof
LK Slovan K.Vary
CZE 1:25:59.8 0:04:51.4
9.
KOUDELKA Petr
Česky Olympijský Výbor, RAUL
CZE 1:26:32.5 0:05:24.1
10.
SOUČEK Jan
Kanoistika Dukla Praha
CZE 1:26:44.5 0:05:36.1
11.
ŠVARC Martin
Ski Klub Jablonec
CZE 1:27:00.3 0:05:51.9
12.
VANC Petr
Mercedes-Benz Salomon Team
CZE 1:28:08.8 0:07:00.4
13.
BRANAS Marcin
SN Klasyk Warszawa
POL 1:28:59.0 0:07:50.6
14.
LEJSEK Marek
SKP Kornspitz Jablonec
CZE 1:30:10.3 0:09:01.9
15.
VEJNAR Josef
ČSK Vysoké nad Jizerou
CZE 1:31:35.0 0:10:26.6
16.
JIRÁK Jan
HS Jizerské hory
CZE 1:31:39.4 0:10:31.0
17.
KŘOVÁČEK Jan
TJ ČZU Rolníci
CZE 1:31:46.6 0:10:38.2
18.
TIBITANZL Michal
Habrdy Černošice
CZE 1:32:17.9 0:11:09.5
19.
LEHNUNG Kai-Uwe
S.V.Grun-Weiss Pirna
GER 1:34:10.0 0:13:01.6
20.
ŠIMŮNEK Jaromír
SKP Kornspitz Jablonec
CZE 1:34:21.3 0:13:12.9
21.
SYNEK Ondřej
CZE 1:35:11.0 0:14:02.6
22.
BRABEC Jakub
Kanoe Sparta
CZE 1:35:27.9 0:14:19.5
23.
MAJER Lukáš
KB Kapslovna
CZE 1:35:32.1 0:14:23.7
24.
MEDACK Thomas
Team Slow
GER 1:35:35.0 0:14:26.6
25.
KUBEČEK Ladislav
TJ Maratonstav Úpice
CZE 1:35:41.4 0:14:33.0
26.
BARTŮNĚK Petr
XCSPORT.cz Nordic racing team
CZE 1:35:53.1 0:14:44.7
27.
ŠVARC Petr
Žižkovský tygři
CZE 1:35:57.7 0:14:49.3
28.
VALOUŠEK Tomáš
TJ Dukla Liberec
CZE 1:36:52.6 0:15:44.2
29.
RYBÁŘ Tomáš
LOKAL Blok
CZE 1:37:01.8 0:15:53.4
30.
MIKULA Miroslav
Iron Stars Beroun
CZE 1:37:24.8 0:16:16.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MORAVCOVÁ Klara
Ski Klub Jablonec
CZE 1:26:58.2 0:00:00.0
2.
DAVIDOVÁ Markéta
CZE 1:30:46.3 0:03:48.1
3.
BOŘUTOVÁ Kamila
Mercedes-Benz Salomon Team
CZE 1:33:06.6 0:06:08.4
4.
ČERNÁ Kristýna
SKP Korspitz Jablonec nad Nisou
CZE 1:34:21.3 0:07:23.1
5.
ADAMOVÁ KOŽÍŠKOVÁ Anna
Mercedes-Benz Atomic Team
CZE 1:35:53.0 0:08:54.8
6.
KOLÍNOVÁ Kristýna
SPORTICUS team
CZE 1:38:58.5 0:12:00.3
7.
VOJTKOVÁ Šárka
Silvini Madshus Team
CZE 1:43:29.3 0:16:31.1
8.
BRAUNOVÁ Lucie
CZE 1:49:12.3 0:22:14.1
9.
LILJEBERG Annika
Orsa Skidklubb
SWE 1:52:47.3 0:25:49.1
10.
LEHNUNG Ute
S.v. Grün-weiß Pirna
GER 1:53:12.9 0:26:14.7
11.
BALOUNOVÁ Jana
Czech Apnea Team
CZE 1:53:38.8 0:26:40.6
12.
DOSTÁLOVÁ Kateřina
Ouki Douki
CZE 1:54:55.5 0:27:57.3
13.
UHLIG Ines
Skiklub Dresden
GER 1:55:44.6 0:28:46.4
14.
ŠŤASTNÁ Johana
CZE 1:58:23.6 0:31:25.4
15.
JINDŘIŠKOVÁ Alena
GLEDE TEAM
CZE 1:58:47.6 0:31:49.4
16.
TECLOVÁ Julie
TJ Dukla Liberec
CZE 2:00:26.4 0:33:28.2
17.
ŠTUDLAROVÁ PELÍŠKOVÁ Jitka
CZE 2:00:54.4 0:33:56.2
18.
RŮŽIČKOVÁ Olga
CZE 2:02:09.8 0:35:11.6
19.
MACHOVA Martina
CZE 2:05:15.8 0:38:17.6
20.
BALATKOVÁ Lenka
CZE 2:05:33.0 0:38:34.8
21.
SOUKUPOVÁ Barbora
CZE 2:05:36.5 0:38:38.3
22.
VOBOŘILOVÁ Karolina
VÚ 2266 Liberec
CZE 2:05:54.2 0:38:56.0
23.
TUŽILOVÁ Tereza
CZE 2:06:16.9 0:39:18.7
24.
VONDROVÁ Eliška
SPORTICUS team
CZE 2:07:05.9 0:40:07.7
25.
BĚLOHLÁVKOVÁ Hana
Nc Vyškov
CZE 2:08:54.9 0:41:56.7
26.
HÁDKOVÁ Kristýna
Big'o'band
CZE 2:09:46.2 0:42:48.0
27.
VALENTOVÁ Kateřina
CZE 2:10:03.7 0:43:05.5
28.
ŠTĚPÁNOVÁ Tereza
Zlatýýý
CZE 2:10:06.1 0:43:07.9
29.
CHALOUPKOVÁ Hana
EXIT TEAM
CZE 2:10:21.6 0:43:23.4
30.
JANOVSKÁ Kateřina
SK Praga
CZE 2:10:43.7 0:43:45.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru