Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2017

Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATUM :29.4.2017 MÍSTO :Hustopeče

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:36:34.7 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:36:34.8 0:00:00.1
3.
STOŠEK Martin
SYMBIO+ BMC
CZE 1:37:43.3 0:01:08.6
4.
RAUCHFUSS Marek
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 1:40:14.5 0:03:39.8
5.
RAJCHART Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:42:30.5 0:05:55.8
6.
STROŽ Jan
SYMBIO+ BMC
CZE 1:43:30.4 0:06:55.7
7.
PRŮDEK Matěj
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:45:14.8 0:08:40.1
8.
KADLEC Jakub
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:45:15.3 0:08:40.6
9.
KOBES Lukáš
SYMBIO+ BMC
CZE 1:46:04.6 0:09:29.9
10.
ŠŤASTNÝ Petr
RAJEC Allivictus
CZE 1:46:17.6 0:09:42.9
11.
PILČÍK Adam
SYMBIO+ BMC
CZE 1:46:23.6 0:09:48.9
12.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:46:24.6 0:09:49.9
13.
MOKRÝ Jakub
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 1:46:43.8 0:10:09.1
14.
JÍLEK Zdeněk
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:46:52.8 0:10:18.1
15.
STOŠEK Viktor
SYMBIO+ BMC
CZE 1:46:57.8 0:10:23.1
16.
TATÍČEK Petr
Rajec-Allivictus
CZE 1:47:20.6 0:10:45.9
17.
KNÍŽE David
Prodoli Racing Team
CZE 1:47:21.6 0:10:46.9
18.
PAUR Ondřej
SYMBIO+ BMC
CZE 1:49:34.1 0:12:59.4
19.
KUBELKA Petr
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 1:49:53.3 0:13:18.6
20.
STRNAD Jiří
AUTHOR MASTERS
CZE 1:50:18.6 0:13:43.9
21.
PÍSAŘ Jan
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:50:26.8 0:13:52.1
22.
ANDRLE David
Symbio+BMC
CZE 1:50:28.1 0:13:53.4
23.
HORÁČEK Jan
RAJEC Allivictus
CZE 1:50:32.6 0:13:57.9
24.
DOBRÝ Petr
RAJEC Allivictus
CZE 1:50:33.3 0:13:58.6
25.
BŘEZINA Petr
Cykloteam KOLARNA
CZE 1:50:44.1 0:14:09.4
26.
DREJSL Lukáš
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 1:51:40.1 0:15:05.4
27.
HRUŠKA Petr
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 1:51:48.6 0:15:13.9
28.
ČERNOCKÝ Martin
Atrex Bassta
CZE 1:51:52.1 0:15:17.4
29.
ZEITHAMMER Martin
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:52:20.4 0:15:45.7
30.
BACHMAN Milan
CZE 1:52:48.8 0:16:14.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
Česká spořitelna- Accolade cycling team
CZE 2:00:43.3 0:00:00.0
2.
PICHLÍKOVÁ Jana
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:05:48.9 0:05:05.6
3.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:17:53.4 0:17:10.1
4.
HNÁTKOVÁ Nataša
CZE 2:20:03.9 0:19:20.6
5.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 2:21:12.2 0:20:28.9
6.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 2:21:59.7 0:21:16.4
7.
PODSKALSKÁ Anna
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:22:49.2 0:22:05.9
8.
PIRZKALLOVÁ Zuzana 
RAJEC Allivictus
CZE 2:27:31.4 0:26:48.1
9.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 2:29:30.4 0:28:47.1
10.
PEJŠOVÁ Kristýna
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 2:32:44.4 0:32:01.1
11.
BUŠKOVÁ Leona
GHOST Team
CZE 2:37:30.7 0:36:47.4
12.
BLAŽKOVÁ Vendula
SupGirls
CZE 2:40:53.5 0:40:10.2
13.
HALTOF Ewa
A team NOVO Bruntál
CZE 2:42:13.7 0:41:30.4
14.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ BMC
CZE 2:49:58.5 0:49:15.2
15.
KOUŘIMSKÁ Zdeňka
Metrostav
CZE 2:49:59.5 0:49:16.2
16.
SOMMEROVÁ Jana
Kola Koblížek
CZE 2:54:36.5 0:53:53.2
17.
ZEDNÍKOVÁ Iveta
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:56:12.3 0:55:29.0
18.
SEDLÁČKOVÁ Kateřina
Bikerespect
CZE 3:00:01.5 0:59:18.2
19.
SLÍVOVÁ Kateřina
SYMBIO+ BMC
CZE 3:04:33.8 1:03:50.5
20.
HAŠKOVÁ Renata
Agrofert cyklo tým – Primateam
CZE 3:40:08.6 1:39:25.3
21.
HLINOVÁ Jindřiška
AGROFERT cyklo tým - SaJ team
CZE 3:43:29.1 1:42:45.8
22.
JANSKÁ Michaela
CZE 3:50:12.4 1:49:29.1
23.
KEJÍKOVÁ Barbora
CZE 3:51:03.9 1:50:20.6
24.
BERÁNKOVÁ Hana
CZE 3:51:57.2 1:51:13.9
25.
PLACÁKOVÁ Pavla
Agrofert cyklo tým – Primateam
CZE 4:22:13.7 2:21:30.4
26.
SCHLEGELOVÁ Milena
Agrofert cyklo tým – Primateam
CZE 4:23:35.7 2:22:52.4
27.
DĚDKOVÁ Světlana
CZE 4:50:00.0 2:49:16.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru