Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2017

Orlík Tour Kooperativy

MTB
DATUM :3.6.2017 MÍSTO :Orlík

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:59:18.7 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:59:26.9 0:00:08.2
3.
STOŠEK Martin
SYMBIO+ BMC
CZE 2:02:49.7 0:03:31.0
4.
KOBES Lukáš
SYMBIO+ BMC
CZE 2:07:19.4 0:08:00.7
5.
JÍLEK Zdeněk
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:07:34.7 0:08:16.0
6.
STOŠEK Viktor
SYMBIO+ BMC
CZE 2:07:49.7 0:08:31.0
7.
LAVIČKA Adam
GHOST Team
CZE 2:10:17.9 0:10:59.2
8.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:10:30.4 0:11:11.7
9.
ZEITHAMMER Martin
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:10:30.7 0:11:12.0
10.
MADER Daniel
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:12:23.2 0:13:04.5
11.
MOKRÝ Jakub
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:13:22.5 0:14:03.8
12.
DOLEŽAL Václav
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team
CZE 2:13:30.4 0:14:11.7
13.
KADLEC Jakub
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:13:46.5 0:14:27.8
14.
PÍSAŘ Jan
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:13:48.5 0:14:29.8
15.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:14:04.2 0:14:45.5
16.
HRUŠKA Jan
GHOST Team
CZE 2:14:05.4 0:14:46.7
17.
TOMAN Vojtěch
PREMIUM HOTEL Znojmo
CZE 2:14:07.4 0:14:48.7
18.
HENDRICH Zdeněk
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:16:24.4 0:17:05.7
19.
PLÁŠEK Tomáš
Alltraining.cz - Lawi
CZE 2:16:28.2 0:17:09.5
20.
KARBAN Štěpán
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:16:48.9 0:17:30.2
21.
DANĚK Jiří
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:17:35.7 0:18:17.0
22.
ANDRLE David
Symbio+BMC
CZE 2:18:21.2 0:19:02.5
23.
BERAN Vojtěch
alltraining.cz
CZE 2:18:24.2 0:19:05.5
24.
JIŘENA Pavel
AUTHOR MASTERS
CZE 2:18:37.4 0:19:18.7
25.
HLŮŽEK Radim
SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM
CZE 2:18:40.4 0:19:21.7
26.
DOBEŠ Bohumír
CYKLO Kučera elite team
CZE 2:18:45.9 0:19:27.2
27.
HORÁČEK Jan
RAJEC Allivictus
CZE 2:19:07.7 0:19:49.0
28.
ŠÍPAL Ivan
Alltraining Lawi
CZE 2:19:26.2 0:20:07.5
29.
PILČÍK Adam
SYMBIO+ BMC
CZE 2:20:38.4 0:21:19.7
30.
PAPEŽ Vít
SYMBIO+ BMC
CZE 2:20:39.4 0:21:20.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
Česká spořitelna- Accolade cycling team
CZE 2:29:19.9 0:00:00.0
2.
PICHLÍKOVÁ Jana
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:30:58.4 0:01:38.5
3.
KUNTOVÁ Vendula
GHOST Team
CZE 2:38:19.2 0:08:59.3
4.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 2:46:12.1 0:16:52.2
5.
KUČEROVÁ Božena
KOLA-BBM.CZ
CZE 2:48:40.7 0:19:20.8
6.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 2:49:37.5 0:20:17.6
7.
HNÁTKOVÁ Nataša
CZE 2:54:13.5 0:24:53.6
8.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:55:07.7 0:25:47.8
9.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:56:41.2 0:27:21.3
10.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 3:09:04.4 0:39:44.5
11.
FUKSOVÁ Adéla
SYMBIO+ BMC
CZE 3:09:04.6 0:39:44.7
12.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ BMC
CZE 3:12:20.5 0:43:00.6
13.
BUŠKOVÁ Leona
GHOST Team
CZE 3:15:01.2 0:45:41.3
14.
BALÍKOVÁ Tereza
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 3:32:19.3 1:02:59.4
15.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ BMC
CZE 3:32:38.6 1:03:18.7
16.
NOVÁ Johana
Biketeam ČS
CZE 3:32:39.3 1:03:19.4
17.
KOSNAROVÁ Václava
pit-stop Klatovy
CZE 3:41:12.3 1:11:52.4
18.
PULQUERIO Sonia
SVK 3:58:06.1 1:28:46.2
19.
KUBEČKOVÁ Lucie
CZE 4:14:29.6 1:45:09.7
20.
HRABAŇOVÁ Hana
bajker.eu
CZE 4:24:04.8 1:54:44.9
21.
SCHLEGELOVÁ Milena
Agrofert cyklo tým – Primateam
CZE 5:23:52.6 2:54:32.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru