Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2017

Vrchlabí Špindl Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATUM :17.6.2017 MÍSTO :Vrchlabí

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VÍCH Michal
SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM
CZE 1:20:20.3 0:00:00.0
2.
TOMAN Luboš
www.carla.kupkolo.cz
CZE 1:22:52.8 0:02:32.5
3.
DANĚK Pavel
superior mtb team
CZE 1:22:54.3 0:02:34.0
4.
BLAŽEK Jakub
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
CZE 1:22:58.3 0:02:38.0
5.
ŠIKOLA Martin
cyklo vysoké
CZE 1:23:45.8 0:03:25.5
6.
BALANE Daniel
CZE 1:23:49.1 0:03:28.8
7.
MARHOUL Jakub
Cyklo u Tyrše
CZE 1:26:23.6 0:06:03.3
8.
BALAJKA Ondřej
fajný dizajn
CZE 1:27:37.1 0:07:16.8
9.
KVĚTOŇ Jiří
CZE 1:27:37.6 0:07:17.3
10.
ŠEVČÍK Šimon
VEUS Vyškov
CZE 1:27:38.1 0:07:17.8
11.
LEPKA Martin
Yellow House
CZE 1:27:43.1 0:07:22.8
12.
HETFLEIŠ Petr
Mapei Merida Kaňkovský
CZE 1:28:07.1 0:07:46.8
13.
TOMAN Jan
www.carla.kupkolo.cz
CZE 1:28:07.3 0:07:47.0
14.
HOVORKA Daniel
CZE 1:28:10.3 0:07:50.0
15.
LANDSMAN Robert
CZE 1:28:17.6 0:07:57.3
16.
THÉR Jan
Giant pitrs bikes
CZE 1:28:37.6 0:08:17.3
17.
ZELENKA Jan
CZE 1:28:51.6 0:08:31.3
18.
PANTŮČEK Jiří
GHOST Team
CZE 1:30:08.6 0:09:48.3
19.
HANTL Aleš
Bike Team KC Jaroměř
CZE 1:30:09.8 0:09:49.5
20.
VOJTÍŠEK Šimon
CZE 1:30:13.9 0:09:53.6
21.
DIVÍŠEK David
INS Atelier Náchod
CZE 1:30:33.1 0:10:12.8
22.
PLAS Radek
Velosport Domažlice
CZE 1:31:07.9 0:10:47.6
23.
HANOUSEK Lukáš
Apache Loko Trutnov
CZE 1:31:16.9 0:10:56.6
24.
JÁNSKÝ Jakub
CZE 1:31:22.6 0:11:02.3
25.
PEKÁREK Jan
LSK Lomnice nad Popelkou
CZE 1:32:06.1 0:11:45.8
26.
TOMAN Lukáš
www.carla.kupkolo.cz
CZE 1:32:21.1 0:12:00.8
27.
NOVAK Lukas
CZE 1:32:21.4 0:12:01.1
28.
HENDRYCH Jirka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:32:30.1 0:12:09.8
29.
ŠVANDRLÍK František
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:33:23.9 0:13:03.6
30.
LISIČAN Petr
Redpoint - Eleven Team
CZE 1:33:48.4 0:13:28.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HARTYCHOVÁ Nicole
VELO CLUB MONTE TAMARO
CZE 1:39:54.4 0:00:00.0
2.
PEJŠOVÁ Kristýna
superior mtb team
CZE 1:39:55.6 0:00:01.2
3.
HOLANOVÁ Jana
CT Weber
CZE 1:40:35.4 0:00:41.0
4.
BUBLÍKOVÁ Petra
alltraining.cz
CZE 1:41:59.1 0:02:04.7
5.
VOGELOVÁ Dagmar
CZE 1:42:33.4 0:02:39.0
6.
ŘÁDOVÁ Martina
SVS Krkonoše Vrchlabí
CZE 1:50:49.7 0:10:55.3
7.
PŘIBÍKOVÁ Pavlína
Česká spořitelna a.s.
CZE 1:52:39.4 0:12:45.0
8.
HENDRYCHOVÁ Lucka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:54:19.4 0:14:25.0
9.
KRÁLÍKOVÁ Zuzana
4EVER Cyklo Bulis
CZE 1:54:38.9 0:14:44.5
10.
SERBUSOVÁ Kateřina
SYMBIO+ BMC
CZE 1:55:03.2 0:15:08.8
11.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
www.scottmtb.cz
CZE 1:55:34.4 0:15:40.0
12.
CHALOUPKOVA Simona
REDFROG
CZE 2:00:31.4 0:20:37.0
13.
BAZAKOVÁ Vendula
CZE 2:00:35.9 0:20:41.5
14.
ZEDNÍKOVÁ Iveta
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:01:44.2 0:21:49.8
15.
HORÁČKOVÁ Zuzana
žádný
CZE 2:03:08.4 0:23:14.0
16.
LOUNOVÁ Gabriela
AGROFERT cyklo tým
CZE 2:04:27.4 0:24:33.0
17.
BUREŠOVÁ Lenka
Autocentrum BARTH
CZE 2:05:31.5 0:25:37.1
18.
PLATILOVÁ Hana
CZE 2:05:49.7 0:25:55.3
19.
POSPÍŠILOVÁ Karolína
SRAM MITAS TREK
CZE 2:06:44.7 0:26:50.3
20.
SPUDILOVÁ Michala
Česká spořitelna
CZE 2:06:50.2 0:26:55.8
21.
FOJTÍKOVÁ Simona
CZE 2:07:00.2 0:27:05.8
22.
NEMHAUSEROVÁ Ladislava
CZE 2:09:08.5 0:29:14.1
23.
HENDRICHOVÁ Pavla
Expres CZ- Scott Team Kolín
CZE 2:09:23.5 0:29:29.1
24.
PEKÁRKOVÁ Anna
LSK Lomnice nad Popelkou
CZE 2:11:09.2 0:31:14.8
25.
OCELOVÁ Jana
Kovářství Krupica
CZE 2:12:55.5 0:33:01.1
26.
MICHÁLKOVÁ Lucie
CZE 2:16:06.7 0:36:12.3
27.
DOKLÁDALOVÁ Lenka
CZE 2:16:37.2 0:36:42.8
28.
TÉROVÁ Veronika
S - Sport Hronov
CZE 2:17:02.1 0:37:07.7
29.
GLAISTER Lucie
SA Špindlerův Mlýn
CZE 2:17:02.2 0:37:07.8
30.
DINGOVÁ Michaela
BSK racing
CZE 2:17:37.3 0:37:42.9

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru