Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Author Maraton Tour 2017
seriál : ČP XCM MTB 2017

AUTHOR Král Šumavy MTB 2017

MTB
DATUM :26 - 27.5.2017 MÍSTO :Klatovy

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ADEL Filip
Superior MTB Team
CZE 4:22:18.4 0:00:00.0
2.
RAUCHFUSS Marek
Kellys Bikeranch team
CZE 4:22:18.9 0:00:00.5
3.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bikeranch team
CZE 4:23:40.9 0:01:22.5
4.
FOJTÍK Ondřej
FORCE KCK ZLÍN
CZE 4:26:34.4 0:04:16.0
5.
FOJTÍK Jan
FORCE KCK ZLÍN
CZE 4:26:34.6 0:04:16.2
6.
ŠILAR Jakub
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
CZE 4:28:25.6 0:06:07.2
7.
KANĚRA Michal
GHOST Team
CZE 4:31:37.4 0:09:19.0
8.
BENEŠ Jan
Cyklosport - Pitstop.cz
CZE 4:40:41.9 0:18:23.5
9.
ŠŤASTNÝ Petr
RAJEC Allivictus
CZE 4:40:46.9 0:18:28.5
10.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 4:41:02.9 0:18:44.5
11.
PITEL Lukáš
Křižák Team
CZE 4:41:08.7 0:18:50.3
12.
EBERL Filip
Xteam BANO
CZE 4:41:13.7 0:18:55.3
13.
KLETZIN Daniel
Team Stein-bikes/ RSV Erzgebirge
GER 4:41:15.7 0:18:57.3
14.
DOLEŽEL Radovan
03 ProBike
CZE 4:44:18.9 0:22:00.5
15.
SEDLÁŘ Jakub
Novatop Lapierre
CZE 4:47:11.2 0:24:52.8
16.
DOBRÝ Petr
RAJEC Allivictus
CZE 4:47:19.2 0:25:00.8
17.
JEŽEK Petr
Hnízdil Team
CZE 4:47:50.4 0:25:32.0
18.
LANGER Steffen
Prowell German by Hornburg Bikes
GER 4:50:54.4 0:28:36.0
19.
VLÁŠEK Michal
Kellys Bikeranch team
CZE 4:52:36.9 0:30:18.5
20.
FOOS Mikhail
JenBike Racing
GER 4:54:51.4 0:32:33.0
21.
JIRKŮ Jakub
ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS
CZE 4:56:42.4 0:34:24.0
22.
ZÁRYBNICKÝ Jiří
Vinohradské šlapky
CZE 4:57:05.7 0:34:47.3
23.
KUČERA Tomáš
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 4:57:45.7 0:35:27.3
24.
HAVEL Josef
KC Slavia Praha
CZE 4:57:46.2 0:35:27.8
25.
KESTLER Aleš
Yogi racing Ostrava
CZE 4:58:48.2 0:36:29.8
26.
JANDA Tomáš
CZE 4:58:55.4 0:36:37.0
27.
ŠROLL Marek
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
CZE 5:00:13.4 0:37:55.0
28.
HLŮŽEK Radim
SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM
CZE 5:00:40.2 0:38:21.8
29.
ZAVADIL Josef
Team Bike Perštejn
CZE 5:00:54.9 0:38:36.5
30.
ZIMA Ota
Kellys Bike ranch racing
CZE 5:00:59.7 0:38:41.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CESNAKOVÁ Milena
Cyklo Team Weber
CZE 5:15:47.5 0:00:00.0
2.
PICHLÍKOVÁ Jana
SK POLAR a ČS Specialized Junior MTB team
CZE 5:26:25.2 0:10:37.7
3.
KOLAŠÍNOVÁ Johana
SupGirls
CZE 5:31:23.3 0:15:35.8
4.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade
CZE 5:43:47.8 0:28:00.3
5.
SKRBKOVÁ Denisa
beManiax Madbike
CZE 6:03:44.1 0:47:56.6
6.
BEDNAŘÍKOVÁ Jana
AMENITY - EXTREM SPORT TEAM
CZE 6:05:26.6 0:49:39.1
7.
KADNER Karin
TBR Werner
GER 6:07:56.3 0:52:08.8
8.
NENADÁLOVÁ Hanka
Maraton.cz
CZE 6:17:57.8 1:02:10.3
9.
HAŠKOVÁ Eva
2 V Bikers
CZE 6:30:40.1 1:14:52.6
10.
MOSER Claudia
FAHRWERK WERKSTEAM
GER 6:40:49.1 1:25:01.6
11.
KYNDLOVÁ Markéta
Alset racing team
CZE 6:50:59.2 1:35:11.7
12.
MAŤHOVÁ Tereza
Kola BSP Planá nad Lužnicí
CZE 6:54:40.7 1:38:53.2
13.
HRUŠKOVÁ Eliška
PRODOLI Racig Team
CZE 7:20:55.3 2:05:07.8
14.
BACÍLKOVÁ Lenka
Oceloví letci
CZE 7:34:10.8 2:18:23.3
15.
OSTRČILOVÁ Dája
CZE 7:35:31.6 2:19:44.1
16.
VRBOVÁ Martina
Sorry Wolle WWT Říčany
CZE 7:43:12.8 2:27:25.3
17.
KONOPOVÁ Jana
Author Team Stupno
CZE 7:50:17.9 2:34:30.4
18.
ŠIMKOVÁ Šárka
CykloŠkoda
CZE 7:58:06.8 2:42:19.3
19.
KALČÍKOVÁ Hana
KC Klabava
CZE 8:00:06.8 2:44:19.3
20.
HLIŇÁKOVÁ Petra
Adventura
CZE 8:36:28.7 3:20:41.2
21.
HOLÁ Kateřina
CZE 8:46:39.2 3:30:51.7
22.
HOINKIS Ulrike
GER 8:54:45.5 3:38:58.0
23.
VÁLOVÁ Jitka
Rožmitál B.H.A.
CZE 9:17:52.8 4:02:05.3
24.
MOLÍNOVÁ Petra
PAKOBYLKA team
CZE 9:31:28.6 4:15:41.1

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru