Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : serie logo

Specialized Enduro Race Kouty

MTB
DATUM :21.5.2017 MÍSTO :Kouty

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
TEJCHMAN Přemek
Kellys Haven Team
CZE 0:24:31.0 0:00:00.0
2.
MALÝ Petr
Maloch Racing Team
CZE 0:25:00.5 0:00:29.4
3.
VITKO Matěj
SPECIALIZED
SVK 0:25:02.0 0:00:30.9
4.
ČUNEK David
Rock Machine-Valmezbike nduro
CZE 0:25:11.8 0:00:40.7
5.
MYŠÍK Milan
GT KUR SPORT TEAM
CZE 0:25:26.9 0:00:55.8
6.
ŘÍHA Jakub
N1 TEAM
CZE 0:25:35.7 0:01:04.6
7.
UČEŇ Lukáš
CTM Racing Team
SVK 0:25:38.9 0:01:07.8
8.
DRABIK Peter
Eliteoneracing team
SVK 0:25:42.6 0:01:11.5
9.
VIŠNOVSKÝ Matěj
GT KUR SPORT TEAM
CZE 0:25:47.5 0:01:16.4
10.
KRÁL Antonín
ROCKBIKE.CZ
CZE 0:25:57.3 0:01:26.2
11.
MIKEL Daniel
DH MIKEL TEAM
CZE 0:26:02.1 0:01:31.0
12.
ZELENÝ Ondřej
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 0:26:08.0 0:01:36.9
13.
PORUBAN Kristián
Specialized CZ
SVK 0:26:08.6 0:01:37.5
14.
VANER Jan
GT KUR SPORT TEAM
CZE 0:26:10.2 0:01:39.1
15.
BARTA Ondřej
Banshee bikes / charvatBros
CZE 0:26:13.0 0:01:41.9
16.
HYNČICA Vlastimil
Specialized. cz
CZE 0:26:20.8 0:01:49.7
17.
MAROSI Michal
N1
CZE 0:26:23.9 0:01:52.9
18.
PICEK Martin
CZE 0:26:30.8 0:01:59.7
19.
KULHÁNEK Martin
Valmezbike racing
CZE 0:26:32.1 0:02:01.1
20.
POKŠTEFL Michal
KOLA-BBM.CZ
CZE 0:26:42.3 0:02:11.2
21.
BŘEZNA Jan
Kc Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 0:26:43.0 0:02:11.9
22.
ZEMAN Filip
CTM Racing Team
SVK 0:26:47.7 0:02:16.6
23.
KARCZMARZYK David
CZE 0:26:51.9 0:02:20.8
24.
PEŠŤÁK Martin
MS Bike Academy Racing
CZE 0:26:54.2 0:02:23.1
25.
ŠVÁN Vojtěch
Bike team Sportovní kurzy HAIBIKE
CZE 0:26:59.2 0:02:28.1
26.
FRÝŽELKA Jiří
CZE 0:27:00.6 0:02:29.5
27.
ČIŽINSKÝ Milan
***
CZE 0:27:05.3 0:02:34.2
28.
HYNČICA Petr
SPPECIALIZED.CZ
CZE 0:27:05.4 0:02:34.3
29.
PAVLAS Jakub
Canyon Amateur Enduro Team
CZE 0:27:06.9 0:02:35.8
30.
TRUHLÁŘ Jan
IBIS CYCLES CZECH
CZE 0:27:11.1 0:02:40.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DRENGUBÁKOVÁ Andrea
GHOST MOJEKOLO.cz
CZE 0:30:08.1 0:00:00.0
2.
HILČEROVÁ Andrea
Petr Cech Sport Enduro Team
CZE 0:30:11.6 0:00:03.4
3.
HORÁKOVÁ Jana
Commencal FDF Team
CZE 0:30:34.8 0:00:26.6
4.
FIGURA Elzbieta
AZS AWF Katowice Giant EA
POL 0:31:25.4 0:01:17.3
5.
PORUBANOVÁ Simona
Specialized CZ
SVK 0:32:26.4 0:02:18.2
6.
KATANA Sylwia
Giant Enduro Academy
POL 0:32:41.4 0:02:33.3
7.
KUBÍNOVÁ Lucie
GIANT LIV CYCLING TEAM
CZE 0:32:45.4 0:02:37.2
8.
HANČÍKOVÁ Barbora
TOP RUN CLUB
CZE 0:34:00.1 0:03:52.0
9.
ŠÍRKOVÁ Jana
TJ Spoje
CZE 0:35:02.7 0:04:54.5
10.
VYŠÍNOVÁ Veronika
CZE 0:38:11.4 0:08:03.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru