Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCO MTB 2017

ČP XC MTB Zadov

MTB
DATUM :03 - 4.6.2017 MÍSTO :Zadov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NESVADBA Jan
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:31:45.9 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
SRAM MITAS TREK
CZE 1:31:59.1 0:00:13.2
3.
VASTL Jan
N1 TEAM
CZE 1:33:48.1 0:02:02.2
4.
PAPRSTKA Tomáš
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:35:03.4 0:03:17.5
5.
STOŠEK Martin
Symbio+ BMC
CZE 1:36:12.1 0:04:26.2
6.
KOBES Lukáš
Symbio+ BMC
CZE 1:37:38.6 0:05:52.7
7.
PRŮDEK Matěj
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:38:39.8 0:06:53.9
8.
SKÁLA Jaromír
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:39:28.4 0:07:42.5
9.
ZEŤÁK Michael
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:39:55.1 0:08:09.2
10.
KUBELKA Petr
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 1:40:41.5 0:08:55.6
11.
RAJCHART Jan
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:41:31.5 0:09:45.6
12.
ŠULC Jakub
Bike and Ski Bakajda
CZE 1:41:46.5 0:10:00.6
13.
JELÍNEK Josef
SRAM MITAS TREK
CZE 1:42:15.0 0:10:29.1
14.
WURSTER Leo
r2-bike.com MTN CREW
GER 1:42:42.5 0:10:56.6
15.
KADLEC Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:43:22.7 0:11:36.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:36:42.3 0:00:00.0
2.
ŠAFÁŘOVÁ Adéla
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:38:36.3 0:01:54.0
3.
SADŁECKA Magdalena
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
POL 1:38:57.5 0:02:15.2
4.
KESEG STEVKOVA Janka
Outsiterz
SVK 1:39:32.5 0:02:50.2
5.
PRŮDKOVÁ Barbora
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:39:59.3 0:03:17.0
6.
JEŽKOVÁ Hana
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:40:22.6 0:03:40.3
7.
VESELÁ Lucie
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:40:42.5 0:04:00.2
8.
ERBENOVÁ Helena
LAWI Sport Team
CZE 1:41:04.6 0:04:22.3
9.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:41:30.0 0:04:47.7
10.
KONVISAROVA Krystyna
UKR 1:43:15.7 0:06:33.4
11.
KOZELSKÁ Petra
BIKE 2000
CZE 1:44:06.8 0:07:24.5
12.
TVARŮŽKOVA Tereza
CRAFT ROCKY MOUNTAIN Factory Team
CZE 1:45:04.5 0:08:22.2
13.
URBANOVÁ Martina
HNÍZDIL TEAM
CZE 1:47:21.2 0:10:38.9
14.
BAJGEROVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:53:10.0 0:16:27.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:09:41.3 0:00:00.0
2.
JANŮ Kamila
KH Tour - BH Bikes team
CZE 1:10:14.1 0:00:32.8
3.
TESAŘOVÁ Jana
MORAVEC Team
CZE 1:12:27.0 0:02:45.7
4.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:12:33.9 0:02:52.6
5.
KRUPOVÁ Lucie
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:15:01.6 0:05:20.3
6.
SOUČKOVÁ Celestýna
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 1:16:58.6 0:07:17.3
7.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 1:17:09.9 0:07:28.6
8.
MACKOVÁ Pavlína
Cykloklub Chýnov z.s.
CZE 1:18:20.7 0:08:39.4
9.
PODSKALSKÁ Anna
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:20:56.8 0:11:15.5
10.
ČEJKOVÁ Šárka
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 1:24:31.4 0:14:50.1
11.
KAŠPAROVÁ Natalie
Bike Freaks Holice
CZE 1:29:40.7 0:19:59.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:32:46.2 0:00:00.0
2.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:33:43.0 0:00:56.8
3.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:33:52.9 0:01:06.7
4.
OBOŘILOVÁ Tereza
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:34:55.0 0:02:08.8
5.
SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:35:26.2 0:02:40.0
6.
ZEMÁNKOVÁ Anna
MORAVEC Team
CZE 0:35:30.8 0:02:44.6
7.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
Cyklo-Ski klub Polička
CZE 0:35:34.8 0:02:48.6
8.
FRITZOVÁ Aneta
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:35:40.4 0:02:54.2
9.
HOLUBOVÁ Adéla
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:35:53.9 0:03:07.7
10.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:36:20.6 0:03:34.4
11.
SEIDLOVÁ Monika
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:36:44.4 0:03:58.2
12.
KLÍMOVÁ Natálie
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:37:13.5 0:04:27.3
13.
ČERNOHORSKÁ Jitka
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:37:28.6 0:04:42.4
14.
HARTYCHOVA Nicole
VELO CLUB MONTE TAMARO
CZE 0:37:44.9 0:04:58.7
15.
RICHTEROVÁ Jana
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:38:17.9 0:05:31.7
16.
PRCHALOVÁ Libuše
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:38:32.3 0:05:46.1
17.
NAVRKALOVÁ Michaela
ETHIC SPORT
CZE 0:39:18.3 0:06:32.1
18.
JANOVSKÁ Lenka
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:40:11.3 0:07:25.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SAMEC Filip
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:09:50.5 0:00:00.0
2.
NOVOTNÝ Ondřej
Dukla Praha
CZE 0:09:52.4 0:00:01.9
3.
ŠILHAVÝ Ondřej
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:10:13.4 0:00:22.9
4.
BÁRTA Martin
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:10:30.3 0:00:39.8
5.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:10:43.3 0:00:52.8
6.
SVATUŠKA Jakub
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:10:58.5 0:01:08.0
7.
PIVNIČKA Jakub
GIANT PÍTRS BIKES
CZE 0:10:58.7 0:01:08.2
8.
BERNÁT Adam
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:11:02.3 0:01:11.8
9.
PURNOCH Matyáš
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:11:02.4 0:01:11.9
10.
KUBA Jakub
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:11:03.9 0:01:13.4
11.
BRADÁČ Adam
Dukla Praha
CZE 0:11:04.0 0:01:13.5
12.
SOUČEK Jakub
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:11:06.3 0:01:15.8
13.
ZONYGA David
VRV TEAM
CZE 0:11:06.5 0:01:16.0
14.
TUHÁČEK Pavel
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:11:21.3 0:01:30.8
15.
GRYGAR Matyáš
BIKE PRO RACING
CZE 0:11:23.1 0:01:32.6
16.
HOJKA František
Bike Freaks Holice
CZE 0:11:25.3 0:01:34.8
17.
TABARA Šimon
BIKE 2000
CZE 0:11:28.5 0:01:38.0
18.
RUBEŠ Daniel
BIKE 2000
CZE 0:11:30.2 0:01:39.7
19.
ŽENÍŠEK Martin
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:11:30.8 0:01:40.3
20.
GROH Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:11:32.5 0:01:42.0
21.
ELBADRI Jakub
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:11:34.4 0:01:43.9
22.
DRAGOUN Václav
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:11:35.9 0:01:45.4
23.
KRÁL Kryštof
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:11:38.3 0:01:47.8
24.
NĚMEC Erik
Cyklo Bendl
CZE 0:11:39.3 0:01:48.8
25.
DOBRÝ Lukáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:11:42.1 0:01:51.6
26.
ŠINDELÁŘ Roman
MORAVEC Team
CZE 0:11:45.6 0:01:55.1
27.
SUCHÝ Vojtěch
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:11:59.2 0:02:08.7
28.
BRUCKNER Filip
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:11:59.7 0:02:09.2
29.
MIŇOVSKÝ Prokop
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:12:03.5 0:02:13.0
30.
URBAN Miroslav
VRV TEAM
CZE 0:12:03.7 0:02:13.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 0:11:15.3 0:00:00.0
2.
NAROVCOVÁ Monika
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:11:16.0 0:00:00.7
3.
HANÁKOVÁ Eliška
MORAVEC Team
CZE 0:11:34.9 0:00:19.6
4.
DLASKOVÁ Vanda
TOPFOREX LAPIERRE PRO Cycling Team
CZE 0:11:43.3 0:00:28.0
5.
ČERNÁ Karolína
Dukla Praha
CZE 0:11:49.9 0:00:34.6
6.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:11:52.0 0:00:36.7
7.
RADOVÁ Daniela
CYKLOKLUB BENEŠOV
CZE 0:11:53.3 0:00:38.0
8.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:11:55.5 0:00:40.2
9.
NAVRKALOVÁ Nikola
ETHIC SPORT
CZE 0:12:14.0 0:00:58.7
10.
HODLOVÁ Nikola
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:12:15.2 0:00:59.9
11.
KROUPOVÁ Zuzana
AC SPARTA Cycling junior
CZE 0:12:35.0 0:01:19.7
12.
OLIVOVÁ Denisa
BIKE 2000
CZE 0:12:48.2 0:01:32.9
13.
KOVAŘÍKOVÁ Iva
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem
CZE 0:13:10.6 0:01:55.3
14.
JURÁŠKOVÁ Simona
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:13:24.3 0:02:09.0
15.
UHMANOVÁ Kateřina
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:13:26.3 0:02:11.0
16.
MARKOVÁ Adéla
Dukla Praha
CZE 0:13:26.5 0:02:11.2
17.
ROZSYPALOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:13:29.9 0:02:14.6
18.
ČERNÁ Hana
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:13:31.3 0:02:16.0
19.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:13:42.3 0:02:27.0
20.
DRHOVÁ Berenika
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:14:14.5 0:02:59.2
21.
CIBULKOVÁ Tereza
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:14:40.8 0:03:25.5
22.
RYŠAVÁ Emílie
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:14:50.4 0:03:35.1
23.
KUBÍKOVÁ Nikola
CK SPORT BERAN CHRÁST
CZE 0:15:20.5 0:04:05.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STOČEK Bruno
BIKE 2000
CZE 0:42:01.2 0:00:00.0
2.
DUDEK Tomáš
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:42:17.0 0:00:15.8
3.
JEŽEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:42:34.9 0:00:33.7
4.
PONÍŽIL Karel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:42:40.4 0:00:39.2
5.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:42:59.6 0:00:58.4
6.
ELČKNER Lukáš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:43:18.4 0:01:17.2
7.
ZATLOUKAL Jan
Cyklo team Kolárna
CZE 0:43:28.2 0:01:27.0
8.
KUČERA Jakub
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 0:43:39.3 0:01:38.1
9.
NĚMEC Patrik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:43:51.1 0:01:49.9
10.
SÁSKA Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:44:12.6 0:02:11.4
11.
WOHANKA Richard
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:44:41.2 0:02:40.0
12.
MAREK Oskar
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:45:29.9 0:03:28.7
13.
ŽVAK Daniel
BIKE PRO RACING
CZE 0:45:56.9 0:03:55.7
14.
HLADÍK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:46:16.5 0:04:15.3
15.
HAŠEK Max
SK BAGBIKE
CZE 0:46:26.2 0:04:25.0
16.
BREDLER Matyáš Jiří
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:46:35.4 0:04:34.2
17.
BŘEZNA Vojtěch
KC KOOPERATIVA JBC
CZE 0:46:37.1 0:04:35.9
18.
FIEDLER Zdeněk
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:47:14.2 0:05:13.0
19.
HORÁK Dominik
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:47:21.3 0:05:20.1
20.
VYTLAČIL Štěpán
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:47:37.3 0:05:36.1
21.
KITTL Daniel
Bicykl Kříž Team
CZE 0:47:48.5 0:05:47.3
22.
MALÝ Jakub
VRV TEAM
CZE 0:47:54.1 0:05:52.9
23.
NOVÁK Ondřej
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:48:12.3 0:06:11.1
24.
DUŠÁK Martin
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:48:29.0 0:06:27.8
25.
DANĚK Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:48:45.5 0:06:44.3
26.
ČEKAL Josef
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:49:11.4 0:07:10.2
27.
ŠMÍDA Michal
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:49:31.8 0:07:30.6
28.
KLAUS Matěj
Bicykl Kříž Team
CZE 0:49:39.6 0:07:38.4
29.
ŠINDELÁŘ Jan
MORAVEC Team
CZE 0:49:45.0 0:07:43.8
30.
KAMIEN David
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:50:37.1 0:08:35.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KAVALÍR Jakub
KC KUTNÁ HORA
CZE 0:41:12.4 0:00:00.0
2.
STOŠEK Viktor
Symbio+ BMC
CZE 0:42:22.5 0:01:10.1
3.
FLÁMA Tomáš
T.S. Bohemia Kross Racing Team
CZE 0:42:52.5 0:01:40.1
4.
KODL Pavel
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:43:37.9 0:02:25.5
5.
KOUDELKA Petr
CZE 0:43:57.5 0:02:45.1
6.
KOZEL Michal
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 0:44:17.5 0:03:05.1
7.
RYDVAL Jakub
postavkolo.cz
CZE 0:45:10.1 0:03:57.7
8.
RÁDL Jakub
LK Slovan K. Vary
CZE 0:45:58.7 0:04:46.3
9.
HLADIŠ David
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:48:06.6 0:06:54.2
10.
KRESTA Jan
KH Tour - BH Bikes team
CZE 0:49:11.5 0:07:59.1
11.
KEC Jan
SUPERIOR RIDERS
CZE 0:49:36.7 0:08:24.3
12.
SLÁMA Michal
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:49:52.9 0:08:40.5
13.
LUTOVSKÝ Ondřej
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:51:42.6 0:10:30.2
14.
MIŠOŇ Matěj
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:53:23.1 0:12:10.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZELENÝ Ondřej
Eleven Mercedes Mitas
CZE 0:41:40.6 0:00:00.0
2.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:44:24.4 0:02:43.8
3.
ARNOLD Zdeněk
HAVEN TEAM
CZE 0:47:04.9 0:05:24.3
4.
MAREK Patrik
SUPERIOR RIDERS
CZE 0:48:00.3 0:06:19.7
5.
KUBÍK Lukáš
CK SPORT BERAN CHRÁST
CZE 0:50:24.8 0:08:44.2
6.
FALTÝNEK Jan
Cyklo Faltýnek
CZE 0:51:10.3 0:09:29.7
7.
PITHART Jan
KH Tour-BH Bikes
CZE 0:51:55.4 0:10:14.8
8.
OPLT Libor
OPLT CYCLING
CZE 0:54:38.2 0:12:57.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:13.6 0:00:00.0
2.
OBDRŽÁLEK Tomáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:19:19.9 0:00:06.3
3.
DOSTÁL Václav
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:19:30.3 0:00:16.7
4.
ŠINDELÁŘ Jan
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:19:53.2 0:00:39.6
5.
VEVERKA Václav
KC KOOPERATIVA JBC
CZE 0:20:16.2 0:01:02.6
6.
PÁVEK Matyáš
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:20:25.2 0:01:11.6
7.
HONSA Antonín
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:20:33.8 0:01:20.2
8.
SPORYSCH Daniel
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:20:34.8 0:01:21.2
9.
JINDŘICH Pavel
TJ STADION LOUNY
CZE 0:20:41.4 0:01:27.8
10.
KRULA Štěpán
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:20:47.1 0:01:33.5
11.
FRÜHAUF Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:21:02.2 0:01:48.6
12.
DUBČÁK Pavel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:21:09.6 0:01:56.0
13.
KUNČÍK Matěj
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:21:12.1 0:01:58.5
14.
ČÁSLAVSKÝ Matěj
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:21:15.3 0:02:01.7
15.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:21:18.7 0:02:05.1
16.
KOPECKÝ Petr
Nevix Team Kadaň
CZE 0:21:27.5 0:02:13.9
17.
HÁK Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:21:30.1 0:02:16.5
18.
ROZSYPAL Štěpán
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:21:31.7 0:02:18.1
19.
VENCL Libor
Eleven Mercedes Benz Mitas
CZE 0:21:32.7 0:02:19.1
20.
RŮŽIČKA Ondřej
VRV TEAM
CZE 0:22:11.1 0:02:57.5
21.
HARTL Štěpán
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:22:12.9 0:02:59.3
22.
VIK Matěj
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:22:26.5 0:03:12.9
23.
KULHA Filip
AC SPARTA Cycling junior
CZE 0:22:29.7 0:03:16.1
24.
CHOVANEC Tomáš
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:22:39.9 0:03:26.3
25.
KERL Maximilian
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:22:49.1 0:03:35.5
26.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:22:53.7 0:03:40.1
27.
POLÁŠEK Ondřej
BIKE 2000
CZE 0:22:54.7 0:03:41.1
28.
HUDEČEK Jan
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:22:56.5 0:03:42.9
29.
MACH Lukáš
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:23:09.4 0:03:55.8
30.
JECH Filip
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:23:27.7 0:04:14.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:21:01.8 0:00:00.0
2.
ZEMANOVÁ Kristýna
TOPFOREX LAPIERRE PRO Cycling Team
CZE 0:21:06.3 0:00:04.5
3.
VIKTOROVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:21:14.7 0:00:12.9
4.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
Dukla Praha
CZE 0:21:24.7 0:00:22.9
5.
SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:21:48.0 0:00:46.2
6.
NOVOTNÁ Aneta
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:22:04.0 0:01:02.2
7.
MIŠOŇOVÁ Veronika
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:22:42.4 0:01:40.6
8.
HOJKOVÁ Štěpánka
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:23:02.4 0:02:00.6
9.
PLESKAČOVÁ Natálie
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:23:17.3 0:02:15.5
10.
FOLTÝNOVÁ Adéla
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:23:28.8 0:02:27.0
11.
KYSELOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:32.1 0:02:30.3
12.
SOBKOVÁ Sabina
VRV TEAM
CZE 0:23:56.9 0:02:55.1
13.
RŮŽIČKOVÁ Anna
Dukla Praha
CZE 0:24:18.5 0:03:16.7
14.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:24:33.9 0:03:32.1
15.
BRTNÍČKOVÁ Michaela
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:24:34.3 0:03:32.5
16.
KŘIKAVOVÁ Šárka
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:24:45.8 0:03:44.0
17.
SMUTNÁ Anna
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:24:58.7 0:03:56.9
18.
BRAVENCOVÁ Denisa
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:25:26.5 0:04:24.7
19.
MITRYCHOVÁ Michaela
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:25:54.1 0:04:52.3
20.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:25:54.2 0:04:52.4
21.
SUCHÁ Kateřina
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:26:25.0 0:05:23.2
22.
ŠKRLOVÁ Michaela
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:26:27.0 0:05:25.2
23.
KOVAŘÍKOVÁ Anna
BEESPEE.CZ
CZE 0:27:55.2 0:06:53.4
24.
KOVAŘÍKOVÁ Kateřina
BEESPEE.CZ
CZE 0:28:15.7 0:07:13.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VAJSEJTL Jan
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:07:00.8 0:00:00.0
2.
VALENTA Věnek
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:07:17.9 0:00:17.1
3.
NOVÁK Matěj
Rychlý šípy Strakonice
CZE 0:07:26.4 0:00:25.6
4.
RAŠKA Tomáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:07:32.7 0:00:31.9
5.
ŠPERL Václav
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:07:56.1 0:00:55.3
6.
BRADÁČ Michal
Dukla Praha
CZE 0:08:53.9 0:01:53.1
7.
NOVOTNÝ Lukáš
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:10:01.6 0:03:00.8
8.
JELÍNEK Lukáš
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:10:05.1 0:03:04.3
9.
MATĚJKA Jakub
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:10:41.6 0:03:40.8
10.
UŠEL Ondřej
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:11:09.8 0:04:09.0
11.
MAREK Miki
Dukla Praha
CZE 0:11:30.5 0:04:29.7
12.
IGLER Jan
CZE 0:11:44.8 0:04:44.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOLÁŘOVÁ Babeta
Dukla Praha
CZE 0:08:00.7 0:00:00.0
2.
ROTHBAUEROVÁ Karolína
Biketime Bulls Písek
CZE 0:09:27.6 0:01:26.9
3.
SLUKOVÁ Klotylda
SK VELO PRAHA
CZE 0:09:34.0 0:01:33.3
4.
VÝBORNÁ Marianna
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:09:35.3 0:01:34.6
5.
HRADÍLKOVÁ Zuzana
MG Bike Team
CZE 0:09:38.7 0:01:38.0
6.
SOUČKOVÁ Amelie
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:09:45.5 0:01:44.8
7.
KLACKOVÁ Simona
LYKOKLUB PRACHATICE
CZE 0:09:46.8 0:01:46.1
8.
SPORYSCHOVÁ Nela
TJ SPARTAK Vrchlabí
CZE 0:10:42.9 0:02:42.2
9.
PŮBALOVÁ Silvie
Bike factory Strakonice
CZE 0:12:42.6 0:04:41.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BLAŽEK Aleš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:09:25.5 0:00:00.0
2.
RAŠKA Lukáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:09:57.9 0:00:32.4
3.
KUBĚNA Daniel
AC SPARTA Cycling junior
CZE 0:10:07.3 0:00:41.8
4.
NĚMEC Jakub
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:10:12.0 0:00:46.5
5.
MANSFELD Tadeáš
PROFISPORT Cheb
CZE 0:10:12.6 0:00:47.1
6.
HLADEČEK Martin
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:10:29.2 0:01:03.7
7.
ICHA Martin
CZE 0:10:31.8 0:01:06.3
8.
KERL Sebastian
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:10:52.0 0:01:26.5
9.
BURSA Filip
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:10:56.9 0:01:31.4
10.
VÝBORNÝ Kryštof
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:11:02.3 0:01:36.8
11.
ZÁHOREC Michal
AC SPARTA PRAHA CYCLING
CZE 0:11:19.8 0:01:54.3
12.
PŮBAL Matouš
CZE 0:11:27.6 0:02:02.1
13.
ICHA Aleš
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:11:36.7 0:02:11.2
14.
MIŇOVSKÝ Petr
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:12:28.5 0:03:03.0
15.
LETEV Radim
MG Bike Team
CZE 0:12:36.9 0:03:11.4
16.
SMETÁNKA Mikuláš
KH Tour - BH Bikes team
CZE 0:12:55.3 0:03:29.8
17.
ŠAFRÁNEK Martin
Sparta Praha Cycling
CZE 0:13:44.4 0:04:18.9
18.
DOSTÁL Martin
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:14:00.9 0:04:35.4
19.
PURNOCH Jan
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:14:31.0 0:05:05.5
20.
PÁVEK Lukáš
CZE 0:15:05.4 0:05:39.9
21.
POLÁŠEK Richard
BIKE 2000
CZE 0:16:41.9 0:07:16.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GROHOVÁ Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:10:36.9 0:00:00.0
2.
HUDEČKOVÁ Anna
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:11:05.4 0:00:28.5
3.
VIKOVÁ Hanka
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:11:15.1 0:00:38.2
4.
DLOUHÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:11:40.8 0:01:03.9
5.
KUNČÍKOVÁ Ella
Bike Team Špindlerův Mlýn
CZE 0:12:43.9 0:02:07.0
6.
KLACKOVÁ Kamila
LYKOKLUB PRACHATICE
CZE 0:13:10.6 0:02:33.7
7.
ŠÍSLOVÁ Barbora
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:13:41.4 0:03:04.5
8.
JEŘÁBKOVÁ Martina
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:14:43.0 0:04:06.1
9.
BAUEROVA Anetka
Ski klub Karlovy Vary
CZE 0:16:28.8 0:05:51.9