Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : serie logo

Rock Machine Enduro Race Ještěd

MTB
DATUM :11.6.2017 MÍSTO :Ještěd

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PROKOP Michal
Ghost Factory Racing Riot
CZE 0:22:39.8 0:00:00.0
2.
TEJCHMAN Přemek
Haven, Kellys factory
CZE 0:22:42.8 0:00:03.0
3.
MYŠÍK Milan
GT KUR SPORT TEAM
CZE 0:22:57.6 0:00:17.8
4.
VITKO Matěj
SPECIALIZED
SVK 0:23:48.0 0:01:08.2
5.
ŘÍHA Jakub
N1 TEAM
CZE 0:24:02.9 0:01:23.0
6.
KUTIN Tomáš
Author-Enduroteam.cz
CZE 0:24:08.7 0:01:28.9
7.
VANER Jan
GT KUR SPORT TEAM
CZE 0:24:11.3 0:01:31.5
8.
POKŠTEFL Michal
KOLA-BBM.CZ
CZE 0:24:21.7 0:01:41.8
9.
MOTYKA Marcin
Enduro24
POL 0:24:29.8 0:01:49.9
10.
VIŠNOVSKÝ Matěj
GT KUR SPORT TEAM
CZE 0:24:33.4 0:01:53.6
11.
PEŠŤÁK Martin
MS Bike Academy Racing
CZE 0:24:36.9 0:01:57.0
12.
ŽILÁK František
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:24:52.8 0:02:13.0
13.
MAKOWSKI Michal
POL 0:24:59.4 0:02:19.6
14.
KUNEŠ Vlastimil
bikestrike.cz
CZE 0:25:03.0 0:02:23.2
15.
BERECKEI Ondřej
Postavkolo.cz
CZE 0:25:16.0 0:02:36.2
16.
HYNČICA Vlastimil
Pek Sport Specialized
CZE 0:25:20.1 0:02:40.3
17.
ŠVÁN Vojtěch
Bike team Sportovní kurzy HAIBIKE
CZE 0:25:26.8 0:02:47.0
18.
HNIDÁK Jakub
KrabCycles
CZE 0:25:28.8 0:02:49.0
19.
BLÁHA Vojtěch
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:25:34.7 0:02:54.8
20.
PAVLÍČEK Ondřej
iceknet.cz
CZE 0:25:42.2 0:03:02.4
21.
FRÝŽELKA Jiří
CZE 0:25:43.2 0:03:03.3
22.
VACEK Jan
CZE 0:25:45.1 0:03:05.2
23.
ČIŽINSKÝ Milan
Bikezone.cz Pivot WTB
CZE 0:25:51.6 0:03:11.8
24.
LETH Frederik
DEN 0:25:59.2 0:03:19.3
25.
PICEK Martin
CZE 0:26:00.0 0:03:20.1
26.
TRUHLÁŘ Jan
IBIS CYCLES CZECH
CZE 0:26:00.9 0:03:21.1
27.
PORUBAN Kristián
Specialized CZ
SVK 0:26:01.1 0:03:21.3
28.
TALAGA Patryk
Enduro24
POL 0:26:03.7 0:03:23.8
29.
GAJDŮŠEK Ondřej
Maloch Racing Team
CZE 0:26:20.8 0:03:40.9
30.
MILKA Václav
koloshop.cz
CZE 0:26:22.1 0:03:42.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RICHTER Raphaela
Radon Factory DH
GER 0:27:10.8 0:00:00.0
2.
DRENGUBÁKOVÁ Andrea
GHOST MOJEKOLO.cz
CZE 0:29:30.0 0:02:19.1
3.
HILČEROVÁ Andrea
Petr Cech Sport Enduro Team
CZE 0:30:01.2 0:02:50.3
4.
KUBÍNOVÁ Lucie
GIANT LIV CYCLING TEAM
CZE 0:32:23.0 0:05:12.1
5.
PORUBANOVÁ Simona
Specialized CZ
SVK 0:33:15.0 0:06:04.2
6.
ŠÍRKOVÁ Jana
TJ Spoje
CZE 0:34:14.0 0:07:03.2
7.
SZÜCSOVÁ Denisa
SVK 0:36:51.7 0:09:40.8
8.
JAKUBŮ Klára
CZE 0:49:33.4 0:22:22.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru