Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : serie logo

Predator Race Liberec

Přespolní běh
DATUM :24 - 25.6.2017 MÍSTO :Liberec

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HYNEK Richard
Barbarian Extreme Team
CZE 0:31:53.9 0:00:00.0
2.
NOVÁK Lukáš
CZE 0:33:35.5 0:01:41.6
3.
KUŠNÍR Jan
Spartan Gym Elite
CZE 0:34:17.0 0:02:23.1
4.
CENEFELS Filip
CZE 0:35:01.0 0:03:07.1
5.
ČERNÝ Jakub
CZE 0:35:13.5 0:03:19.6
6.
PODZIMEK Jakub
Spartan Gym Elite
CZE 0:35:17.6 0:03:23.7
7.
JOSKA Vladislav
CZE 0:35:32.4 0:03:38.5
8.
PEŠEK Petr
CZE 0:35:38.4 0:03:44.5
9.
KAREL Štěpán
CZE 0:35:52.8 0:03:58.9
10.
KRÁLÍK Petr
CZE 0:36:23.5 0:04:29.6
11.
LINKA Milan
Spartan Gym
CZE 0:36:26.6 0:04:32.7
12.
HURSKYJ Alexandr
Barbarian Extreme Team
CZE 0:36:36.7 0:04:42.8
13.
BUDÍN Pavel
Predator Workout Ústí nad Labem
CZE 0:38:16.1 0:06:22.2
14.
ČERVEŇÁK Radim
FC Predators
CZE 0:38:26.5 0:06:32.6
15.
DVOŘÁČEK Radek
SVVAT
CZE 0:38:54.5 0:07:00.6
16.
SLÁDEK Jakub
Barbarian Extreme Team
CZE 0:39:06.7 0:07:12.8
17.
MIROSLAV Šipla
Six spot suns
CZE 0:39:21.5 0:07:27.6
18.
MUDRA Dominik
Barbarian Extreme Team
CZE 0:39:45.5 0:07:51.6
19.
CERNY Vaclav
CZE 0:39:52.0 0:07:58.1
20.
KOROTVIČKA Ondřej
DIVERSITY BEASTS
CZE 0:40:16.4 0:08:22.5
21.
ŘEZÁČ Matěj
Predator Workout Ústí nad Labem
CZE 0:40:21.4 0:08:27.5
22.
DUCHEK Petr
Predator Kladno
CZE 0:40:26.0 0:08:32.1
23.
ŘEHOŘ Michal
Bootcamp Team Liberec
CZE 0:40:31.7 0:08:37.8
24.
UZEL Michal
CZE 0:40:54.3 0:09:00.4
25.
HOLEČEK Filip
CZE 0:41:11.5 0:09:17.6
26.
POLÁK Václav
CZE 0:41:30.3 0:09:36.4
27.
CALKA Erik
CZE 0:41:43.1 0:09:49.2
28.
SONDA Martin
SVVAT
CZE 0:41:59.6 0:10:05.7
29.
FERSCHMANN Jakub
DIVERSITY BEASTS
CZE 0:42:13.8 0:10:19.9
30.
ČERNÝ Martin
CZE 0:42:21.5 0:10:27.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DANI Michaela
SVVAT
CZE 0:42:17.6 0:00:00.0
2.
KÖNIGOVÁ Lucie
Bootcamp Team Liberec
CZE 0:44:47.8 0:02:30.2
3.
HYNKOVÁ Veronika
CZE 0:45:09.1 0:02:51.5
4.
TITĚROVÁ Barbora
CZE 0:48:01.6 0:05:44.0
5.
MOULISOVÁ Markéta
CZE 0:48:41.7 0:06:24.1
6.
DESENSKÁ Eva
Wild Snails
CZE 0:48:56.9 0:06:39.3
7.
SOBEKOVÁ Simona
Barbarian Queens
CZE 0:49:05.0 0:06:47.4
8.
JAROŠOVÁ Jana
KSM HRÁDEK
CZE 0:49:44.1 0:07:26.5
9.
RACKOVÁ Nikola
DIVERSITY BEASTS
CZE 0:49:48.1 0:07:30.5
10.
KAPLETOVÁ Monika
CZE 0:50:03.4 0:07:45.8
11.
STEJSKALOVÁ Šárka
CZE 0:51:59.9 0:09:42.3
12.
PORTELLOVÁ Karolina
Barbarian Queens
CZE 0:52:06.4 0:09:48.8
13.
PELCLOVÁ Jana
Barbarian Queens
CZE 0:52:10.7 0:09:53.1
14.
KONCOŠOVÁ Barbora
Barbarian Queens
CZE 0:52:12.3 0:09:54.7
15.
HOLCOVÁ Petra
Bootcamp Team Liberec
CZE 0:52:20.4 0:10:02.8
16.
KULVAJTOVÁ Markéta
Kabrňáci
CZE 0:52:23.4 0:10:05.8
17.
RASLOVÁ Marie
Bootcamp Team Liberec
CZE 0:52:45.0 0:10:27.4
18.
KOVAŘÍKOVÁ Martina
EAT FOR IT!
CZE 0:53:01.6 0:10:44.0
19.
ZACPALOVÁ Marta
Predátoři z Klatov
CZE 0:53:06.4 0:10:48.8
20.
HLADÍKOVÁ Martina
Kabrňáci
CZE 0:54:00.3 0:11:42.7
21.
PECHOVÁ Martina
CZE 0:54:02.8 0:11:45.2
22.
SOCHŮRKOVÁ Lucie
Happy Monkeys
CZE 0:54:24.0 0:12:06.4
23.
MEDKOVÁ Iveta
SVVAT
CZE 0:54:30.8 0:12:13.2
24.
JURÁSKOVÁ Aneta
CrossGym
CZE 0:54:34.9 0:12:17.3
25.
VOLTROVÁ Zuzana
Bootcamp Team Liberec
CZE 0:54:39.0 0:12:21.4
26.
KOHOUTOVÁ Zuzana
CZE 0:54:46.4 0:12:28.8
27.
NIŽŇANOVÁ Kateřina
CZE 0:54:58.2 0:12:40.6
28.
MINAŘIKOVA Tereza
SVVAT
CZE 0:55:04.7 0:12:47.1
29.
VRBOVÁ Michaela
Spartan Gym
CZE 0:55:17.4 0:12:59.8
30.
ŠVARCOVÁ Ilona
Spartan Gym
CZE 0:55:23.1 0:13:05.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VACÍK Jiří
Spartan Gym Elite
CZE 0:37:20.3 0:00:00.0
2.
TVRDÍK Tomáš
CZE 0:38:01.8 0:00:41.5
3.
NOVÁK Lukáš
CZE 0:40:29.0 0:03:08.7
4.
BALATKA Jaroslav
CZE 0:42:41.7 0:05:21.4
5.
PODZIMEK Jakub
Bootcamp Team Liberec
CZE 0:43:43.0 0:06:22.7
6.
PEŠEK Petr
CZE 0:44:11.4 0:06:51.1
7.
HANYK Lukáš
CZE 0:44:18.9 0:06:58.6
8.
MALIHA Vít
CZE 0:44:55.7 0:07:35.4
9.
LINKA Milan
Extreme Obstacle Runners
CZE 0:45:46.9 0:08:26.6
10.
SMIŠTÍK Marek
Spartan Gym Elite
CZE 0:46:02.8 0:08:42.5
11.
BABÁK Josef
CZE 0:46:39.3 0:09:19.0
12.
CHALABALA Jan
Spartan Gym Krasavci
CZE 0:46:57.3 0:09:37.0
13.
CENEFELS Filip
CZE 0:48:03.2 0:10:42.9
14.
KUBIŠ Michael
CZE 0:48:37.4 0:11:17.1
15.
LAHOVSKÝ Ondřej
Spartan Gym Krasavci
CZE 0:49:00.2 0:11:39.9
16.
KUŠNÍR Jan
Spartan Gym Elite
CZE 0:49:05.0 0:11:44.7
17.
ŘEZNÍČEK Jan
CZE 0:49:08.3 0:11:48.0
18.
MALIHA Roman
CZE 0:49:21.3 0:12:01.0
19.
FIŠER Rostislav
Spartan Gym Elite
CZE 0:49:23.6 0:12:03.3
20.
DOMORÁD Vojtěch
CZE 0:49:27.8 0:12:07.5
21.
PALEK David
Spartan Gym Krasavci
CZE 0:49:41.6 0:12:21.3
22.
ČECH Zdeněk
Obstacle Warriors
CZE 0:50:16.8 0:12:56.5
23.
KOPEČEK David
Obstacle Warriors
CZE 0:50:28.9 0:13:08.6
24.
GOTHARD Zdeněk
Obstacle Warriors
CZE 0:50:36.8 0:13:16.5
25.
JUDL Libor
Bootcamp Team Liberec
CZE 0:50:50.0 0:13:29.7
26.
ŠINDLER Matěj
Gladiators
CZE 0:50:52.4 0:13:32.1
27.
ŠIPLA Miroslav
CZE 0:51:15.9 0:13:55.6
28.
SMEJKAL Luboš
Obstacle Warriors
CZE 0:51:22.7 0:14:02.4
29.
HLAVATÝ Vláďa
CZE 0:51:28.7 0:14:08.4
30.
OPL Vojtěch
CZE 0:51:34.2 0:14:13.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOCUMOVÁ Zuzana
CZE 0:48:54.7 0:00:00.0
2.
MÁLKOVÁ Kristína
Spartan Gym
CZE 0:57:27.8 0:08:33.1
3.
KÖNIGOVÁ Lucie
Bootcamp Team Liberec
CZE 0:58:02.2 0:09:07.5
4.
TITĚROVÁ Barbora
CZE 1:00:56.4 0:12:01.7
5.
DOLEŽALOVÁ Andrea
CZE 1:01:58.3 0:13:03.6
6.
URBANOVÁ Markéta
STRONGMANI BRNO
CZE 1:04:20.7 0:15:26.0
7.
RUDKOVÁ Kristýna
Predator Kladno
CZE 1:05:21.8 0:16:27.1
8.
MOULISOVÁ Markéta
CZE 1:05:38.1 0:16:43.4
9.
MUSÍLKOVÁ Marcela
warriors
CZE 1:05:44.2 0:16:49.5
10.
RACKOVÁ Nikola
DIVERSITY BEASTS
CZE 1:05:51.2 0:16:56.5
11.
HOLCOVÁ Petra
Bootcamp Team Liberec
CZE 1:07:47.2 0:18:52.5
12.
DESENSKÁ Eva
Predator Workout Ústí nad Labem
CZE 1:09:22.9 0:20:28.2
13.
MEDKOVÁ Iveta
SVVAT
CZE 1:09:23.3 0:20:28.6
14.
KULVAJTOVÁ Markéta
Kabrňáci
CZE 1:09:49.8 0:20:55.1
15.
HLADÍKOVÁ Martina
Kabrňáci
CZE 1:09:50.1 0:20:55.4
16.
ŠVARCOVÁ Ilona
Spartan Gym
CZE 1:11:32.8 0:22:38.1
17.
RASLOVÁ Marie
Bootcamp Team Liberec
CZE 1:11:33.6 0:22:38.9
18.
RÁBAROVÁ Lenka
CZE 1:13:06.6 0:24:11.9
19.
KROTILOVÁ Petra
Vořežpruti
CZE 1:14:33.7 0:25:39.0
20.
KRATĚNOVÁ Jitka
Vořežpruti
CZE 1:15:11.2 0:26:16.5
21.
BROŽOVÁ Michaela
CZE 1:15:31.0 0:26:36.3
22.
SCHEJBALOVÁ Kačka
CZE 1:15:41.3 0:26:46.6
23.
BERGMANOVÁ Markéta
ENVIROCONT
CZE 1:16:08.0 0:27:13.3
24.
KOVÁČÍKOVÁ PODMANICKÁ Ivana
SRTG Moravský Krumlov
CZE 1:18:14.2 0:29:19.5
25.
ROUČKOVÁ Alexandra
Bootcamp Team Liberec
CZE 1:18:21.6 0:29:26.9
26.
PLEVÁKOVÁ Magdaléna
Gladiators
CZE 1:19:25.6 0:30:30.9
27.
IVANIČOVÁ Michaela
CZE 1:19:27.7 0:30:33.0
28.
SILOVSKÁ Gabriela
CZE 1:19:30.7 0:30:36.0
29.
HUŇÁKOVÁ Michaela
CZE 1:19:54.6 0:30:59.9
30.
SVOBODOVÁ Eliška
CZE 1:20:45.3 0:31:50.6

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru