Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : serie logo

Specialized Enduro Race Klíny

MTB
DATUM :16.7.2017 MÍSTO :Klíny

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FIKEJZ Jiří
Author-Enduroteam.cz
CZE 0:18:51.0 0:00:00.0
2.
PROKOP Michal
Ghost Factory Racing Riot
CZE 0:18:56.8 0:00:05.8
3.
TEJCHMAN Přemek
Haven, Kellys factory
CZE 0:19:25.3 0:00:34.3
4.
VITKO Matěj
SPECIALIZED
SVK 0:19:40.6 0:00:49.6
5.
MYŠÍK Milan
GT KUR SPORT TEAM
CZE 0:19:44.8 0:00:53.8
6.
KUTIN Tomáš
Author-Enduroteam.cz
CZE 0:19:59.8 0:01:08.8
7.
BLÁHA Vojtěch
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:20:08.9 0:01:17.8
8.
ŘÍHA Jakub
N1 TEAM
CZE 0:20:12.0 0:01:21.0
9.
KUNEŠ Vlastimil
bikestrike.cz
CZE 0:20:25.1 0:01:34.1
10.
ČUNEK David
Rock Machine-Valmezbike nduro
CZE 0:20:26.6 0:01:35.6
11.
VANER Jan
GT KUR SPORT TEAM
CZE 0:20:33.7 0:01:42.7
12.
PORUBAN Kristián
Speciaized CZ
SVK 0:20:46.3 0:01:55.3
13.
LETÁK Petr
FOR BIKES cycling team
CZE 0:20:48.8 0:01:57.7
14.
HYNČICA Vlastimil
Specialized CZ
CZE 0:21:06.3 0:02:15.3
15.
HYNČICA Petr
Specialized.cz
CZE 0:21:09.1 0:02:18.1
16.
VIŠNOVSKÝ Matěj
GT KUR SPORT TEAM
CZE 0:21:12.9 0:02:21.9
17.
MAKOWSKI Michał
Quest Road
POL 0:21:19.1 0:02:28.1
18.
ZELENÝ Ondřej
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 0:21:21.4 0:02:30.4
19.
PATÁK Jiří
Intersport Schulze
CZE 0:21:24.5 0:02:33.5
20.
ČIŽINSKÝ Milan
Bikezone.cz Pivot WTB
CZE 0:21:30.9 0:02:39.9
21.
SÝKORA Štefan
CZE 0:21:44.9 0:02:53.9
22.
HNIDÁK Jakub
KrabCycles
CZE 0:21:52.4 0:03:01.4
23.
ŠVÁN Vojtěch
Bike team Sportovní kurzy HAIBIKE
CZE 0:21:54.2 0:03:03.2
24.
PAPRSTKA Radim
CRAFT ROCKY MOUNTAIN Factory Team
CZE 0:21:57.8 0:03:06.8
25.
VOIGT Christian
Jimmys IBK
CZE 0:22:17.4 0:03:26.4
26.
TRUHLÁŘ Jan
IBIS CYCLES CZECH
CZE 0:22:20.0 0:03:28.9
27.
FRÝŽELKA Jiří
CZE 0:22:27.6 0:03:36.6
28.
HOLIK Jan
Commencal FDF Team
CZE 0:22:34.3 0:03:43.3
29.
SOJKA Libor
Biketechnic.cz
CZE 0:22:50.6 0:03:59.6
30.
PAJMA Martin
Gigantic Racing Team
CZE 0:22:52.4 0:04:01.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HILČEROVÁ Andrea
Petr Cech Sport Enduro Team
CZE 0:24:31.6 0:00:00.0
2.
HORÁKOVÁ Jana
Commencal FDF Team
CZE 0:24:45.2 0:00:13.5
3.
DRENGUBÁKOVÁ Andrea
GHOST MOJEKOLO.cz
CZE 0:25:17.2 0:00:45.5
4.
PORUBANOVÁ Simona
Specialized CZ
SVK 0:25:40.6 0:01:08.9
5.
ŠÍRKOVÁ Jana
TJ Spoje
CZE 0:26:55.9 0:02:24.2
6.
BAJGEROVÁ Nikola
KC Kooperativa Jablonec nad Nisou
CZE 0:28:38.7 0:04:07.0
7.
KUBÍNOVÁ Lucie
GIANT LIV CYCLING TEAM
CZE 0:30:06.3 0:05:34.6
8.
PETŘÍČKOVÁ Katka
CZE 0:36:19.7 0:11:48.0

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru