Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

FORD CHALLENGE PRAGUE

Triatlon
DATUM :29.7.2017 MÍSTO :Praha
POŘADATEL : Český Svaz Triatlonu WEBOVÉ STRÁNKY :www.challenge-prague.com/

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HEEMERYCK Pieter
DOMO SCOTT Team
BEL 3:47:45.9 0:00:00.0
2.
DREITZ Andreas
SV Bayreuth
GER 3:49:15.3 0:01:29.4
3.
DIRKSMEIER Patrick
Tri Finish
GER 3:54:36.5 0:06:50.6
4.
BITTNER Per
Triathlonfüchse Osterburg
GER 3:58:07.6 0:10:21.7
5.
MCNEICE Dylan
NZL 3:59:48.6 0:12:02.7
6.
SVENSSON Jesper
Motala Triclub
SWE 4:02:27.4 0:14:41.5
7.
PETRÁSEK Pavel
Etriatlon Team
CZE 4:03:45.6 0:15:59.7
8.
SOUKUP Petr
TJ Nová Paka
CZE 4:04:35.0 0:16:49.1
9.
OTTO Christian
Christian Otto
GER 4:05:07.6 0:17:21.7
10.
GODART Olivier
LUX 4:05:15.9 0:17:30.0
11.
DANEK Michal
3DA Team
CZE 4:05:41.0 0:17:55.1
12.
ŠVARC Premysl
Triexpert MILT Team
CZE 4:07:54.3 0:20:08.4
13.
RENC Tomáš
SK Vanaman Kladno
CZE 4:08:56.1 0:21:10.2
14.
DYSON Pete
Red Top Swim, East London Velo, Victoria Park Harriers
GBR 4:09:28.1 0:21:42.2
15.
CHRISTENSEN Anders
Aalborg Triathlon Klub
DEN 4:10:14.1 0:22:28.2
16.
KUBO Ondrej
3NT team Bratislava
SVK 4:10:45.0 0:22:59.1
17.
PICTOR Sam
GBR 4:11:01.1 0:23:15.2
18.
WAINER Jan
TEAM LOUNY
CZE 4:12:37.7 0:24:51.8
19.
EKL Tomas
IRON STARS BEROUN
CZE 4:16:13.5 0:28:27.6
20.
HINTERSTEINER Roman
PSVTri-Linz
AUT 4:17:26.7 0:29:40.8
21.
VABROUŠEK Petr
CZE 4:17:26.9 0:29:41.0
22.
IMHOFF Sven
Tri Team MAXMO
GER 4:17:31.0 0:29:45.1
23.
HEEMERYCK Sander
DOMO SCOTT Team
BEL 4:17:57.1 0:30:11.2
24.
GMELIN Moritz
Tri-Team SSV Ettlingen
GER 4:19:54.0 0:32:08.1
25.
WIES Sven
Tri Team MAXMO
GER 4:20:23.7 0:32:37.8
26.
ŠIMEK Adam
Strava/KOA
CZE 4:20:30.0 0:32:44.1
27.
MATTIS Leon
Team ARNDT e.V.
GER 4:20:42.7 0:32:56.8
28.
NICHTERLEIN Maximilian
TSV 2000 Rothenburg
GER 4:21:29.7 0:33:43.8
29.
WEBER Stephan
Team Memmert e.V.
GER 4:22:05.0 0:34:19.1
30.
KRIVANEK Josef
ROCKTECHNIK TRIATLON
CZE 4:22:17.3 0:34:31.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CHARLES Lucy
Pulse Fitness
GBR 4:11:21.5 0:00:00.0
2.
VAN VLERKEN Yvonne
RV DJ's Bikeshop SIMPLON Hard
NED 4:19:56.8 0:08:35.3
3.
BUGDOL Ewa
POL 4:23:24.6 0:12:03.1
4.
KRIVÁNKOVÁ Simona
ROCKTECHNIK TRIATLON
CZE 4:24:08.5 0:12:47.0
5.
KOMANDER Ewa
Zaksa
POL 4:24:56.8 0:13:35.3
6.
SIDDALL Laura
Purplepatch Fitness
GBR 4:26:43.4 0:15:21.9
7.
CSOMOR Erika
Forhans-FTC
HUN 4:26:45.9 0:15:24.4
8.
KOTOPULU Helena
Tri max Moraviaman
CZE 4:29:05.0 0:17:43.5
9.
WATKINSON Annah
Team Tissink
RSA 4:29:44.9 0:18:23.4
10.
STEURER Bianca
Skinfit Racing Tri Team
AUT 4:33:39.9 0:22:18.4
11.
LORENZ Janina
TriBee Triathlon Team
GER 4:35:06.1 0:23:44.6
12.
LEHRIEDER Carolin
pro team mohrenwirt
GER 4:37:09.4 0:25:47.9
13.
UDERSTADT Jana
Rowe Triathlon/ Stimmel-Sports e.V.
GER 4:42:09.1 0:30:47.6
14.
PERSSON Mikaela
Terrible Tuesdays Triathlon
SWE 4:43:22.1 0:32:00.6
15.
CORBOVÁ Nikola
HERE TO WIN
SVK 4:43:52.6 0:32:31.1
16.
BAUMANN Melanie
Caloundra Tri Club
SUI 4:46:23.5 0:35:02.0
17.
JÍŠOVÁ Barbora
AC Sparta Praha cycling
CZE 4:48:11.4 0:36:49.9
18.
CANDROVÁ Jana
B&H triatlon Ceske Budejovice
CZE 4:54:38.4 0:43:16.9
19.
LEYSEN Liesbeth
domo scott
BEL 4:56:23.0 0:45:01.5
20.
VÍTOVÁ Linda
Zamaro Willier
CZE 5:00:16.4 0:48:54.9
21.
JIRÁNKOVÁ Petra
CZE 5:00:22.0 0:49:00.5
22.
GLAETTLI Claudia
UBS Tri Club
SUI 5:02:17.9 0:50:56.4
23.
SPIELBERGER Tanja
Triathlon Karlsfeld
GER 5:03:09.1 0:51:47.6
24.
HOPPOVA Renata
Al Corniche Kuwait
CZE 5:05:54.9 0:54:33.4
25.
KAVANOVÁ Ružena
CZE 5:09:18.6 0:57:57.1
26.
PFAFFINGER Sabine
TuS Neukölln Berlin
GER 5:09:56.4 0:58:34.9
27.
BEATRIX Dvorak
ATSV Tri Ternitz
AUT 5:10:33.9 0:59:12.4
28.
MORA Camila
Aethos Team Colombia
COL 5:13:57.0 1:02:35.5
29.
WERTHER Maren
JTri
GER 5:17:02.4 1:05:40.9
30.
PEARCE Lucy
GBR 5:17:21.0 1:05:59.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru