Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Decimuž

Triatlon
DATUM :25.8.2017 MÍSTO :Litomyšl

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PEŠEK Pavel
SBR TRI-TEAM LITOMYŠL
CZE 0:54:25.5 0:00:00.0
2.
COGAN Rudolf
AEROTEC
CZE 0:54:49.6 0:00:24.1
3.
DOLEČEK Josef
FORT SMC Ustí nad Orlicí
CZE 0:55:58.5 0:01:33.0
4.
RŮŽIČKA Martin
CTB Brandýs nad Orlicí
CZE 0:56:50.1 0:02:24.6
5.
HAVRAN Jan
Sebranice 226/Iscarex
CZE 0:57:51.6 0:03:26.1
6.
HURYCH Antonín
Dům sportu Stratílek
CZE 0:58:19.6 0:03:54.1
7.
MÜNSTER Pavel
Vysoké Mýto
CZE 0:58:37.8 0:04:12.3
8.
FAJFR František
VENCL-SERVIS Žamberk
CZE 0:58:39.2 0:04:13.7
9.
KADIDLO Jiří
CK Slovan Moravská Třebová
CZE 0:58:48.2 0:04:22.7
10.
ŠTĚPAŘ Petr
CK Čerti Kunčina
CZE 0:58:56.8 0:04:31.3
11.
GALANDR Daniel
Liberec
CZE 0:59:15.6 0:04:50.1
12.
PROCHÁZKA Michal
CC Choceň
CZE 0:59:19.1 0:04:53.6
13.
SIEGEL Josef
AC Choceň
CZE 0:59:23.2 0:04:57.7
14.
ŠTUMPF Eduard
Sokol Kunvald
CZE 0:59:31.3 0:05:05.8
15.
POCHOBRADSKÝ Jan
Fort SMC Ústí nad Olricí
CZE 0:59:35.2 0:05:09.7
16.
ROHÁČEK Jan
XC Sport CZ
CZE 0:59:53.2 0:05:27.7
17.
ŠEBEK Michal
Fort SMC Ústí nad Orlicí
CZE 1:00:37.4 0:06:11.9
18.
ŠVEC Jakub
SBR TRI-TEAM LITOMYŠL
CZE 1:00:46.0 0:06:20.5
19.
LIPENSKÝ Martin
Fort SMC Ústí nad Orlicí
CZE 1:00:54.5 0:06:29.0
20.
ŘEHÁK Tomáš
Lukostřelba Jablonné
CZE 1:01:14.4 0:06:48.9
21.
TMEJ Patrik
Lubna
CZE 1:01:18.1 0:06:52.6
22.
VOPRŠÁLEK Miroslav
brück team
CZE 1:01:28.9 0:07:03.4
23.
KRAMÁŘ Michal
TJ Sokol Janov
CZE 1:01:41.2 0:07:15.7
24.
MORAVEC Martin
Vencl tým Ústí nad Orlicí
CZE 1:01:45.3 0:07:19.8
25.
STRNAD Tomáš
3D Fitness Race Team
CZE 1:01:57.0 0:07:31.5
26.
REJDA Jan
OMT Pardubice
CZE 1:02:30.7 0:08:05.2
27.
VENCL Jiří
VENCL-SERVIS Žamberk
CZE 1:02:44.0 0:08:18.5
28.
MELŠA Martin
Litomyšl
CZE 1:02:56.1 0:08:30.6
29.
PROCHÁZKA Jiří
CZE 1:03:28.4 0:09:02.9
30.
HYLSKÝ Josef
Dolní Čermná
CZE 1:03:38.9 0:09:13.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MORAVCOVÁ Klára
Ski klub Jablonec
CZE 1:02:37.8 0:00:00.0
2.
HRONOVÁ Markéta
Chacholice 73/Czech tri K team
CZE 1:06:23.2 0:03:45.4
3.
HURYCHOVÁ Jaroslava
Dům sportu Stratílek
CZE 1:10:05.4 0:07:27.6
4.
ŠTORKOVÁ Tereza
Hrádek
CZE 1:13:16.3 0:10:38.5
5.
VOMÁČKOVÁ Jitka
CZE 1:13:55.5 0:11:17.7
6.
FLÍDROVÁ Lenka
Iscarex ČT
CZE 1:14:54.2 0:12:16.4
7.
LEUCHTEROVÁ Lucie
SDH Česká Rybná
CZE 1:16:31.9 0:13:54.1
8.
SMETANOVÁ Klára
CTB Brandýs
CZE 1:18:17.5 0:15:39.7
9.
SUKOVÁ Zdeňka
AEROTEC
CZE 1:19:10.8 0:16:33.0
10.
VRASPÍROVÁ Kamila
CZE 1:20:22.1 0:17:44.3
11.
ŠŤOVÍČKOVÁ Zdislava
Litomyšl
CZE 1:21:18.2 0:18:40.4
12.
MIKYSKOVÁ Tereza
SkiTri Jablonné
CZE 1:23:12.6 0:20:34.8
13.
BARANOVÁ Lenka
Boretická 11, Brno
CZE 1:24:17.9 0:21:40.1
14.
FALTÝNKOVÁ Andrea
Kamenec 158
CZE 1:33:10.5 0:30:32.7
15.
KALASOVÁ Eliška
CZE 1:35:06.6 0:32:28.8
16.
HEJKRLÍKOVÁ Iva
HejaHejTrail.cz
CZE 1:35:13.8 0:32:36.0
17.
GALANDROVÁ Tereza
Liberec
CZE 1:40:20.4 0:37:42.6
18.
GALANDROVÁ Lenka
Liberec
CZE 1:40:20.5 0:37:42.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru