Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : serie logo

Fox Enduro Race Morávka

MTB
DATUM :26 - 27.8.2017 MÍSTO :Malá Morávka

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
TEJCHMAN Přemek
Haven, Kellys factory
CZE 0:16:50.2 0:00:00.0
2.
VITKO Matěj
SPECIALIZED
SVK 0:17:03.9 0:00:13.6
3.
ŘÍHA Jakub
N1 TEAM
CZE 0:17:10.4 0:00:20.2
4.
BLÁHA Vojtěch
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:17:15.4 0:00:25.1
5.
MYŠÍK Milan
GT KUR SPORT TEAM
CZE 0:17:16.6 0:00:26.4
6.
KUTIN Tomáš
Author-Enduroteam.cz
CZE 0:17:33.1 0:00:42.8
7.
MALÝ Petr
Maloch Racing Team
CZE 0:17:37.3 0:00:47.1
8.
ČUNEK David
Rock Machine-Valmezbike nduro
CZE 0:17:46.7 0:00:56.5
9.
ZELENÝ Ondřej
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 0:17:48.4 0:00:58.1
10.
KULHÁNEK Martin
Valmezbike racing
CZE 0:17:49.4 0:00:59.2
11.
HYNČICA Vlastimil
Specialized CZ
CZE 0:17:51.0 0:01:00.8
12.
PORUBAN Kristián
Specialized CZ
SVK 0:17:55.2 0:01:05.0
13.
DRABIK Peter
Eliteoneracing team
SVK 0:17:55.5 0:01:05.2
14.
HYNČICA Petr
Specialized.cz
CZE 0:17:57.7 0:01:07.5
15.
FRÝŽELKA Jiří
CZE 0:18:06.9 0:01:16.6
16.
PAVLAS Jakub
Canyon Amateur Enduro Team
CZE 0:18:19.6 0:01:29.4
17.
KASMAN Martin
mtbiker.sk
SVK 0:18:20.7 0:01:30.5
18.
ŠVÁN Vojtěch
Bike team Sportovní kurzy HAIBIKE
CZE 0:18:24.5 0:01:34.2
19.
NAVRÁTIL Tomáš
PEKSPORT SPECIALIZED
CZE 0:18:26.1 0:01:35.9
20.
PAPRSTKA Radim
CRAFT ROCKY MOUNTAIN Factory Team
CZE 0:18:30.3 0:01:40.1
21.
PATÁK Jiří
Intersport Schulze
CZE 0:18:31.7 0:01:41.5
22.
KŘÍŽEK Miroslav
N1 TEAM
CZE 0:18:38.5 0:01:48.2
23.
KARCZMARZYK David
CZE 0:18:44.0 0:01:53.8
24.
ŠKAPÍK Roman
Valmezbike racing
CZE 0:18:49.6 0:01:59.3
25.
ČIŽINSKÝ Milan
Bikezone.cz Pivot WTB
CZE 0:18:50.2 0:02:00.0
26.
POSPÍŠIL Martin
Beskydbike
CZE 0:18:52.7 0:02:02.4
27.
SÝKORA Štefan
CZE 0:18:54.4 0:02:04.2
28.
HOLIK Jan
Commencal FDF Team
CZE 0:19:02.9 0:02:12.7
29.
GAJDŮŠEK Ondřej
Maloch Racing Team
CZE 0:19:03.5 0:02:13.2
30.
SZMIGIELSKI Slavomír
Kola-Víšek
CZE 0:19:06.9 0:02:16.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DRENGUBÁKOVÁ Andrea
GHOST MOJEKOLO.cz
CZE 0:19:59.1 0:00:00.0
2.
HORÁKOVÁ Jana
Commencal FDF Team
CZE 0:20:37.1 0:00:38.0
3.
KUBÍNOVÁ Lucie
GIANT LIV CYCLING TEAM
CZE 0:21:40.2 0:01:41.1
4.
BAJGEROVÁ Nikola
KC Kooperativa Jablonec nad Nisou
CZE 0:22:03.5 0:02:04.4
5.
ŠÍRKOVÁ Jana
TJ Spoje
CZE 0:22:51.1 0:02:52.0
6.
PORUBANOVÁ Simona
Specialized CZ
SVK 0:23:26.4 0:03:27.3
7.
HANČÍKOVÁ Barbora
TOP RUN CLUB
CZE 0:24:26.2 0:04:27.1

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru