Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Budimirsky polmaratón

Běh
DATUM :23.4.2017 MÍSTO :Budimír

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SAHAJDA Tibor
Obal Servis Košice - Dachprod.sk
SVK 1:09:18 0:00:00
2.
BABIAK Orest
JM Demolex Bardejov
UKR 1:12:34 0:03:16
3.
MALYY Anatoliy
Malyy team
UKR 1:16:24 0:07:06
4.
PULIK Peter
Metropol Košice
SVK 1:18:12 0:08:54
5.
POLAČEK Radoslav
Jakopro Runingteam
SVK 1:19:12 0:09:54
6.
STOHL Richard
Patriot runners Vranov
SVK 1:19:35 0:10:17
7.
KAMAS Tomáš
TJ Tatran SNV
SVK 1:19:46 0:10:28
8.
IVANČO Michal
ŠK Banské
SVK 1:21:08 0:11:50
9.
RÁCZ Štefan
ŠK Budimír
SVK 1:21:09 0:11:51
10.
KUŠNIRIK Martin
TJ Obalservis Košice
SVK 1:21:15 0:11:57
11.
ORSÁG Matej
ŠK Budimír
SVK 1:22:00 0:12:42
12.
BOGÁR János
forró-fancsal
HUN 1:22:32 0:13:14
13.
BAK Maroš
ŠKP Vranov nad Topľou
SVK 1:22:58 0:13:40
14.
SZABO Jozef
Cyklocentrum.EU
SVK 1:23:55 0:14:37
15.
MAŤAŠOVSKÝ Michal
Active life Košice
SVK 1:23:59 0:14:41
16.
VARGA Jozef
Senátor Záborské
SVK 1:24:39 0:15:21
17.
ŠPERLING Vladimír
Active life Košice
SVK 1:24:49 0:15:31
18.
ONOFREJ Erik
O5 BK Košice-Furča
SVK 1:25:31 0:16:13
19.
SAFKO Milan
MTC Vyšná Šebastová
SVK 1:25:39 0:16:21
20.
BUJDOŠ Radoslav
Triatlon Team Nereus Žilina
SVK 1:25:47 0:16:29
21.
PUCHYR Kamil
BK Medzev
SVK 1:26:17 0:16:59
22.
BALOGH Vladimír
TJ Obalservis Košice
SVK 1:27:47 0:18:29
23.
JANOVIC Peter
Active life Košice
SVK 1:27:56 0:18:38
24.
SABOL Peter
Košice
SVK 1:29:16 0:19:58
25.
FELONG Peter
BK Levoča
SVK 1:29:36 0:20:18
26.
MIŠKO Ľuboš
NW-Running Prešov
SVK 1:30:19 0:21:01
27.
ŠVAGERKO Tomáš
Bežecký klub Poprad
SVK 1:31:04 0:21:46
28.
MÁDY Tomáš
O5 BK Furča
SVK 1:31:11 0:21:53
29.
ČEBRA Marek
OBS Prešov
SVK 1:31:12 0:21:54
30.
KMEC Branislav
STD Vranov
SVK 1:32:17 0:22:59
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SLAFKOVSKÁ Gabriela
Probody Košice
SVK 1:34:05 0:00:00
2.
ONDRIJOVÁ Erika
MTC Vyšná Šebastová
SVK 1:37:24 0:03:19
3.
VARGA Ildikó
forró-fancsal
SVK 1:41:00 0:06:55
4.
BOŽOVÁ Danica
Bežecký klub Poprad / Svit
SVK 1:41:52 0:07:47
5.
FRIVALSKÁ Dáša
Geodetica Runing Team
SVK 1:42:47 0:08:42
6.
SUSZTER Zuzana
AK Slávia TU Košice
SVK 1:43:31 0:09:26
7.
SEMANOVA Zlatka
O5 BK Košice-Furča
SVK 1:44:51 0:10:46
8.
VARGOVÁ Tereza
Nature Decor Košice
SVK 1:46:05 0:12:00
9.
TISZOVÁ Alžbeta
TMS International Košice
SVK 1:48:07 0:14:02
10.
BÁNYAIOVÁ Katka
Košice
SVK 1:55:45 0:21:40
11.
MALACHOVSKÁ Miroslava
AK Slávia TU Košice
SVK 1:58:06 0:24:01
12.
JURUŠOVÁ Renáta
PRESOV
SVK 1:59:43 0:25:38
13.
ERDÉLYIOVÁ Marta
MBK Veľké Kapušany
SVK 2:00:52 0:26:47
14.
FOGARÁŠOVÁ Klaudia
Bretejovce
SVK 2:01:31 0:27:26
15.
ADAMS Darina
Košice
SVK 2:02:31 0:28:26
16.
BANYAIOVA Martina
Košice
SVK 2:03:48 0:29:43
17.
VAŇOVÁ Natália
SVK 2:09:18 0:35:13
18.
GULOVÁ Andrea
SRTG Košice
SVK 2:14:36 0:40:31
19.
HROMNAKOVA Beata
Košice
SVK 2:19:28 0:45:23
20.
KARABINOŠOVÁ Dagmar
SVK 2:28:08 0:54:03

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených261
Přihlášeno - Muži208
Přihlášeno - Ženy53
Odstartovalo218
V cíli217