Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : serie logo
seriál : serie logo

ŠKODA Svätojurský MTB maratón 2017

MTB
DATUM :29.4.2017 MÍSTO :Svätý Jur

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HARTL Karel
STARBIKE.SK
CZE 2:54:59.2 0:00:00.0
2.
HOJDÍK Vladimír
PROefekt team
SVK 2:56:08.7 0:01:09.5
3.
BUKSA Dominik
Hradec nad Moravicí
CZE 2:58:23.2 0:03:23.9
4.
STRAKA Michal
"Ebajk racing -
SVK 3:07:25.4 0:12:26.2
5.
MICHALEC Kubo
VeloCity
SVK 3:07:44.4 0:12:45.2
6.
LÁNÍK Michal
Valašské Klobouky
CZE 3:09:13.8 0:14:14.5
7.
KUČERA Daniel
ebajk racing
SVK 3:10:09.8 0:15:10.5
8.
DEDINSKÝ Tomáš
ŠK Devínska Kobyla
SVK 3:11:35.4 0:16:36.1
9.
HAUSER Tomáš
ProSport Team Košice
SVK 3:15:39.7 0:20:40.4
10.
JELÍNEK Vladimír
bikeacademy.sk
SVK 3:15:53.8 0:20:54.6
11.
KOVACIK Miro
ck pro sport košice
SVK 3:16:55.7 0:21:56.4
12.
ROVNÝ Rastislav
Borinka
SVK 3:16:56.7 0:21:57.4
13.
SCHWARZKOPF Robert
PROefekt team
SVK 3:17:17.3 0:22:18.0
14.
VALENTA Richard
Žilina
SVK 3:18:51.9 0:23:52.7
15.
ŠTEVKO Marek
keď mám čas
SVK 3:20:44.4 0:25:45.2
16.
RAČEK Andrej
PROefekt
SVK 3:20:54.8 0:25:55.5
17.
KAWECKI Lech
Bratislavske Rehabilitacne Centrum
POL 3:21:13.8 0:26:14.5
18.
BUCHTÍK Jaroslav
Športservis team Bratislava
SVK 3:22:14.8 0:27:15.6
19.
BENDŽO Andrej
CK Spartak Tlmače
SVK 3:22:23.8 0:27:24.5
20.
ŠMELKO František
Saat Sport Racing Team
SVK 3:22:34.3 0:27:35.0
21.
BRÁZ Ladislav
HORAL BIKE Team
SVK 3:23:02.8 0:28:03.5
22.
ORBAN Daniel
Mesterbike 575 Team
HUN 3:23:10.7 0:28:11.4
23.
ERDZIAK Maroš
PBV MTB Team Brno
SVK 3:23:55.3 0:28:56.0
24.
ŠIMORA Marián
RM Bike Team
SVK 3:26:08.7 0:31:09.4
25.
IMRICH Martin
MTBIKER
SVK 3:26:48.0 0:31:48.7
26.
MARTIŠKA Jozef
KNAC Ružomberok
SVK 3:27:33.8 0:32:34.5
27.
BALOČKO Rastislav
MADBIKER Košice
SVK 3:27:43.3 0:32:44.0
28.
HORŠULÁK Marián
CK Senec
SVK 3:31:00.2 0:36:00.9
29.
TOMÁŠEK Tomáš
bikepoint.sk
SVK 3:31:00.6 0:36:01.3
30.
ŠIDLO Zdenko
Radola
SVK 3:31:15.8 0:36:16.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JUHÁSOVÁ Andrea
Bike Team Juhasky
SVK 3:34:22.7 0:00:00.0
2.
KOSCOVÁ Kristina
TS Bohemia Kross Racing Team
CZE 3:50:09.6 0:15:46.9
3.
KISSOVÁ Viera
BIKEPRO SK s.r.o
SVK 4:15:15.9 0:40:53.2
4.
HRONČEKOVÁ Martina
TOP SPORT TEAM
SVK 4:37:47.6 1:03:24.9
5.
VODEHNALOVÁ Milena
SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM
CZE 4:55:48.3 1:21:25.5
6.
MUCHOVÁ Zlatica
Parada Fly Nitra
SVK 5:01:18.1 1:26:55.3

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru