Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Tvrďák Košice

Přespolní běh
DATUM :6.5.2017 MÍSTO :Košice - Kavečany

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PERŽEĽ Ján
Neverending Runners
SVK 0:34:15.0 0:00:00.0
2.
LUKÁČ Miroslav
Elite Team OCRA Slovakia
SVK 0:34:17.8 0:00:02.8
3.
MILATA Patrik
Elite Team OCRA Slovakia
SVK 0:35:36.7 0:01:21.7
4.
SVENTEK Ladislav
MARAS team
SVK 0:36:30.0 0:02:15.0
5.
MELICH Miroslav
DHZ Hybe
SVK 0:37:11.6 0:02:56.6
6.
SÁGHY Martin
Neverending Runners
SVK 0:38:35.0 0:04:20.0
7.
LAUKO Igor
Spartan Patriot Team Slovakia
SVK 0:38:48.6 0:04:33.6
8.
UHARČEK Marcel
SVK 0:39:10.7 0:04:55.7
9.
ČANO Marián
SVK 0:39:47.5 0:05:32.5
10.
PAVEL Jozef
Hlotka Team
SVK 0:39:59.7 0:05:44.7
11.
SÁRI Martin
Neverending Runners (tvrďák)
SVK 0:40:06.6 0:05:51.6
12.
WAŃCZYK Łukasz
BeFit24Team
POL 0:40:07.3 0:05:52.3
13.
BUČKO Martin
Berserkers
SVK 0:40:25.4 0:06:10.4
14.
LIBIČEK Michal
DHZ Hybe
SVK 0:40:33.2 0:06:18.2
15.
HROMADA Martin
Spartan Patriot Team Slovakia
SVK 0:40:34.8 0:06:19.8
16.
MĚMÝ Miloš
SVK 0:40:55.3 0:06:40.3
17.
ADAMEC Jakub
SVK 0:41:05.4 0:06:50.4
18.
ONDRIČKA Marián
Hlotka Team
SVK 0:41:13.9 0:06:58.9
19.
TAKÁCS Ľubomír
WILLCOM
SVK 0:41:25.1 0:07:10.1
20.
KEKELÁK Karol
Berserkers
SVK 0:41:44.7 0:07:29.7
21.
FRANKO Stanislav
SVK 0:41:59.0 0:07:44.0
22.
PASKAL Milata
Ocra Slovakia
SVK 0:42:19.3 0:08:04.3
23.
DUREC Richard
Berserkers
SVK 0:42:19.7 0:08:04.7
24.
KUŠMÍR Filip
IRON GYM Prešov
SVK 0:42:39.1 0:08:24.1
25.
BALOGA Matej
MARAS team
SVK 0:42:39.5 0:08:24.5
26.
SOCHA Maroš
MARAS team
SVK 0:42:48.4 0:08:33.4
27.
URDA Adrian
IRON GYM Prešov
SVK 0:43:28.8 0:09:13.8
28.
SLEZAK Slavomir
Neverending Runners
SVK 0:43:33.1 0:09:18.1
29.
LOPUCH Slavomír
SVK 0:43:33.8 0:09:18.8
30.
JENDZELOVSKY Peter
Free Runners
SVK 0:43:36.4 0:09:21.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HORTOBÁGYIOVÁ Eszter
Elite Team OCRA Slovakia
SVK 0:39:04.7 0:00:00.0
2.
BERČÍKOVÁ Nikola
TJ Slávia
SVK 0:42:49.3 0:03:44.6
3.
KOLCZYN Magdalena
BeFit24Team
POL 0:47:49.1 0:08:44.4
4.
TLACHÁČOVÁ Sabína
Spartan Patriot Team Slovakia
SVK 0:48:47.8 0:09:43.1
5.
JURÍKOVÁ Diana
DHZ Hybe
SVK 0:50:16.1 0:11:11.4
6.
SUPALOVA Silvia
Castle Cross Club
SVK 0:50:21.1 0:11:16.4
7.
KAMZÍKOVÁ Simona
BVL team BB
SVK 0:52:08.0 0:13:03.3
8.
GÁBOROVÁ Júlia
SVK 0:52:24.1 0:13:19.4
9.
KOPČANOVÁ Angelika
Hlotka Team
SVK 0:53:22.9 0:14:18.2
10.
ULIČNÁ Slavomíra
SVK 0:53:28.7 0:14:24.0
11.
MELICHOVÁ Andrea
DHZ Hybe
SVK 0:54:29.8 0:15:25.1
12.
DUBSKÁ Gabriela
SVK 0:54:44.3 0:15:39.6
13.
HARCULOVÁ Veronika
SVK 0:55:01.9 0:15:57.2
14.
KOTRADYOVÁ Elena
CrossTrainingLevoča
SVK 0:55:31.0 0:16:26.3
15.
PISARCZYK Karolina
BeFit24Team
POL 0:56:19.7 0:17:15.0
16.
PETRULOVÁ Tatiana
DHZ Hybe
SVK 0:56:35.8 0:17:31.1
17.
LENARTOVA Timea
Run For Beer
SVK 0:58:46.6 0:19:41.9
18.
MAHÚTOVÁ Lenka
Miesiči
SVK 0:58:53.1 0:19:48.4
19.
ŠOLTÉSOVÁ Jana
SVK 0:59:28.9 0:20:24.2
20.
LACKOVÁ Petra
ZUMBA team
SVK 0:59:36.1 0:20:31.4
21.
STAŇOVÁ Katarína
SVK 0:59:39.2 0:20:34.5
22.
PROKSOVÁ Andrea
CrossTrainingLevoča
SVK 0:59:56.5 0:20:51.8
23.
GERGELYOVÁ Imola
Kralys
SVK 1:00:50.4 0:21:45.7
24.
ŠOLTYSOVÁ Ivana
Animals
SVK 1:01:12.2 0:22:07.5
25.
JENDRICHOVSKÁ Danka
MARAS team
SVK 1:01:23.0 0:22:18.3
26.
ŠULIKOVÁ Michaela
MARAS team
SVK 1:01:24.2 0:22:19.5
27.
CHOMOVA Andrea
Castle Cross Club
SVK 1:02:34.2 0:23:29.5
28.
HIĽOVSKÁ Katarína
Olympic Casino Košice
SVK 1:02:40.2 0:23:35.5
29.
POLAŃSKA Jowita
BeFit24Team
POL 1:03:02.1 0:23:57.4
30.
LIBURA Katarzyna
BeFit24Team
POL 1:03:10.9 0:24:06.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených667
Přihlášeno - Muži485
Přihlášeno - Ženy182
Odstartovalo562
V cíli558