Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Tlmačský polmaratón

Běh
DATUM :6.5.2017 MÍSTO :Tlmače

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠVEC Milan
AK Tlmače
SVK 1:18:09 0:00:00
2.
VIDLIČKA Marek
ŠKP Levice
SVK 1:19:17 0:01:08
3.
MORAVEC Ján
TJ Spartak Myjava
SVK 1:19:47 0:01:38
4.
ŠLÚCH Roman
B. Štiavnica
SVK 1:20:39 0:02:30
5.
KULICH Michal
Delfín Nitra
SVK 1:21:43 0:03:34
6.
DVORSKÝ Peter
ŽIAR NAD HRNOM
SVK 1:21:47 0:03:38
7.
LUŽÁK Peter
TRNAVA
SVK 1:22:53 0:04:44
8.
KUŤKA Marek
Malé Chyndice
SVK 1:24:34 0:06:25
9.
DOLINEC Vladimír
Zvolen
SVK 1:26:29 0:08:20
10.
MIKLOŠOVIČ Daniel
Šúrovce
SVK 1:28:04 0:09:55
11.
IVAN Milan
BK Sliač
SVK 1:28:17 0:10:08
12.
HANINEC Miroslav
BŠK B.Bystrica
SVK 1:28:48 0:10:39
13.
KYSELICA Pavol
Bánovce nad Bebravou
SVK 1:29:47 0:11:38
14.
NAGY Viliam
BK Pyxida Čierne Kľačany
SVK 1:29:50 0:11:41
15.
MÁCSAI Ladislav
IRONMAN TEAM Levice
SVK 1:29:51 0:11:42
16.
HORNIAK Gregor
SK aquasport levice
SVK 1:31:24 0:13:15
17.
MICHÁLEK Martin
LEVICE
SVK 1:31:28 0:13:19
18.
BEČÁK Pavel
BŠK B.Bystrica
SVK 1:31:39 0:13:30
19.
ONDRIÁŠ Mário
Tribošport Zlaté Moravce
SVK 1:31:50 0:13:41
20.
POBUDA Ján
Veľké Vozokany
SVK 1:31:58 0:13:49
21.
BERKY Róbert
PRIEVIDZA
SVK 1:32:51 0:14:42
22.
PORTAŠÍK Peter
AŠK Grafobal Skalica
SVK 1:33:21 0:15:12
23.
NEMČEK Stanislav
Senica
SVK 1:33:23 0:15:14
24.
MORAVČÍK Ján
AK Tlmače
SVK 1:34:44 0:16:35
25.
ČEJTEI Roman
Kalná Nad Hronom
SVK 1:35:14 0:17:05
26.
VALKOVIČ Michal
LEVICE
SVK 1:35:26 0:17:17
27.
KRISTÁLY Martin
Banská Bystrica
SVK 1:35:30 0:17:21
28.
BAKSA Ľubomír
Levica
SVK 1:36:20 0:18:11
29.
BÁTOVSKÝ Miroslav
AK Tlmače
SVK 1:37:22 0:19:13
30.
PAVUK Marian
Spider team Levice
SVK 1:37:46 0:19:37
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FARKAŠOVÁ Erika
AŠK Grafobal Skalica
SVK 1:33:05 0:00:00
2.
KOVÁČOVÁ Monika
LEVICE
SVK 1:34:05 0:01:00
3.
BÁTOVSKÁ Katarína
AK Tlmače
SVK 1:39:29 0:06:24
4.
GARAYOVÁ ľubomíra
TBL Topoľčany
SVK 1:45:35 0:12:30
5.
MORAVČÍKOVÁ Miroslava
AK Tlmače
SVK 1:47:01 0:13:56
6.
BUDINSKÁ Eva
Poluvsie
SVK 1:47:53 0:14:48
7.
ŠVARCOVÁ šarlota
BA
SVK 1:48:20 0:15:15
8.
HRIVNÁKOVÁ Viera
Bratislava
SVK 1:49:07 0:16:02
9.
GREXOVÁ Diana
BŠK B.Bystrica
SVK 1:49:31 0:16:26
10.
MRÁZOVÁ Jurina
B. Bystrica
SVK 1:51:30 0:18:25
11.
KAMENSKÁ Iveta
AK Tlmače
SVK 1:52:59 0:19:54
12.
SEIDLOVÁ Eva
AK Tlmače
SVK 1:53:10 0:20:05
13.
VUONGOVÁ Henrieta
Žarnovica
SVK 1:53:46 0:20:41
14.
KYSELICOVÁ Nadežda
Bánovce nad Bebravou
SVK 2:00:22 0:27:17
15.
IMRIŠKOVÁ Dana
Rybník
SVK 2:01:45 0:28:40
16.
JAŠKOVÁ Lenka
ŽIAR NAD HRNOM
SVK 2:02:08 0:29:03
17.
ČUGA Eva
Slobodné Kráľovstvo Veľkolúcke
SVK 2:02:44 0:29:39
18.
VUONGOVÁ Darina
Žarnovica
SVK 2:04:22 0:31:17
19.
MURCINOVÁ Anikó
Želeizovce
SVK 2:13:49 0:40:44
20.
VÉGHOVÁ Emília
Želeizovce
SVK 2:13:50 0:40:45
21.
NICHTOVÁ Zita
Starý Tekov
SVK 2:19:17 0:46:12
22.
KRAJČIOVÁ Janka
ŽIAR NAD HRNOM
SVK 2:22:03 0:48:58
23.
CSUKOVÁ Petra
CK Spartak Tlmače
SVK 2:24:06 0:51:01
24.
MACEJÁKOVÁ Soňa
priatelia Behu lezerneho
SVK 2:51:18 1:18:13

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených154
Přihlášeno - Muži108
Přihlášeno - Ženy46
Odstartovalo154
V cíli154