Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Triatlonový festival Dvory nad Žitavou

Triatlon
DATUM :17.6.2017 MÍSTO :Dvory nad Žitavou

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RUZSÁS Dávid
575 Equilor Team Újbuda
HUN 0:59:05.7 0:00:00.0
2.
KIRÁLY András
Budaörsi Triatlon Klub
HUN 0:59:43.3 0:00:37.6
3.
FAZEKAŠ Tadeáš
ŠK Atóm Levice
SVK 0:59:58.7 0:00:53.0
4.
ORLICKÝ Andrej
Triatlon Team Trnava
SVK 1:00:12.3 0:01:06.6
5.
SMETANA Marek
3NT Bratislava
SVK 1:00:23.7 0:01:18.0
6.
BRUNOVSKÝ Simon
Triax Bratislava
SVK 1:00:44.0 0:01:38.3
7.
ŽÁČIK Šimon
SMTA Nitra
SVK 1:00:55.5 0:01:49.8
8.
KOZLOVSKÝ Matúš
Triax Bratislava
SVK 1:01:00.5 0:01:54.8
9.
SIMONIDES Samuel
Aquapark Triatlon Turčianske Teplice
SVK 1:02:04.3 0:02:58.6
10.
FOTUL Gregor
Triatlonový klub Košice
SVK 1:03:20.1 0:04:14.4
11.
OZORÁK Miroslav
Tk Nové Zámky
SVK 1:03:32.6 0:04:26.9
12.
ŽÁČIK Peter
SMTA Nitra
SVK 1:03:57.3 0:04:51.6
13.
ŽÁČIK Pavol
SMTA Nitra
SVK 1:04:36.9 0:05:31.2
14.
BARTO Aurel
TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 1:04:49.2 0:05:43.5
15.
HAMRÁK Richard
Triatlonový klub Košice
SVK 1:05:30.3 0:06:24.6
16.
ANTONAK Juraj
- nezistený -
SVK 1:05:57.9 0:06:52.2
17.
NÉMETH Norbert
- nezistený -
SVK 1:07:12.4 0:08:06.7
18.
POLÁK Juraj
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 1:07:29.6 0:08:23.9
19.
DOBIAS Ján
- nezistený -
SVK 1:07:40.9 0:08:35.2
20.
RIŠKA Dalibor
Triatlon Team Trnava
SVK 1:07:45.9 0:08:40.2
21.
JÁNOŠ Slavomír
ŠK Atóm Levice
SVK 1:08:08.8 0:09:03.1
22.
MIČEK Marek
Triax Bratislava
SVK 1:08:39.8 0:09:34.1
23.
BOJNANSKÝ Dávid
- nezistený -
SVK 1:08:45.8 0:09:40.1
24.
NEMČOK Tomáš
Klub moderného trojboja Banská Štiavnica
SVK 1:09:09.7 0:10:04.0
25.
BOOR Viliam
TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 1:09:14.2 0:10:08.5
26.
MALČEK Marek
TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 1:10:17.8 0:11:12.1
27.
SPIŠÁK Matúš
Triatlonový klub Košice
SVK 1:11:02.5 0:11:56.8
28.
CÍCER Andrej
ŠK Atóm Levice
SVK 1:11:42.4 0:12:36.7
29.
GAJDOŠ Peter
ŠK Atóm Levice
SVK 1:11:54.0 0:12:48.3
30.
DUBA Gabriel
ŠK Atóm Levice
SVK 1:12:18.5 0:13:12.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SEBOK Klaudia
Dr Bátorfi KTK Esztergom
HUN 1:05:42.4 0:00:00.0
2.
DRAHOVSKÁ Lýdia
ŠBR Piešťany
SVK 1:07:19.3 0:01:36.9
3.
JENČUŠOVÁ Nora
ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves
SVK 1:09:19.4 0:03:37.0
4.
BIČANOVÁ Margaréta
KPŠ Nereus Žilina
SVK 1:09:30.6 0:03:48.2
5.
HANGYA Adrienn
Anonym Se
HUN 1:10:36.5 0:04:54.1
6.
GAJDOŠOVÁ Ivana
Triatlonový klub Košice
SVK 1:12:05.0 0:06:22.6
7.
TITKOVÁ Viktória
ŠK Atóm Levice
SVK 1:17:23.6 0:11:41.2
8.
KAŠUBOVÁ Aneta
KPŠ Nereus Žilina
SVK 1:18:01.9 0:12:19.5
9.
BULÍKOVÁ Lucia
motigo
SVK 1:18:04.0 0:12:21.6
10.
MINÁRIKOVÁ Alexandra
KPŠ Nereus Žilina
SVK 1:18:28.1 0:12:45.7
11.
MUDRÁKOVÁ Hana
ŠK Atóm Levice
SVK 1:19:49.3 0:14:06.9
12.
DRAHOŠOVÁ Alena
Športový triatlonový klub Pezinok
SVK 1:19:53.5 0:14:11.1
13.
DVORSKÁ Ivana
ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves
SVK 1:24:49.5 0:19:07.1
14.
MIKLÓŠOVÁ Jana
ŠK Atóm Levice
SVK 1:25:20.2 0:19:37.8
15.
JÁNOŠOVÁ Miroslava
ŠK Atóm Levice
SVK 1:26:37.3 0:20:54.9
16.
ŠTANCEĽOVÁ Lenka
MAC RAČA
SVK 1:27:44.7 0:22:02.3
17.
KOLENOVÁ Blanka
Aquapark Triatlon Turčianske Teplice
SVK 1:35:06.3 0:29:23.9
18.
KUCHŤÁKOVÁ Viera Vendelína
ŠK Atóm Levice
SVK 1:35:15.4 0:29:33.0
19.
SZABÓOVÁ Dana
Komárno
SVK 1:46:12.7 0:40:30.3

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených173
Přihlášeno - Muži118
Přihlášeno - Ženy55
Odstartovalo173
V cíli173