Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

RUGGED RACE STREET

Přespolní běh
DATUM :25.6.2017 MÍSTO :Myjava

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DOBOŠ Andrej
SERED
SVK 0:11:05.4 0:00:00.0
2.
DOMINIK Ondrej
Svätý Jur
SVK 0:11:15.2 0:00:09.8
3.
ZELENKA Milan
Záhoraci z Moravy
SVK 0:11:42.3 0:00:36.9
4.
TIMKO Ivan
MALACKY
SVK 0:12:21.8 0:01:16.4
5.
DOMINIK Filip
Poprad
SVK 0:12:35.1 0:01:29.6
6.
CHRAPPA Richard
Elite Team OCRA Slovakia
SVK 0:12:42.6 0:01:37.2
7.
JASTRÁB Martin
Brezová pod Bradlom
SVK 0:13:10.9 0:02:05.4
8.
TIMKO Ivan
MALACKY
SVK 0:13:12.1 0:02:06.7
9.
ILDŽA Matúš
Mokroluh 87
SVK 0:13:18.6 0:02:13.2
10.
DANIELOVITS Juraj
Bratislava
SVK 0:13:23.2 0:02:17.8
11.
BAJJANI Filip
Stará Turá
SVK 0:13:37.1 0:02:31.6
12.
GALO Michal
PIEŠŤANY
SVK 0:13:53.1 0:02:47.7
13.
SOUČEK Tomáš
Rabbits Znojmo
CZE 0:14:07.0 0:03:01.6
14.
WOLF Michal
SVK 0:14:08.7 0:03:03.3
15.
MRAVEC Lukáš
Badín
SVK 0:14:19.7 0:03:14.3
16.
ŠIRÁŇ Martin
Žarnovica
SVK 0:14:26.3 0:03:20.9
17.
VYBÍRAL Michal
Ratíškovice
CZE 0:14:28.0 0:03:22.6
18.
ZUPKA Stanislav
OCR Nitra
SVK 0:14:56.5 0:03:51.1
19.
ŠUPA Michal
SRTG-Topoľčany
SVK 0:15:25.1 0:04:19.6
20.
PAVLOVEC Marek
Lipuvka 373
CZE 0:15:38.0 0:04:32.6
21.
HERNÍK Ondra
Záhoraci z Moravy
CZE 0:15:50.3 0:04:44.9
22.
BACHÁR Milan
Priepasné
SVK 0:16:00.3 0:04:54.9
23.
NIKODEM Cyril
Myjava
SVK 0:16:01.9 0:04:56.5
24.
MICHNA Jozef
ROYAL SPARTAN TEAM MAXXX696
SVK 0:16:06.5 0:05:01.0
25.
BIEGUN Patrik
Záhoraci z Moravy
CZE 0:16:16.1 0:05:10.7
26.
MRAVEC Jozef
Badín
SVK 0:16:16.3 0:05:10.9
27.
GÁLIK Patrik
Myjava
SVK 0:16:31.2 0:05:25.7
28.
SADLOŇ Peter
Brezová pod Bradlom
SVK 0:16:54.4 0:05:49.0
29.
DROTTNER Peter
Soporna
SVK 0:17:05.3 0:05:59.9
30.
RONEC Andrej
Team jak oči
SVK 0:17:19.4 0:06:14.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PLACKOVA Blanka
EXtreme Obstacle runners
SVK 0:12:59.0 0:00:00.0
2.
BERČÍKOVÁ Nikola
TJ Slávia, Zvolen
SVK 0:13:57.3 0:00:58.3
3.
MRÁKAVOVÁ Bronislava
Elite Team OCRA Slovakia
SVK 0:18:09.1 0:05:10.1
4.
MICHNOVÁ Monika
ROYAL SPARTAN TEAM MAXXX696
SVK 0:19:18.3 0:06:19.3
5.
RUDINSKA Monika
Vitalis
SVK 0:21:02.6 0:08:03.6
6.
BAUMANN Helga
BRNO
CZE 0:22:51.8 0:09:52.7
7.
PORUBCANOVA Darina
FIRE BREATHING RUBBED DUCKIES
SVK 0:22:54.5 0:09:55.4
8.
KLIMKOVÁ Simona
Bratislava
SVK 0:23:47.4 0:10:48.3
9.
ZAVODNA Zuzana
Brezova
SVK 0:25:28.0 0:12:28.9
10.
ČERVEŇOVÁ Ema
Adidas runners Bratislava
SVK 0:27:03.0 0:14:03.9
11.
KOCHANOVÁ Nina
OCR Nitra
SVK 0:27:03.1 0:14:04.1
12.
RUSINOVÁ Mária
FIRE BREATHING RUBBER DUCKIES
SVK 0:27:32.2 0:14:33.1
13.
TURCSÁNYIOVÁ Denisa
JUSTICE LEAGUE
SVK 0:28:14.9 0:15:15.8
14.
MORÁVKOVÁ Simona
Senica
SVK 0:28:44.6 0:15:45.5
15.
BONCOVÁ Dominika
Vysoká nad Kysucou
SVK 0:28:51.8 0:15:52.7
16.
CUTKOVA Lenka
Lady Team
SVK 0:29:45.1 0:16:46.1
17.
SRAMKOVA Silvia
FIRE BREATHING RUBBER DUCKIES
SVK 0:29:49.5 0:16:50.4
18.
LETKOVSKA Livia
Lady Team
SVK 0:30:08.2 0:17:09.2
19.
MADERKOVA Alexandra
Sereď
SVK 0:30:49.3 0:17:50.2
20.
KRÁSNA Lucia
OCR Nitra
SVK 0:31:28.8 0:18:29.7
21.
PELIKANOVA Jana
Team jak oci
SVK 0:31:49.6 0:18:50.5
22.
BUBERNÍKOVÁ Virgínia
Drill Team
SVK 0:32:25.4 0:19:26.3
23.
ČAPOŠOVÁ Simona
JUSTICE LEAGUE
SVK 0:33:41.9 0:20:42.8
24.
NANIŠTOVÁ Peťa
TRNAVA
SVK 0:34:22.1 0:21:23.0
25.
ZASIUROVA Jana
Lady Team
SVK 0:36:26.0 0:23:26.9
26.
HUSTYOVÁ Eva
FIRE BREATHING RUBBER DUCKIES
SVK 0:36:46.6 0:23:47.6
27.
DANIELOVA Katarina
Lady Team
SVK 0:37:08.1 0:24:09.0
28.
SCHMAUSOVÁ Anna
MARAS team
SVK 0:38:04.0 0:25:04.9
29.
ZEMANOVIČOVÁ Erika
PARTIZÁNSKE
SVK 0:38:25.3 0:25:26.2
30.
BALVANOVA Vladimira
Suchari
SVK 0:39:44.4 0:26:45.4

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených142
Přihlášeno - Muži102
Přihlášeno - Ženy40
Odstartovalo124
V cíli118