Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Oravaman 2017

Triatlon
DATUM :15.7.2017 MÍSTO :Zuberec

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZAMORA Marcel
DURANCE TRATHLON
ESP 5:23:44.9 0:00:00.0
2.
HOLUB Václav
Velosport Valenta Scott Team
CZE 5:39:48.7 0:16:03.8
3.
KRAVIANSKY Daniel
pro-body triatlon team Košice
SVK 5:41:20.4 0:17:35.5
4.
MATERA Tomáš
KILPI Triatlon Team Opava
CZE 5:45:05.2 0:21:20.3
5.
MÉSZÁROS Jakub
ŠK Atóm Levice
SVK 5:54:08.8 0:30:23.9
6.
KRISTL Filip
new-wave multisport
SVK 6:02:04.1 0:38:19.2
7.
KRIVOSUDSKY Peter
3NT Bratislava
SVK 6:14:43.7 0:50:58.8
8.
ŠUBRT Michal
BTfly
CZE 6:18:40.3 0:54:55.4
9.
MAZURKIEWICZ Marek
YMCA Kraków
POL 6:20:36.1 0:56:51.2
10.
MÁDY Tomáš
O5 BK Furča
SVK 6:21:20.9 0:57:36.0
11.
KASMAN Peter
treea
SVK 6:23:53.9 1:00:09.0
12.
KVIETOK Pato
Geosport Team
SVK 6:45:01.9 1:21:17.0
13.
BILSKÝ Branislav
Triatlon Team Trnava
SVK 6:45:20.1 1:21:35.2
14.
PÁLENÍK Andrej
SVK 6:45:41.7 1:21:56.8
15.
JOVEVSKI Boris
Bike Racing Club
SVK 6:45:46.4 1:22:01.5
16.
URMANIČ Michal
Športový triatlonový klub Pezinok
SVK 6:46:24.9 1:22:40.0
17.
NAVAŘÍK Martin
Julboway
CZE 6:46:42.2 1:22:57.3
18.
DURAČINSKÝ Peter
SVK 6:47:08.6 1:23:23.7
19.
UHRECKÝ Pavel
sportdiag team senec
SVK 6:47:30.8 1:23:45.9
20.
MELEG Martin
Hasiči Bratislava
SVK 6:47:31.5 1:23:46.6
21.
MACH František
321start
CZE 6:47:45.9 1:24:01.0
22.
LIŠTINSKÝ Ľuboš
Protein.sk team
SVK 6:47:59.4 1:24:14.5
23.
ŠIMÚN Peter
SVK 6:48:07.6 1:24:22.7
24.
KOVALANČÍK Martin
TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 6:48:10.0 1:24:25.1
25.
RÁCHELA Michal
SVK 6:48:37.0 1:24:52.1
26.
KWIECIEŃ Arkadiusz
TERENOWO.PL
POL 6:48:40.6 1:24:55.7
27.
ORAVEC Radovan
SVK 6:48:51.1 1:25:06.2
28.
BUC Martin
TT Vavrečka
SVK 6:49:09.3 1:25:24.4
29.
CONWAY David
J2P
SVK 6:49:47.9 1:26:03.0
30.
BARTÍK Michal
MST Jihlava
CZE 6:50:05.3 1:26:20.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DUDÁŠOVÁ Zuzana
Piso Sport
SVK 6:46:06.6 0:00:00.0
2.
VESELÁ Petra
MST Jihlava
CZE 6:53:15.8 0:07:09.2
3.
PÁLENÍKOVÁ Zuzana
MPK Dolný Kubín
SVK 7:04:57.3 0:18:50.7
4.
TEŠOVIČOVÁ Diana
ProCycling
SVK 7:08:09.7 0:22:03.1
5.
VADKERTI Zuzana
TK TRIATLON Dvory nad Žitavou
SVK 7:27:58.4 0:41:51.8
6.
SEYBANOVA Elena
David Warden Coaching
RUS 7:31:56.9 0:45:50.3
7.
SKUPIEŇOVÁ Kristýna
rocktechnik tt
CZE 7:48:58.0 1:02:51.4
8.
MACHOVÁ Jana
321start
CZE 8:06:05.1 1:19:58.5
9.
DOBISOVA Andrea
3D triathlon team
SVK 8:06:24.3 1:20:17.7
10.
AZARIOVA Katarina
TTK KE
SVK 8:09:34.2 1:23:27.6
11.
FLÍČKOVÁ Alice
BH triatlon České Budějovice
CZE 8:29:08.5 1:43:01.9
12.
WALTEROVÁ Andrea
3NT
SVK 8:30:08.7 1:44:02.1

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených455
Přihlášeno - Muži396
Přihlášeno - Ženy59
Odstartovalo440
V cíli417