Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Štiavnický kros triatlon

Triatlon
DATUM :29.7.2017 MÍSTO :Banský Studenec

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LUŽNÝ Filip
KILPI Triatlon Team
CZE 1:56:23.2 0:00:00.0
2.
ŠIMKO Pavol
Prestigio Realiz Team
SVK 2:00:12.1 0:03:48.9
3.
ZMRHALA Ján
MK Rajec
SVK 2:02:17.9 0:05:54.7
4.
ŠEBO Filip
SVK 2:03:37.5 0:07:14.3
5.
KRIVOSUDSKY Peter
3NT Triatlon Team Bratislava
SVK 2:04:52.7 0:08:29.5
6.
SIVAK Pavol
Triatlon Team Nereus Zilina
SVK 2:07:00.3 0:10:37.1
7.
UHRECKÝ Pavel
SportDiag
SVK 2:07:02.1 0:10:38.9
8.
PUKAJ Tomáš
Triatlon Team Dolný Kubín
SVK 2:07:02.9 0:10:39.7
9.
TOMŠA Juraj
KPŠ Nereus Žilina
SVK 2:07:25.8 0:11:02.6
10.
KOVALÍK Miroslav
Martin
SVK 2:08:30.7 0:12:07.5
11.
JUROŠ Ľubomír
SVK 2:10:24.7 0:14:01.5
12.
PÁLENÍK Andrej
MPK Dolný Kubín
SVK 2:12:07.7 0:15:44.5
13.
PODSTUPKA Lubos
SVK 2:12:48.6 0:16:25.4
14.
MÉSZÁROS Jakub
ŠK Atóm Levice
SVK 2:13:14.9 0:16:51.7
15.
ŠTEVÁNKA Peter
ŠK Oravaman
SVK 2:13:44.1 0:17:20.9
16.
VOLENSKÝ Martin
SVK 2:14:30.9 0:18:07.7
17.
RUSNÁK Lukáš
PIEŠŤANY
SVK 2:14:33.1 0:18:09.9
18.
HARAGA Andrej
Banská Bystrica
SVK 2:15:03.3 0:18:40.1
19.
REMIŠ Patrik
TaT Zilina
SVK 2:15:14.0 0:18:50.8
20.
HOCKICKO Tomas
Košice
SVK 2:15:18.5 0:18:55.3
21.
HRUBALA Martin
Ccc Bbb, 2-3f
SVK 2:15:40.8 0:19:17.6
22.
OTEPKA Igor
SVK 2:15:44.3 0:19:21.1
23.
MATYS Viktor
PEZINOK
SVK 2:15:51.5 0:19:28.3
24.
MIKO Marcel
TRImiko
SVK 2:17:26.2 0:21:03.0
25.
STRAŠKA Tomáš
Triatlon Team Trnava
SVK 2:18:40.4 0:22:17.2
26.
SANTAVY Jozef
3NT Triatlon Team Bratislava
SVK 2:19:01.7 0:22:38.5
27.
MÔC Maroš
R.T.T. KLUB
SVK 2:19:23.0 0:22:59.8
28.
FERENCZ Erik
Minimon running team
SVK 2:19:44.0 0:23:20.8
29.
KURAT Tomas
HO Slávia Žilina
SVK 2:19:59.2 0:23:36.0
30.
PEKNÝ Lukáš
Maraton klub Rajec
SVK 2:20:03.9 0:23:40.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BRYCHTOVÁ Anna
KILPI Triatlon Team
CZE 2:08:45.5 0:00:00.0
2.
NEČ - LAPINOVÁ Kristína
TRIAN ŠK UMB B. Bystrica
SVK 2:09:48.1 0:01:02.6
3.
KALINOVÁ Ľubomíra
Trian ŠK UMB
SVK 2:14:38.4 0:05:52.9
4.
DUDÁŠOVÁ Zuzana
MPK DK/ Skialpinista.sk
SVK 2:19:10.1 0:10:24.6
5.
MOLNÁROVÁ Danka
Bratislava
SVK 2:28:19.8 0:19:34.3
6.
SIVOKOVA Katarina
3NT Triatlon Team Bratislava
SVK 2:29:43.8 0:20:58.3
7.
PALENIKOVA Zuzana
MPK Dolný Kubín
SVK 2:31:26.8 0:22:41.3
8.
VOJTÁŠOVÁ Zuzana
Nihgt 3 Pers
SVK 2:38:11.3 0:29:25.8
9.
ĎURKÁČOVÁ Slávka
Synthon sport society
SVK 2:43:12.8 0:34:27.3
10.
ŠKANDEROVÁ Jana
3NT Triatlon Team Bratislava
SVK 2:47:30.7 0:38:45.2
11.
HAVRANOVÁ Anna
Nitra
SVK 2:48:26.4 0:39:40.9
12.
PEŠKOVÁ Lucia
Bratislava
SVK 2:55:07.4 0:46:21.9
13.
FERENČÍKOVÁ Petra
Kb Breza
SVK 3:08:29.2 0:59:43.7
14.
JÁNOŠOVÁ Mirka
ŠK Atóm Levice
SVK 3:26:18.1 1:17:32.6

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených242
Přihlášeno - Muži211
Přihlášeno - Ženy31
Odstartovalo204
V cíli197