Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Rajecký maratón + inline

Běh
DATUM :12.8.2017 MÍSTO :Rajec

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SAHAJDA Tibor
TJ Obalservis Košice
SVK 2:23:51 0:00:00
2.
ORÁLEK Daniel
behejbrno.com
CZE 2:42:26 0:18:35
3.
PUŠKÁR Michal
AK AŠK Slávia Trnava
SVK 2:44:36 0:20:45
4.
POPOVIČ Miloš
BK Steel Košice
SVK 2:47:42 0:23:51
5.
KALINA Rastislav
Maraton klub Rajec
SVK 2:47:54 0:24:03
6.
MICHALEC Tomáš
AŠK Fenix Bratislava
SVK 2:51:11 0:27:20
7.
FOUSEK Jan
Mk Seitl Ostrava
CZE 2:54:08 0:30:17
8.
CHMATIL Ľuboš
Nová Dubnica
SVK 2:54:20 0:30:29
9.
HOLEŠA Patrik
Maratón klub Rajec
SVK 2:54:34 0:30:43
10.
ŠVARC Roman
Podbanské
SVK 2:55:10 0:31:19
11.
KOLEDA Zdenko
SKP Zilina
SVK 2:55:25 0:31:34
12.
DVORSKÝ Peter
ULTRAMOTIVATION
SVK 2:56:28 0:32:37
13.
ŠINDELEK Dan
Mk Seitl Ostrava
CZE 2:57:10 0:33:19
14.
JURČÍK Ján
KKM Čadca
SVK 2:57:13 0:33:22
15.
KAŠJAK Michal
Fineco running team/Vrútky
SVK 3:04:09 0:40:18
16.
ŽELEZOV Konstantin
42195.kiev.ua
UKR 3:04:36 0:40:45
17.
KUČÍREK Petr
Třinec
CZE 3:04:36 0:40:45
18.
KUBRICKÝ Jaroslav
Stará Turá
SVK 3:04:43 0:40:52
19.
KRČ Tomáš
ADA Budmerice
SVK 3:04:51 0:41:00
20.
LETKO Miroslav
Trenč. Stankovce
SVK 3:06:30 0:42:39
21.
GIERTLI Tomáš
Slávia STU BA Čierny Balog - Dobroč
SVK 3:07:00 0:43:09
22.
KRATKY Tomas
Liga 100 Olomouc
CZE 3:07:54 0:44:03
23.
ŠRANC Michal
Body Beat Workout
SVK 3:07:55 0:44:04
24.
BOOR Pavol
Stará Turá
SVK 3:08:00 0:44:09
25.
HANZLÍK Ondrej
AK Baník Prievidza
SVK 3:08:02 0:44:11
26.
PENCIAK Emil
Partizán Vrícko
SVK 3:08:21 0:44:30
27.
SNEL Peter
Deinze
BEL 3:09:53 0:46:02
28.
HRÚZ Jozef
venga !
SVK 3:11:30 0:47:39
29.
HORNÍK Patrik
Veľká Lomnica-Poriadie
SVK 3:13:33 0:49:42
30.
JASEK Tadeusz
PZWLA POLSKA
POL 3:13:39 0:49:48
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SEBESTIAN Sylvia
BKJG Zilina
SVK 3:10:51 0:00:00
2.
KRIŠTANOVÁ Mahuliena
Code2B Košice
SVK 3:22:34 0:11:43
3.
SHATUNOVA Liubov
URAL 100
RUS 3:30:29 0:19:38
4.
ALEXANDERČÍKOVÁ Zuzana
BK Spartak Medzev
SVK 3:33:08 0:22:17
5.
PRÍVAROVÁ Radka
Čadca
SVK 3:38:07 0:27:16
6.
SEMANOVÁ Zlatka
O5-BK Furca KOSICE
SVK 3:54:33 0:43:42
7.
ÚRADNÍKOVÁ Alžbeta
Maratón klub Rajec
SVK 3:55:11 0:44:20
8.
TISZOVÁ Alžbeta
TMS International Košice s.r.o.
SVK 3:55:57 0:45:06
9.
SVOBODOVÁ Veronika
AC Rumburk
CZE 3:57:23 0:46:32
10.
GAĽOVÁ Tamara
Aj MY sme BEH :-)
SVK 4:03:47 0:52:56
11.
SEIDLOVÁ Eva
AK Tlmače
SVK 4:06:59 0:56:08
12.
SELNÍKOVÁ Jana
Extreme Sport Club Selník
SVK 4:08:39 0:57:48
13.
JAŠKOVÁ Iveta
Bratislava
SVK 4:11:06 1:00:15
14.
KAMENSKÁ Barbora
BS Tatran Turany
SVK 4:22:32 1:11:41
15.
MICHÁLKOVÁ Eva
Třinec
CZE 4:23:42 1:12:51
16.
PUŠKÁROVÁ Katarína
odorín
SVK 4:29:05 1:18:14
17.
KYSELICOVA Stanislava
TV SEVERKA
SVK 4:36:06 1:25:15
18.
KELEMENOVÁ Katarína
Veľký Šariš
SVK 4:37:06 1:26:15
19.
KISSOVÁ Eva
Konštrukta Košice
SVK 4:37:40 1:26:49
20.
DONOVALOVÁ Eva
MARATHONBB TEAM
SVK 4:57:52 1:47:01
21.
FUJERÍKOVÁ Judit
čiga-biga team marathon
SVK 5:03:03 1:52:12

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených1033
Přihlášeno - Muži840
Přihlášeno - Ženy193
Odstartovalo922
V cíli915