Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Triatlon Bátovce

Triatlon
DATUM :26.8.2017 MÍSTO :Bátovce

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DŽALAJ Karol
VŠC Dukla Banská Bystrica
SVK 4:20:59.0 0:00:00.0
2.
ŠIMKO Pavol
Prestigio Realiz Team Bratislava
SVK 4:25:11.3 0:04:12.3
3.
MÉSZÁROS Jakub
ŠK Atóm Levice
SVK 4:49:06.8 0:28:07.8
4.
ŠTILLA Peter
Trian ŠK UMB
SVK 4:55:44.2 0:34:45.2
5.
ORLICKÝ Andrej
Triatlon Team Trnava
SVK 4:58:40.4 0:37:41.4
6.
JANIGA Peter
Bratislava
SVK 5:07:25.2 0:46:26.2
7.
HORNIAK Gregor
ŠK Aquasport Levice
SVK 5:07:57.9 0:46:58.9
8.
NÉČ Ladislav
TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 5:12:03.7 0:51:04.7
9.
DUBA Gabriel
ŠK Atóm Levice
SVK 5:18:53.6 0:57:54.6
10.
RÁCHELA Michal
Bratislava
SVK 5:22:47.1 1:01:48.1
11.
HAVLIK Robert
ŠK Atóm Levice
SVK 5:25:00.1 1:04:01.1
12.
CIBIRA Frantisek
IRONMAN TEAM Levice
SVK 5:26:16.8 1:05:17.8
13.
BOJNANSKÝ Dávid
- nezistený -
SVK 5:30:28.7 1:09:29.7
14.
DEMČÁK Martin
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 5:32:31.4 1:11:32.4
15.
KEREKEŠ Viliam
3klub Šamorín
SVK 5:39:21.6 1:18:22.6
16.
ŠKVAŘIL Jiří
- nezistený -
SVK 5:41:04.9 1:20:05.9
17.
RUSNÁK František
KPŠ Nereus Žilina
SVK 5:45:56.8 1:24:57.8
18.
RADOS Esolt
ŠK Atóm Levice
SVK 5:47:30.4 1:26:31.4
19.
POMPURA Tomáš
Športová hala Lamač
SVK 5:49:55.4 1:28:56.4
20.
ECKERT Vladimír
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 5:54:12.5 1:33:13.5
21.
ŠTEFANIČKA Juraj
Triatlon Team Trnava
SVK 5:55:13.4 1:34:14.4
22.
LIPTÁK Roman
Tk Nové Zámky
SVK 6:02:19.3 1:41:20.3
23.
ŠINSKÝ Peter
- nezistený -
SVK 6:04:58.5 1:43:59.5
24.
BULEJ Peter
KPŠ Nereus Žilina
SVK 6:07:29.5 1:46:30.5
25.
ŤAŽKÝ Miloš
Chlpaté Gazely
SVK 6:09:47.7 1:48:48.7
26.
LÍŠKA Lukáš
Zvolen
SVK 6:13:11.5 1:52:12.5
27.
STRAŇOVSKÝ Miroslav
ŠK Atóm Levice
SVK 6:16:13.4 1:55:14.4
28.
LEPES Tibor
Tomášov
SVK 6:19:33.0 1:58:34.0
29.
BEZÁK Jozef
Elun
SVK 6:20:27.8 1:59:28.8
30.
URBAN Peter
Moravany nad Váhom
SVK 6:23:46.5 2:02:47.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ČORBOVÁ Nikola
sportdiag team senec
SVK 4:55:21.4 0:00:00.0
2.
NÉČ-LAPINOVÁ Kristína
ŠK Trian UMB
SVK 5:05:25.9 0:10:04.5
3.
KURIAČKOVÁ Ivana
ŠK Atóm Levice
SVK 5:33:58.7 0:38:37.3
4.
WALTEROVÁ Andrea
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 6:52:18.7 1:56:57.3

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených93
Přihlášeno - Muži79
Přihlášeno - Ženy14
Odstartovalo77
V cíli63