Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Triatlon Domaša

Triatlon
DATUM :27.8.2017 MÍSTO :Domaša

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DODOK Oliver
Prestigio Realiz Team
SVK 0:57:47.7 0:00:00.0
2.
HETTYCH Daniel
Prestigio Realiz Team Bratislava
SVK 0:58:27.7 0:00:40.0
3.
KRAVIANSKY Daniel
pro-body triathlon team Košice
SVK 0:59:47.0 0:01:59.3
4.
HAMRÁK Richard
Triatlonový klub Košice
SVK 1:00:28.5 0:02:40.8
5.
FOTUL Gregor
Triatlonový klub Košice
SVK 1:01:05.8 0:03:18.1
6.
MALČEK Marek
ŠK TRIAN UMB Banská Bystrica
SVK 1:02:29.8 0:04:42.1
7.
MATANIN Marcel
BMSC- Slovenska Kajna
SVK 1:03:08.7 0:05:21.0
8.
KRŠEK Matúš
Triax Bratislava
SVK 1:04:05.6 0:06:17.9
9.
LUKÁČ Peter
SVK 1:04:35.8 0:06:48.1
10.
BAK Roman
Generali team SVK
SVK 1:04:42.9 0:06:55.2
11.
KOMJATY Stefan
SVK 1:04:54.9 0:07:07.2
12.
ROJTÁŠ Peter
Tkk
SVK 1:05:30.3 0:07:42.6
13.
KOVAĽ Alexander
MTC Vyšná Šebastová
SVK 1:05:43.2 0:07:55.5
14.
GAJDOŠ Rastislav
Prestigio Realiz Team
SVK 1:05:43.3 0:07:55.6
15.
BALOG Albert
Triatlonový klub Košice
SVK 1:06:14.7 0:08:27.0
16.
DŽUGAN Stanislav
CNS Academy
SVK 1:07:31.3 0:09:43.6
17.
BARAN Tomáš
Prestigio Realiz Team Bratislava
SVK 1:07:37.8 0:09:50.1
18.
JURAČKO Peter
Pro Body Triatlon Team Košice
SVK 1:08:10.3 0:10:22.6
19.
DODOK Patrik
Prestigio Realiz Team
SVK 1:08:15.2 0:10:27.5
20.
KRÁLIK Juraj
# Worldrun
SVK 1:08:48.4 0:11:00.7
21.
KONEČNÝ Daniel
Prestigio Realiz Team Bratislava
SVK 1:09:00.9 0:11:13.2
22.
ZUŠČÁK František
CNS Academy
SVK 1:09:10.7 0:11:23.0
23.
KNAP Lukas
Prestigio Realiz Team Bratislava
SVK 1:09:40.1 0:11:52.4
24.
GIŇOVSKÝ Ján
SVK 1:10:00.6 0:12:12.9
25.
ŠTAFFA Ivar
SVK 1:10:01.0 0:12:13.3
26.
SPIŠÁK Matúš
Triatlonový klub Košice
SVK 1:10:01.7 0:12:14.0
27.
KOVÁČIK Miroslav
SVK 1:10:50.9 0:13:03.2
28.
WEISER Lukáš
CNS Academy
SVK 1:10:55.9 0:13:08.2
29.
BLAŠKO Michal
Prestigio Realiz Team
SVK 1:11:10.9 0:13:23.2
30.
PIVOVARNÍK Karol
Prešov
SVK 1:11:39.7 0:13:52.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
IGNACAKOVA Dana
Prestigio Realiz Team
SVK 1:02:56.4 0:00:00.0
2.
LINKESCHOVÁ Lucia
Triatlonový klub Košice
SVK 1:07:11.2 0:04:14.8
3.
GAJDOŠOVÁ Ivana
Triatlonový klub Košice
SVK 1:10:23.9 0:07:27.5
4.
ŠČURKOVÁ Radka
Krompachy
SVK 1:17:20.5 0:14:24.1
5.
PREKOPOVÁ Petra
SHERUNS
SVK 1:18:15.5 0:15:19.1
6.
MESIARKINOVÁ Ľubica
Prestigio Realiz Team Bratislava
SVK 1:20:49.4 0:17:53.0
7.
LUKÁČOVÁ Michala
SVK 1:33:19.6 0:30:23.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených87
Přihlášeno - Muži71
Přihlášeno - Ženy16
Odstartovalo77
V cíli75