Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

T-Mobile Olympijský běh - Zlatý závod Praha - Stromovka

Běh
DATUM :21.6.2017 MÍSTO :Praha - Stromovka

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PECHEK Petr
CZE 0:32:51.2 0:00:00.0
2.
DOBIÁŠ Ondřej
CZE 0:36:05.7 0:03:14.5
3.
MAHEL Tadeáš
CZE 0:37:30.2 0:04:39.0
4.
HAVRÁNEK Jan
CZE 0:37:36.1 0:04:44.9
5.
HELUS Milan
CZE 0:38:20.6 0:05:29.4
6.
GAJDOŠ Dušan
CZE 0:39:29.3 0:06:38.1
7.
BILKO Martin
CZE 0:39:32.5 0:06:41.3
8.
ŽALOUDEK Petr
CZE 0:39:51.7 0:07:00.5
9.
KARABINOŠ Tomáš        
CZE 0:40:10.1 0:07:18.9
10.
ČERNÝ Michal
CZE 0:40:28.2 0:07:37.0
11.
SIMON Martin
CZE 0:40:35.1 0:07:43.9
12.
VAŇUŠ Jozef
CZE 0:40:44.2 0:07:53.0
13.
BARABÁŠ Jindřich
CZE 0:40:53.8 0:08:02.6
14.
ŠÍP Ondřej
CZE 0:40:55.5 0:08:04.3
15.
ŠKODA Milan
CZE 0:41:05.5 0:08:14.3
16.
MAŘÁČEK Tomáš
CZE 0:41:08.1 0:08:16.9
17.
ŠKÁBA Pavel
CZE 0:41:11.5 0:08:20.3
18.
KREJČÍ Tomáš
CZE 0:41:19.5 0:08:28.3
19.
POLAN Miroslav
CZE 0:41:42.7 0:08:51.5
20.
KUBIN Matyas
CZE 0:41:50.4 0:08:59.2
21.
ŽÁK Martin
CZE 0:41:54.2 0:09:03.0
22.
TŘASÁK Jan
CZE 0:41:54.5 0:09:03.3
23.
EICHLER Ivo
CZE 0:41:59.6 0:09:08.4
24.
KAISER Kamil
CZE 0:42:40.7 0:09:49.5
25.
KUKAČ Petr
CZE 0:42:45.7 0:09:54.5
26.
KOHOUTEK Pavel
CZE 0:42:59.2 0:10:08.0
27.
KADLEC Petr
CZE 0:43:04.5 0:10:13.3
28.
DVOŘÁK Lukáš
CZE 0:43:14.4 0:10:23.2
29.
ČÍŽEK Martin
CZE 0:43:22.2 0:10:31.0
30.
VOLKMER Petr
CZE 0:43:22.5 0:10:31.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KRATOCHVÍLOVÁ Kateřina
CZE 0:39:41.8 0:00:00.0
2.
KACÍŘOVÁ Svatoslava
CZE 0:43:10.5 0:03:28.7
3.
PROCHÁZKOVÁ Markéta
CZE 0:44:35.5 0:04:53.7
4.
NOVOTNÁ Petra
CZE 0:44:50.2 0:05:08.4
5.
KOCHOVÁ Barbora
CZE 0:46:47.5 0:07:05.7
6.
STAŇOVÁ Petra
CZE 0:47:50.2 0:08:08.4
7.
SKALINOVÁ Kamila
CZE 0:47:54.2 0:08:12.4
8.
HERMANOVÁ Karolína
CZE 0:48:28.5 0:08:46.7
9.
PAVLÍKOVÁ Petra
CZE 0:48:45.2 0:09:03.4
10.
MAKSYMOVOVÁ Petra
CZE 0:48:53.5 0:09:11.7
11.
RYŠAVÁ Renáta
CZE 0:49:59.6 0:10:17.8
12.
HONSOVÁ Lenka
CZE 0:50:15.8 0:10:34.0
13.
DUNAJSKÁ Gabriela
CZE 0:50:25.5 0:10:43.7
14.
KOZIOLOVÁ Jana
CZE 0:50:35.2 0:10:53.4
15.
KREBSOVÁ Soňa
CZE 0:50:47.5 0:11:05.7
16.
PROCHÁZKOVÁ Petra
CZE 0:50:48.5 0:11:06.7
17.
ČERNÁ Naďa
CZE 0:50:57.5 0:11:15.7
18.
SEDMIDUBSKÁ Drahomíra
CZE 0:51:21.7 0:11:39.9
19.
BLASKOVA Veronika
CZE 0:51:37.2 0:11:55.4
20.
FRYŠOVÁ Kristýna
CZE 0:51:42.3 0:12:00.5
21.
ČERMÁKOVÁ Veronika
CZE 0:52:11.9 0:12:30.1
22.
CHVÁTALOVÁ Veronika
CZE 0:52:26.4 0:12:44.6
23.
RICHTEROVÁ Radka
CZE 0:52:37.7 0:12:55.9
24.
MICKOVÁ Natálie
CZE 0:52:37.7 0:12:55.9
25.
VOŘÍŠKOVÁ Martina
CZE 0:52:39.1 0:12:57.3
26.
JANEČKOVÁ Kateřina
CZE 0:53:11.3 0:13:29.5
27.
VALTROVÁ Kateřina
CZE 0:53:15.3 0:13:33.5
28.
BITTNEROVÁ Zuzana
CZE 0:53:18.7 0:13:36.9
29.
ŠTEFANOVÁ Jana
CZE 0:53:37.3 0:13:55.5
30.
KRUPAUEROVÁ Martina
CZE 0:53:38.4 0:13:56.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GAISL Luboš
CZE 0:15:40.1 0:00:00.0
2.
ŠINÁGL Viktor
CZE 0:16:09.0 0:00:28.9
3.
LOCHMAN Petr
CZE 0:17:59.6 0:02:19.5
4.
DOČKÁLEK Libor
CZE 0:18:27.4 0:02:47.3
5.
PORTALES Michal
CZE 0:19:28.4 0:03:48.3
6.
SERVA Stefano
ITA 0:20:03.4 0:04:23.3
7.
TROP Jakub
CZE 0:20:41.1 0:05:01.0
8.
ŠEBRLE Roman
CZE 0:20:54.1 0:05:14.0
9.
VODIČKA Lukáš
CZE 0:21:04.4 0:05:24.3
10.
KRÝZL Kryštof
CZE 0:21:29.9 0:05:49.8
11.
HRADECKÝ Tomáš
CZE 0:21:39.9 0:05:59.8
12.
HRADÍLEK Vávra
CZE 0:21:50.6 0:06:10.5
13.
VLASATÝ Lukáš
CZE 0:22:17.6 0:06:37.5
14.
ZELENKA Jakub
CZE 0:22:22.4 0:06:42.3
15.
RYBÁŘ Kamil
CZE 0:22:29.6 0:06:49.5
16.
PEKÁREK Dominik
CZE 0:22:32.7 0:06:52.6
17.
DRÁBEK Pavel
CZE 0:22:39.4 0:06:59.3
18.
HORÁK Jakub
CZE 0:22:42.2 0:07:02.1
19.
ECKHARDT Marek
CZE 0:22:57.9 0:07:17.8
20.
BLAHOUT Václav
CZE 0:23:00.6 0:07:20.5
21.
RŮŽIČKA Štěpán
CZE 0:23:03.1 0:07:23.0
22.
MAŤKO Michal
CZE 0:23:15.1 0:07:35.0
23.
SÝKORA Roman
CZE 0:23:16.4 0:07:36.3
24.
VRÁNA Tomáš
CZE 0:23:20.4 0:07:40.3
25.
PECHÁČEK Marek
CZE 0:23:45.1 0:08:05.0
26.
TUREK David
CZE 0:23:54.2 0:08:14.1
27.
ŠUBA Peter
SVK 0:24:02.9 0:08:22.8
28.
SLANICKY Zdeno
SVK 0:24:05.9 0:08:25.8
29.
UTTENDORFSKÝ Jan
CZE 0:24:08.3 0:08:28.2
30.
HAMMER Jakub
CZE 0:24:21.6 0:08:41.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RANDÁKOVÁ Hanka
CZE 0:18:56.9 0:00:00.0
2.
HOMOLKOVA Hana
CZE 0:19:43.9 0:00:47.0
3.
ŠEBRLOVÁ Eva
CZE 0:21:13.1 0:02:16.2
4.
LOCHMANOVÁ Blanka
CZE 0:21:41.7 0:02:44.8
5.
HEJDUKOVÁ Helena
CZE 0:22:20.6 0:03:23.7
6.
MOZGOVÁ Petra
CZE 0:22:40.7 0:03:43.8
7.
PONCOVÁ Lea
CZE 0:23:46.6 0:04:49.7
8.
SÝKOROVÁ Sylva
CZE 0:23:55.5 0:04:58.6
9.
BOHMANOVA Veronika
CZE 0:24:28.2 0:05:31.3
10.
SVOBODOVÁ Soňa
CZE 0:24:32.1 0:05:35.2
11.
CHMELÍČKOVÁ Nataša
CZE 0:24:32.3 0:05:35.4
12.
SAMKOVÁ Nikola
CZE 0:25:00.1 0:06:03.2
13.
STRŽÍNKOVÁ Markéta
CZE 0:25:01.4 0:06:04.5
14.
BRADÁČOVÁ Jana
CZE 0:25:17.3 0:06:20.4
15.
BEDNÁŘOVÁ Pavla
CZE 0:25:21.7 0:06:24.8
16.
PEKÁROVÁ Hana
CZE 0:25:25.9 0:06:29.0
17.
MICHAELA Luňáčková
CZE 0:25:30.8 0:06:33.9
18.
BÖSE Miroslava
CZE 0:25:34.4 0:06:37.5
19.
TŘEŠTÍKOVÁ Michaela
CZE 0:25:36.1 0:06:39.2
20.
OUTRATOVÁ Anna
CZE 0:25:37.1 0:06:40.2
21.
MARTINKOVÁ Kateřina
CZE 0:25:39.4 0:06:42.5
22.
UTTENDORFSKÁ Martina
CZE 0:25:39.5 0:06:42.6
23.
NOVOTNÁ Hana
CZE 0:25:41.7 0:06:44.8
24.
JORSOVÁ Petra
CZE 0:25:49.6 0:06:52.7
25.
UČÍKOVÁ Markéta
CZE 0:25:57.4 0:07:00.5
26.
HEBKÁ Karolína
CZE 0:26:11.1 0:07:14.2
27.
ELIÁŠOVÁ Tereza
CZE 0:26:11.4 0:07:14.5
28.
PLEŠKOVÁ Lenka
CZE 0:26:20.5 0:07:23.6
29.
KOSOVÁ Markéta
CZE 0:26:21.6 0:07:24.7
30.
HORÁKOVÁ Monika
CZE 0:26:26.7 0:07:29.8

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru