Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

T-Mobile Olympijský běh - Zlatý závod Ostrava

Běh
DATUM :21.6.2017 MÍSTO :Ostrava - stadion Arrows Poruba

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SOKOL Marek
CZE 0:03:41.1 0:00:00.0
2.
NEHUDEK Mia
CZE 0:04:05.8 0:00:24.7
3.
PAVELKA Tobiáš
CZE 0:04:07.8 0:00:26.7
4.
CHALOUPKA Marek
CZE 0:04:07.8 0:00:26.7
5.
ŠVRČEK Matěj
CZE 0:04:21.3 0:00:40.2
6.
BENEŠ Richard
CZE 0:04:39.6 0:00:58.5
7.
VARYŠ Richard
CZE 0:04:44.8 0:01:03.7
8.
KUTTY Frederik
CZE 0:04:49.8 0:01:08.7
9.
NEUVIRT Lukáš
CZE 0:04:50.3 0:01:09.2
10.
HOLÍK Šimon
CZE 0:04:52.3 0:01:11.2
11.
ŠELONG Tadeáš
CZE 0:04:54.3 0:01:13.2
12.
HALFAR Ondřej
CZE 0:05:04.3 0:01:23.2
13.
VÁLEK Daniel
CZE 0:05:05.8 0:01:24.7
14.
KUPERA Václav
CZE 0:05:11.3 0:01:30.2
15.
ŠPOK Stanislav
CZE 0:05:11.6 0:01:30.5
16.
HÄUSLER David
CZE 0:05:11.8 0:01:30.7
17.
PRASIVKA Filip
CZE 0:05:16.6 0:01:35.5
18.
PLAČEK Jan
CZE 0:05:16.8 0:01:35.7
19.
MACALÍK Vojtěch
CZE 0:05:17.6 0:01:36.5
20.
PIGULA Alexandr
CZE 0:05:20.6 0:01:39.5
21.
STACHA Vojtěch
CZE 0:05:21.1 0:01:40.0
22.
KRÁL Miroslav
CZE 0:05:27.6 0:01:46.5
23.
RÉDR Tomáš
CZE 0:05:44.8 0:02:03.7
24.
PAVELKA František
CZE 0:05:46.1 0:02:05.0
25.
RÝPAR Daniel
CZE 0:05:54.1 0:02:13.0
26.
NETOLIČKA Daniel
CZE 0:06:08.1 0:02:27.0
27.
SOUČEK Tobi
CZE 0:06:54.1 0:03:13.0
28.
FALDYNA Jakub
CZE 0:07:04.3 0:03:23.2
29.
GŘES Adrian
CZE 0:07:07.3 0:03:26.2
30.
VÝTISK Patrik
CZE 0:07:10.9 0:03:29.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SUCHÁNKOVÁ Barbora
CZE 0:03:47.3 0:00:00.0
2.
MACHAČOVÁ Anna
CZE 0:03:55.3 0:00:08.0
3.
NEUVIRTOVÁ Eva
CZE 0:03:58.3 0:00:11.0
4.
FRANKOVÁ Mariana
CZE 0:03:59.6 0:00:12.3
5.
DOKULILOVÁ Aneta
CZE 0:04:00.1 0:00:12.8
6.
BÁRTKOVÁ Julie
CZE 0:04:11.1 0:00:23.8
7.
SUCHÁNKOVÁ Johana
CZE 0:04:18.8 0:00:31.5
8.
NETOLIČKOVÁ Julie
CZE 0:04:32.3 0:00:45.0
9.
HVOZDOVIČOVÁ Barbora
CZE 0:04:37.1 0:00:49.8
10.
VLADÍKOVÁ Karolina
CZE 0:04:37.5 0:00:50.2
11.
LAŇKOVÁ Nikola
CZE 0:04:39.1 0:00:51.8
12.
BALÁŽOVÁ Anna
CZE 0:04:39.3 0:00:52.0
13.
MACALÍKOVÁ Karolína
CZE 0:04:40.1 0:00:52.8
14.
MILFAITOVÁ Michaelka
CZE 0:04:43.8 0:00:56.5
15.
HOLENDOVA Marie
CZE 0:04:45.8 0:00:58.5
16.
TVRDÁ Eliška
CZE 0:04:50.6 0:01:03.3
17.
KLEIBEROVÁ Nikol
CZE 0:04:52.8 0:01:05.5
18.
MIKLASOVÁ Ester
CZE 0:05:02.8 0:01:15.5
19.
TSAMETI Violeta
CZE 0:05:06.1 0:01:18.8
20.
SVOBODOVÁ Adéla
CZE 0:05:07.8 0:01:20.5
21.
PAVELKOVÁ Stela
CZE 0:05:11.8 0:01:24.5
22.
AGELOVÁ Valérie
CZE 0:05:12.6 0:01:25.3
23.
PAVELKOVÁ Anežka
CZE 0:05:12.8 0:01:25.5
24.
KORALSKÁ Karolína
CZE 0:05:16.1 0:01:28.8
25.
SLANÁ Zoe
CZE 0:05:16.3 0:01:29.0
26.
TICHÁ Terezie
CZE 0:05:16.8 0:01:29.5
27.
KRÁLOVÁ Anna
CZE 0:05:20.3 0:01:33.0
28.
KARSTENOVÁ Nikita
CZE 0:05:21.3 0:01:34.0
29.
HOLCOVÁ Barbora
CZE 0:05:31.1 0:01:43.8
30.
VÁLKOVÁ Michaela
CZE 0:05:34.5 0:01:47.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených416
Přihlášeno - Muži204
Přihlášeno - Ženy212
Odstartovalo334
V cíli329