Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

T-Mobile Olympijský běh - Bronzový závod Vimperk

Běh
DATUM :21.6.2017 MÍSTO :Vimperk

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŘEHOŘ František
CZE 0:21:26.0 0:00:00.0
2.
MARKES František
CZE 0:22:39.3 0:01:13.3
3.
VYSKOČIL Pavel
CZE 0:22:55.9 0:01:29.9
4.
PETRŮ Michal
PRachatice
CZE 0:23:32.3 0:02:06.3
5.
MATHEJSL Josef
Rohde Scharz
CZE 0:25:56.3 0:04:30.3
6.
BOUZEK Petr
CZE 0:26:14.7 0:04:48.7
7.
SATORIE Martin
Horažďovice
CZE 0:26:18.0 0:04:52.0
8.
SZABO Jakub
CZE 0:26:27.9 0:05:01.9
9.
HŮLOVEC Miroslav
CZE 0:27:07.2 0:05:41.2
10.
CZERWENKA Jan
CZE 0:27:15.4 0:05:49.4
11.
SAMEK TomÁŠ
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:27:15.5 0:05:49.5
12.
PILNÝ Vladimír
CZE 0:27:50.3 0:06:24.3
13.
SOUKUP Lukáš
Rohde Scharz
CZE 0:28:23.4 0:06:57.4
14.
VACHOUT Libor
CZE 0:29:13.5 0:07:47.5
15.
NAGY David
Vimperk
CZE 0:29:56.9 0:08:30.9
16.
ŠPETA Petr
Volary
CZE 0:29:58.0 0:08:32.0
17.
BARTUŠEK Radek
CZE 0:30:24.0 0:08:58.0
18.
FILIP Pavel
CZE 0:31:04.0 0:09:38.0
19.
VAVERA Jiří
CZE 0:31:04.1 0:09:38.1
20.
KOULA Ivan
Rohde Scharz
CZE 0:31:53.6 0:10:27.6
21.
STOLZ David
CZE 0:32:44.2 0:11:18.2
22.
POLÁČEK Matěj
Rohde Scharz
CZE 0:32:44.7 0:11:18.7
23.
VENCLÍK Josef
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:35:35.2 0:14:09.2
24.
KRÁL Břetislav
CZE 0:35:36.4 0:14:10.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JEDLIČKOVÁ Eva
CZE 0:25:13.3 0:00:00.0
2.
MATEJOVÁ Adéla
Rohde Scharz
CZE 0:25:29.0 0:00:15.7
3.
CZERWENKOVÁ Jana
CZE 0:25:49.6 0:00:36.3
4.
HŮLOVCOVÁ Jana
CZE 0:26:47.0 0:01:33.7
5.
KABOURKOVÁ Jitka
CZE 0:29:58.8 0:04:45.5
6.
SOUKUPOVÁ Ludmila
Rohde Scharz
CZE 0:30:00.9 0:04:47.6
7.
MOOSBAUER M. Šárka
CZE 0:30:22.2 0:05:08.9
8.
KUNEŠOVÁ Markéta
Rohde Scharz
CZE 0:32:06.9 0:06:53.6
9.
TIŠLEROVÁ Markéta
Husinec
CZE 0:32:07.0 0:06:53.7
10.
ČERNÁ Jitka
Šumavské Hoštice
CZE 0:32:09.5 0:06:56.2
11.
SAMOHEJLOVÁ Jana
CZE 0:33:07.0 0:07:53.7
12.
DUTKOVÁ Mirka
CZE 0:33:07.2 0:07:53.9
13.
ZUSKOVÁ Michaela
CZE 0:33:40.1 0:08:26.8
14.
ROSIČOVÁ Jiřina
CZE 0:34:09.3 0:08:56.0
15.
HEIDEROVÁ Lenka
CZE 0:34:09.7 0:08:56.4
16.
HŮRKOVÁ Johanka
Ski klub Strakonice
CZE 0:34:25.9 0:09:12.6
17.
NOVÁKOVÁ Denisa
CZE 0:34:26.0 0:09:12.7
18.
PAVLÁSKOVÁ Anežka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:35:33.1 0:10:19.8
19.
VENCLÍKOVÁ Lenka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:35:35.1 0:10:21.8
20.
PAVLÁSKOVÁ Kamila
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:35:37.9 0:10:24.6
21.
DAVERNÁ Evička
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:37:19.2 0:12:05.9
22.
ŠPETOVÁ Jana
Volary
CZE 0:37:19.4 0:12:06.1
23.
SCHRODEROVA Ladislava
CZE 0:38:25.9 0:13:12.6
24.
BUBALOVÁ Inka
CZE 0:38:26.4 0:13:13.1
25.
ZUSKOVÁ Alena
CZE 0:38:30.1 0:13:16.8
26.
ŠROUBOVÁ Jitka
CZE 0:39:21.1 0:14:07.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VYSKOČIL Vítek
CZE 0:02:39.4 0:00:00.0
2.
ŠPETA Petr
CZE 0:02:42.8 0:00:03.4
3.
SAMEK Mikuláš
CZE 0:02:45.9 0:00:06.5
4.
ŠTERBA Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:53.6 0:00:14.2
5.
ŠKVÁRA Lukáš
CZE 0:03:20.2 0:00:40.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HUDEČKOVÁ Lucie
CZE 0:02:17.0 0:00:00.0
2.
KREJČÍ Štěpánka
CZE 0:02:25.2 0:00:08.2
3.
CZERWENKOVÁ Lucie
CZE 0:02:40.1 0:00:23.1
4.
VONDRUŠKOVÁ Veronika
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:49.3 0:00:32.3
5.
MORAVCOVÁ Barbora
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:49.3 0:00:32.3
6.
EIGNEROVÁ Eliška
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:07.7 0:00:50.7
7.
JEDLIČKOVÁ Tereza
CZE 0:03:09.7 0:00:52.7
8.
VENCLÍKOVÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:14.6 0:00:57.6
9.
DOULOVÁ Marie
CZE 0:03:16.0 0:00:59.0
10.
SZABOVÁ Rozárie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:24.6 0:01:07.6
11.
JEDLIČKOVÁ Anna
CZE 0:04:48.2 0:02:31.2
12.
KABOURKOVÁ Gabriela
CZE 0:06:26.6 0:04:09.6
13.
JEDLIČKOVÁ Barbora
CZE 0:06:28.8 0:04:11.8

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru