Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Cyklocamp MTB maraton

MTB
DATUM :26.8.2017 MÍSTO :Cyklocamp pod Landštejnem

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BARTOŇ Pavel
Eurofoam Sport Team
CZE 1:58:55.3 0:00:00.0
2.
FAJT Milan
Eurofoam
CZE 2:00:18.3 0:01:23.0
3.
JAKEŠ Tomáš
Prodoli racing team
CZE 2:00:53.2 0:01:57.9
4.
KNÍŽE David
Prodoli racing team
CZE 2:01:16.7 0:02:21.4
5.
STANĚK Pavel
Apex Bike Tábor
CZE 2:01:17.2 0:02:21.9
6.
BLAŽEK Jan
RAJEC Allivictus
CZE 2:01:39.5 0:02:44.2
7.
ZAVADIL Libor
VELO DVOŘÁK
CZE 2:04:22.2 0:05:26.9
8.
ANDRLE David
Symbio+BMC
CZE 2:06:16.5 0:07:21.2
9.
PECHEK Jan
Kola Bakus
CZE 2:07:28.2 0:08:32.9
10.
VOPÁLENSKÝ Martin
velosport Valenta Scott Team
CZE 2:08:13.8 0:09:18.5
11.
BĚHAL Jan
Telč
CZE 2:09:51.5 0:10:56.2
12.
BLAŽEK Zdeněk
www.ksiltovky.cz
CZE 2:09:52.5 0:10:57.2
13.
ŠELIGA Jarda
JH Cycling
CZE 2:09:53.2 0:10:57.9
14.
SUCHÁNEK Jiří
velosport Valenta Scott Team
CZE 2:11:45.8 0:12:50.5
15.
NĚMEČEK Aleš
PROMPT 2 go! team
CZE 2:15:28.8 0:16:33.5
16.
NEVORAL Jiří
Truhlářství Nevoral
CZE 2:15:58.8 0:17:03.5
17.
FIALA Tomáš
CZE 2:16:46.7 0:17:51.4
18.
JEHNĚ Václav
Cykloklub Chýnov
CZE 2:17:46.5 0:18:51.2
19.
DVOŘÁK Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:17:54.8 0:18:59.5
20.
MELOUN Martin
JH Cycling
CZE 2:17:57.1 0:19:01.8
21.
DRAHOMÍR Pospíšil
Tj Spartak Třebíč
CZE 2:17:59.2 0:19:03.9
22.
KOTEN Adam
MST Jihlava
CZE 2:18:06.3 0:19:11.0
23.
SÁGNER Martin
MBikes.cz
CZE 2:18:06.5 0:19:11.2
24.
BEZDĚKOVSKÝ František
velosport Valenta Scott Team
CZE 2:18:20.3 0:19:25.0
25.
HAVRÁNEK Martin
Čistý sport
CZE 2:18:28.2 0:19:32.9
26.
JIŘÍČKA Petr
Havran Litvínovice
CZE 2:19:17.5 0:20:22.2
27.
PROUZA Petr
CZE 2:19:21.5 0:20:26.2
28.
GROŠEK Filip
PK Sport
CZE 2:20:09.1 0:21:13.8
29.
PRŮCHA Josef
CBC TEAM
CZE 2:21:06.3 0:22:11.0
30.
CHOCHOLE Věroslav
CZE 2:21:32.8 0:22:37.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVÁKOVÁ Veronika
PROMPT2 go! team
CZE 2:30:23.8 0:00:00.0
2.
KLÍCHOVÁ Radka
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:33:02.8 0:02:39.0
3.
KOLÁŘOVÁ Anna
velosport Valenta Scott Team
CZE 2:34:37.3 0:04:13.5
4.
KOTENOVÁ Simona
MST Jihlava
CZE 2:42:15.7 0:11:51.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MAREK Jan
Eurofoam Sport Team
CZE 1:01:09.2 0:00:00.0
2.
STROPNICKÝ Ondra
Prodoli racing team
CZE 1:01:09.3 0:00:00.1
3.
HOLUB Jan
Symbio+BMC
CZE 1:01:33.3 0:00:24.1
4.
LEPIČ Martin
Prodoli racing team
CZE 1:02:18.8 0:01:09.6
5.
SMRČKA Jan
Eurofoam Sport Team
CZE 1:02:38.2 0:01:29.0
6.
HOUDEK Jiří
HR Racing
CZE 1:02:40.4 0:01:31.2
7.
BENDA Jan
SK Fit Tábor
CZE 1:03:10.8 0:02:01.6
8.
KOBES Jan
CBC TEAM
CZE 1:03:50.6 0:02:41.4
9.
TRKOLA Libor
Eurofoam Sport Team
CZE 1:05:01.7 0:03:52.5
10.
ŠIP David
CZE 1:05:04.7 0:03:55.5
11.
BUŠEK Lukáš
Biketime Bulls Písek
CZE 1:06:06.6 0:04:57.4
12.
NEVORAL Petr
CZE 1:06:06.9 0:04:57.7
13.
FLORIÁN Antonín
SK Fit Tábor
CZE 1:06:07.8 0:04:58.6
14.
TRNKA Filip
Z Bike Team Třeboň
CZE 1:06:11.7 0:05:02.5
15.
JIRSA Miloš
Kamenice nad Lipou
CZE 1:06:27.2 0:05:18.0
16.
HORKÝ Miroslav
Žďár
CZE 1:06:33.6 0:05:24.4
17.
HRONEK Luboš
Rejoice Team
CZE 1:07:37.7 0:06:28.5
18.
LACINA Jan
HR Racing Team České Budějovice
CZE 1:07:43.2 0:06:34.0
19.
PEXA Martin
CYKLO JIŘIČKA
CZE 1:07:47.2 0:06:38.0
20.
BAČÁK Miroslav
CZE 1:07:54.2 0:06:45.0
21.
HOLÝ Ladislav
Božejov
CZE 1:09:13.5 0:08:04.3
22.
BOHAC Zdenek
Apex bike klub Tabor
CZE 1:09:16.2 0:08:07.0
23.
CHOD Libor
Ježíkov Horažďovice
CZE 1:09:18.4 0:08:09.2
24.
BENEŠ Radek
Kvasiny
CZE 1:10:30.8 0:09:21.6
25.
VACEK Jiří
Cyklo hobby Rynárec
CZE 1:10:37.4 0:09:28.2
26.
OBŠIL Tomáš
CT SaunaBar Horní Cerekev
CZE 1:10:41.7 0:09:32.5
27.
FLORIÁN Petr
SK Fit Tábor
CZE 1:10:42.9 0:09:33.7
28.
MAREŠ Radek
CZE 1:10:50.7 0:09:41.5
29.
KOKTAVÝ Jiří
Z Bike Team Třeboň
CZE 1:11:17.7 0:10:08.5
30.
HLINKA Petr
Z Bike Team Třeboň
CZE 1:11:30.2 0:10:21.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RINAGLOVÁ Anna
CZE 1:13:58.4 0:00:00.0
2.
ČERNOŠKOVÁ Lenka
MTB MEL
CZE 1:17:44.4 0:03:46.0
3.
ŽÁKOVÁ Lenka
Fitness bikers team -Nuzbely
CZE 1:21:37.4 0:07:39.0
4.
PIVCOVÁ Bohunka
Kardašova Řečice
CZE 1:21:38.2 0:07:39.8
5.
JIRSOVÁ Olga
Kamenice nad Lipou
CZE 1:22:04.3 0:08:05.9
6.
BLAŽKOVÁ Michaela
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
CZE 1:23:45.3 0:09:46.9
7.
KLUZÁKOVÁ Olga
HR Elektro s.r.o.
CZE 1:24:10.4 0:10:12.0
8.
KADLECOVÁ Lenka
Fitness 14
CZE 1:25:43.7 0:11:45.3
9.
TOMÍKOVÁ Dagmar
CZE 1:26:54.4 0:12:56.0
10.
ŠRÁMOVÁ Aneta
Pardubice
CZE 1:28:54.7 0:14:56.3
11.
RÁCZOVÁ Milana
CZE 1:28:55.4 0:14:57.0
12.
SVOBODOVÁ Jarmila
CKK Znojmo
CZE 1:29:44.2 0:15:45.8
13.
MACHÁČKOVÁ Michaela
CZE 1:29:57.2 0:15:58.8
14.
OBŠILOVÁ Lucie
Statek pod Javořicí
CZE 1:33:06.4 0:19:08.0
15.
EDEROVÁ Ivana
CZE 1:33:23.8 0:19:25.4
16.
PUCANDLOVÁ Miroslava
Kamenice nad Lipou
CZE 1:34:19.3 0:20:20.9
17.
NAGYOVÁ Jana
CZE 1:34:33.8 0:20:35.4
18.
DOBEŠOVÁ Eliška
rosteto
CZE 1:38:22.8 0:24:24.4
19.
ŠELIGOVÁ Hana
JH Cycling
CZE 1:42:47.8 0:28:49.4
20.
VESELÁ Denisa
SOS Jindřichův Hradec
CZE 1:44:16.0 0:30:17.6
21.
HOLPUCHOVÁ Lucie
Tj Spartak Třebíč
CZE 1:49:09.8 0:35:11.4
22.
PUNDOVÁ Jaroslava
MTB Modřany
CZE 1:49:50.9 0:35:52.5
23.
KOLÁTOROVÁ Pavlína
MTB MEL
CZE 1:51:22.8 0:37:24.4
24.
OBŠILOVÁ Ivana
CT SaunaBar Horní Cerekev
CZE 1:56:50.7 0:42:52.3
25.
BENEŠOVÁ Jana
Kvasiny
CZE 2:00:23.3 0:46:24.9
26.
VOJTOVA Lenka
CZE 2:01:32.7 0:47:34.3
27.
LAVIČKOVÁ Nikol
CZE 2:04:10.1 0:50:11.7
28.
LAVIČKOVÁ Alexandra
CZE 2:04:10.7 0:50:12.3
29.
KYLAROVÁ Aneta
CZE 2:12:58.5 0:59:00.1
30.
NOVÁKOVÁ Martina
CZE 2:14:32.3 1:00:33.9

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru