Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Bikeclinic - Van Gillern CUP 2017 MTB

MTB
DATUM :23.9.2017 MÍSTO :Kamenice u Prahy

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HANYK Milan
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:48:05.6 0:00:00.0
2.
NOVÁK Michal
Auto ISR
CZE 2:48:20.5 0:00:14.9
3.
HRACH Michal
Hotel Sůva Benecko
CZE 2:50:55.8 0:02:50.2
4.
ZIMA Ota
Kellys Bikeranch Team
CZE 2:51:53.5 0:03:47.9
5.
ZÁRYBNICKÝ Jiří
CK Vinohradské šlapky
CZE 2:55:33.3 0:07:27.7
6.
SALAQUARDA Frantisek
03probike Santa Cruz
CZE 2:58:03.3 0:09:57.7
7.
BERAN Ondřej
Hotel Sůva Benecko
CZE 2:59:30.9 0:11:25.3
8.
JANOČKO Ján
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 3:00:29.5 0:12:23.9
9.
STEINER Petr
auto I.S.R.
CZE 3:03:43.3 0:15:37.7
10.
ELBADRI Ali
CZE 3:04:53.1 0:16:47.5
11.
BARTSCH Tomáš
TRANSBRODY
CZE 3:05:33.6 0:17:28.0
12.
KALAŠ Jan
Hotel Sůva Benecko
CZE 3:06:13.8 0:18:08.2
13.
KARBAN Vlastimil
Čistý sport
CZE 3:09:30.3 0:21:24.7
14.
TOMÁŠEK Jaroslav
CYKLOTRENINK.com
CZE 3:10:56.8 0:22:51.2
15.
ŠESTÁK Martin
CYKLOTRENINK.com
CZE 3:12:44.6 0:24:39.0
16.
VESELÝ Michal
LUSTIG HEROES
CZE 3:13:40.8 0:25:35.2
17.
DVOŘÁK Otakar
TRANS BRODY
CZE 3:14:12.3 0:26:06.7
18.
KEJZLAR Stanislav
03probike Santa Cruz
CZE 3:15:11.3 0:27:05.7
19.
LANDGRAF Tomas
Bikeclinic Cannondale
CZE 3:15:12.8 0:27:07.2
20.
NĚMEČEK Aleš
PROMPT 2 go! team
CZE 3:16:09.6 0:28:04.0
21.
HEJNA Pavel
VELKÉ POŘÍČÍ
CZE 3:16:21.3 0:28:15.7
22.
KLÍMA Jiří
CZE 3:17:25.4 0:29:19.8
23.
MYŠKA Filip
Mouse Family
CZE 3:17:48.3 0:29:42.7
24.
KUČERA Jan
CZE 3:19:21.6 0:31:16.0
25.
REICHERT Vojtěch
Auto ISR
CZE 3:20:28.6 0:32:23.0
26.
VÁGNER Aleš
Rorace team Pyšely
CZE 3:25:06.6 0:37:01.0
27.
URBAN René
alltraining.cz
CZE 3:25:34.4 0:37:28.8
28.
MAŠÍN Roman
CZE 3:27:17.1 0:39:11.5
29.
LEHOUČKA Jaroslav
CZE 3:29:01.1 0:40:55.5
30.
RUBEŠ Jaroslav
CZE 3:33:31.1 0:45:25.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VITÁSKOVÁ Klára
Van Gillern Cycling Team
CZE 3:54:43.2 0:00:00.0
2.
TURYNOVÁ Hana
Kellys Bikeranch Team
CZE 4:03:33.5 0:08:50.3
3.
NOVÁKOVÁ Veronika
PROMPT 2 go! team
CZE 4:08:05.8 0:13:22.6
4.
VRBOVCOVÁ Hanka
LUSTIG HEROES
CZE 4:10:38.7 0:15:55.5
5.
BALÍKOVÁ Tereza
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 4:17:20.3 0:22:37.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PECH Martin
CZE 1:05:34.5 0:00:00.0
2.
SAMEC Filip
Bikeclinic-junior-team
CZE 1:10:52.4 0:05:17.9
3.
MARKES Jirka
03probike Santa Cruz
CZE 1:10:56.9 0:05:22.4
4.
MÁCHA Martin
MTB Obořiště
CZE 1:10:58.9 0:05:24.4
5.
CELERIN Ivan
TML
CZE 1:10:59.2 0:05:24.7
6.
TUHACEK Milan
TO EUROPE
CZE 1:12:59.8 0:07:25.3
7.
PEK Miroslav
PEKSPORT TO EUROPE
CZE 1:13:01.6 0:07:27.1
8.
GROLL Jan
CZE 1:13:10.5 0:07:36.0
9.
MATOUŠEK Michal
BTK EURO BIKE Praha
CZE 1:13:40.8 0:08:06.3
10.
DANEŠ Vladimír
SYMBIO+ BMC
CZE 1:16:05.3 0:10:30.8
11.
HANZEL Ivan
CZE 1:16:15.1 0:10:40.6
12.
NOVÁK Filip
CZE 1:16:32.6 0:10:58.1
13.
ŘEHÁČEK Vladimír
Lithium Baggira
CZE 1:16:58.1 0:11:23.6
14.
MÁCHA Jiří
IN ENERGY bike Dobříš
CZE 1:19:02.1 0:13:27.6
15.
SAMEC Jaroslav
JASA
CZE 1:19:22.7 0:13:48.2
16.
MACKO Michal
Puskinak
CZE 1:19:24.5 0:13:50.0
17.
SKLENÁŘ Vladimír
XCT sport Hospůdka Karolína
CZE 1:20:07.6 0:14:33.1
18.
HRUŠKA Vojtěch
Nadšenci z Posázaví
CZE 1:21:07.5 0:15:33.0
19.
LINHART Milan
Galaxy Cyklošvec Vlašim
CZE 1:21:50.8 0:16:16.3
20.
ŠUSER Václav
BTK EURO BIKE Praha
CZE 1:23:11.3 0:17:36.8
21.
FIŠER Jaroslav
CZE 1:23:19.6 0:17:45.1
22.
SOUČEK Jakub
Bikeclinic Junior Team
CZE 1:23:37.6 0:18:03.1
23.
BRADA Radek
CZE 1:24:38.3 0:19:03.8
24.
JOBBÁGY Tomáš
CZE 1:26:20.9 0:20:46.4
25.
WACHSMANN Aleš
CZE 1:26:21.3 0:20:46.8
26.
KOŠATA Václav
CZE 1:27:54.6 0:22:20.1
27.
ŠMEJDÍŘ Stanislav
CZE 1:27:56.5 0:22:22.0
28.
VRTIŠKA Lukáš
3Bike Team
CZE 1:29:32.6 0:23:58.1
29.
KREJČÍŘ Jan
CZE 1:30:27.4 0:24:52.9
30.
HUTŇAN Tomáš
CZE 1:39:38.9 0:34:04.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FANTOVÁ Madla
BB racing
CZE 1:18:32.6 0:00:00.0
2.
SKRBKOVÁ Iva
BTK EURO BIKE Praha
CZE 1:24:39.6 0:06:07.0
3.
VÁGNEROVÁ Blanka
Rorace team Pyšely
CZE 1:39:59.1 0:21:26.5
4.
ČERMÁKOVÁ Květa
CZE 1:44:57.6 0:26:25.0
5.
JOHANOVSKÁ Sára
CZE 1:45:15.6 0:26:43.0
6.
NÁJEMNÍKOVÁ Ivona
03probike Santa Cruz
CZE 1:46:34.1 0:28:01.5
7.
MATOUŠKOVÁ Hana
BTK EURO BIKE Praha
CZE 1:46:51.7 0:28:19.1
8.
FICNAROVA Lenka
----
CZE 1:48:49.4 0:30:16.8
9.
KOTEŠOVCOVÁ Ludmila
CZE 1:53:26.4 0:34:53.8
10.
DVOŘÁKOVÁ Jana
TRANS BRODY
CZE 1:53:41.9 0:35:09.3
11.
PFEIFEROVÁ Zuzana
BTK EURO BIKE Praha
CZE 1:54:38.2 0:36:05.6
12.
PAŠKOVÁ Kateřina
Los Desperados
CZE 1:54:38.9 0:36:06.3
13.
JOHANOVSKÁ Irena
CZE 2:05:59.2 0:47:26.6
14.
DVOŘÁKOVÁ Gabriela
CZE 2:15:23.5 0:56:50.9
15.
DVOŘÁKOVÁ Vendulka
CZE 2:15:31.5 0:56:58.9
16.
CHALOUPKOVÁ Simona
REDFROG
CZE 2:30:06.7 1:11:34.1
17.
MANAKOVA Sabina
CZE 3:43:49.0 2:25:16.4

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru