Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Žilinský večerný Rotary beh & inline

Běh
DATUM :28.7.2017 MÍSTO :Žilina

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠARKAN Branislav
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
SVK 0:27:40 0:00:00
2.
MICHALEC Tomáš
AŠK Fenix Bratislava
SVK 0:28:28 0:00:48
3.
OCHABA Michal
BEHAME.sk
SVK 0:28:45 0:01:05
4.
REHÁK Patrik
Trstená
SVK 0:29:34 0:01:54
5.
KOVÁČIK Ľuboš
Súľov-Hradná
SVK 0:29:40 0:02:00
6.
NEVEDEL Jozef
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
SVK 0:29:47 0:02:07
7.
GAD Miroslav
ŠK COPY-SERVIS Liptovský Mikuláš
SVK 0:29:50 0:02:10
8.
JURDÍK Jozef
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
SVK 0:29:57 0:02:17
9.
KUBÁNY Michal
Žilina
SVK 0:29:58 0:02:18
10.
PIALA Ján
Maratón klub Rajec
SVK 0:30:18 0:02:38
11.
PASTOREK Peter
Behám pre radosť
SVK 0:30:23 0:02:43
12.
RUŽBARSKÝ Ján
AK Žilina
SVK 0:30:44 0:03:04
13.
CHUPEK Jozef
Rajecké Teplice
SVK 0:30:46 0:03:06
14.
KAŠJAK Michal
Fineco running team/Vrútky
SVK 0:30:51 0:03:11
15.
MICHALEC Ján
Brezany
SVK 0:31:00 0:03:20
16.
STANÍK Jozef
Bežecký klub Lysá pod Makytou
SVK 0:31:20 0:03:40
17.
KUČÁK Ľuboslav
KKM Čadca
SVK 0:31:32 0:03:52
18.
MIČICA Pavol
Žilina
SVK 0:31:45 0:04:05
19.
STRAŇANEK Jozef
Maratón klub Rajec
SVK 0:31:47 0:04:07
20.
OCHODNIČAN Miroslav
BK JG Žilina
SVK 0:31:51 0:04:11
21.
SÚKENÍK Peter
Žilina
SVK 0:32:09 0:04:29
22.
BALÁŽ Roman
Baláž EXTREME-TEAM Ostrava
CZE 0:32:21 0:04:41
23.
KUBIČKA Lukáš
AK ZŤS Martin
SVK 0:32:37 0:04:57
24.
ZÁNICKÝ Pavol
Žilina
SVK 0:32:40 0:05:00
25.
GRECNAR Vladimir
Žilina
SVK 0:32:43 0:05:03
26.
MURÁRIK Roman
S&B Žilina
SVK 0:32:49 0:05:09
27.
TARANA Jaroslav
Čierne
SVK 0:32:56 0:05:16
28.
BELKO Michal
Strečno
SVK 0:33:12 0:05:32
29.
JOPČÍK Patrik
MKŠS AK Kysucké Nové Mesto
SVK 0:33:16 0:05:36
30.
ZEMANÍK Miloš
KKM Čadca
SVK 0:33:20 0:05:40
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PAULÍNYOVÁ Katarína
AK ZŤS Martin
SVK 0:32:06 0:00:00
2.
ESENTIEROVÁ Adéla
Baláž EXTREME-TEAM Ostrava
CZE 0:32:19 0:00:13
3.
CHRENKOVÁ Barbara
Ak Spartak Dubnica nad Váhom
SVK 0:33:56 0:01:50
4.
ŠTEFUNDOVÁ Nikola
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
SVK 0:34:25 0:02:19
5.
PÍŠOVÁ Monika
AK Banik Prievdza
SVK 0:35:28 0:03:22
6.
CHUPEKOVÁ Silvia
Rajecké Teplice
SVK 0:35:37 0:03:31
7.
PRÍVAROVÁ Radka
Čadca
SVK 0:36:42 0:04:36
8.
FUJII Sachiko
Stará Bystrica
SVK 0:36:44 0:04:38
9.
CHOVANOVÁ Monika
Bežecký klub Dolný Kubín
SVK 0:37:11 0:05:05
10.
MLYNČEKOVA Slávka
SeveRUNky
SVK 0:37:36 0:05:30
11.
KAKUSOVÁ Jarmila
Zákamenné
SVK 0:38:01 0:05:55
12.
BIELIKOVA Marcela
Maratón klub Rajec
SVK 0:38:23 0:06:17
13.
NECHALOVÁ Denisa
Martin
SVK 0:38:40 0:06:34
14.
BULÍKOVÁ Božena
ŠK Devils Dubnica
SVK 0:39:00 0:06:54
15.
BREZÁNIOVÁ Miriama
Rajec
SVK 0:39:11 0:07:05
16.
ĎURICOVÁ Anežka
Žilina
SVK 0:39:39 0:07:33
17.
MICHALCOVA Martina
AO Slávia ZU ŽILINA
SVK 0:39:40 0:07:34
18.
OGOREKOVÁ Anna
SeveRUNky
SVK 0:39:47 0:07:41
19.
PAULENOVÁ Martina
Žilina
SVK 0:40:33 0:08:27
20.
BELIANSKA Erika
Štiavnik
SVK 0:40:36 0:08:30
21.
ZEMANÍKOVÁ Denisa
AK Čadca
SVK 0:40:40 0:08:34
22.
ONUFRÁKOVÁ Eva
Liptovský Mikuláš
SVK 0:40:44 0:08:38
23.
ŠIDLOVSKÁ Tatiana
Žilina
SVK 0:40:55 0:08:49
24.
MAŇOVÁ Zuzana
Žilina
SVK 0:41:13 0:09:07
25.
SRBECKÁ Bibiána
FSC Žilina
SVK 0:41:15 0:09:09
26.
MANÍKOVÁ Zuzana
SeveRUNky
SVK 0:41:56 0:09:50
27.
PONECHALOVÁ Zuzana
Teplička nad Váhom
SVK 0:42:08 0:10:02
28.
MASARYKOVÁ Kristína
Zborov nad Bystricou
SVK 0:42:30 0:10:24
29.
KUBÍKOVÁ Barbora
Žilina
SVK 0:42:34 0:10:28
30.
MOCHANOVÁ Nikola
Žilina
SVK 0:42:58 0:10:52
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SLOTTA Michal
Inline Club Žilina
SVK 0:31:06.0 0:00:00.0
2.
FILIP Matej
Skating Club Košice
SVK 0:31:06.7 0:00:00.7
3.
HASTÍK Kamil
IN-LINE VESELÍ
CZE 0:31:07.1 0:00:01.1
4.
ČIČMANEC Dušan
i-rider.sk
SVK 0:31:07.6 0:00:01.6
5.
BINIEK Marcin
Nokia - AZS AWF Katowice
POL 0:33:11.5 0:02:05.5
6.
VARGA Boris
RKIC Košice
SVK 0:33:12.2 0:02:06.2
7.
DEUS Grzegorz
SZCZECINEK
POL 0:33:12.5 0:02:06.5
8.
KRÁLIK Anton
Žilina
SVK 0:33:13.4 0:02:07.4
9.
CÍCHA Jonáš
IN-LINE VESELÍ
CZE 0:33:13.7 0:02:07.7
10.
PIPEREK Lukáš
Inline Borievka
SVK 0:33:14.0 0:02:08.0
11.
KRAJÍČEK Jozef
Inline Club Žilina
SVK 0:33:17.5 0:02:11.5
12.
SCHOLZ Lukáš
Sokolov
CZE 0:36:24.7 0:05:18.7
13.
UHLÁRIK Peter
Maratón klub Rajec
SVK 0:36:28.1 0:05:22.1
14.
NÉMETH Silvester
Tempis Inline Team
CZE 0:36:29.3 0:05:23.3
15.
ZORIČÁK Jozef
PIK Poprad
SVK 0:36:30.2 0:05:24.2
16.
OLSZOWSKI Henryk
Kks Krak
POL 0:36:31.8 0:05:25.8
17.
KORVAS Petr
IN-LINE VESELÍ
CZE 0:36:32.5 0:05:26.5
18.
KŘÍŽ Jiří
Bruslárna.cz
CZE 0:36:32.7 0:05:26.7
19.
KOČÍ Jakub
IN-LINE VESELÍ
CZE 0:36:35.5 0:05:29.5
20.
REHÁK Patrik
Trstená
SVK 0:36:39.3 0:05:33.3
21.
BURYAN Petr
Dolní Lutyně
CZE 0:36:44.3 0:05:38.3
22.
ŠEFRANKO Ľubomír
Inline Borievka
SVK 0:37:35.7 0:06:29.7
23.
ĎURICA Ján
Inline Borievka
SVK 0:37:51.4 0:06:45.4
24.
BAŠNÁK Igor
Trnava
SVK 0:37:51.9 0:06:45.9
25.
REMENÁR Július
Inline Borievka
SVK 0:38:08.9 0:07:02.9
26.
STAROVSKÝ Peter
Inline Club Žilina
SVK 0:38:15.4 0:07:09.4
27.
GOLEJ Ivan
Trenčín
SVK 0:38:29.7 0:07:23.7
28.
MARAS Daniel
Trenčín
SVK 0:39:00.8 0:07:54.8
29.
GOLEJ Michal
Trenčín
SVK 0:39:01.1 0:07:55.1
30.
KASANICKÝ Vojtech
Kst Stavbár Žilina
SVK 0:39:04.2 0:07:58.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KORVASOVÁ Lucie
IN-LINE VESELÍ
CZE 0:33:13.7 0:00:00.0
2.
KORVASOVÁ Veronika
IN-LINE VESELÍ
CZE 0:37:33.2 0:04:19.4
3.
MOVČANOVÁ Euridika
RKIC Košice
SVK 0:40:25.3 0:07:11.6
4.
MLYNÁRIKOVÁ Gabriela
Inline Borievka
SVK 0:42:43.6 0:09:29.8
5.
CIFRANIČOVÁ Gabriela
Skating Club Košice
SVK 0:44:32.8 0:11:19.1
6.
ROLKOVÁ Zlatka
Inline Club Žilina
SVK 0:45:11.6 0:11:57.9
7.
PRÍVAROVÁ Radka
Čadca
SVK 0:45:57.2 0:12:43.5
8.
STAROVSKÁ Mária
Inline Club Žilina
SVK 0:47:33.2 0:14:19.4
9.
SCHMIDTOVÁ Dária
Inline Club Žilina
SVK 0:47:51.5 0:14:37.8
10.
ŠKUTOVÁ Lenka
Turčianske Teplice
SVK 0:49:51.0 0:16:37.2
11.
KORVASOVÁ Petra
IN-LINE VESELÍ
CZE 0:50:22.4 0:17:08.6
12.
KRAJÍČKOVÁ Aneta
Hlboké nad Váhom
SVK 0:50:32.1 0:17:18.3
13.
ADAMOVÁ Veronika
Bytča
SVK 0:51:42.2 0:18:28.5
14.
BABIŠOVÁ Anka
Belá
SVK 0:52:47.8 0:19:34.0
15.
MATEJKOVÁ Daša
Žilina
SVK 0:53:47.2 0:20:33.4
16.
VALIENTOVÁ Maria
Raj. Teplice
SVK 0:54:25.0 0:21:11.2
17.
ČURNA Zuzana
Intersport
SVK 0:54:26.9 0:21:13.1
18.
FROLOVÁ Andrea
Petrovice pri Bytči
SVK 0:55:03.7 0:21:49.9
19.
LUKÁČIKOVÁ Klaudia
Bytča
SVK 0:55:04.7 0:21:50.9
20.
LEVKOVÁ Ľubica
SVK 0:55:05.2 0:21:51.4

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených550
Přihlášeno - Muži344
Přihlášeno - Ženy206
Odstartovalo429
V cíli427