Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Podtatranský polmaratón

Běh
DATUM :1.9.2017 MÍSTO :Poprad

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZIMMERMANN Marián
Sanasport ZRT Kluknava
SVK 1:14:52 0:00:00
2.
PUKL Rostislav
VSK Univerzita Brno
CZE 1:17:35 0:02:43
3.
SIMKO Pavel
PRO Vital Akademia
SVK 1:17:43 0:02:51
4.
ŠVARC Roman
Poprad
SVK 1:19:34 0:04:42
5.
REPKA Tomáš
INTERSPORT GALFY
SVK 1:20:42 0:05:50
6.
GALLIK Peter
AO Svit
SVK 1:23:20 0:08:28
7.
SÝKORA Daniel
LaMichaela.sk
SVK 1:24:53 0:10:01
8.
BÁLINT Martin
Poprad
SVK 1:26:48 0:11:56
9.
LAVRIK Jaroslav
ORHaZZ Poprad
SVK 1:27:22 0:12:30
10.
PAŽITNÝ Jozef
Spišský Štiavnik
SVK 1:28:37 0:13:45
11.
LIŠTINSKÝ Ľuboš
Melina.sk
SVK 1:29:04 0:14:12
12.
FELONG Peter
BK Levoča
SVK 1:29:55 0:15:03
13.
ZDECHCHOVAN Vladimír
Bežci Lučenec
SVK 1:30:33 0:15:41
14.
HATALA Martin
Moji Ľudia Černová
SVK 1:31:55 0:17:03
15.
MIŠKO Ľuboš
NW-Running Prešov
SVK 1:32:04 0:17:12
16.
SMOLÁR Marek
MARATHON BB TEAM
SVK 1:32:50 0:17:58
17.
AMBRÓZ Jozef
Bežecky klub Poprad
SVK 1:33:45 0:18:53
18.
ŠVAGERKO Tomáš
Bežecký klub Poprad
SVK 1:33:50 0:18:58
19.
ŠOLTÝS Milan
Bežecký klub Poprad
SVK 1:35:20 0:20:28
20.
TOPORCER Branislav
SPK Medveď, o.z. Spišská Nová Ves
SVK 1:35:52 0:21:00
21.
JANIČ Marek
TJ Slávia PU Prešov judo
SVK 1:36:01 0:21:09
22.
GARAJ Pavol
BODY GYM
SVK 1:36:28 0:21:36
23.
BÍRO Branislav
Hasiči Poprad
SVK 1:37:29 0:22:37
24.
SENDERÁK Marcel
Terňa
SVK 1:37:40 0:22:48
25.
DURAČINSKÝ Marek
Mlynica
SVK 1:38:01 0:23:09
26.
MILÁČEK Richard
Nová Lesná
SVK 1:38:27 0:23:35
27.
PEŠKO Boris
Košice
SVK 1:39:26 0:24:34
28.
LISÝ Roman
ŠK Bobrovec
SVK 1:39:52 0:25:00
29.
HANUS Miroslav
Martin
SVK 1:39:59 0:25:07
30.
KOTRADY Ľuboš
Smižany
SVK 1:40:33 0:25:41
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PUKLOVÁ Patrícia
AK Steeple Poprad
SVK 1:27:19 0:00:00
2.
GEJDOŠOVÁ Zuzana
ŠKP Bratislava/ Štrba
SVK 1:36:29 0:09:10
3.
SENDECKÁ Mária
INTERSPORT GALFY
SVK 1:42:51 0:15:32
4.
BOŽOVÁ Danica
Svit
SVK 1:44:00 0:16:41
5.
ŠUCHOVÁ Marcela
Martin
SVK 1:48:07 0:20:48
6.
JURUŠOVÁ Renáta
Prešov
SVK 1:50:34 0:23:15
7.
BENDÍKOVÁ Katarína
AK Steeple Poprad
SVK 1:54:22 0:27:03
8.
FALTIČKOVÁ Danka
STARÁ ĽUBOVŇA
SVK 1:54:52 0:27:33
9.
ORSÁGOVÁ Lucia
BrickHouse Gym Lučenec
SVK 1:54:57 0:27:38
10.
LOPATOVÁ Dominika
Poprad
SVK 1:55:04 0:27:45
11.
BÍROVÁ RERKOVÁ Zuzana
Powercross Svit
SVK 1:58:00 0:30:41
12.
MACKOVA Martina
Krizova Ves
SVK 1:59:11 0:31:52
13.
SOVIČOVÁ Emília
Spider Porúbka
SVK 2:01:23 0:34:04
14.
BERNÍKOVÁ Eva
Spišská Nová Ves
SVK 2:02:42 0:35:23
15.
GAVOROVÁ Zuzana
Leňochody v pohybe :-)
SVK 2:05:25 0:38:06
16.
MAŠLEJOVÁ Monika
STARÁ ĽUBOVŇA
SVK 2:06:53 0:39:34
17.
KOZÁKOVÁ Alžbeta
Poprad
SVK 2:09:48 0:42:29
18.
BARANOVÁ Mária
Prešov
SVK 2:14:19 0:47:00
19.
BIEFELD-BROMMONT Annett
SV- Turbine Neubrandenburg
GER 2:17:54 0:50:35
20.
VILKOVA Jana
Ženský beh Zilina
SVK 2:18:23 0:51:04
21.
TROMMLEROVA Sofia Karina
Poprad
SVK 2:19:23 0:52:04
22.
LOPUŠANOVÁ Vlasta
fitCurves Petržalka
SVK 2:19:53 0:52:34
23.
BEZÁKOVÁ Veronika
Radosť z Pohybu
SVK 2:21:59 0:54:40
24.
ORININ Lucia
Žilina
SVK 2:26:04 0:58:45

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených650
Přihlášeno - Muži425
Přihlášeno - Ženy225
Odstartovalo572
V cíli568