Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

O2 BANSKOBYSTRICKÝ MARATÓN

Běh
DATUM :3.9.2017 MÍSTO :Banská Bystrica

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KWEMOI Karim
Zsolt Benedek Team
KEN 2:32:19 0:00:00
2.
ILAVSKÝ Miroslav
Jogging klub Dubnica n/V
SVK 2:38:59 0:06:40
3.
KRAJČOVIČ Dušan
VŠC Dukla Banská Bystrica
SVK 2:49:27 0:17:08
4.
PLAČKO Martin
ŠK Bradlan Brezová pod Bradlom
SVK 2:49:51 0:17:32
5.
TICHÝ Peter
Kysucké Nové mesto
SVK 2:51:13 0:18:54
6.
ŠULJA Mihal
Volkswagen Slovakia
SRB 2:59:09 0:26:50
7.
DUDA Martin
Banska Bystrica
SVK 2:59:19 0:27:00
8.
ĎURÁN Ján
ŠK TEMPO TORNAĽA
SVK 2:59:37 0:27:18
9.
HALAJ Michal
Brezno
SVK 3:00:50 0:28:31
10.
BEŇO Jaroslav
Atléti BS
SVK 3:02:06 0:29:47
11.
KULICH Michal
SOG Nitra
SVK 3:02:42 0:30:23
12.
POLONČÁK Ján
Klub bežcov Stropkov
SVK 3:06:03 0:33:44
13.
HANZLÍK Ondrej
AK Baník Prievidza
SVK 3:07:27 0:35:08
14.
BRAMUŠKA Andrej
Bučina DDD
SVK 3:12:34 0:40:15
15.
PAVLÍK Edmund
Tenisová Akadémia Edmund Pavlík
SVK 3:14:52 0:42:33
16.
HRMO Ľubomír
BŠK Banská Bystrica
SVK 3:17:24 0:45:05
17.
VARGA Martin
Drienica
SVK 3:20:15 0:47:56
18.
ZAMORA Dodo
arbe team
SVK 3:21:10 0:48:51
19.
SMÁK František
Žilina
SVK 3:21:45 0:49:26
20.
BAZOVSKÝ Igor
Bratislava
SVK 3:22:22 0:50:03
21.
GREGUŠ Peter
Banskobystrický pivovar, a.s.
SVK 3:22:40 0:50:21
22.
ŽDIŇÁK Juraj
My vieme preco
SVK 3:23:56 0:51:37
23.
ŠMÁRIK Milan
Žilina
SVK 3:24:19 0:52:00
24.
ABRAHAM Ladislav
BŠK Banská Bystrica
SVK 3:24:28 0:52:09
25.
SITEK Dušan
KÁVOMATY
SVK 3:25:17 0:52:58
26.
BELIANSKÝ Anton
AK Baník Prievidza
SVK 3:25:47 0:53:28
27.
VALOCKA Milan
"Bež-kaj ,,team"" skorej čím drelej ZV"
SVK 3:26:26 0:54:07
28.
KUBIŠ Tomáš
C.K. Malachov
SVK 3:26:47 0:54:28
29.
KORMANEC Vladimír
TJ Tatran Krásno nad Kysucou
SVK 3:28:20 0:56:01
30.
GAVENDA Miroslav
Trenčín
SVK 3:28:25 0:56:06
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KIMUTAI Hellen Jepkosgei
Zsolt Benedek Team
KEN 3:04:50 0:00:00
2.
SZEKERES Anna
BUDAPEST
HUN 3:19:02 0:14:12
3.
CSÖNGE Helén
Zsolt Benedek Team
HUN 3:20:54 0:16:04
4.
BUTORACOVÁ Ivana
MTC Vyšná Šebastová
SVK 3:25:00 0:20:10
5.
PLAČKOVÁ Gabriela
ŠK Bradlan Brezova pod Bradlom
SVK 3:31:51 0:27:01
6.
KÚDEĽOVÁ Michalka
AK Tlmače
SVK 3:46:42 0:41:52
7.
TIMKOVÁ Lucia
---
SVK 3:52:15 0:47:25
8.
HUDEKOVÁ Andrea
TJ Tatran Krásno nad Kysucou
SVK 3:56:29 0:51:39
9.
SEIDLOVÁ Eva
AK Tlmače
SVK 3:58:28 0:53:38
10.
VALACHOVÁ Eva
Zvolen
SVK 4:03:33 0:58:43
11.
MURČOVÁ Jana
ZŠ Selce
SVK 4:09:53 1:05:03
12.
KAMENSKÁ Ivet
AK Tlmače
SVK 4:31:18 1:26:28

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených794
Přihlášeno - Muži637
Přihlášeno - Ženy157
Odstartovalo761
V cíli751