Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

HORNONITRUN

Běh
DATUM :17.9.2017 MÍSTO :Prievidza

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PLACHÝ Oliver
KLUB LYŽIAROV NOVÁKY
SVK 0:35:20 0:00:00
2.
BENKO Tomáš
ŠK Achilles Handlová
SVK 0:35:31 0:00:11
3.
KOVÁČ Vlado
ŠK Achilles Handlová
SVK 0:35:43 0:00:23
4.
LIČKO Matuš
Nitrianske Pravno
SVK 0:37:46 0:02:26
5.
JAKUBIS Martin
PRIEVIDZA
SVK 0:38:24 0:03:04
6.
KUBIČKA Lukáš
AK ZTS Martin
SVK 0:38:27 0:03:07
7.
MAĎAR Peter
Run Trio BB
SVK 0:39:13 0:03:53
8.
BABČAN Viktor
Žilinská univerzita
SVK 0:39:36 0:04:16
9.
KYSELICA Pavol
Bánovce nad Bebravou
SVK 0:40:28 0:05:08
10.
PÁLENÍK Ervín
Activstar Trenčín
SVK 0:40:35 0:05:15
11.
JÁNOŠKA Robert
SVK 0:40:55 0:05:35
12.
TUCSOK Robert
Sprint
SVK 0:40:57 0:05:37
13.
BLAŠKO Michal
Run Team Žilina
SVK 0:41:54 0:06:34
14.
UHLÁR Miroslav
SVK 0:42:02 0:06:42
15.
HRIŇ Štefan
ON TRNAVÁ HORA
SVK 0:42:06 0:06:46
16.
PEKÁR Martin
AK Baník Prievidza
SVK 0:42:10 0:06:50
17.
CAGÁŇ Pavol
Opatovce nad Nitrou
SVK 0:42:26 0:07:06
18.
UHLÁR Zdenko
Vrbany
SVK 0:42:36 0:07:16
19.
HALUŠ Patrik
KST Rokoš
SVK 0:42:52 0:07:32
20.
ĎURTA Tomáš
Hasiči OS SR
SVK 0:42:56 0:07:36
21.
BIELIK Jozef
KRB Fačkov
SVK 0:43:02 0:07:42
22.
BIELIK Branislav
KRB Fačkov
SVK 0:43:19 0:07:59
23.
MEŠKO Igor
SVK 0:43:20 0:08:00
24.
GAŠPAROVIČ Juraj
Lehota p.Vtáčnikom
SVK 0:43:23 0:08:03
25.
GOBERSCHITZ Jaroslav
SRTG Prievidza
SVK 0:43:26 0:08:06
26.
CIERNY Miroslav
SVK 0:43:40 0:08:20
27.
CADUH Zdeno
Kbbs Turčianske Teplice
SVK 0:43:51 0:08:31
28.
SENKO Jakub
sám za seba
SVK 0:44:01 0:08:41
29.
MOKRÝ Martin
Nedozery
SVK 0:44:02 0:08:42
30.
VALACH Juraj
ŠK Achilles Handlová
SVK 0:44:06 0:08:46
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KREMLOVÁ Katarína
Nitrianske Pravno
SVK 0:43:45 0:00:00
2.
PÍŠOVÁ Monika
AK Baník Prievidza
SVK 0:44:20 0:00:35
3.
BIELIKOVA Marcela
KRB Fačkov
SVK 0:46:06 0:02:21
4.
LOMNICKÁ Lenka
ŠK Achilles Handlová
SVK 0:47:02 0:03:17
5.
ZEMANOVIČOVÁ Erika
North Gym Prievidza
SVK 0:47:49 0:04:04
6.
ŠIATINSKÁ Stanislava
ŠK Achilles Handlová
SVK 0:48:13 0:04:28
7.
VAGÁŇOVÁ Lucia
SVK 0:48:48 0:05:03
8.
HRDÁ Anna
SVK 0:49:30 0:05:45
9.
CABUKOVÁ Eva
Kbbs Turčianske Teplice
SVK 0:49:32 0:05:47
10.
KYSELICOVÁ Nadežda
Bánovce nad Bebravou
SVK 0:50:00 0:06:15
11.
BAČÍKOVÁ Lenka
DHZ Nitr. Rudno
SVK 0:50:14 0:06:29
12.
JURÍKOVÁ Natália
PRIEVIDZA
SVK 0:50:53 0:07:08
13.
MELIŠKOVÁ Zuzana
Ráztočno
SVK 0:51:43 0:07:58
14.
VÉGHOVÁ Emília
Želiezovce
SVK 0:51:46 0:08:01
15.
CHLUPKOVÁ Daniela
ŠKP Prievidza
SVK 0:51:59 0:08:14
16.
ŠRAMEKOVÁ Eva
SVK 0:52:34 0:08:49
17.
BALENTOVA Katarina
SVK 0:52:36 0:08:51
18.
OLEJKOVÁ Linda
SVK 0:52:46 0:09:01
19.
KRATOCHVÍLOVÁ Zdenka
SVK 0:52:47 0:09:02
20.
GATIALOVÁ Marta
SRTG Prievidza
SVK 0:53:16 0:09:31
21.
HOMOLOVÁ Lenka
SVK 0:54:06 0:10:21
22.
DIVÉKYOVÁ Silvia
SVK 0:54:09 0:10:24
23.
RUTTKAYOVÁ Eva
Run Trio BB
SVK 0:54:21 0:10:36
24.
VUONGOVÁ Darina
Vuong team Žarnovica
SVK 0:55:07 0:11:22
25.
GREGÁŇOVÁ Martina
KalamadaART
SVK 0:55:26 0:11:41
26.
KOPČANOVÁ Vladimíra
SVK 0:55:43 0:11:58
27.
MÁGYELOVÁ Bianka
Želiezovce
SVK 0:56:25 0:12:40
28.
SVITOK Stanislava
SVK 0:56:36 0:12:51
29.
SAVAROVA Lenka
SVK 0:57:00 0:13:15
30.
ONDRÚŠKOVÁ Dana
SVK 0:57:15 0:13:30

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených231
Přihlášeno - Muži160
Přihlášeno - Ženy71
Odstartovalo197
V cíli195