Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Red Bull 400

Přespolní běh
DATUM :11 - 12.8.2017 MÍSTO :Harrachov v Krkonoších

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BURT Pavel
CZE 0:02:08.2 0:00:00.0
2.
WURST Milan
CZE 0:02:11.2 0:00:03.0
3.
ŠACL Jiří
CZE 0:02:12.1 0:00:03.9
4.
BURIAN Miroslav
CZE 0:02:16.5 0:00:08.3
5.
AUGSTEN Jakub
CZE 0:02:19.5 0:00:11.3
6.
PODZIMEK Jakub
CZE 0:02:19.7 0:00:11.5
7.
ŠOLC Vítězslav
CZE 0:02:21.2 0:00:13.0
8.
VELÍŠEK Petr
CZE 0:02:21.7 0:00:13.5
9.
PODRAZIL Jiří
CZE 0:02:22.2 0:00:14.0
10.
PERNICA Jan
CZE 0:02:23.5 0:00:15.3
11.
KOŽÍŠEK Dušan
CZE 0:02:26.5 0:00:18.3
12.
ROZSYPAL Jakub
CZE 0:02:27.3 0:00:19.1
13.
HANYK Lukáš
CZE 0:02:33.7 0:00:25.5
14.
ROSENBERG David
CZE 0:02:34.2 0:00:26.0
15.
BŘÍZA Matěj
CZE 0:02:34.5 0:00:26.3
16.
FIALA Michal
CZE 0:02:35.2 0:00:27.0
17.
POHL Vojtěch
CZE 0:02:37.2 0:00:29.0
18.
NOVÁK Lukáš
CZE 0:02:38.5 0:00:30.3
19.
VINICKÝ Petr
CZE 0:02:43.2 0:00:35.0
20.
ŠNEBERGER Jan
CZE 0:02:44.2 0:00:36.0
21.
HALÍK Josef
CZE 0:02:47.2 0:00:39.0
22.
URBAN Michael
CZE 0:02:50.2 0:00:42.0
23.
KOPECKÝ Tomáš
CZE 0:02:51.6 0:00:43.4
24.
HANÁČEK Michal
CZE 0:02:52.2 0:00:44.0
25.
RYPKA Jiří
CZE 0:02:52.5 0:00:44.3
26.
MALINA Lukás
CZE 0:02:55.5 0:00:47.3
27.
VOPASEK Miroslav
CZE 0:02:55.7 0:00:47.5
28.
GREGOR Ladislav
CZE 0:02:56.2 0:00:48.0
29.
CHADIM Václav
CZE 0:02:56.5 0:00:48.3
30.
LEJTRICH Marek
CZE 0:02:56.7 0:00:48.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BEROUŠKOVÁ Kateřina
CZE 0:02:30.7 0:00:00.0
2.
MARŠÁNOVÁ Lucie
CZE 0:02:38.4 0:00:07.7
3.
ŠVABÍKOVÁ Lenka
CZE 0:02:48.7 0:00:18.0
4.
WLSNIEWSKA Dominika
CZE 0:02:58.7 0:00:28.0
5.
SVAČINOVÁ Markéta
CZE 0:03:30.2 0:00:59.5
6.
NOVAKOVA Gabriela
CZE 0:03:32.4 0:01:01.7
7.
VYTINOVÁ Veronika
CZE 0:03:36.4 0:01:05.7
8.
BAGINSKA Markéta
CZE 0:03:48.4 0:01:17.7
9.
HRONÍKOVÁ Adéla
CZE 0:03:48.7 0:01:18.0
10.
PILCEROVÁ Veronika
CZE 0:03:52.1 0:01:21.4
11.
SAMKOVÁ Barbora
CZE 0:04:04.2 0:01:33.5
12.
BLAŠKOVÁ Alina
CZE 0:04:04.2 0:01:33.5
13.
KŘENKOVÁ Eva
CZE 0:04:08.4 0:01:37.7
14.
SVECOVA Lucia
CZE 0:04:10.9 0:01:40.2
15.
RÝZNAROVÁ Pavla
CZE 0:04:17.9 0:01:47.2
16.
ZRŮSTOVÁ Daniela
CZE 0:04:19.4 0:01:48.7
17.
BERINGEROVÁ Nikol
CZE 0:04:20.7 0:01:50.0
18.
KRPATOVÁ Pavla
CZE 0:04:20.7 0:01:50.0
19.
CRKALOVÁ Monika
CZE 0:04:30.2 0:01:59.5
20.
BAŠKOVSKÁ Kateřina
CZE 0:04:33.4 0:02:02.7
21.
VAVRUŠOVÁ Eliška
CZE 0:04:48.7 0:02:18.0
22.
KUČEROVÁ Hana
CZE 0:05:18.1 0:02:47.4
23.
BRÁZDOVÁ Kateřina
CZE 0:05:19.2 0:02:48.5
24.
JANGLOVÁ Barbara
CZE 0:05:24.2 0:02:53.5
25.
JANOVSKÁ Tereza
CZE 0:05:30.4 0:02:59.7
26.
CHUDÁ Veronika
CZE 0:05:31.7 0:03:01.0
27.
SRPOVÁ Veronika
CZE 0:05:33.9 0:03:03.2
28.
MILIČIČOVÁ Jolana
CZE 0:05:50.3 0:03:19.6
29.
NOVOTNÁ Daniela
CZE 0:07:02.7 0:04:32.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ČELKO Tomáš
CZE 0:03:58.9 0:00:00.0
2.
MIKLOSA Mike
CZE 0:04:08.6 0:00:09.7
3.
KOZELJ Martin
CZE 0:04:19.9 0:00:21.0
4.
NOVÁK David
CZE 0:04:20.9 0:00:22.0
5.
LAMI Michal
CZE 0:04:36.1 0:00:37.2
6.
BURT Pavel
CZE 0:04:42.8 0:00:43.9
7.
HOCK Jan
CZE 0:04:47.8 0:00:48.9
8.
HNILO Zdeněk
CZE 0:04:50.5 0:00:51.6
9.
PLECHÁČ Petr
CZE 0:04:53.2 0:00:54.3
10.
SCHÜTZ Filip
CZE 0:04:55.5 0:00:56.6
11.
WURST Milan
CZE 0:04:55.9 0:00:57.0
12.
MAREK Lukáš
CZE 0:04:56.9 0:00:58.0
13.
SCHÜTZ Michael
CZE 0:05:00.7 0:01:01.8
14.
SUCHÝ Michal
CZE 0:05:03.9 0:01:05.0
15.
ŠTĚPÁNEK Pavel
CZE 0:05:05.1 0:01:06.2
16.
PROCHÁZKA Michal
CZE 0:05:05.7 0:01:06.8
17.
KOŽÍŠEK Dušan
CZE 0:05:08.6 0:01:09.7
18.
JAVŮREK Pavel
CZE 0:05:08.7 0:01:09.8
19.
VESELOUŠ Filip
CZE 0:05:12.6 0:01:13.7
20.
REITBERGER Rudolf
CZE 0:05:13.3 0:01:14.4
21.
MUNZAR Marek
CZE 0:05:19.6 0:01:20.7
22.
TVRDÍK Jan
CZE 0:05:19.9 0:01:21.0
23.
JELEN Ladislav
CZE 0:05:20.9 0:01:22.0
24.
CHROUTOVSKÝ
CZE 0:05:21.5 0:01:22.6
25.
SOMMERSCHUH Jan
CZE 0:05:24.2 0:01:25.3
26.
SOUČEK Michal
CZE 0:05:26.4 0:01:27.5
27.
JÍRA Lukáš
CZE 0:05:27.2 0:01:28.3
28.
HOUDEK Jiří
CZE 0:05:29.1 0:01:30.2
29.
DOUBEK Tomáš
CZE 0:05:30.5 0:01:31.6
30.
PACHOLÍK David
CZE 0:05:33.1 0:01:34.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STRÁNSKÁ Adéla
CZE 0:04:48.2 0:00:00.0
2.
BEROUŠKOVÁ Kateřina
CZE 0:05:16.7 0:00:28.5
3.
WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika
CZE 0:05:33.3 0:00:45.1
4.
ZIKMUNDOVÁ Anita
CZE 0:05:42.7 0:00:54.5
5.
LAMIOVA Katarina
CZE 0:05:46.5 0:00:58.3
6.
SCHÜTZOVÁ Sandra
CZE 0:05:49.5 0:01:01.3
7.
JOGLOVÁ Marcela
CZE 0:06:04.5 0:01:16.3
8.
REJDOVÁ Kateřina
CZE 0:06:24.5 0:01:36.3
9.
KREJČÍ Markéta
CZE 0:06:26.2 0:01:38.0
10.
DRASLAROVA Jana
CZE 0:06:32.8 0:01:44.6
11.
KŘELINOVÁ Martina
CZE 0:06:36.5 0:01:48.3
12.
ŽABOVÁ Lucie
CZE 0:06:42.5 0:01:54.3
13.
PAPROCKA Sylwia
CZE 0:06:45.8 0:01:57.6
14.
PANČÍKOVÁ Veronika
CZE 0:06:47.7 0:01:59.5
15.
TROPPOVÁ Kateřina
CZE 0:06:49.2 0:02:01.0
16.
VOLFOVÁ Kristýna
CZE 0:06:50.8 0:02:02.6
17.
RYSULOVÁ Marie
CZE 0:06:51.5 0:02:03.3
18.
ELIASOVA Petra
CZE 0:06:51.7 0:02:03.5
19.
NEŠLEHOVÁ Petra
CZE 0:06:53.8 0:02:05.6
20.
DRAHOVZALOVÁ Markéta
CZE 0:06:54.5 0:02:06.3
21.
ŠÍREROVÁ Tereza
CZE 0:07:01.9 0:02:13.7
22.
VEJDĚLKOVÁ Lenka
CZE 0:07:01.9 0:02:13.7
23.
KOCÁNKOVÁ Andrea
CZE 0:07:02.3 0:02:14.1
24.
NOVAKOVA Gabriela
CZE 0:07:02.7 0:02:14.5
25.
SVOBODOVÁ Veronika
CZE 0:07:09.3 0:02:21.1
26.
ŠTĚPÁNKOVÁ Petra
CZE 0:07:12.1 0:02:23.9
27.
JOHANOVÁ Adéla
CZE 0:07:12.3 0:02:24.1
28.
NEMRAVOVÁ Petra
CZE 0:07:14.8 0:02:26.6
29.
VEGNEROVÁ Sarah
CZE 0:07:17.7 0:02:29.5
30.
BARTOŠOVÁ Tereza
CZE 0:07:17.9 0:02:29.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru