Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2017 ITU World Cup

Triatlon
DATUM :3.9.2017 MÍSTO :Karlovy Vary

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BACKHOUSE Gillian
AUS 2:03:29.9 0:00:00.0
2.
FRINTOVA Vendula
CZE 2:04:31.9 0:01:02.0
3.
COOK Summer
USA 2:04:56.6 0:01:26.7
4.
VAN DER KAAY Nicole
NZL 2:05:27.3 0:01:57.4
5.
JACKSON Emma
AUS 2:05:27.4 0:01:57.5
6.
SHEEDY-RYAN Felicity
AUS 2:05:31.4 0:02:01.5
7.
SODARO Chelsea
USA 2:06:05.6 0:02:35.7
8.
DODET Sandra
FRA 2:06:07.1 0:02:37.2
9.
KOVÁCS Zsófia
HUN 2:06:11.4 0:02:41.5
10.
DERRON Julie
SUI 2:06:11.5 0:02:41.6
11.
UEDA Ai
JPN 2:06:29.1 0:02:59.2
12.
KRETZ Amelie
CAN 2:06:40.1 0:03:10.2
13.
ACKERMANN Simone
ITU 2:07:00.8 0:03:30.9
14.
ORLA Alessia
ITA 2:07:05.1 0:03:35.2
15.
PRIARONE Giorgia
ITA 2:07:39.4 0:04:09.5
16.
KONIG Alissa
SUI 2:07:55.4 0:04:25.5
17.
STANNARD Elizabeth
NZL 2:09:42.1 0:06:12.2
18.
JAMNICKY Dominika
CAN 2:09:47.4 0:06:17.5
19.
GAJDOŠOVÁ Romana
SVK 2:09:58.4 0:06:28.5
20.
ULATOWSKA Alicja
POL 2:11:55.4 0:08:25.5
21.
TAKAHASHI Sena
JPN 2:14:16.9 0:10:47.0
22.
SEBŐK Klaudia
HUN 2:16:34.9 0:13:05.0
23.
DUTTON Brittany
AUS 2:19:09.2 0:15:39.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
IDEN Gustav
NOR 1:49:06.0 0:00:00.0
2.
FABIAN Alessandro
ITA 1:49:39.0 0:00:33.0
3.
REID Tayler
NZL 1:50:22.7 0:01:16.7
4.
SCHOMBURG Jonas
ITU 1:50:29.0 0:01:23.0
5.
HUEBER-MOOSBRUGGER Maxime
FRA 1:50:30.2 0:01:24.2
6.
ZIPF Jonathan
GER 1:50:33.0 0:01:27.0
7.
VARGA Richard
SVK 1:50:41.7 0:01:35.7
8.
SULLWALD Wian
RSA 1:50:59.2 0:01:53.2
9.
DE PONTI Massimo
ITA 1:51:00.0 0:01:54.0
10.
STORNES Casper
NOR 1:51:07.9 0:02:01.9
11.
FURUYA Jumpei
JPN 1:51:11.7 0:02:05.7
12.
DOHERTY Constantine
IRL 1:51:14.0 0:02:08.0
13.
TACCONE Luciano
ARG 1:51:19.9 0:02:13.9
14.
FALDUM Gábor
HUN 1:51:28.7 0:02:22.7
15.
STEINWANDTER Matthias
ITA 1:51:36.2 0:02:30.2
16.
KIRÁLY István
HUN 1:51:36.7 0:02:30.7
17.
LAGERSTROM Eric
USA 1:51:39.7 0:02:33.7
18.
CELUSTKA Jan
CZE 1:51:42.0 0:02:36.0
19.
BARNABY Gregory
ITA 1:51:57.2 0:02:51.2
20.
ESPEDAL Endre
NOR 1:52:02.7 0:02:56.7
21.
WAYAFFE Jonathan
BEL 1:52:09.2 0:03:03.2
22.
POLYANSKIY Igor
RUS 1:52:21.7 0:03:15.7
23.
WERNZ Valentin
GER 1:52:25.8 0:03:19.8
24.
STUDER Max
SUI 1:52:26.2 0:03:20.2
25.
PALMA Pedro
POR 1:52:40.0 0:03:34.0
26.
FACCHINETTI Luca
ITA 1:52:52.7 0:03:46.7
27.
HANSEN Morten
NOR 1:52:54.7 0:03:48.7
28.
ODAKURA Makoto
JPN 1:52:58.2 0:03:52.2
29.
MORANDINI Flavio
ARG 1:53:03.0 0:03:57.0
30.
SVARC Premysl
CZE 1:53:20.2 0:04:14.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru