seriál :
Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
DATUM : | 12.5.2018 | MÍSTO : | Mladá Boleslav |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:45:05.8 | 0:00:00.0 |
2. | VIŠŇOVSKÝ Tomáš |
Česká spořitelna - Accolade |
SVK | 1:45:05.8 | 0:00:00.0 |
3. | STOŠEK Martin |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 1:45:06.5 | 0:00:00.7 |
4. | RYDVAL Filip |
alltraining.cz |
CZE | 1:45:07.5 | 0:00:01.7 |
5. | STROŽ Jan |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 1:46:22.5 | 0:01:16.6 |
6. | KOBES Lukáš |
Symbio+CE Energy |
CZE | 1:47:16.1 | 0:02:10.2 |
7. | BUBÍLEK Michal |
Kellys BIKE RANCH |
CZE | 1:47:16.3 | 0:02:10.4 |
8. | ZEITHAMMER Martin |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:47:16.8 | 0:02:10.9 |
9. | ŠULC Jakub |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 1:48:52.2 | 0:03:46.4 |
10. | MADER Daniel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:48:57.2 | 0:03:51.3 |
11. | STOŠEK Viktor |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 1:48:57.3 | 0:03:51.4 |
12. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:48:57.5 | 0:03:51.6 |
13. | ŠŤASTNÝ Petr |
RAJEC TREK |
CZE | 1:48:57.5 | 0:03:51.7 |
14. | PÍSAŘ Jan |
RAJEC TREK |
CZE | 1:48:59.5 | 0:03:53.7 |
15. | MOKRÝ Jakub |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 1:49:17.8 | 0:04:11.9 |
16. | ZÁLESKÝ Milan |
Rafkarna Idea Cycling Team |
CZE | 1:49:21.8 | 0:04:15.9 |
17. | KADLEC Jakub |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:50:47.8 | 0:05:41.9 |
18. | SWÁROVSKÝ Michal |
alltraining.cz |
CZE | 1:50:47.9 | 0:05:42.0 |
19. | HLŮŽEK Radim |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 1:50:48.1 | 0:05:42.2 |
20. | BENEŠ Jan |
Symbio+ CE.Energy |
CZE | 1:50:48.8 | 0:05:42.9 |
21. | HORÁČEK Jan |
RAJEC TREK |
CZE | 1:50:48.9 | 0:05:43.0 |
22. | BRŇÁK Jan |
Active Tour Cycling Team |
CZE | 1:50:49.5 | 0:05:43.7 |
23. | MORAVEC Karel |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 1:50:49.8 | 0:05:43.9 |
24. | FORMÁNEK Adam |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:50:54.3 | 0:05:48.4 |
25. | DOLEŽAL Václav |
Symbio+CE Energy |
CZE | 1:51:07.3 | 0:06:01.4 |
26. | KLOS Viktor |
SKIBIKECENTRUM.CZ team |
CZE | 1:51:09.8 | 0:06:04.0 |
27. | DOBRÝ Petr |
RAJEC TREK |
CZE | 1:51:11.8 | 0:06:05.9 |
28. | BŘEZINA Petr |
Kolarna - Abus |
CZE | 1:51:45.2 | 0:06:39.4 |
29. | HRACH Michal |
CZE | 1:52:37.8 | 0:07:31.9 | |
30. | STRNAD Jiří |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:52:39.8 | 0:07:33.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:00:37.1 | 0:00:00.0 |
2. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC Kooperativa Jablonec n. N. |
CZE | 2:03:43.6 | 0:03:06.5 |
3. | DRHOVÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:08:36.8 | 0:07:59.7 |
4. | KUČEROVÁ Božena |
KOLA-BBM.CZ |
CZE | 2:12:40.1 | 0:12:03.0 |
5. | RUDOLFOVÁ Tereza |
LAWI Team |
CZE | 2:14:52.1 | 0:14:15.0 |
6. | UNGERMANOVÁ Elizabeth |
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou |
CZE | 2:15:09.8 | 0:14:32.7 |
7. | SLADKOVSKÁ Dagmar |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 2:15:23.1 | 0:14:46.0 |
8. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:16:20.6 | 0:15:43.5 |
9. | HNÁTKOVÁ Nataša |
AKRO cycling team |
CZE | 2:16:37.3 | 0:16:00.2 |
10. | HNÁTKOVÁ Anna |
Redfrog Conkline Bikeinvest |
CZE | 2:20:23.6 | 0:19:46.5 |
11. | PEJŠOVÁ Kristýna |
Superior Suninvent Team |
CZE | 2:21:02.1 | 0:20:25.0 |
12. | FUKSOVÁ Adéla |
Symbio+CE.Energy |
CZE | 2:21:03.8 | 0:20:26.7 |
13. | KRISTKOVÁ Helena |
Symbio+ CE.Energy |
CZE | 2:21:19.3 | 0:20:42.2 |
14. | ŠVIHÁLKOVÁ Tereza |
KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. |
CZE | 2:22:53.1 | 0:22:16.0 |
15. | BOHABOJOVÁ Olga |
Lékárna Zásmuky |
CZE | 2:25:20.8 | 0:24:43.7 |
16. | KLÍCHOVÁ Radka |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:25:32.1 | 0:24:55.0 |
17. | HRABOVÁ Lucie |
Cyklosport PIT stop Klatovy |
CZE | 2:25:53.8 | 0:25:16.7 |
18. | MACHÁČOVÁ Martina |
GAPP System - Cabtech |
CZE | 2:27:38.1 | 0:27:01.0 |
19. | PUNČOCHÁŘOVÁ Lucie |
Gepard Finance Cycling Team |
CZE | 2:30:08.8 | 0:29:31.7 |
20. | OSTRČILOVÁ Dája |
CZE | 2:37:17.1 | 0:36:40.0 | |
21. | DIVIŠOVÁ Dana |
Active Tour Cycling Team |
CZE | 2:40:26.6 | 0:39:49.5 |
22. | BLAŽKOVÁ Michaela |
RAJEC TREK |
CZE | 2:42:52.6 | 0:42:15.5 |
23. | MIKOVÁ Michaela |
Symbio+ CE.Energy |
CZE | 2:45:32.8 | 0:44:55.7 |
24. | POKORNÁ Iveta |
ČS Bike team |
CZE | 2:51:21.6 | 0:50:44.5 |
25. | PIVOŇKOVÁ Marie |
Penguin team |
CZE | 2:51:37.1 | 0:51:00.0 |
26. | TOMANDLOVÁ Jitka |
Penguin team |
CZE | 2:55:16.6 | 0:54:39.5 |
27. | ŘEHÁKOVÁ Karolina |
Triatlon na růžovo |
CZE | 2:56:35.9 | 0:55:58.7 |
28. | PŘIBYLOVÁ Dagmar |
Eleven Mercedes-Benz Mitas team |
CZE | 3:05:07.1 | 1:04:30.0 |
29. | MAREŠOVÁ Jana |
CZE | 3:07:08.4 | 1:06:31.3 | |
30. | MARGOLDOVÁ Kateřina |
CZE | 3:07:33.1 | 1:06:56.0 |
Statistiky
Počet přihlášených | 2169 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 1682 |
Přihlášeno - Ženy | 487 |
Odstartovalo | 2014 |
V cíli | 1969 |
Závody seriálu
- ČT Trans Brdy
- Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
- Apache Jestřebí hory
- Orlík Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bike maraton České spořitelny
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská Mlýnice České spořitelny
- Ralsko MTB Tour České spořitelny