Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Predator Race Monínec

Přespolní běh
DATUM :26 - 27.5.2018 MÍSTO :Monínec

Oficiální výsledky

Oficiální výsledky nejsou zatím na těchto stránkách k dispozici

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RAJNIAK Michal
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 1:27:30.7 0:00:00.0
2.
CENIGA Peter
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 1:27:44.0 0:00:13.3
3.
VACÍK Jiří
Spartan Gym
CZE 1:27:45.3 0:00:14.6
4.
NOVÁK Lukáš
CZE 1:36:03.0 0:08:32.3
5.
HANYK Lukáš
OCRA CZ TEAM
CZE 1:42:13.9 0:14:43.2
6.
NEJEDLÝ Václav
CZE 1:43:04.7 0:15:34.0
7.
DIETRICH David
MIT Tough Team Germany
AUT 1:43:55.9 0:16:25.2
8.
FIŠER Rostislav
Spartan Gym
CZE 1:45:29.2 0:17:58.5
9.
HYNEK Richard
Barbarian Extreme Team
CZE 1:47:31.8 0:20:01.1
10.
REMEŠ Jan
CZE 1:50:03.7 0:22:33.0
11.
HROMADA Martin
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 1:51:35.6 0:24:04.9
12.
KULHÁNEK Martin
CZE 1:52:13.7 0:24:43.0
13.
KRS Kryštof
CZE 1:52:23.2 0:24:52.5
14.
SVOBODA Martin
Spartan Gym
CZE 1:53:15.0 0:25:44.3
15.
MIKŠOVSKÝ Michal
Gladiators
CZE 1:53:16.0 0:25:45.3
16.
HANDLER Christian
AUT 1:55:48.7 0:28:18.0
17.
KAREL Štěpán
CZE 1:57:22.1 0:29:51.4
18.
DRÁBEK Lukáš
SRTG Holýšov Elite
CZE 1:57:53.0 0:30:22.3
19.
SETTELE Stefan
MIT Tough Team Germany
GER 2:03:25.0 0:35:54.3
20.
PŮČEK Zdeňek
CZE 2:03:27.1 0:35:56.4
21.
VORÁČEK Tomáš
AFtraining Nýřany
CZE 2:05:14.2 0:37:43.5
22.
MAJER Michal
Predator Workout Ceske budejovice
CZE 2:05:35.8 0:38:05.1
23.
CENEFELS Filip
CZE 2:07:20.6 0:39:49.9
24.
BABÁK Josef
CZE 2:08:01.3 0:40:30.6
25.
GRAMEL Peter
SRTG Čelákovice
CZE 2:10:25.5 0:42:54.8
26.
SUCHAN Miroslav
CZE 2:11:33.8 0:44:03.1
27.
KRAUS Christian
SVK 2:12:28.7 0:44:58.0
28.
TOPIČ Karel
SRTG Holýšov Master
CZE 2:14:13.4 0:46:42.7
29.
RAMBERGER Christian
Team Celtic Warrior
AUT 2:14:43.9 0:47:13.2
30.
LAMAČ Ladislav
CZE 2:14:45.7 0:47:15.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HORTOBÁGYIOVÁ Eszter
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 1:57:35.7 0:00:00.0
2.
PEPOVÁ Janka
Elite Team Ocra Slovakia
SVK 2:06:30.1 0:08:54.4
3.
SOUKUPOVÁ Vendula
Gladiators
CZE 2:09:51.3 0:12:15.6
4.
GEBHARDT Vanessa
MIT Tough Team Germany
GER 2:18:00.2 0:20:24.5
5.
DANI Michaela
CZE 2:18:59.0 0:21:23.3
6.
MIZON Ruby
Predator Workout Ceske budejovice
CZE 2:26:53.0 0:29:17.3
7.
ZIZKOVA Katerina
Predator Workout Ceske budejovice
CZE 2:27:17.8 0:29:42.1
8.
LENOCHOVÁ Magda
SRTG Čelákovice
SVK 2:27:39.0 0:30:03.3
9.
CIPROVÁ Tereza
Spartan Gym
CZE 2:29:02.3 0:31:26.6
10.
BLAŽKOVÁ Helena
CZE 2:31:10.6 0:33:34.9
11.
HÁJKOVÁ Daniela
CZE 2:31:44.1 0:34:08.4
12.
FOX Monika
CZE 2:44:36.9 0:47:01.2
13.
PICHLBAUER Anna
AUT 2:47:23.7 0:49:48.0
14.
ALBRECHT Christina
AUT 2:47:25.8 0:49:50.1
15.
KUTÍLKOVÁ Kateřina
SRTG Čelákovice
CZE 2:49:37.4 0:52:01.7
16.
VLASÁKOVÁ Lenka
Predator Workout Mariánské Lázně
CZE 2:53:54.4 0:56:18.7
17.
POUROVÁ Kateřina
CZE 2:54:15.3 0:56:39.6
18.
JUNOVA Michaela
SRTG Čelákovice
CZE 2:54:44.4 0:57:08.7
19.
MÍŠKOVÁ Tereza
SRTG Olomouc
CZE 2:55:13.1 0:57:37.4
20.
KOPICOVÁ Pavla
CZE 2:55:42.9 0:58:07.2
21.
LONKOVÁ Magdalena
CZE 2:57:52.9 1:00:17.2
22.
NĚMCOVÁ Martina
SRTG Čelákovice
CZE 2:58:56.4 1:01:20.7
23.
KUŽELÍKOVÁ Zuzana
CZE 2:59:37.7 1:02:02.0
24.
KÖNIGOVÁ Lucie
CZE 3:01:17.2 1:03:41.5
25.
ZÁBRANSKÁ Ladislava
CZE 3:03:17.6 1:05:41.9
26.
ŽÁKOVÁ Lenka
CZE 3:04:48.7 1:07:13.0
27.
GREIBIG Michaela
GER 3:06:00.4 1:08:24.7
28.
DRÁBKOVÁ Veronika
SRTG Čelákovice
CZE 3:06:07.1 1:08:31.4
29.
KAUCKÁ Lucie
Crossgym
CZE 3:06:36.0 1:09:00.3
30.
SVOBODOVÁ Mirka
SRTG Čelákovice
CZE 3:07:24.3 1:09:48.6

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru