Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Euroloppet 2018
seriál : serie logo

46. Internationale Kammlauf

Běžecké lyžování
DATUM :10 - 11.3.2018 MÍSTO :Klingenthal, Mühlleithen

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVÁK Petr
Boží Dar
CZE 1:24:33.3 0:00:00.0
2.
HOFFMANN Peter
sportcollection racing team
GER 1:25:11.5 0:00:38.2
3.
WALTHER Jakob
SSV Erfurt 02
GER 1:25:16.8 0:00:43.5
4.
DEGTYAREV Sergey
RUS 1:27:32.0 0:02:58.7
5.
KALIBA Štěpán
Mercedes Benz Salomon team
CZE 1:27:32.8 0:02:59.4
6.
SEIDEL Thomas
VSC Klingenthal
GER 1:28:10.3 0:03:37.0
7.
RIEP Oleksandr
SG Einheit Berliner Bär
GER 1:29:10.6 0:04:37.2
8.
FLADE Matthias
SC Münchberg
GER 1:29:39.8 0:05:06.5
9.
SCHREIER Michel
fischer racing team
GER 1:30:00.8 0:05:27.5
10.
OETTEL Patrick
SC Norweger 1896 Annaberg e.V.
GER 1:30:34.3 0:06:01.0
11.
BERTHOLD Ponny
ATSV - Gebirge Gelobt
GER 1:30:40.3 0:06:07.0
12.
HAU Heinrich
SC Lanzenhain
GER 1:30:43.0 0:06:09.7
13.
HENNING Michael
Team Zipps
GER 1:31:28.8 0:06:55.5
14.
HARTIG Fabiau
Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team
GER 1:32:45.6 0:08:12.2
15.
DEGENHARDT Justus
SSV Erfurt 02
GER 1:32:50.6 0:08:17.2
16.
GEISSLER Roland
SWV Lauchhammer
GER 1:33:00.8 0:08:27.5
17.
HAUS Neubert
WSV 08 Johanngeorgenstadt
GER 1:33:08.1 0:08:34.7
18.
VOIGT Sebastian
TSV 1861 Spitzkunnersdorf
GER 1:33:11.8 0:08:38.5
19.
VORBERG Jörg
SSV-Geyer
GER 1:33:14.6 0:08:41.2
20.
HOPPE Hermann
SC Rosenheim
GER 1:33:17.1 0:08:43.7
21.
SCHMID Thomas
SPVGG Lam Germany
GER 1:33:25.8 0:08:52.5
22.
FREYER Gerald
PULLschlag Neuhausen
GER 1:33:44.1 0:09:10.7
23.
ALBRECHT Dietze
PULLschlag
GER 1:34:09.3 0:09:36.0
24.
REIDELT Nico
GER 1:34:10.6 0:09:37.2
25.
KRETZSCHMAR Denis
VSC Klingenthal
GER 1:34:18.1 0:09:44.7
26.
BEGERL Ludwig
SPVGG Lam Germany
GER 1:34:18.6 0:09:45.2
27.
MEISCHNER Rene
Dorfchemnitzer SV
GER 1:34:19.6 0:09:46.2
28.
FISCHER Ralf
LATV Plauen
GER 1:34:26.1 0:09:52.7
29.
SEMMLER Georg
SV GrOSSWALTERSDORFF
GER 1:35:09.3 0:10:36.0
30.
KAUFMANN Gottfried
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 1:35:27.6 0:10:54.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DOTZAUER Lisa
VSC Klingenthal
GER 1:27:55.3 0:00:00.0
2.
DIETZE Anna-Maria
Dulsschalg Neuhausen
GER 1:28:09.8 0:00:14.5
3.
UUGER Sina
SV Stützengrün
GER 1:34:04.6 0:06:09.2
4.
FRANKE Angelina
WSC Oberwiesenthal
GER 1:36:44.3 0:08:49.0
5.
GRIT Otto
sportcollection racing team
GER 1:36:59.3 0:09:04.0
6.
TRÖGER Nicole
SC Grossbers
GER 1:39:27.6 0:11:32.3
7.
MÜLLER Katrin
SV Grün Weiß Pirna
GER 1:40:46.4 0:12:51.0
8.
MÄDLER Johanna
TSV Retterode
GER 1:42:25.4 0:14:30.0
9.
KRAUß Marie
Dorfchemnitzer SV
GER 1:42:25.9 0:14:30.5
10.
BICKL Juliane
SPVGG Lam Germany
GER 1:46:21.6 0:18:26.3
11.
GROßE Annett
VSC Klingenthal
GER 1:49:54.1 0:21:58.8
12.
SEYFFERTH Denise
VSC Klingenthal
GER 1:51:53.9 0:23:58.5
13.
VOGLER Barbara
SG Einheit Berliner Bär
GER 1:52:26.6 0:24:31.3
14.
UHLIG Ines
Skiklub Dresden-Niedersedlitz
GER 1:53:09.4 0:25:14.1
15.
GRIEßMANN Wiebke
xc-ski.de Skimarathon Team
GER 1:58:34.7 0:30:39.3
16.
RÜMMLER Cindy
SV Grünbach
GER 1:58:52.4 0:30:57.0
17.
WEIGEL Jutta
Tri-Force Fulda
GER 2:00:00.6 0:32:05.3
18.
WELLMAN Milau
Bebertal
GER 2:02:04.4 0:34:09.1
19.
SCHIPPERS Vera
SV Grün-Weiß Pirna
GER 2:03:01.9 0:35:06.6
20.
WILISCH Irmelin
Zschorlauer Mondputzer
GER 2:04:41.4 0:36:46.1
21.
GÜNTHER Susann
FC Erzgebirge Aue Abt. Ski
GER 2:06:34.2 0:38:38.8
22.
MILLERMANN Ina
SV Baiersbronn
GER 2:13:12.4 0:45:17.1
23.
RANKINEN Lea
Capgemini-Sogeti Ski Team
FIN 2:14:09.9 0:46:14.6
24.
AARNINSALO Outi
Capgemini-Sogeti Ski Team
FIN 2:43:31.8 1:15:36.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru