Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2011

Trans Brdy České spořitelny

MTB
DATUM :30.4.2011 MÍSTO :Lety u Prahy SLUŽBY :
POŘADATEL : Kolo pro život WEBOVÉ STRÁNKY :kolopro.cz

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:55:19.5 0:00:00.0
2.
FRIEDL Jiří
Merida Biking Team
CZE 1:57:07.0 0:01:47.5
3.
HRUŠKA Jan
NISSAN DOLÁK
CZE 1:57:34.0 0:02:14.5
4.
HYNEK Kristián
S&H SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:58:06.5 0:02:47.0
5.
JEŽEK Václav
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 1:59:34.0 0:04:14.5
6.
BUBÍLEK Michal
KELLYS Bike Ranch
CZE 2:00:40.8 0:05:21.3
7.
FOJTÍK Ondřej
Volvo Auto Hase MTB Team
CZE 2:02:01.7 0:06:42.2
8.
KANĚRA Michal
Axit Doldy
CZE 2:02:24.5 0:07:05.0
9.
RYBAŘÍK IVAN
Merida Biking Team
CZE 2:02:48.8 0:07:29.3
10.
FOJTÍK Jan
VOLVO AUTO HASE
CZE 2:02:59.1 0:07:39.6
11.
DLASK Petr
TELENET FIDEA Cycling Team
CZE 2:04:05.2 0:08:45.7
12.
ŠKARNITZL Jan
dimp-Giant team
CZE 2:05:08.7 0:09:49.2
13.
HEJDUK Stanislav
Top Ten Trek
CZE 2:09:18.8 0:13:59.3
14.
PLESNÍK Michal
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:09:23.5 0:14:04.0
15.
MAREŠ MARTIN
WHIRLPOOL
CZE 2:10:15.9 0:14:56.4
16.
NOVOTA Jan
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem
CZE 2:11:37.0 0:16:17.5
17.
KNÍŽE David
NISSAN DOLÁK
CZE 2:11:46.3 0:16:26.8
18.
ŠUSTEK Milan
NISSAN Dolák
CZE 2:12:36.3 0:17:16.8
19.
KRAMÁR David
Kona Cycling Point
CZE 2:13:21.9 0:18:02.4
20.
ČERNÝ Jan
ELEVEN team Příchovice
CZE 2:13:23.9 0:18:04.4
21.
ŠŤASTNÝ Jan
Sodafresh Cannondale
CZE 2:13:48.2 0:18:28.7
22.
NEHONSKÝ Zdenek
AUTHOR MASTERS
CZE 2:13:49.0 0:18:29.5
23.
KUNČICKÝ Radim
AUTHOR MASTERS
CZE 2:13:54.8 0:18:35.3
24.
BACHMAN Milan
Merrell Team
CZE 2:13:56.6 0:18:37.1
25.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:14:00.4 0:18:40.9
26.
HOLUB Václav
Velosport Valenta Team
CZE 2:14:02.5 0:18:43.0
27.
AŠKA VÁCLAV
Kona Cycling Point
CZE 2:15:31.9 0:20:12.4
28.
MATĚJKA Jan
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:15:59.1 0:20:39.6
29.
KUCHAŘÍK Milan
Golds Gym-Cyklopoint Brno
CZE 2:16:25.1 0:21:05.6
30.
STOŠEK Martin
ČS MTB
CZE 2:16:25.3 0:21:05.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KALAŠOVÁ Karolína
Scott scania team Kolín
CZE 2:32:37.7 0:00:00.0
2.
KOTTOVÁ Petra
NISSAN Dolák
CZE 2:33:50.2 0:01:12.5
3.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
CZE 2:39:56.2 0:07:18.5
4.
ČERNÁ Pavlína
ELEVEN team Příchovice
CZE 2:44:05.6 0:11:27.9
5.
HANUŠOVÁ Barbora
BIKERANCH TEAM
CZE 2:45:57.9 0:13:20.2
6.
VEJVODOVÁ Šárka
Merida Biking Team
CZE 2:50:30.2 0:17:52.5
7.
MÜLLEROVÁ Lucie
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 2:50:53.7 0:18:16.0
8.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
dimp GIANT
CZE 2:51:10.3 0:18:32.6
9.
MATLAŠKOVÁ Jana
GALAXY CYKLOŠVEC PÍSEK
CZE 2:52:54.3 0:20:16.6
10.
NECKÁŘOVÁ ZUZANA
TJ Sokol Kraslice
CZE 2:54:27.7 0:21:50.0
11.
PRSKAVCOVÁ Marcela
CZE 2:56:04.9 0:23:27.2
12.
STODŮLKOVÁ Denisa
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:59:30.7 0:26:53.0
13.
BÁRTOVÁ Růžena
Merrell
CZE 2:59:42.5 0:27:04.8
14.
URBANOVÁ MARTINA
Ml sport bečvář
CZE 3:01:19.5 0:28:41.8
15.
ŠTĚPÁNOVÁ KARLA
Kona Cycling Point
CZE 3:03:09.6 0:30:31.9
16.
HANŽLOVÁ MIROSLAVA
ČS - MTB II
CZE 3:05:32.3 0:32:54.6
17.
OEHÁKOVÁ JANA
Kofola sensor team
CZE 3:05:45.1 0:33:07.4
18.
KAVANOVÁ Růžena
DIANA PRAHA
CZE 3:09:19.1 0:36:41.4
19.
DRENGUBÁKOVÁ Andrea
TJ Cykloprag
CZE 3:09:24.5 0:36:46.8
20.
LINKOVÁ IVANA
Agnesi mtb team
CZE 3:12:15.3 0:39:37.6
21.
ŽÁČKOVÁ Jana
Bike service Klecany MTB
CZE 3:14:40.8 0:42:03.1
22.
PREISLEROVÁ Karolína
ELEVEN team Příchovice
CZE 3:15:04.5 0:42:26.8
23.
HAVRANOVÁ Stanislava
KT Tryskomyš
CZE 3:16:32.0 0:43:54.3
24.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
www.scottmtb.cz
CZE 3:19:28.9 0:46:51.2
25.
SOLIZ RUDON Veronika
OCELOVí LETCI
CZE 3:21:31.3 0:48:53.6
26.
ZATLOUKALOVÁ LÍDA
BicycleCafe
CZE 3:21:59.3 0:49:21.6
27.
DOLÁKOVÁ Táňa
Volvo Auto Hase MTB Team
CZE 3:23:47.6 0:51:09.9
28.
LUDVÍKOVÁ Katarína
Peksport
CZE 3:24:59.1 0:52:21.4
29.
KOVÁŘOVÁ Petra
CZE 3:29:45.5 0:57:07.8
30.
LANDOVÁ Lenka
Kofola Sensor race team
CZE 3:29:50.2 0:57:12.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VASTL Jan
Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team
CZE 0:51:26.6 0:00:00.0
2.
ŠULC JAKUB
Bike and Ski Bakajda
CZE 0:53:13.7 0:01:47.1
3.
PILOUŠEK ADAM
ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:58:04.0 0:06:37.4
4.
KOHOUT Michal
dukla praha
CZE 0:58:10.9 0:06:44.3
5.
BROKEŠ Rostislav
OKNOPLAST ŠUMPERK
CZE 0:59:50.2 0:08:23.6
6.
KUBÍN Filip
SK VELO PRAHA
CZE 1:01:02.4 0:09:35.8
7.
NOVÁK JINDŘICH
Bike and Ski Bakajda
CZE 1:01:06.9 0:09:40.3
8.
BLÁHA ROMAN
GO! NUTRIXXION
CZE 1:01:10.8 0:09:44.2
9.
KNIHA Mikoláš
SK VELO PRAHA
CZE 1:01:11.5 0:09:44.9
10.
HOLEČEK Karel
Bike service Klecany MTB Team
CZE 1:01:34.7 0:10:08.1
11.
ŠTOLBA David
Merida Biking Team
CZE 1:01:46.2 0:10:19.6
12.
DOLEŽAL VÁCLAV
NISSAN Dolák
CZE 1:01:54.2 0:10:27.6
13.
KŘÍŽ Václav
CZE 1:01:56.2 0:10:29.6
14.
ZADOROŽNÝ Jiří
SHERPA Ski School Bike team
CZE 1:02:00.2 0:10:33.6
15.
VRÁNA DOMINIK
kc kooperativa
CZE 1:02:40.5 0:11:13.9
16.
KRUMPHANZL MATIÁŠ
CZE 1:04:52.5 0:13:25.9
17.
FIŠER Petr
CZE 1:05:02.1 0:13:35.5
18.
ZRŮST Adam
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 1:06:29.0 0:15:02.4
19.
NEKOLA JIŘÍ
CZE 1:06:30.9 0:15:04.3
20.
MALÝ DAVID
CZE 1:08:04.6 0:16:38.0
21.
BABKA Jaroslav
CZE 1:08:11.6 0:16:45.0
22.
ŠTĚPANÍK Jiří
MAPEI Cyklo Kaňkovský
CZE 1:08:29.3 0:17:02.7
23.
ŠRŮTKA Jiří
Cyklo klub Kučera Znojmo
CZE 1:10:40.9 0:19:14.3
24.
NIMEC JAN
MTBS.CZ
CZE 1:12:36.4 0:21:09.8
25.
BRZEK Pavel
Rubena birell specialized hobby team
CZE 1:12:43.3 0:21:16.7
26.
ŠKRABIŠ Radek
CZE 1:22:30.8 0:31:04.2
27.
KUNČÍK TOMÁŠ
www.skisport-horka.cz
CZE 1:22:31.3 0:31:04.7
28.
PAVLÁT Antonín
CZE 1:22:36.3 0:31:09.7
29.
TENKRÁT MARTIN
Vonoklasy
CZE 1:22:37.1 0:31:10.5
30.
KRALICEK Petr
Brezi EU
CZE 1:22:40.6 0:31:14.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MONDLOVÁ Kateřina
Giant -Ski klub Šumava
CZE 1:01:58.8 0:00:00.0
2.
OBSELKOVÁ Pavla
CZE 1:06:27.9 0:04:29.1
3.
ŠRŮTKOVÁ Natálie
CKK Znojmo
CZE 1:10:38.1 0:08:39.3
4.
ZLATOHLÁVKOVÁ Lucie
CZE 1:23:16.7 0:21:17.9
5.
MORÁVKOVÁ JANA
CZE 1:24:12.1 0:22:13.3
6.
PODZIMKOVÁ Markéta
Team Bike Perštejn
CZE 1:27:49.1 0:25:50.3
7.
ŠMÍDOVÁ JANA
CZE 1:27:50.7 0:25:51.9
8.
SEDLÁČKOVÁ MONIKA
CZE 1:28:53.1 0:26:54.3
9.
SVOBODOVÁ RENATA
CZE 1:29:08.8 0:27:10.0
10.
DOBROVODSKA Natalie
ZDO LIVESTRONG
CZE 1:29:12.2 0:27:13.4
11.
DOMINIKA VORÁČKOVÁ
Giant Ski Klub Šumava
CZE 1:29:27.7 0:27:28.9
12.
LEŠETICKÁ ALICE
CZE 1:29:46.3 0:27:47.5
13.
KOTĚŠOVCOVÁ Anna
TRISKI HP
CZE 1:29:47.3 0:27:48.5
14.
KRÁTKÁ Michaela
CZE 1:29:52.6 0:27:53.8
15.
PŘIBILOVÁ Lucie
CZE 1:30:02.7 0:28:03.9
16.
JANUŠOVÁ Kristýna
Ekg team
CZE 1:30:19.4 0:28:20.6
17.
HŮLOVCOVÁ Jana
Ski klub Šumava
CZE 1:30:22.1 0:28:23.3
18.
ROZHOŇOVÁ Andrea
ČS spezialized sg Vimperk
CZE 1:30:23.7 0:28:24.9
19.
SVOBODOVÁ JULIE
CZE 1:31:12.9 0:29:14.1
20.
MACOURKOVÁ Klára
BRCYKL
CZE 1:38:02.3 0:36:03.5
21.
HOVORKOVÁ JANA
CZE 1:41:36.0 0:39:37.2
22.
JÍLKOVÁ ZDEŇKA
Rubena
CZE 1:41:43.3 0:39:44.5
23.
DAVIDOVÁ Barbora
Sunsetbike
CZE 1:44:40.1 0:42:41.3
24.
HANZLÍČKOVÁ Martina
CZE 1:45:27.4 0:43:28.6
25.
NEKOLOVÁ IVETA
CZE 1:46:15.2 0:44:16.4
26.
SEDLÁČKOVÁ ELIŠKA
CZE 1:46:17.4 0:44:18.6
27.
ŠILHAVÁ Eva
CZE 1:48:22.4 0:46:23.6
28.
MASOPUSTOVÁ LUCIE
SIX MONKEYS
CZE 1:48:41.7 0:46:42.9
29.
BYRTUSOVÁ Pavlína
CZE 1:48:56.6 0:46:57.8
30.
ŠVECOVÁ ZDEOKA
CZE 1:48:59.0 0:47:00.2